Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas, lubos

QUOTE(emrata @ 2008 03 05, 16:08)
miegamojo apsvietimas  ax.gif

user posted image


Siaip labai grazu, bet tik kaip dekoro detale... sviesos beveik nesuteikia. Vienu metu net pagalvojau apie savo miegamaji, nes dar ne velu pakeisti dvi numatytas deti lempu vietas virs lovos skaitymui... visgi, prie tokio apsvietimo paskaityti jau neiseis 4u.gif Taciau vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 03 05, 09:51)
Gal kuri užmatėte kur nors gipsinius lubų apvadus?
user posted image
Kol kas radau tik vienoje vietoje. Imsim iš ten, jei kas(Skuvita). Bet visada smagiau, kai yra pasirinkimas.

Tokio pat tipo lubjuosčių tikrai turi Alan deco, tik aps juo reikia užsisakinėti ir jos ne gipsinės o poliurietaninės (vieno metro kaina nuo 25lt), dar yra iš putplasčio, bet iš putplasčio nėra pasirinkimo labai jau siaurios. O geriausią savo namams variantą radau Rygoje DEPO parduotuvėse 2,5 m - nuo 15 lt., ten ir pigiau ir pasirinkimas..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2008 03 05, 14:47)
Emrata, tai vienintelis apšvietimas kambary?  g.gif  iš ko tie šviestuvai?

kolkas vienintelis, bet veliau dar torsera statysim. siaip mano ideja ir buvo padaryt nerysku apsvietima.. beje realybej tikrai sviesiau atrodo nei nuotraukose smile.gif jus klauset kur pirkom ar is ko jie pagaminti? ax.gif nelabai nusimanau as tuose reikaluose, siaip aptraukti jie tokiom medziaginem plonytemis siulemis. pirkom ermitaze
Atsakyti
QUOTE(AMELY @ 2008 03 05, 23:02)
Tokio pat tipo lubjuosčių tikrai turi Alan deco, tik aps juo reikia užsisakinėti ir jos ne gipsinės o poliurietaninės (vieno metro kaina nuo 25lt), dar yra iš putplasčio, bet iš putplasčio nėra pasirinkimo labai jau siaurios. O geriausią savo namams variantą radau Rygoje DEPO parduotuvėse 2,5 m - nuo 15 lt., ten ir pigiau ir pasirinkimas..... thumbup.gif

Ieškau būtent gipsinių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 03 05, 09:51)
Gal kuri užmatėte kur nors gipsinius lubų apvadus?
user posted image
Kol kas radau tik vienoje vietoje. Imsim iš ten, jei kas(Skuvita). Bet visada smagiau, kai yra pasirinkimas.

bet Skuvita jei gerai pamenu ne gipsiniais prekiauja g.gif , vieną firmą žinau kuri gipsinius daro - Kelmeda 4u.gif , bet ar verta šiais laikais prasidėt su gipsiniais
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 03 05, 17:08)
miegamojo apsvietimas  ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image

tokias pakabinamas lemputes esu maciusi virs valgomojo stalo thumbup.gif , ne ka blogesnis vaizdas ir virs miegamojo lovos, ir dar tas seselis krentantis ant sienu atrodo puikiai. taciau niekuo gyvu nekabinsiu lempu ir portretu virs galvos( cia del ramaus miego) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2008 03 06, 23:12)
taciau niekuo gyvu nekabinsiu lempu ir portretu virs  galvos( cia del ramaus miego)  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif as net nepagalvojau apie tai
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2008 03 07, 00:12)
tokias pakabinamas lemputes esu maciusi virs valgomojo stalo  thumbup.gif , ne ka blogesnis vaizdas ir virs miegamojo lovos, ir dar tas seselis krentantis ant sienu atrodo puikiai. taciau niekuo gyvu nekabinsiu lempu ir portretu virs  galvos( cia del ramaus miego)  lotuliukas.gif


aš irgi atkreipiau dėmesį į šešėlio kritimą..gražu.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2008 03 06, 23:02)
bet Skuvita jei gerai pamenu  ne gipsiniais prekiauja  g.gif , vieną firmą žinau kuri gipsinius daro - Kelmeda  4u.gif , bet ar verta šiais laikais prasidėt su gipsiniais

Kažkur užmačiau, kad gipsiniai. Bet gerai, kad perspėjai, pasuksiu ir paklausiu.
Kelmedą buvau aptikusi, reiks pasiskambinti ir paklausti. Ar verta prasidėti? Nežinau, kol kas manau, kad taip, bet čia mano užsispyrimas, pas draugus yra, tai negaliu atsigrožėti wub.gif . Kažkam juk patinka minimalizmas, ir niekas juk nesistebi mirksiukas.gif Na, man ne gipsiniai, tai tas pats, kaip ir "paddielka", jau geriau visai nereikia daikto tada. Man maikės iš turgaus su GUCCI užrašiuku niekaip neuždėsi, o paprastą maikutę, kad ir iš turgelio su mielu noru nešiočiau biggrin.gif . Tam tikrais atvejais esu bjauriai kategoriška tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 03 07, 11:46)
Kažkur užmačiau, kad gipsiniai. Bet gerai, kad perspėjai, pasuksiu ir paklausiu.
Kelmedą buvau aptikusi, reiks pasiskambinti ir paklausti. Ar verta prasidėti? Nežinau, kol kas manau, kad taip, bet čia mano užsispyrimas, pas draugus yra, tai negaliu atsigrožėti wub.gif . Kažkam juk patinka minimalizmas, ir niekas juk nesistebi mirksiukas.gif  Na, man ne gipsiniai, tai tas pats, kaip ir "paddielka", jau geriau visai nereikia daikto tada. Man maikės  iš turgaus su GUCCI užrašiuku niekaip neuždėsi, o paprastą maikutę, kad ir iš turgelio su mielu noru nešiočiau biggrin.gif . Tam tikrais atvejais esu bjauriai kategoriška tongue.gif

Kartais nereikia būt kategoriškai mirksiukas.gif siūlau pasidomėt daugiau , sudėliot +/- 4u.gif kelis iš kart pasakysiu : poliuretano + lengvas , reiškia gali drąsiai klijuoti ant gipso kartono lubų , lengva dirbti , lengvai pjaustosi , klijuojasi , nebijo drėgmės , daužymo - nesutrūkinės , nenuskils , gali klijuoti vietoj grindjuosčių ,ant sienų .... minusas - brangu , negali gauti vienetinio , išskirtinio modelio 4u.gif
Gipso minusai : bijo drėgmės , didelis svoris , sudėtingas ir brangus darbas .... pliusai - gali kurt iš jo kokius tik nori šedevrus ... kurie brangiai kainuoja mirksiukas.gif
Pati turiu susilipdžius sintetinius , kaip tu sakai - paddielką biggrin.gif bet paprastiems apvadams tikrai užtenka
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 03 05, 11:21)
Gal kuri užmatėte kur nors gipsinius lubų apvadus?
user posted image
Kol kas radau tik vienoje vietoje. Imsim iš ten, jei kas(Skuvita). Bet visada smagiau, kai yra pasirinkimas.


Kazka panashaus maciau Murinoje, tik nesu tikra ar jie gipsiniai blush2.gif
As pirkau is ju placias grindjuostes, tai esu labai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2008 03 07, 11:46)
Na, man ne gipsiniai, tai tas pats, kaip ir "paddielka", jau geriau visai nereikia daikto tada. Man maikės  iš turgaus su GUCCI užrašiuku niekaip neuždėsi, o paprastą maikutę, kad ir iš turgelio su mielu noru nešiočiau biggrin.gif . Tam tikrais atvejais esu bjauriai kategoriška tongue.gif


Man tos lubjuostės irgi labai gražu, jau seniai svajojau, o kai pamačiau keliuose interjeruose, klasikiniam stiliui pats tas.
Geras nusiteikimas, kartasi bjaurus kategoriškumas labai į naudą drinks_cheers.gif , tik aš gipsinių nedėsiu, nemanau, kad poliuretaniniai yra patdielka - tiesiog kitokia technologija... jie yra tokie pat tvirti, kaip ir gipsas tik šiek tiek lengvesni ir geriau susiveda kampai, o jei nepataupyti, tai galima ir kampus užsisakyti, jau suleistus.
Sutinku, kad gipsas autentiškiau, iki smulkmenų išieškotame interjere thumbup.gif , bet tada jau viskas turi būti autentiška.
Jei kam nors įdomu, kaip klijuoti, darbų eiliškumas turiu medžiagos (rusų kalba).
Atsakyti