Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

man sis klausimas irgi aktualus, nes pries nestuma buvo labai skausmingos menesines, nieks nepadedavo verysad.gif dar maitinu ir neatsirado schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jkrista @ 2006 01 04, 22:54)
ir dar įdomu, ar jos "susitvarko" tik tada, kai nustoji matinti? ar yra teisybės tame, kad buvusios skausmingos mėnesinės, po gimdymo tampa neskausmingomis?

maitinau iki 11 mėn. mėnesinės atinaujino kažkur kai vaikui buvo ~ 8 mėn. Bet nebėra tokios tikslios kaip anksčiau.
Man taip pat buvo skausmingos, ir aš tikėjau, kad po gimdymo viskas susitvarkys... Deja sad.gif Ir toliau tenka gerti nuskausminančius.
Atsakyti
Irgi skausmingos būdavo ir liko skausmingos gal kiek mažiau g.gif (nes kol vis dar maitinu išsiverčiu be vaistų) prasidėjo 9mėn po gimdymo ir nelabai iki šiol reguliarios ir žymiai gausesnės g.gif
Atsakyti
labai aktuolus klausimas
mano sūneliui dabar 6,5 mėn ir vis dar maitinu ir mėnesinių dar nėra. o būdavo žiauriai skausmingos ir varginančios doh.gif prieš kelias dienas pradėjo labai skaudėti pilvą, kaip ankščiau prieš mėnesines, jau galvojau, kad prasidės, bet ne. paskaudėjo pusę dienos ir praėjo
Atsakyti
Man mėnesinės po gimdymų prasidėjo nevienodai. Maitinant pirmagimę (maitinau iki metų) mėnesinės prasidėjo penktą mėn. po gimdymo, o maitinant antrąją mėnesinės prasidėjo devintą mėn. po gimdymo (vis dar maitinant). Čia gal įtakos turėjo mano skirtingi gimdymai: pirmas - Cezario operacija, antras - natūralus gimdymas g.gif
O dėl skausmingų menstruacijų nieko negaliu pasakyti, nes niekada tokių ir nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
mano menstruacijos būdavo žiauriai skausmingos, be vaistų neišsiversdavau. po gimdymo prasidėjo, kai dukrytei buvo beveik 6 mėn. dabar jau buvo 3 kartus. skirtumas tas, kad kol kas neskaudėjo visiškai, ciklas trumpesnis negu būdavo, bet ilgiau tęsiasi mmm ir daugiau kraujuoju. bet skausmo visiškai jokio, iš vis jokių pašalinių neigiamų pojūčių, išskyrus kraujavimą. laikau kumščius, kad taip ir toliau būtų cool.gif
Atsakyti
tai matyt kiekvienai skirtingai. man draugė vis sakydavo, kad jai po gimdymo skausmingos mmm "pasitaisė" ir ji mane guosdavo: palauk, pagimdysi ir viskas bus tvarkoj". tai dabar ir lauksiu, nors iš tikrųjų tai aš jų visai nelaukiu, taip gerai be jų bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškės atsibeldė kai vaikui buvo metai ir du mėnesiai. Vis dar maitinau (kaip ir iki šiol. Truputį blush2.gif ), beje, man irgi, kaip Apai, darė Cezarį.
Buvo neskausmingos kaip ir iki gimdymo. Bet jau ką ką pradėjau žiauriai jausti, tai PMS'us...
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 01 09, 01:59)
Bet jau ką ką pradėjau žiauriai jausti, tai PMS'us...

labai keista g.gif vat tokių nusiskundimų tai tikrai nebuvau girdėjusi
Atsakyti
Po pirmo gimdymo mėnesinės atsirdao kažkur 8-9 mėnesį, jau nepamenu.
Dabar praėjo 6,5 mėn po gimdymo, dar nėra, ir dar nebus 4 savaites, nes prieš kelias dienas buvau pas ginekologę, per apžiūrą pasakė, kad tikrai dar tiek nebus, nes kažkas nesidaro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *sm*: 23 sausio 2006 - 10:34
Nors maitinu dieną naktį kas 1,5-3 val. , bet ir man jau pradėjo teplioti , o ir pilvo apačią skaudena. Tikriausiai čia jau mėnesinės, nors sūneliui nėra 3 mėn. O taip tikėjausi nors pusę metų pasidžiaugti...Po pirmo gimdymo mano mėnesinės niekuo praktiškai nepasikeitė - kaip neapsieidavau be vaistų, taip ir po gimdymo turėdavau gerti nuskausminamuosius..
Atsakyti
Niu vuo, man irgi labai aktuali tema, nes jau pradejau lauzyti galva ar normalu, kad jau maniskei metukai, o mano dienu vis dar nera g.gif Bet mane ir ciulpia doh.gif per pokaiti beveik istisai ir nakti n kartu patvarko blink.gif Skaiciau, kad butent naktinis maitinimas ir neleidzia atsirasti.
Reiketu papildyti apklausa, nes labai idomu, kiek virs metu tos dienos dar neatsiranda ax.gif
Atsakyti