Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

Sveikutes mamos:)

Katik su maže is gydytojos...
kadangi mergaitė mažai valgo, tai mažai ir priaugo verysad.gif
priežastis labai idomi ir keista - del to kad sergu, pienukas mažei neskanus, o kadangi neskanus tai ir nevalgo...

grįžus parašiau žindančiai draugei. Ji patvirtino, kad žindant ir sergant pasikeičia pieno sudėtis, į jį patenka mažiau vitaminu blink.gif
ar tai tiesa?
gal kas susidūrėt su panašia problema?
Atsakyti
Sveika,
Manau, ir mums panasi problema. g.gif Siandien t.p. is gydytoju - per mazai priaugom. Ir kaip tycia pries kelias dienas prasidejo menesines. Bet dukryte pradejo neimt kruties beveik pries savaite - gal jau tada pasikeite skonis, bet kai pamiegodavo - pavalgydavo. O gydytoja sake, kad nuo to nepriklauo. Nerimauju, gal jau pieno mazai, gal silpnau bega, todel nevalgo?
Atsakyti
Niekada apie tai nepagalvojau, maniškei jis turbūt visada skanus tik duok lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandziau pasiulyti misinuko, bet ir jo nevalgo... schmoll.gif
siandien pridavem kraujuka ir kaki, gal jie ka pasakys?

Siaip mano sirgimas ir jos nevalgymas sutapo. pries pora menesiu pradejau sirgt ir tiek par laiko maze brokija mano piena.
kadangi ji nusitraukineju, tai tiksliai zinau kiek jo suvalgo...
per maitinima gaunas 50-60ml, kai jos amziaus kudikis turi suvalgyti 180ml blink.gif
ieskau toliau priezasties...
Atsakyti
as tai nemanau, kad pienas sergant neskanus...pas mane mėnesines po gimdimo nedingo...vaika maitinau vien tik pienu iki 5 mėnesiu...pieno skonis priklauso nuo maisto kuri mamytė valgo:)...rinkis neastru maista, nevalgyk svogunu ir pan., negerk gaz. gėrimų ir dar pagerk kminu arbatos...bus ir tau ir vaikeliu naudinga...sako ji daro stebuklus su motinos pienu...o šiaip maničiau, kad tavo vaikas nevalgus arba sunkiai pienas biega arba truksta pieno arba vaikas nenori pieno arba tingi traukti:)...pabandyk primaitinti, jei valgys reiškia nori daugiau nei mamytės pieno...o daktaru aš jau senai nesiklausau...kai nenueini vis lyga sugalvoja...nors paaiškėja, kad viskas buvo gerai...mano anita medikė...tai ji visada sako, kad kiekvienas vaikas skirtingas ir skirtingai valgo, auga ir t.t....aišku reikia eiti tikrintis, bet aklai gyditojais pasitikėti negalima viskas bus gerai:)
Papildyta:
dar pamiršau...mano vaikas gerdavo pienuką 5 min., irgi po 50 ml. ir nieko normaliai augo...reikia dažniau doti krutį, o dėl mišinuko reikia skirtingus išbandyti, nes vaikučių skoniai skiriasi:)...pvz. mano gerdavo tik HIPP'o mišinukus, o draugės vaikas net i burną jo neimdavo...beroc milupos mišinukus gerdavo...nuo 4 mėnesiu galima duoti tirelias....dar kartais vaikiukui mamos pienas buna labai riebus, tai pabandyti virinto vandenuko duoti pagert...gal jis paprasčiausia nori atsigerti:)
Papildyta:
dar pamiršau...mano vaikas gerdavo pienuką 5 min., irgi po 50 ml. ir nieko normaliai augo...reikia dažniau doti krutį, o dėl mišinuko reikia skirtingus išbandyti, nes vaikučių skoniai skiriasi:)...pvz. mano gerdavo tik HIPP'o mišinukus, o draugės vaikas net i burną jo neimdavo...beroc milupos mišinukus gerdavo...nuo 4 mėnesiu galima duoti tirelias....dar kartais vaikiukui mamos pienas buna labai riebus, tai pabandyti virinto vandenuko duoti pagert...gal jis paprasčiausia nori atsigerti:)
Atsakyti
Nemanau, kad mėnesinės gali turėti įtakos mamos pieno skoniui schmoll.gif . Greičiausiai kažkokia kita priežastis g.gif .
Atsakyti
Mano mažius nebrokija mano pieno, nei kai sergu, nei kai svogūnus ar česnakus valgau lotuliukas.gif Siurbia mano pienuką pilnu tempu ir dabar. Bet teko girdėti, kad kartais vaikučiai atsisako krūties, kai mamytės suserga. Matyt, tai indiviadualu.

QUOTE(Daile @ 2006 08 17, 10:28)
per maitinima gaunas 50-60ml, kai jos amziaus kudikis turi suvalgyti 180ml blink.gif
ieskau toliau priezasties...

Maniškis, būdamas 6 mėn., irgi tik po tiek suvalgydavo (bet krūties dažnai ieškodavo, kas 2 val., kartais net dažniau). Ir priaugęs buvo tik 100 g per mėnesį, gydytoja siūlė net į ligoninę gultis. Bet aš, kaip ir Dini, ne visada gydytojų klausau, atsirenku, kas man tinka (dėl to tenka nemažai info susirinkti), nes gydytojai pateikia tik bendras rekomendacijas, bet kas tinka daugeliui, nebūtinai tiks ir tavo vaikui. Patarčiau stebėti savo mažylę: jei ji linksma ir tavo akim žiūrint jaučiasi gerai, vadinasi viskas ir yra gerai. Aišku, tyrimai nepakens. Svarbiausia nesinervink ir dažniaus glausk lelių prie krūties.
Atsakyti
Nu pirmą kartą girdžiu. Sakoma, kai moteris pastoja, jos pieno skonis pasikeičia , bet tad susirgus g.gif
Atsakyti
Nu va, kraujukas geras, o ismatose bakteriju truksta, tai geriam gefilus, ir visvien savo piena duodu, apart keliu saukstu trintos bulvytes.
Dekui, mamytes, apraminot:)
visgi, nera geresnio maisto kudikiui uz mamos pienuka, situo as tvirtai isitikinus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 08 16, 23:26)
Niekada apie tai nepagalvojau, maniškei jis turbūt visada skanus tik duok lotuliukas.gif


Maniske jau 1,5 m. , taciau piena traukia kaip siurbliukas. J ai jis visad skanus.
Atsakyti
aš irgi prisidedu prie tos nuomonės, kad nesąmonė jog keičiasi pieno skonis. tiesiog greičiau taip sutapo ar kitos priežastys. jei taip būtų tiesa - kalbėtų per kursus, rašytų žurnaluose ir t.t.

juk ir taip kartais būna, kad vos ne visą dieną mažylis nenori valgyti. mums dabar 4mėn 1sav., mažius pradėjo labai pykti jei per anksti kišu papą. ima pats tik prieš miegą, nesvarbu, kad pavargęs ir dieną jau kokias 4val. nevalgęs. būna kad ir to nepaima. svoris auga gerai ir viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
AS TAIP PAT NEMANAU, KAD PASIKEICIA SKONIS,MANISKIS VALGO KAIP VALGES.BET MANAU,KAD PAKEICIA MAISTAS,KOKI MES VALGOM.TAP PAT LABAI PAKEICIA ALKOHOLIS,NES PASTEBEJAU,KAI KELETA SYK PARAGAVAU SIDRO PO MAITINIMO NET ATPYLINEJO,NORS SIS DALYKAS JAU SENIAI MUMS BUVO PRAEJES.TAI TIKRAI MANAU,KAD ALKOHOLIS KENKIA MAITINANT SAVO PIENU IR LABAI PAKEICIA PIENO SKONI.IR MANAU REIK DUOT KRUTI KADA JIS NORI O NE PAGAL REZIMA(NA,TIK BUS SUNKIAU ATPRATINT)TADA NORMALIAI VALGO,AISKU,KARTAIS BUNA MAZIAU,KARTAIS DAUGIAU.
Atsakyti