Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

mano pupai buvo 6,5mėn,kai ramios dienos baigės.maitinu ir toliau sėkmingai ,dažnai,vaikinas nesiskundžia biggrin.gif
Atsakyti
Na nejaugi niekam nebuvo, kaip man- kad mėnesinės prasidėtų, o paskui vėl dingtų? Jau pradedu nerimauti... (Iškart pasakau, kad tikrai ne nėščia smile.gif )
Atsakyti
Mano spurgai 8.5 menesiuko, maitinu MP, menesiniu dar nera, aciu dievui...nelaukiu ju visai! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taibent1: 17 sausio 2007 - 14:38
QUOTE(Mama_anarchija @ 2007 01 17, 15:29)
Na nejaugi niekam nebuvo, kaip man- kad mėnesinės prasidėtų, o paskui vėl dingtų? Jau pradedu nerimauti... (Iškart pasakau, kad tikrai ne nėščia smile.gif )

buvo buvo- maitinu virš metų, o organizmas nenuspėjamas smile.gif Bet mano ginekologė sakė, kad čia normalu.... ax.gif
Atsakyti
aha,o man normalios menesines atsirado, tik kai maziui buvo dveji metai. iki tol metus laiko nesekmingai bandziau nujunkyti.sad.gif. pirmosios menesines po gimdymo adrodo pasirode,kai maziui buvo metai ir 8 men
Atsakyti
Po gimdymo pirmos menesines atsirado 8 men, maitinu iki siol, menesines daug maz reguliaros, tik tikejausi, kaip ir dauguma sake, kad nebus tokios gausios ir skausmingos po gimdymo, bet nieko panasaus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2007 03 01, 13:34)
Po gimdymo  pirmos menesines atsirado 8 men, maitinu iki siol, menesines daug maz reguliaros, tik tikejausi, kaip ir dauguma sake, kad nebus tokios gausios ir skausmingos po gimdymo, bet nieko panasaus verysad.gif

Po gimdymo dazniausiai susireguliuoja menstruaciju nemalonus dalykai, tampa maziau skausmingos. Bet, aisku, ne visada- Jus viena is ju...
Atsakyti
o man prasidejo kai maziui buvo 5 men. dabar vel laukiu ir vis nesulaukiu tai gal jau taip ir bus tokios nereguliarios.maitinu daznai ir diena ir nakti
Atsakyti
4u.gif mano leliui 4men. prasidejo tepliojimai,sirgimu tai nepavadinsi,ruzavos isskyros g.gif ir viskas, tikiuosi nesilaukiu? doh.gif
Atsakyti
Aš išmaitinu dukterį iki 2 metukų, tai visus metus džiaugiausi, kad nebuvo mėnesinių, netgi ilgiau - virš metų, o paskui jau neišlaikė tongue.gif ir vėl prasidėjo moteriškų dienų intarpai smile.gif Tik prasidėjusios tęsdavosi tik kokias 3 dieneles, neskausmingai ir negausiai, bet tai truko gal tik metus, paskui vėl viskas į senas vėžias.
Atsakyti
QUOTE(arabe @ 2007 03 16, 12:12)
Aš išmaitinu dukterį iki 2 metukų, tai visus metus džiaugiausi, kad nebuvo mėnesinių, netgi ilgiau - virš metų, o paskui jau neišlaikė  tongue.gif  ir vėl prasidėjo moteriškų dienų intarpai  smile.gif  Tik prasidėjusios tęsdavosi tik kokias 3 dieneles, neskausmingai ir negausiai, bet tai truko gal tik metus, paskui vėl viskas į senas vėžias.

tau gerai as kai pasigimdziau be veik visa men.sirgau,o paskaiu praejo dvi savaites ir vel sergu savaite ir joks man maitinimas nesustabde tu menesiniu.sergu kaip ir seniau,o maitinu dar ir dabar.mano drauge tai maitino iki be veik metu savo mergaite tai irgi nesirgo. doh.gif
o del gausumo tai dabar pirmas tris dienas net bijau kur nors iseiti,nes nespeju keistis paketu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hierjolka: 16 kovo 2007 - 12:38
Na mano vaikui 5men.jau sirgau 2kartus ,tik pagimdziupo menesio ir po 4men
Atsakyti