Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

Labutis,paskaiciau sia tema,nors ji senoka,bet man aktuali.Gavau truputi informacijos,gal kas dar galetu paplepeti?
Atsakyti
As dar maitinu ir man iki siuol nera mmm 4u.gif
Su dukra prasidejo nuo beveik 8 menesiu, bet ir taip nebuvo reguliarios, galejo ir 2 men nebuti 4u.gif
Atsakyti
Mano mergaitei va 5 menesiai ir man mm jau atejo doh.gif O kaip gerai be ju buvo rolleyes.gif Bet man kazkaip dukryte prasciau valgo... nezinau kazkaip spjauna paciulpina 10kart ir neimanoma ikist. Pabandziau pasildyt misinuko (nors siaip maitinu tik savo pienu) isliurlino 100ml iskart.... Nezinau gal jai tikrai neskanu ir jina tik alki uzmusa ir toliau nevalgo... Nebezinau ka ir daryt. Nesinoretu misinukais maitint pradet g.gif
Papildyta:
QUOTE(aseni77 @ 2007 07 18, 13:46)
Bėdos prasidėjo kai sūneliui buvo 3 mėn, bet kas keista visai neskausmingos.


Aha man irgi ner ka lyginti su mm pries gimdyma. Dabar visiskai neskausmingos bet grausesnes tai kur kas...
Papildyta:
QUOTE(editute @ 2007 08 08, 20:19)
norejau klausti patarimo ,kada baigus maitinti atsiranda MM baigiau maitinti jau pries 4 dienas ,o ju ner  doh.gif draugei atsirado iskart nustojus maitinti  ar  antra diena , gal as greit noriu g.gif


Kiek domejausi baigus maitint atsiranda per menesi
Atsakyti
Aš žindau iki dabar, o mėnesinės atsirado kai vaikiukui buvo 6,5mėn. ir kaip laikrodis reguliarios. aš manau čia kiekvienai individualiai.
Atsakyti
Dar maitinu, mmm atsirado, kai vaikui buvo beveik 12 mėn., bet va turėjau 2 mėn. pertrauką vėl, gerai būtų, kad arba yra ir reguliariai, arba visai nėra doh.gif
Atsakyti
Mano vaikuciui 3 menesiukai, sianakt pirma karta ismiegojo nepabudus 7 valandas. Ryte pabudau-prasidejo menesines verysad.gif Kazin ar nedings pienelis?
Atsakyti
QUOTE(Eglucia @ 2008 08 10, 10:38)
Aha man irgi ner ka lyginti su mm pries gimdyma. Dabar visiskai neskausmingos bet grausesnes tai kur kas...

As nuo pat paauglystes turejau ziauriai skausmingas mm. Kiek apvaiksciojau ginekologu, visi sake ta pati - pagimdysi (naturaliai, ne cezariu) - tada ir praeis. Neva kaklelis per gimdyma issiplecia, kazkas ten pasikeicia ir mm neskausmingos. Tas pasivirtino po pirmojo vaikucio - susirgau 8ta jo menesi ir ne karto neskaudejo! thumbup.gif

QUOTE(Atigiliux @ 2008 08 13, 06:47)
Mano vaikuciui 3 menesiukai, sianakt pirma karta ismiegojo nepabudus 7 valandas. Ryte pabudau-prasidejo menesines verysad.gif Kazin ar nedings pienelis?

Kazin is kur tokia radot pamastyma, kad prasidejus mm turetu dingt ar bent nors kiek sumazeti jusu pienas. Tai visiskai nesusije, pienas gaminsis taip pat, kaip ir anksciau - menstruacijos tam itakos tikrai NETURI! mirksiukas.gif

Dar is savo patirties parasysiu, kad isigijau stai toki aparatuka:
http://www.accessdia...Microscope.html
Lb.juo dziaugiuosi, nes kol kas nesam nusprende tureti trecio vaikucio, tai sis daikciukas padeda!
As pirkausi UK, o cia Lt variantas:
http://www3.vdu.lt/life/pv/Marbor.htm
Atsakyti
Galvoju, kad gali dingti pienelis, nes, sako, pasikeicia tomis dienomis skonis ir vaikelis nebenori zysti...
Bet aisku bandysim nors ir po truputi kas val.ar dvi, kad tik nedingtu. ax.gif
Atsakyti
Viskas praejo sekmingai smile.gif Turbut nepasikeicia tas skonis pienelio, ramiai valge, sakyciau netgi ramesne buvo biggrin.gif Pienelis tikrai nedingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atigiliux @ 2008 08 18, 17:59)
Viskas praejo sekmingai smile.gif Turbut nepasikeicia tas skonis pienelio, ramiai valge, sakyciau netgi ramesne buvo biggrin.gif Pienelis tikrai nedingo thumbup.gif

Tai žinoma,kad nedingsta,nes tai nesusiję.Ir nemanau,kad tiesa,jog pienas kartus ar neskanus palieka ir vaikas nenori žįsti.
Atsakyti
O mano pieno skonis, prasidejus mm, deja, pasikeite:(
Na, as pati neragavau, bet sunus pazinda, nustoja, pasiziuri i mane, vel pazinda, puola prie kitos kruties, vel i mane pasiziuri: kazko vaikas nesupranta....
Ir tomis dienomis net pas teti lenda "amam" ieskoti:)
Atsakyti
Na tikrai nemanau, kad gali įtakoti mm pieno skoniui, o tuo labiau jo gausumui g.gif .
Reiktų pasižiūrėti ką valgote, nes pvz.: arbūzas, paprika, svogūnai, česnakai keičia skonį tongue.gif .
Atsakyti