Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

o kaip būna su PMS? taip, kaip prieš nėštumą ar kas keičias? ax.gif
pastaruoju metu esu pikta kaip ragana ant visų ir ant vaiko unsure.gif jausmas kaip PMS, bet vis nėr mmm g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2009 06 18, 11:47)
o kaip būna su PMS? taip, kaip prieš nėštumą ar kas keičias? ax.gif
pastaruoju metu esu pikta kaip ragana ant visų ir ant vaiko unsure.gif  jausmas kaip PMS, bet vis nėr mmm  g.gif doh.gif

as susirgau po 1,5men , kokia as buvau pikta ant viso pasaulio , viska imdavau i sirdi , ir taip tesias iki siol , vaiko verksmas taip kartais groja per nervu stygas kad negaliu , vyro poelgiai nervuoja, kai paprasta diena tai atrodo normalu , kartais net juokinga.. gal kokiu vaistu homeopatiniu yra ar ko? smile.gif
Atsakyti
na o man mmm atsirado kaip mano kleckiui metukai suėjo tai irgi žiežula buvau doh.gif
Atsakyti
Mano mažiui 10 mėn., žinda pilnu tempu, o mmm kol kas dar nėra rolleyes.gif
Atsakyti
kiek girdejus tai moterim menesines grizta net ir zindanciom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 07 08, 10:51)
kiek girdejus tai moterim menesines grizta net ir zindanciom  g.gif

tikrai taip. . antrą vaikelį maitinant jos atsirado vos po šiek tiek daugiau nei mėnesio... doh.gif
Atsakyti
Na mano mazei tuoj 10 menesiu, o MMM dar nera (ir niekas ju nelaukia schmoll.gif ) biggrin.gif
Atsakyti
As irgi nelaukiau, bet va 8-a menesi "sugrizo" tongue.gif Su pirmuoju - 6-a menesi.
Atsakyti
Mano vaikams 7.5men,triubyja MP ,mm sugrizo 6men.
Atsakyti
Maziu maitinu iki siol, o mmm pasirode kita diena po to, kai maziui suejo 10 menesiu.
Atsakyti
O man dar iki siol neatsirado M, nors vaikuciui jau 1 metai ir 2 men, o maitinu jau tik pries miegeli diena ir nakti. Nezinau ar cia dziaugtis, ar jau ko nerimauti ax.gif . Su pirmuoju M atsirado bemaitinant apie 8 menesi.
Atsakyti
Gali buti, kad pasikeicia pieno skonis. maniskis dabar labai neramus.. man menesines prasidejo sekmadieni (6-ta savaite po gimdymo). kraujuoju kaip is kibiro, labai silpna.. pienuko labai sumazejo jau pries pora savaiciu ir vis dar nedaugeja, bet vis dar maitinu, tik tenka primaitinti dar papildomai su misinuku verysad.gif
Atsakyti