Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mėnesinės

Neisnyks, as ismaitinau mazja puse metu po to kai atsirado menesines, be jokiu problemu
Atsakyti
Man menesines prasidejo, kai dukrai buvo 9 men, o ash ja maitinau iki 14-os. Draugem dar kitaip - menesines prasidejo vos ne trechia menesi po gimimo, ir irgi maitino ilgai. Viena drauge pastojo su antru, kol maitino pirma - ir toliau maitino: va chia jau man buvo naujiena wink.gif
Negi tu galvoji, kad visos, kurios pametinuku susilaukia, ilgai nemaitina pirmuju savo pienu? smile.gif
Nusiramink! smile.gif
Atsakyti
Menstruacijos reiškia tik tiek,kad prasidėjo ovuliacija ir Jūs galite pastoti dar kartą. Pieno gamybai tai neturi jokios įtakos.
Atsakyti
QUOTE (Blondi @ 2004 08 16, 17:17)
Menstruacijos reiškia tik tiek,kad prasidėjo ovuliacija ir Jūs galite pastoti dar kartą. Pieno gamybai tai neturi jokios įtakos.

Šventa tiesa. Man mėnesinės prasidėjo septintą savaitę po gimdymo. Mažulį išmaitinai savo pienu 11,5 mėnesio thumbup.gif .
Prisimenu kaip mane pačią kankino tas pats klausimas. Ar maitinsiu? Ar bus pienuko, ar pakaks? Mane forumietės irgi ramino.
Atsakyti
Galiu tik prie viso to pridurti, kad del hormoniniu pokyciu gali pasikeisti pienuko skonis ir vaikutis kelias dienas gali nelabai noreti imti kruties. Svarbu to nesupainioti su naturaliu kruties atsisakymu, siulyti kruti, o jei neims kuri laika - nusitraukineti pienuka, kad nesustotu jo gamyba.

Dar butu idomu paklausti kodel primaitini misinukais retkarciais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raideles: 16 rugpjūčio 2004 - 21:10
Aciu labai visoms smile.gif Tikrai nuraminot clap.gif

QUOTE(Raideles @ 2004 08 16, 21:10)
Dar butu idomu paklausti kodel primaitini misinukais retkarciais?

Pieno nera labai daug, kad ir ka bedaryciau sad.gif Todel ir pradejau papildomai ji duoti po maitinimo krutimi, kai tik matau, kad dar "kabliukas" smile.gif Bet, kad ir keliais lasais stegsiuos maitinti iki paskutiniuju smile.gif
Atsakyti
O ish kur zhinai, kad pieno nedaug turi? Ar vaikutis blogai priaugineja svori? Paprastai tai pieno yra tiek, kiek vaikui reikia. O jei mazhiau kuri karta (del ivairiu priezhaschiu: valge neseniai, mama pavargus, neprivalgius, neprigerus...), tai vaikelis po to greichiau paprashys valgyt.
Kad pienukas gerai gamintusi, reikia gerai maitintis (500 kcal daugiau, nei normaliai; kai tuo tarpu neshchia teturi suvalgyti 300 kcal daugiau), gerti daug skyschiu (2 l per dienal ir nebutinai pieno). Rieshutai ir grudiniai produktai, sako, pagerina ta gamyba.
Sekmes ir malonaus maitinimosi! smile.gif
Atsakyti
wink.gif ne nišnyks tas pienas dėl mėnesinių nebijok. unsure.gif Mėnesinės reiškia jog atsinaujino kiaušidžių veikla, ir nuo šios akimirkos tu gali vėl pastoti ir pagimdyti kūdikį 2.gif . Tai tiek, sėkmės wink.gif
Atsakyti
man irgi buvo sokas,kai suejus 7men. 2.gif susirgau menesinemis! blink.gif bet pieno turiu iki siol ir labai puikiai vis dar maitinu clap.gif taip kad nepulk i panika,o stenkis kuo daugiau maitint!sekmes! wink.gif
Atsakyti
Ne, kad prasidejo menesines, dar nereiskia, kad baigsis pienukas. man atsirado jos 7 maitinimo menesi ir po to as dar ismaitinau beveik visus metus!!!
Atsakyti
susirgau po 7 men, o maitinu iki siol wink.gif
Atsakyti
man mėnesinės prasidėjo, kai mažajai tebuvo trys mėnesiai, nors pati ją žindžiau. nedaviau jokių mišinukų.
ir dar dabar ji mano pienuką valgo, tik žinoma, jau rečiau. man atrodo,svarbu leisti vaikui žįsti tiek, kiek jis nori ir bus to pienuko.
Atsakyti