Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės injekcijos

Pirma karta apie tai girdziu!!
Atsakyti
as to implanto neturiu bet svarsciau apie ji, vienas is minusu, kad ji kartais sunku isimti, idejimas neskausmingas, uzsaldo, ciklas sutrinka dazniausiai tik pirmais metais.
Atsakyti
QUOTE(atigila @ 2008 02 12, 22:51)
Pirma karta apie tai girdziu!!

Geras dalykas tos injekcijos,as jas leidausi 3 kartus,taigi apsauga 9 menesiam.Pliusas tas,kad nebuvo menesiniu,ir palyginus su tableciu kainom labai pigus vaistai.Minusu kaip ir nebuvo,ai tik tiek kad svoris vietoj stovejo,o as tuo metu dietos laikiausi,tai svoris ir nekrito.Dabar planuoju vel eit pas daktare kad suleistu, thumbup.gif dalykelis.
Kiek teiravausi apie implantus tai pas mus dar lyg ju nededa,visai noreciau pabandyt.Drauge isidejus,tai labai dziaugiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R03: 15 vasario 2008 - 22:38
QUOTE(R03 @ 2008 02 15, 23:36)
Geras dalykas tos injekcijos,as jas leidausi 3 kartus,taigi apsauga 9 menesiam.Pliusas tas,kad nebuvo menesiniu,ir palyginus su tableciu kainom labai pigus vaistai.Minusu kaip ir nebuvo,ai tik tiek kad svoris vietoj stovejo,o as tuo metu dietos laikiausi,tai svoris ir nekrito.Dabar planuoju vel eit pas daktare kad suleistu, thumbup.gif dalykelis.
Kiek teiravausi apie implantus tai pas mus dar lyg ju nededa,visai noreciau pabandyt.Drauge isidejus,tai labai dziaugiasi.


kas tai per injekcijos? nesu girdėjusi, o kokia kaina 1 kartui? ir tai gali tik gydytoja suleisti ir į kur jos leidžiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytyja @ 2008 02 16, 17:25)
kas tai per injekcijos? nesu girdėjusi, o kokia kaina 1 kartui? ir tai gali tik gydytoja suleisti ir į kur jos leidžiasi? g.gif

As leidausi Depo provera pries metus,tai kaina ju buvo apie 20 litu.bet dabar ziurejau kad jie jau netiekimai,bet manau kad turi buti kitokiu,galbut kitas pavadinimas g.gif .Leidzia juos i raumeni,man suleido sesute,galima ir paciai susileist,jei moki.Labai patogu,nes susileidi viena injekcija,o kita tik po 3 men thumbup.gif
Atsakyti
mane istikruju sudomino injekcijos todel,kad pamaniau,kad galbut kalbant apie sweikata jos geriau,ne?nes vaistai tai manau per kepenis kerta,todel sakau,gal injekcija kitaip del to,bet istikruju gal as cia ir nusisneku blush2.gif mazai ka suprantu.
Atsakyti
Sveiki
as ir susidomejau kokia geriau naudoti kontracepcija,paskaiciau jusu pasisakymus ir visai pasimeciau ka cia rinktis kad nebutu kaip jums tokiu dideliu salutiniu poveikiu.norejau injekcija darytis kad nereiketu gerti keiviena diena abletes nes buna kad pasimirsta. Arba detis spirale bet bijau kad vyrui bus nemalonu myletis nes jam su pirma zmona kai isidejo labai dure del to nenoriu veltui ismesti pinigu.tad ka patartumete?
Atsakyti
Sveikos, as jau 2 karta susileidau depo provera. pirma menesi tepliojo, dabar jau nieko smile.gif
noras myletis tikrai nesumazejo, tik va nezinau ar sutapimas ar kas, bet veida berti pradejo sad.gif
manau, kad dar karta tikrai leisiuos ir ramiai gyvensi, kol neatveze i lt nauju injekciju arba poodiniu ampuliu.
Atsakyti
As jau esu antra menesi susileidus, menesines dingo, kitu salutiniu poveikiu tai nepastebejau (Nebent krutines padidejimas bet cia i gera smile.gif ), leisiuos ir vel...
Atsakyti
na as kiek paveluotai,taciau nesuprantu kaip jums menesines dingsta,as po sios injekcijos 3savaites sirgau ir dar 4gana gausiai teplioju
Atsakyti
as susileidau tai man puse metu nebuvo menesiniu is dalies tai gerai kiek sutaupiau pinigu ant paketu, bet taip tai nelbai gerai nes jauciausi siaubingai pikindavo nuotaika bloga na noras nesumazejo o netgi kazkiek padidejo.kai gryzo menesines nebesileidau nieko ir negeriau nieko norejau kad susinormalizuotu menstruacijos ir dabar saugomes skaiciuodami dienas.pakoklas gerai tikiuosi ir toliau nepastosiu tai darydama.
Atsakyti
Buvau ir as susileidusi injekcija...nepatiko sad.gif labai kaitaliojosi nuotaikos,plius priaugau gal kokius 5kg. Paskui nebesileidau, tai menesines atsistate tik po daugiau nei metu.Tad manau toms, kuriuos planuoja gimdyti netolimoje ateityje nera tinkamas variantas,nes ir atsiradus menesinems neaisku kada pastosi-organizmui atsistatyti reikia laiko.mano drauge irgi buvo susileidusi, bet po dvieju injekciju irgi atsisake,nes spuogai pradejo kilti plius digo visiskai menesines.As manau,kaip bebutu jei jau mes moterys ir gamta mus suskure,kad kas menesi turime kraujuoti(daugiau ar maziau), vadinasi organizmui to reikia,o sustabdzius si procesa-pabloginam savijauta plius dar visokie pasaliniai nemalonus reiskiniai.
Atsakyti