Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Injekcijos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Kupole
Nors nemoku,tačiau prireikė leisti į raumenis vaistus mamai.Nežinau ar visą adatą reikia įdurti, ar prieš duriant reikia raumenis suspausti ar tik spiritu patepti?Ir šiaip gal yra kokių svarbių patarimų.

Ačiū
Kupole
QUOTE(Ritaa @ 2007 02 07, 15:19)
Nors nemoku,tačiau prireikė leisti į raumenis vaistus mamai.Nežinau ar visą adatą reikia įdurti, ar prieš duriant reikia raumenis suspausti ar tik spiritu patepti?Ir šiaip gal yra kokių svarbių patarimų.

Ačiū
*

campanula
Duriama adata maždaug 2/3 jos ilgio.Prieš tai sėdmėnų oda nuvaloma spiritu.Galima durti trim būdais:
1.Tiesiog paimi ir duri paprastai,
2.Suimi raumenį pirštais į raukšlę ir duri,
3.Pirštais savotiškai kaip ir plapleti odą ir tada duri.
Kaip pradedančiajai siūlau tiesiog paprastai durti ir viskas
Prieš duriant reikia iš švirkšto išleisti burbuliukus padaužant pirštais ir išleidžiant kokį mažą lašiuką pro adatą .
Adatos ir švirkšto spiritu nevalinėti,jie ir taip sterilūs
viskas bus gerai thumbup.gif
Kupole
Ačiū labai
O kad neatsirastų skausmingi sukietėjimai,kiek žinau, reikia ant įdurimo vietos kopūsto lapą uždėti arba polietileno skiautę... Ar čia tik bobučių pasakos?
campanula
QUOTE(Ritaa @ 2007 02 07, 17:07)
Ačiū labai
O kad neatsirastų skausmingi sukietėjimai,kiek žinau, reikia ant įdurimo vietos kopūsto lapą uždėti arba polietileno skiautę... Ar čia tik bobučių pasakos?
*

Kad nesusidarytų sukietėjimas-reikia neleisti vaistą greitai(kad spėtų tolygiai pasiskirtyt) ir po to galima pašildyti pzv elektrine paduškėle9kokia 20-30min) ar šilto vandens buteliu arba galima švelniai šiek tiek pamasažuoti.Be to,jei reikės daug kartų injekuoti-vieną kartą į vieną sėdmenį,kitą kartą į kitą.Kopūstų lapas dedamas jau kai susidaro sukietėjimas.
onix
Si tema ir mane labai sudomino, nes ir man jau reikia daryti injekcijas vyrui i sedmenis nuo skausmo. Turiu klausima i kuria sedmenu vieta geriau durti ? ar nera jokio skirtumo ?
Jammin1
Onix, tikrai i sedmenis reikia leisti, o ne i raumenis? nes siaip kiek gulejau ligoninej ir kiek pati sau leidausi vaistu, tai visada galima sakyti apacioje nugaros yra leidziama smile.gif
Loram
na, adata reikia durti i isivaizduojama vienos subiniuko puses virsutini isorini ketvirtadali...
tikiuios aiskiai parasiau smile.gif
vaistai buna leidziami i oda, i paodi ir i raumenis, na ir i vena bei i arterija. Namuose leidziami vaistai paprastai leidziami i raumenis. Sedmenys ir yra raumenys. Dar kartais galima leistis vaistus zasto srityje ar slaunies apatiniam trecdalyje (sitie du variantai sudetingesni, nes sitose vietose maziua raumenu).
Ir visai nereikia jokiu sildymu, trynimu, masazavimu ar pan. suleidus vaistus.. taip tik didinate supuliavimo tikimybe, nes jei pvz leidziant vaistus ant adatos "sedi" viena bakterija, tai patekus i organizma sulekia zmogaus lasteles ir ja suvalgo, o jei pradedat sildyti - tai bakterijai zymiai lengviau daugintis silumoj ir sava apsauga gali jau nebesuspeti... sad.gif
o vaistas yra pasisavinamas ir taip... beje yra vaistu formu, kurios turi buti isisavinamos palaipsniui - ir todel veikia ilgesni tarpa (daznai analgetiku prailgintos formos buna), o pagreitnus "isisavinima" - sutrumpeja ir veikima...
onix
Aciu uz atsakyma smile.gif
Ir dar gal galima butu pasitikslinti: pries tai rase, kad adatos reikia "suvaryti" 2/3 jos ilgio. Bet liaudiskai snekant adatos gi nematuosiu. Tai ar galima is akies puse adatos idurti ? Ar reikia daugiau ?
O del to kur durti ir teiravausi, nes pas mano vyra nugaros skausmai. huh.gif
Jammin1
Taip, tai puse adatos "varyk" ir viskas. Tikrai dideles reiksmes neturi milimetras wink.gif
Pamatysi, pora kartu suleisi ir nebekils jokiu klausimu. Viskas bus gerai, juk ne i vena leidi 4u.gif
Loram
iš tikrųjų kiek tos adatos suvaryti ne taip ir svarbu... kuo giliau į raumenis - tuo geriau... šiaip paprastai seselės duria taip, kad pats plasmasiukas neįsibestų į odą, o kiek mm liks - nesvarbu smile.gif ir kai leidžiat - nesuleisti visų pritrauktų į švirkštą vaistų... lai lieka 0,1ml, ten paprastai ir oro šiek tiek būna... na, kad neskaudėtų labai smile.gif šiaip jei oro pateks į raumenis - nieko neatsitiks, paskaudės ir praeis smile.gif (visi juk bijo, kad mirs smile.gif kad numirti - reikia mažiausiai 2ml oro į veną suleist)
Drąsiau ir viskas gausis biggrin.gif

onix
Labai aciu uz atsakymus. Jau tikrai drasiau 4u.gif
onix
Po padarytos injekcijos iskilo dar vienas klausimas: Kai jau suleidinejau vaistus, pajauciau, kad truputi dreba ranka su adata ir "pacientas" tai jaucia ir jam nemalonu. Gal kaip nors galima atremti i kita ranka ?
Tiffany
teko ir man susidurti, kai reikejo leistis vaistus i raumenis paciai, tai pasirinkau sedmenis, pirma karta buvo labai baisu unsure.gif o ismokau taip - atsistojau pries dideli veidrodi, nusiziurejau kurioj vietoj reikia durti - ta vieta isvaliau spiritu sumirkyta vatele ar steriniu spirituotu tamponeliu (yra pirkti po viena), o paskui lieka tik idurti rolleyes.gif ir pamazele suleisti vaistus. Ilgainiui ranka igudo
Loram
nieko tokio kad dreba...
pakentes pacientas smile.gif visiems pradzioj dreba smile.gif
ne tik galima, bet ir rekomenduojama atremti ranka, bet ne laikyti kita ranka, o tiesiog atremti i uzpakaliuka smile.gif
jei laikysi kita ranka - prades abi rankos drebet - ir issitrauks adata...
drasiau!
papasakosiu kaip as mokiausi smile.gif
jau buvau beveik igudusi mergaiciuke - liepe suleisti tokiai mociutei vaistukus i raumenukus, nueinu drasiai (svarbu neparodyt kad ir pats bijai biggrin.gif ), uzsimoju - bakst - adata atsoko... nu galvoju - dabar kai varysiu is visu jegu - bakst - ir vel atsoko... rankos pradejo drebet, nezinau ka daryt - nu kodel nelenda ta adata... jauciu raudonuoju kaip burokas.. palatos kaimyne pradejo krizent smile.gif is trecio karto pavyko, nors rankos tikrai drebejo... nuo tada stengiuosi vengt leist vaistukus i raumenis, i vena zymiai paprasciau unsure.gif zodziu - reikia drasiai ir uztikrintai smile.gif visa kita nesvarbu biggrin.gif
naca
as pirma karta ,kai ruosiausi sau leistis i uzpakali vaistus, tai pasitreniravau... ant vistos (zinoma negyvos) hihihi.gif . tiesiog turejau pajusti, kaip sminga adata, kad nebesciau per smarkiai arba silpnai doh.gif .
man tai sunku sau leistis skausmingus vaistus, bet neskausmingus, tai nieko ok.gif. nors nesu tokia jau bebaime rolleyes.gif
Jammin1
Cia tai geras, niekada nebuciau sugalvojusi tokiu "treniruociu" hihihi.gif thumbup.gif
Smeigiau ir pavyko is pirmo karto ax.gif irnesakyk.gif
onix
Oo gal kas galite paaiskint kas buvo ne taip: Vyras ant uzpakalio vaiksto su melyne 4u.gif nuo idurimo biggrin.gif
per gyliai ? per smarkiai ? per greit ? ......???
Ir dar taip lyg tai po oda butu nutekejusi srove melynes forma ir kraujavo truputi.......tai gerai, kad injekcija reikalinga tik avariniais atvejais, nes kitaip vaiksciotu kaip vaivorykste.....
blush-anim-cl.gif
Loram
tiesiog pataikei į smulkią kraujagyslę ir pakraujavo... nieko tokio smile.gif gražu smile.gif
lai džiaugiasi, kad į nervuką nepataikei smile.gif wink.gif
niekas nuo to neatsaugotas... tai retai pasitaiko, bet ir didžiausioms profėms
onix
O tai cia kaip reikia pasistengti, kad pataikyti i nerva ?
nes jei taip atsitiktu blink.gif .... kokie simptomai, kad buvau siuo atveju taikli blush-anim-cl.gif ?
Lina O.
na jei pataikytum i nerva, tai labai suskaustu.
O siaip kad neskaudetu, tai letai arba labai letai leiskit - tada be dideliu kanciu galima padaryt siaip jau skausmingomis laikomas injekcijas. Ant saves esu bandzius vitaminus (sako, skausminga) ir alijosiaus ruosini (dar skausmingiau) - ir nieko, labai daug priklauso nuo leidimo greicio.
Loram
QUOTE(onix @ 2008 10 28, 12:57)
O tai cia kaip reikia pasistengti, kad pataikyti i nerva ?
nes jei taip atsitiktu  blink.gif  .... kokie simptomai, kad buvau siuo atveju taikli blush-anim-cl.gif ?
*

priklauso į kokį nervą pataikytum - jei į mažą, tai suskaustų stipriai verysad.gif , o jei į stambų tai gali ir koja nutirpti...(bet čia tik teoriškai... reik laaaaaaabai plono be raumenų paciento ir iiiiiiiilgos adatos...)
viktooorija
Oi nusipirkau Neurorubino reiks susileisti paciai 4u.gif

Labai puiki tema ir patarimai 4u.gif

Beveik pasidariau drąsi rolleyes.gif
Lina O.
sekmes sekmes 4u.gif
nepagailekim to subiniuko - uztat ir skrandis apsaugotas, ir suveiks greiciau ir stipriau
TARSKALIUKE
QUOTE(Loram @ 2008 10 24, 20:18)
nieko tokio kad dreba...
pakentes pacientas smile.gif visiems pradzioj dreba smile.gif
ne tik galima, bet ir rekomenduojama atremti ranka, bet ne laikyti kita ranka, o tiesiog atremti i uzpakaliuka smile.gif
jei laikysi kita ranka - prades abi rankos drebet - ir issitrauks adata...
drasiau!
papasakosiu kaip as mokiausi smile.gif
jau buvau beveik igudusi mergaiciuke - liepe suleisti tokiai mociutei vaistukus i raumenukus, nueinu drasiai (svarbu neparodyt kad ir pats bijai biggrin.gif ), uzsimoju - bakst - adata atsoko... nu galvoju - dabar kai varysiu is visu jegu - bakst - ir vel atsoko... rankos pradejo drebet, nezinau ka daryt - nu kodel nelenda ta adata... jauciu raudonuoju kaip burokas.. palatos kaimyne pradejo krizent smile.gif is trecio karto pavyko, nors rankos tikrai drebejo... nuo tada stengiuosi vengt leist vaistukus i raumenis, i vena zymiai paprasciau  unsure.gif  zodziu - reikia drasiai ir uztikrintai smile.gif visa kita nesvarbu biggrin.gif
*

ir man lygiai ta pats buvo kai reikejo pirma karta vaistus suleist mamai drinks_cheers.gif biggrin.gif bet man atsoko kokius 6k blush2.gif turbut bijojau jai per skaudziai ar per stipriai sudurt smile.gif tai poto karto daugiau niekam neleidau vaistu biggrin.gif
Loram
QUOTE(Lina O. @ 2009 06 27, 23:22)
sekmes sekmes  4u.gif
nepagailekim to subiniuko - uztat ir skrandis apsaugotas, ir suveiks greiciau ir stipriau
*

netiesa...
yra vaistų, kurie ir suleisti į raumenis veikia skrandį (pvz.nuo skausmo ir uždegimo)
o ligoninėje dabar praktiškai atsisakoma vaistų į raumenis, nes didžiosios jų dalies veikimo neįmanoma numatyt, kad veiktų greičiau ir stipriau (?) reikia leisti į veną.
Lina O.
QUOTE(Loram @ 2009 06 30, 06:37)
netiesa...
yra vaistų, kurie ir suleisti į raumenis veikia skrandį (pvz.nuo skausmo ir uždegimo)
o ligoninėje dabar praktiškai atsisakoma vaistų į raumenis,  nes didžiosios jų dalies veikimo neįmanoma numatyt, kad veiktų greičiau ir stipriau (?) reikia leisti į veną.
*

bet gal maziau skrandi veikia nei isgerti..... g.gif
na taip, aisku, kiekvienu atveju to nepritaikysi, bet daugumai, manau, taip. I vena suleisti vaistai suveikia dar greiciau nei i raumenis, betgi venu gaila (daugiau pabadzius, venos ima sleptis, todel i vena noreciau, kad durtu tik tuo atveju, jei butinai reiketu ir kitur nebutu galima), be to, pati sau i vena neleisi gi. O va palyginti geriamus dalykus ir i minksta vieta suleistus, man antrasis variantas nekart buvo zymiai geriau.

Beje, yra ir tokiu vaistu, kur veikimas neturi buti greitas ir del to juos rekomenduojama gerti, o ne leisti.
dake
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.
Lina O.
QUOTE(dake @ 2009 08 19, 12:30)
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių  sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.
*

Paprastai pasildom ta vieta (pvz, su gumine pusle su siltu vandeniu). Dar tinka kopusto lapa pridet..
O siaip, vienakart leiskit vaistus i viena puse, kitakart i kita (kad butu poilsio abiem sedmenim vienodai). O jei reikia vienu kartu dvi injekcijas daryt, darykit abi i viena puse. 4u.gif
Magnifique
QUOTE(dake @ 2009 08 19, 12:30)
Merginos,gal galite patarti,ką dėti ant sukietėjusių  sėdmenų vietų,nes vyras grįžo iš ligoninės,leido vaistus į sėdmenis apie 2sav.,baisūs sukietėjimai,nėra net kur durti.Gal yra kokių priemonių,kad greičiau praeitų tie guzai? Patarkite jei galite,nes vaistus reikės leisti dar ilgą laiką,sunki kojos trauma ir dideli skausmai.Ačiū.
*

Dėkit šaltus kopūsto lapus,pamasažuokit ir išsivaikščios tie guzai...o šiaip kol bent kiek prasivaikščios guzai-galima į kitus raumenis leist..tik svarbu po to pajudėt bent kiek,ar švelniai pamasažuot,kad vėl guzas nesušoktų.... mirksiukas.gif
Jammin1
Man pusantro mėnesio ligoninėj po kelis kartus per dieną leisdavo, dar plius b vitaminus doh.gif Tai tokie guzai buvo, kad seselės liepė Troxevaziną nusipirkti. Galit pamėginti.
miracleforever
Jei kam reikia-sulesciau vaistukus i vena ar i raumenis
Papildyta:
QUOTE(dake @ 2009 08 19, 13:30)
*

i priekini slaunies pavirsiu galima leist,bet tai irgi ne betkur,i nerva galima pataikyt
onix
Siap tiesiog norejau padekoti dar karta uz patarimus, nes padejo, kai salia esanciam zmoguciui buvo blogai. O tai toks fainas jausmas thumbup.gif ACIU. 4u.gif
Ramunytėė
QUOTE(Loram @ 2008 10 24, 21:18)
nieko tokio kad dreba...

jau buvau beveik igudusi mergaiciuke - liepe suleisti tokiai mociutei vaistukus i raumenukus, nueinu drasiai (svarbu neparodyt kad ir pats bijai biggrin.gif ), uzsimoju - bakst - adata atsoko... nu galvoju - dabar kai varysiu is visu jegu - bakst - ir vel atsoko... rankos pradejo drebet, nezinau ka daryt - nu kodel nelenda ta adata... jauciu raudonuoju kaip burokas.. palatos kaimyne pradejo krizent smile.gif is trecio karto pavyko, nors rankos tikrai drebejo... nuo tada stengiuosi vengt leist vaistukus i raumenis, i vena zymiai paprasciau  unsure.gif  zodziu - reikia drasiai ir uztikrintai smile.gif visa kita nesvarbu biggrin.gif
*

Kai aš mokiausi tai buvo dar tie daugkartiniai švirkštai ir pasitaikė toks jau gerai subadytas pacientas su guzuota subine, tai adata ne atšoko bet susilankstė doh.gif lotuliukas.gif
kytia
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 08 19, 12:48)
Dėkit šaltus kopūsto lapus,pamasažuokit ir išsivaikščios tie guzai...o šiaip kol bent kiek prasivaikščios guzai-galima į kitus raumenis leist..tik svarbu po to pajudėt bent kiek,ar švelniai pamasažuot,kad vėl guzas nesušoktų.... mirksiukas.gif
*

man po ligonines ilgai guzai neissivaiksciojo ir kompresus dejau ir masazavau. schmoll.gif
dorlana
Perskaiciau visa tema ir pasimeciau dar labiau. doh.gif Esu po sirdies operacijos. Juaciuosi sakyciau gerai,jeigu ne krutinkaulio skausmai,kurie mane kartais tiesiog zudo! Prirase visa kruva tableciu nuo skausmo,bet jos nei velnio ne padeda! Tai nustojau jas gert. Kaip ir i darba noreciau grizt,bet,tie skausmai mane kartais tiesiog surakina. Truksta oro,sirdis baladotis pradeda,o tada ir tenka gyvybe gelbet help.gif
Sanatorijoje,kai buvau,tai kartais suleisdavo vaistu. Ir budavo labai gerai. Bet,mums ikale i galva,kad leidziami vaistai gadina skrandi. Tai dabar net nezinau,ka ir daryt g.gif Ar toliau skrandi gadint,ar gyvybe pavojui statyt g.gif
Bet ir i darba del skausmu negaliu grizt verysad.gif Ir be to,negirdejot tokio dalyko,kad vaistineje vaistus gali suleist? Nezinau,tiesa ar ne,bet girdejau g.gif Nes pati sau,tai ne uz ka nesileisciau lotuliukas.gif Man guzu jau ir taip uztenka blink.gif
Loram
QUOTE(dorlana @ 2009 12 20, 12:26)
*

vaistineje tai abejoju kad suleistu... bet kiekvienoje poliklinikoje ar seimos centre slaugytoja tikrai suleis (kur prisiregistraviso esat - privalo nemokamai, o jei neprisiregistravus - reiks susimoket...)
del skausmu - tai dabar ne viduramziai - kankiniu nereikia. Jei skauda - tai reikia nuskausminti. Ne visi vaistai veikia skrandi, jei niekas nepadeda - tegu israso narkotiniu analgetiku. Beje, speju kad leido ir geriate tuos pacius vaistus, geriami jie dar labiau veikia skrandi.
o del krutinkaulio - o jis stabilus? netraska? svarbu gerai susigydyti krutinkauli, kad veliau nebutu problemu. I darba visada spesit sugrizti mirksiukas.gif
dorlana
QUOTE(Loram @ 2009 12 20, 12:38)
vaistineje tai abejoju kad suleistu... bet kiekvienoje poliklinikoje ar seimos centre slaugytoja tikrai suleis (kur prisiregistraviso esat - privalo nemokamai, o jei neprisiregistravus - reiks susimoket...)
del skausmu - tai dabar ne viduramziai - kankiniu nereikia. Jei skauda - tai reikia nuskausminti. Ne visi vaistai veikia skrandi, jei niekas nepadeda - tegu israso narkotiniu analgetiku. Beje, speju kad leido ir geriate tuos pacius vaistus, geriami jie dar labiau veikia skrandi.
o del krutinkaulio - o jis stabilus? netraska?  svarbu gerai susigydyti krutinkauli, kad veliau nebutu problemu. I darba visada spesit sugrizti  mirksiukas.gif
*

Leido diclaca,diclofena,ketanofa ir kelias dienas morfiju. Geriau as dauguma analgetikus. Nors man atrodo,kad jau viska esu isbandzius g.gif Man padeda tik leidziami vaistai. Pvz diclacas,kaip ranka skausma nuima. Be to labai ilgai veikia. Kas dien nereiketu leist. O su narkotikais kaip ir nenoreciau prasidet g.gif
Krutinkaulis,tai traska,bet man sake,kad taip pirma laika taip gali but. Man labiausiai skauda vakare,nakti ir ryte. Jeigu kartais nakciai vaistu susileist,tai visai neblogai butu. Nors issimiegociau,kaip zmogus. O tai ant kokio sono uzmiegu,ant tokio ir atsibundu blink.gif
Loram
QUOTE(dorlana @ 2009 12 20, 13:28)
Leido diclaca,diclofena,ketanofa ir kelias dienas morfiju. Geriau as dauguma analgetikus. Nors man atrodo,kad jau viska esu isbandzius  g.gif Man padeda tik leidziami vaistai. Pvz diclacas,kaip ranka skausma nuima. Be to labai ilgai veikia. Kas dien nereiketu leist. O su narkotikais kaip ir nenoreciau prasidet  g.gif
Krutinkaulis,tai traska,bet man sake,kad taip pirma laika taip gali but. Man labiausiai skauda vakare,nakti ir ryte. Jeigu kartais nakciai vaistu susileist,tai visai neblogai butu. Nors issimiegociau,kaip zmogus. O tai ant kokio sono uzmiegu,ant tokio ir atsibundu blink.gif
*

po operacijos trasketi gali, bet reikia saugotis - kuo daugiau traska, tuo blogiau - vadinasi Jus persistengiate judedama - daugiau pailsekit. palaipsniui traskejimas turi mazeti! jei traskejimas toks taps kaip buvo pradzioj - tai patarimai tokie patys kaip is karto po operacijos - tokie ranku judesiu atgal...
nebijokit - narkomane netapsit vien del to kad kelias dienas susileisit tramadolio ar morfijaus (ar isgersit tableciu).
Skausmas turi tokia savybe, kuo Jus ji ilgiau kenciat - tuo sunkiau paskui ji nuslopinti.
Jei anksciau nesirgot opalige, gastritu, refliukezofagitu ir t.t. bei negrazia remuo - galit gerti/leisti diklofenaka ar ka kita (kai kurie zmones geria siuos vaistus metu metus ir nieko nesusigadina, kitiems nuo keliu tableciu atsiranda opu - kiekvienas zmogus individualus); jei labai bijote - papildomai gerkite rugstinguma mazinacius vaistus - pvz. omeprazoli, ranitidina
erkaerka
sveikos, mergytės, pasiguosiu ir aš sad.gif kovo mėn susileidau 20vnt ampulių Ksantinolio Nikotinato (plečiantieji) ir 5vnt vit B grupės, neurorubin atrodo. skauda, gūzai iki šiol.... pasiskaičiau apie gūzus, bandysiu gelbėtis.

dar susidomėjau ar nuo šitokio kiekio vaistų į raumenis nesusigadinau sau vidinių organų?
gydytojai kad tik išrašyt vaistą ir eik sau, o vaistinėje dar pataria šito neimk, geriau šita paimk, šaunuolės vaistininkės.
Marinas.rozz
o ką daryt, jei gūzų nėra, bet skausmas ir praėjus savaitei siaubingas, negaliu nei prisėst, nei apsiklot tos vietos ir vis labiau skauda? jau kai dūrė, pajaučiau, kad kažkas ne taip, nes vaistais neskausmingi, o čia rėkti norėjosi.
okse0711
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 10 18, 12:58)
o ką daryt, jei gūzų nėra, bet skausmas ir praėjus savaitei siaubingas, negaliu nei prisėst, nei apsiklot tos vietos ir vis labiau skauda? jau kai dūrė, pajaučiau, kad kažkas ne taip, nes vaistais neskausmingi, o čia rėkti norėjosi.
*

greičiausia raumenyn pataikė,pasitepkite kokiu šildomu tepaliuku arba nuo raumenų skausmo kokiu tepaliuku
Marinas.rozz
negaliu tepalų naudot, nes laukiuosi. bet pasakysiu ir kitoms stebuklingą receptą - degtinės kompresai, tikrai padėjo
samantila
Sveiki Loram 4u.gif
nagi patarkit man blush2.gif doh.gif

Nusilpus organizmui ir esant stipriai osteochondrozei , ko pasekoje jau nugaros skausmai sunkiai ištveriami .. gyd liepė namie susileisti Neurorubino kursą 5 ampulikes- ar skauda labai pačiai namie susileisti ar geriau žygiuot į ambulatorija g.gif ..girdėjau kad labai skauda B vit bet čia kompleksas jų visų ..esu leidus seniau močiutei plečiančius į užpakalį tai viskas liuks būdavo..močiūtė leisdavos suleisti tik man sakė neskaudžiai leidžiu biggrin.gif mąstau ir B pati sau susileisti nes prilakstyt į ambulatoriją nelabai išeina man kasdien o dar ir lt tektų mokėt smile.gif

AČIŪ 4u.gif
Magnifique
QUOTE(samantila @ 2012 11 12, 12:14)
Sveiki Loram   4u.gif
nagi patarkit man  blush2.gif  doh.gif

Nusilpus organizmui ir esant stipriai osteochondrozei , ko pasekoje jau nugaros skausmai sunkiai ištveriami .. gyd liepė namie susileisti Neurorubino kursą 5 ampulikes- ar skauda labai pačiai namie susileisti ar geriau žygiuot į ambulatorija  g.gif ..girdėjau kad labai skauda B vit bet čia kompleksas jų visų ..esu leidus seniau močiutei plečiančius į užpakalį tai viskas liuks būdavo..močiūtė leisdavos suleisti tik man sakė neskaudžiai leidžiu  biggrin.gif mąstau ir B pati sau susileisti nes prilakstyt į ambulatoriją nelabai išeina man kasdien o dar ir lt tektų mokėt  smile.gif

AČIŪ  4u.gif
*

tik 5 ampulės-manau pati susileisit.Aš esu jį ir 14d.leidusis ir nieko-dar gyva lotuliukas.gif Paskauda,ale praeina ir šiaip,yra tikrai daug skausmingesnių leidžiamukų,kur net ranka dreba sau leidžiant.Tiesa,aš leidžiuosi ne į sėdynę,o į šlaunį.
samantila
Tik ką susileidau biggrin.gif ale jokių baisumų truputį tempė bet kadangi leidau lėtai tai galim sakyt ir visai neskaudėjo thumbup.gif kolkas 5 sakė gyd jai nebus jokios alerginės reakcijos sakė dar 5 susivaryt smile.gif
Judela
Kas galėjo nutikti,jei po injekcijos į raumenis aptirpo aplink visą sėdmenį ir skauda?Injekcijos vietoje nera jokio guzo ir toje vietoje neskauda, bet skausmas isplito aplinkui.Ir taip jau daugiau kaip savaite.Ar cia skaitosi, kad pazeidziau kazkoki nerva?
Zinanti25
Nervas.
zauke
Reikia sildyti,deti degtines kompresus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.