Įkraunama...
Įkraunama...

Stangrinamieji kremai

O kas nors bandete apimtis mazinancius kremus? Tokie kur tik profesionalams pardavinejami? Masazuotojams?
Atsakyti
Sutinku thumbup.gif, reikia įdėti daug pastangų, juk neiname jaunyn doh.gif , turiu nuliūdinti, tačiau su glembančia odele turėsime kovoti, arba draugauti, visą likusį... hm, grubiai skamba, visą gyvenimą mirksiukas.gif
Naudoju "Algologie" stangrinantį kremą.labai geras man ir naudoju jį darydama klientėms procedūras ax.gif thumbup.gif
o vandens tai mažiausiai 1.5 l per dieną!!!!!!!!!!, ir tai padeda drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurge: 04 kovo 2009 - 15:48
QUOTE(Spurge @ 2009 03 04, 16:40)
Sutinku thumbup.gif, reikia įdėti daug pastangų, juk neiname jaunyn doh.gif , turiu nuliūdinti, tačiau su glembančia odele turėsime kovoti, arba draugauti, visą likusį... hm, grubiai skamba, visą gyvenimą mirksiukas.gif
Naudoju "Algologie" stangrinantį kremą.labai geras man ir naudoju jį darydama klientėms procedūras ax.gif    thumbup.gif
o vandens tai mažiausiai 1.5 l per dieną!!!!!!!!!!, ir tai padeda drinks_cheers.gif


Ar stangrinantis reiskia apimtis mazinantis? O kodel reikia tiek vandens?
Atsakyti
Gal ką nors naujo išbandėt iš stangrinamųjų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 05, 09:15)
Gal ką nors naujo išbandėt iš stangrinamųjų?  bigsmile.gif



as kojoms naudoju nuo celiulito, o pilvui stangrinanti su elastinu is Benexere, na man tai thumbup.gif



Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 05 05, 12:30)
as kojoms naudoju nuo celiulito, o pilvui stangrinanti su elastinu is Benexere, na man tai  thumbup.gif


gal galima pie ta benexere placiau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 05, 11:42)
gal galima pie ta benexere placiau? bigsmile.gif



na as pati atradau tik pries kokius metus, kadangi jau ir visos drauges naudoja, tai vis ispudziais pasidalinam. Jeigu viena jau kazka labai giria, tai kitos pasitepliojam ir jei patinka tai perkam. Taip atradau paakiu ir veido drekinama krema, makiazo valikli, ir jau isigyjau tris kuno kremus anticeliulitini, stangrinanti. dar labai neblogas yra drekinantis su kolagenu (nes po duso, labai mano sausa oda), bet man ziuriu tas stangrinantis, kartu atstoja ir drekinanti, tai kol kas pataupysiu...
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 05 05, 12:50)
na as pati atradau tik pries kokius metus, kadangi jau ir visos drauges naudoja, tai vis ispudziais pasidalinam. Jeigu viena jau kazka labai giria, tai kitos pasitepliojam ir jei patinka tai perkam. Taip atradau paakiu ir veido drekinama krema, makiazo valikli, ir jau isigyjau tris kuno kremus anticeliulitini, stangrinanti. dar labai neblogas yra drekinantis su kolagenu (nes po duso, labai mano sausa oda), bet man ziuriu tas stangrinantis, kartu atstoja ir drekinanti, tai kol kas pataupysiu...

esmes ir nepasake smile.gif is kur ir uz kiek? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 05 05, 12:52)
esmes ir nepasake smile.gif is kur ir uz kiek? smile.gif


drinks_cheers.gif ir kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 05 05, 11:52)
esmes ir nepasake smile.gif is kur ir uz kiek? smile.gif



atsiprasau, kad atrodo niekas ir neklause 4u.gif as pirkau pries naujus metus Highg care centre (putvinskio g), mokejau kazkur apie 120lt.
Papildyta:
QUOTE(bitute737 @ 2009 05 05, 12:00)
drinks_cheers.gif  ir kaip atrodo?


atrodo tai cia, nes nemoku ikelti doh.gif
http://www.benexere.lt/?p=1&id=10
Atsakyti
as naudoju geltona garnier body tonic smile.gif greitai isigeria,oda tikrai lieka svelnesne ir grazesne thumbup.gif arba cia man vaidenasi g.gif bet pirksiu dar ir dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*charite* @ 2009 06 21, 14:50)
as naudoju geltona garnier body tonic smile.gif  greitai isigeria,oda tikrai lieka svelnesne ir grazesne thumbup.gif  arba cia man vaidenasi g.gif  bet pirksiu dar ir dar lotuliukas.gif


As irgi si krema naudoju jau labai ilgai, tik kol nudziusta nuo odos , tai labai limpa , bet po to odele tikrai labai maloni, bet kad jau ten kakza stangrintu tai biggrin.gif
Atsakyti