Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinių ir apdailos medžiagų kainos

Man idomu, kodel dauguma renkasi Fibo? blush2.gif nes arko ir savybes geresnes ir kaina blush2.gif Pazystamas state is Fibo nama, skilo vienoj vietoj siena doh.gif tai sake spjautu ant tu fibo smile.gif o arko siauliuose kiek ziurejom, tai kritusios kainos, pries pusmeti, bijau pameluoti ~3,30 vnt. kainavo dabar desimt centu pigiau, bet sakau, galiu siek tiek suklysti blush2.gif uzsifiksavo tik tai, kad krito kaina biggrin.gif
Atsakyti
Rendi, negaliu tiksliais pasakyti kodel Fibo. musu pazystamu aplinkoje 3 namukai is FIBO. jokiu nusiskundimu, ir apie jokius skilimus nesu girdejus. gal ne paciuose blokeliuose esme? g.gif o siaip sudejom savus pliusus ir savus minusus, taip ir nusprendem is FIBO mirksiukas.gif Bet cia kiekvienas vis kitus pliusus mato ir vis kitus minusus. nepasimoka gilinti diskusijos mirksiukas.gif
taip kaina Lietuvisku gera. dar porai imoniu siand skambinau. o su latviskais problemu yra biski del padeklu. juos gaunasi nusiperki tu, o grazinti jiems pakankamai sunku. na man taip vienoj firmoj vadybininkas sake, kad tai uztrunka.o ir siaip girdejau sertifikatai skiriasi ir pan. nebesigilinau as i juos.
Cementa jau siandien gaunu po 14.80 lt uz maisa. patys skambina ir siulo. gal iki kitos sav kai pirksiu dar pakris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2009 03 13, 14:12)
Man idomu, kodel dauguma renkasi Fibo?  blush2.gif nes arko ir savybes geresnes ir kaina  blush2.gif Pazystamas state is Fibo nama, skilo vienoj vietoj siena  doh.gif tai sake spjautu ant tu fibo  smile.gif o arko siauliuose kiek ziurejom, tai kritusios kainos, pries pusmeti, bijau pameluoti ~3,30 vnt. kainavo dabar desimt centu pigiau, bet sakau, galiu siek tiek suklysti  blush2.gif uzsifiksavo tik tai, kad krito kaina  biggrin.gif


Skyla ne del blokeliu tai tikrai. Gal pamatas blogas.
O kodel Fibo, jau ir nebepamenu tiksliai:) O svarstyta buvo tarp arko ir fibo ir fibo laimejo. Cia musu, mano ir vyro akyse, kitiem gal Arko labiau.
Atsakyti
Sorry, kad as biski ne i tema, bet rudeni baigem kelti namo sienas ir liko Fibo blokeliu (vienas padeklas, 3 MPa lietuviski 250 plotis). Gal kas noretu pasiimti? Manau, kad ir su lengvosios masinos priekaba issivezti imanoma. Uz kuba noretume 250 Lt (padekle, berods, 64 vnt= 1.45 kubo)... Veiksmas Vilniaus rajone salia Maisiagalos. Jei ka sudomintu, ziniu lauksiu i az 4u.gif
Atsakyti
Siandien skambinau i statybu parduotuves, klausiau kiek kainuoja Arko M18. Cia viskas vyko Panevezyje.
1.Lutone - su atvezimu ir iskrovimu uz kuba 270lt.
2. Moki vezi - Tai pasake, kad telefonu informacijos neteikia blink.gif thumbup.gif
3. Senukai ( Statybu duona) - neprekiauja siais blokeliais
Na kaip matote Panevezyje Arko blokeliu didelis pasirinkimas lotuliukas.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deiive @ 2009 03 16, 18:54)
2. Moki vezi - Tai pasake, kad telefonu informacijos neteikia blink.gif  thumbup.gif

Šiaip Makveža dažnokai nustebina - tai arba žiauriai pygiai pasiūlo, arba brangiau nei pas kitus, arba iš viso užlenkia kad jie negali taikyti nuolaidų be valdžios žinios... Žodžiu, matyt nuo nuotaikos čia jiems priklauso. Bet iš esmės - verta pro juos prasukti pasiklausti kainos mirksiukas.gif

O jų akcijos skelbiamos būna Č I A
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Norecia info kur pigiausiai nusipirkti duju silikato blokeliu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(deiive @ 2009 03 16, 18:54)
Siandien skambinau i statybu parduotuves, klausiau kiek kainuoja Arko M18. Cia viskas vyko Panevezyje.
1.Lutone - su atvezimu ir iskrovimu uz kuba 270lt.
2. Moki vezi - Tai pasake, kad telefonu informacijos neteikia blink.gif  thumbup.gif
3. Senukai ( Statybu duona) - neprekiauja siais blokeliais
Na kaip matote Panevezyje Arko blokeliu didelis pasirinkimas lotuliukas.gif  blink.gif  biggrin.gif


As jau nusipirkau visus Arko ir atveze man, bet dabar galiu pasakyti, kad uz 240 kuba blokeliu gauti vieni grybai. Jus atsiminkit kad dabar galite pirkti ne tik is savo regiono pardaveju, nes pats SKV pristato bet kur LT, deotel praplatinkite savo paieskos diapazona ir klauskite visu kas tik pardavineja pasiulymu tada jau lyginkite ir muskite kaina (nieko cia sudetinga, jei uztenka 240/m3 is viso juokai)

O moki vezi tai yra visiskas grybas, jie juk nieko patys neveza, o perka is kitu tikru didmeninku ar importuotoju, tai kaip pas juos gali buti geros kainos. Aisku jei paziurima Ermitaze, Senukuose ir poto Makvezoje tai kartai gal, bet yra tiesioginiu importuotoju ir ten geriausios kainos turi buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zojux: 28 balandžio 2009 - 20:31
QUOTE(Lilajar @ 2007 04 15, 16:24)
Ar tai gera kaina - 25 cm silikatiniai blokeliai kubas po 260 lt? Cia su atvezimu i vieta.


sorry, i keliu metu senumo zinute atsakiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelius18: 29 balandžio 2009 - 11:57
Nu mus irgi domintu eps 70
Atsakyti
[quote=zojux,2009 04 28, 21:28]
As jau nusipirkau visus Arko ir atveze man, bet dabar galiu pasakyti, kad uz 240 kuba blokeliu gauti vieni grybai.

> Gal galit atskleisti is kur? g.gif
Atsakyti
[quote=Albinas,2009 04 29, 15:07]
[quote=zojux,2009 04 28, 21:28]
As jau nusipirkau visus Arko ir atveze man, bet dabar galiu pasakyti, kad uz 240 kuba blokeliu gauti vieni grybai.

> Gal galit atskleisti is kur? g.gif
[/quote]

tai kad jus pats pardavinejate, kaip didmeninkas tai kodel domina. manau galeciau jums perparduoti jei noretumete uz 240 drasiai ax.gif

Siaip tai ne viena pasiulyma turejau kurie siule uz 240, bet as pirkau dar maziau thumbup.gif
Atsakyti