Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinių ir apdailos medžiagų kainos

QUOTE(cool-mama @ 2007 04 25, 15:08)
Ar buvo dar kas nuvaziavusios i Lenkija cemento? Ar verta vaziuoti?
jei turit fura, ar ketinat pirkti vagona tai manau apsimoka, o siaip tai kainu skirtumas bus permazas jei kelis maiselius pirksit. Marijampolej pries 2sav buvo po 540Lt/t lenkiskas, praejusia savaite jau 650Lt/t. Dabar cemento maziau kaip po 25Lt nera net pas fasuotojus. Max kaina kolkas 30Lt. Pries savaite pazystamam parveziau 30 maiseliu baltarusisko po 25Lt, pigiau jau niekur.
Atsakyti
O vezant dideli kieki tarkim pilna mikroautobusa, muitinei ar reikia moketi kokius pinigelius? O is baltarusijos ar leidzia veztis statybines medziagas, man atrodo ten labai ziuri ka veziesi, ane? Tevai kai vaziuoja i kaima i Baltarusija tai ten taip tases krato, negali net kiausiniu kaimisku atsivezt anukams.
Atsakyti
Perkasiau visa foruma ieškodama medžiagų kainų, vienur-kitur yra užuominos, bet niekas stipriai nesigiria. Nusprendžiau užvesti tokia temele, tikiuosi manes neprames griežtieji forumo moderatoriai. Šiai dienai galiu užsisakyti vata paroc po 170/m3, trinkeles (pilkas) 24/m3, mačiau skelbima www.skelbkime.lt, kelio bortus metro ilgio 30 cm. pločio 10 lt, kubas akmenų ten pat 340 lt.
Be to, isidėjau katilinės duris 3 vnt, iš kurių 2-jos aukščiausios klasės degumo, suplojau 3500 lt. Tiesa.. Tinkas (išorinis) su gruntu Mira namui 340 kv. metru man kainavo 1890 lt (grudėtumas 2 mm). Manau, kad čia kainos visai padorios, o kaip manote Jus? biggrin.gif Kur ir kaip Jums pavyko prasisukti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 14 spalio 2007 - 11:53
QUOTE(emilka @ 2007 10 14, 13:50)
Perkasiau visa foruma ieškodama medžiagų kainų, vienur-kitur yra užuominos, bet niekas stipriai nesigiria. Nusprendžiau užvesti tokia temele, tikiuosi manes neprames griežtieji forumo moderatoriai. Šiai dienai galiu užsisakyti  vata paroc po 170/m3, trinkeles (pilkas) 24/m3, mačiau skelbima www.skelbkime.lt, kelio bortus metro ilgio 30 cm. pločio 10 lt, kubas akmenų ten pat 340 lt.
Be to, isidėjau katilinės duris 3 vnt, iš kurių 2-jos aukščiausios klasės degumo, suplojau 3500 lt. Tiesa.. Tinkas (išorinis) su gruntu Mira namui 340 kv. metru man kainavo 1890 lt (grudėtumas 2 mm). Manau, kad čia kainos visai padorios, o kaip manote Jus? biggrin.gif  Kur ir kaip Jums pavyko prasisukti?


Sveikute,

nuostabi tema. as irgi ieskau vienu kitu medziagu kainu. Klaipedoj labai skirtingos kainos. pvz.Silikatiniu pilnaviduriu plytu (Dubysos g-vej sandeliuose 1.05 Lt/vnt. ; Bocas 1.20Lt/vnt; Simpras(Gargzduose) 0.82Lt/vnt
domintu betoniniu cerpiu stogo dangos (spalva moliniu cerpiu) kaina Klaipeodoj
gal kas pirko smile.gif
Trinkeliu
(Tinkas (išorinis) su gruntu Mira namui 340 kv. metru man kainavo 1890 lt (grudėtumas 2 mm)) cia plonasluoksnis tinkias? gal nuododa i gamintojo puslapi galima smile.gif Aciu


Atsakyti
Labai gera tema.

Šiuo metu ieškau blokelių Vilniuje. kiek pigiausia radau fibo 300, palemono keramika 280.
Mediena 580 m3.
Atsakyti
QUOTE(gegutis @ 2007 10 14, 14:50)
Labai gera tema.

Šiuo metu ieškau blokelių Vilniuje. kiek pigiausia radau fibo 300, palemono keramika 280.
Mediena 580 m3.


Oho, kur tokia pigi mediena??? biggrin.gif Man kaip tik reikes pavesinei ir terasai?
Atsakyti
Na kainos dabar taip nepastovios kad kazka sakyti sunku. Praeita savaite gipsa galima gauti buvo nuo 6,4Lt/m2. Paroco UNS37 kubas nuo 180Lt. Cia mazmenine.
Prasidejo visur akcijos tai galima susirinkti tu prekiu kazkiek pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Dario @ 2007 10 14, 19:55)
Na kainos dabar taip nepastovios kad kazka sakyti sunku. Praeita savaite gipsa galima gauti buvo nuo 6,4Lt/m2. Paroco UNS37 kubas nuo 180Lt. Cia mazmenine.
Prasidejo visur akcijos tai galima susirinkti tu prekiu kazkiek pigiau.


Gerai, kad dar karteli isitikinau, man su Parocu pasiseke, bet cia po blatu gavau 160 uz kuba.. biggrin.gif

O tiesa, gal kas nors zino, kiek kainuoja zidinio kapsule, gal pirkote tokia, kur is triju pusiu ugnis matosi? Idomu, kiek tokios kainuoja ir kur pigiausiai galima gauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 14 spalio 2007 - 21:28
QUOTE(gegutis @ 2007 10 14, 14:50)
Labai gera tema.

Šiuo metu ieškau blokelių Vilniuje. kiek pigiausia radau fibo 300, palemono keramika 280.
Mediena 580 m3.

o koks pas Jus reikalingas kiekis fibo blokeliu?
Papildyta:
[quote=emilka,2007 10 14, 12:50]
Perkasiau visa foruma ieškodama medžiagų kainų, vienur-kitur yra užuominos, bet niekas stipriai nesigiria. Nusprendžiau užvesti tokia temele, tikiuosi manes neprames griežtieji forumo moderatoriai. Šiai dienai galiu užsisakyti vata paroc po 170/m3, trinkeles (pilkas) 24/m3, mačiau skelbima www.skelbkime.lt, kelio bortus metro ilgio 30 cm. pločio 10 lt, kubas akmenų ten pat 340 lt.
Be to, isidėjau katilinės duris 3 vnt, iš kurių 2-jos aukščiausios klasės degumo, suplojau 3500 lt. Tiesa.. Tinkas (išorinis) su gruntu Mira namui 340 kv. metru man kainavo 1890 lt (grudėtumas 2 mm). Manau, kad čia kainos visai padorios, o kaip manote Jus? biggrin.gif Kur ir kaip Jums pavyko prasisukti?
[/quo
jai reikia vatos pigiau, patarciau pirkti apie 125 m/3, tada kaina butu 155lt uz m3.
Atsakyti
[quote=donnce,2007 10 15, 09:21]
o koks pas Jus reikalingas kiekis fibo blokeliu?
Papildyta:
[quote=emilka,2007 10 14, 12:50]
Perkasiau visa foruma ieškodama medžiagų kainų, vienur-kitur yra užuominos, bet niekas stipriai nesigiria. Nusprendžiau užvesti tokia temele, tikiuosi manes neprames griežtieji forumo moderatoriai. Šiai dienai galiu užsisakyti vata paroc po 170/m3, trinkeles (pilkas) 24/m3, mačiau skelbima www.skelbkime.lt, kelio bortus metro ilgio 30 cm. pločio 10 lt, kubas akmenų ten pat 340 lt.
Be to, isidėjau katilinės duris 3 vnt, iš kurių 2-jos aukščiausios klasės degumo, suplojau 3500 lt. Tiesa.. Tinkas (išorinis) su gruntu Mira namui 340 kv. metru man kainavo 1890 lt (grudėtumas 2 mm). Manau, kad čia kainos visai padorios, o kaip manote Jus? biggrin.gif Kur ir kaip Jums pavyko prasisukti?
[/quo
jai reikia vatos pigiau, patarciau pirkti apie 125 m/3, tada kaina butu 155lt uz m3.
[/quote]

thumbup.gif , bet kazin, kur ja tokia panaudoti paskui.. Man tik 85 reikia..
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2007 10 15, 15:52)
thumbup.gif , bet kazin, kur ja tokia panaudoti paskui.. Man tik 85 reikia..

perparduot lotuliukas.gif po 180lt kv/m blush2.gif kai bus sezonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mixxii: 15 spalio 2007 - 16:54
QUOTE(emilka @ 2007 10 15, 16:52)
thumbup.gif , bet kazin, kur ja tokia panaudoti paskui.. Man tik 85 reikia..

galit pirkti kartu su drauge, ar draugu biggrin.gif , o kokiam mieste reikia?
Atsakyti