Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Santykių krizė - atvėsę vyro jausmai
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Zhu_
Mazilike, ačiū ir už Jūsų nuomonę.

Buvome vakar susitikę ir pasikalbėjome. Prabilti išdrįsau tik susitikimo pabaigoje. Kalbėjomės daug. Bet, kad būčiau išgirdusi ką nors labai konkretaus - nepasakyčiau. Dėl to labai nesijaudinu, nes laiką praleidome puikiai. Jaučiu kaip dingtsa ta įtampa. Abu jautėmės kaip niekada gerai. O jo veiksmai kalbėjo patys už save. Tad viliuosi, kad mano sprendimas dar kurį laiką palaukti, bus teisingas.

O dėl Jūsų pačios situacijos...ar grįžus vyrui tarpusavio santykiai pagerėja ar būna tokie pat įtempti kuomet jis būna ne namie?
mazilike
QUOTE(Zhu_ @ 2010 05 01, 15:39)
Mazilike, ačiū ir už Jūsų nuomonę.

Buvome vakar susitikę ir pasikalbėjome. Prabilti išdrįsau tik susitikimo pabaigoje. Kalbėjomės daug. Bet, kad būčiau išgirdusi ką nors labai konkretaus  - nepasakyčiau. Dėl to labai nesijaudinu, nes laiką praleidome puikiai. Jaučiu kaip dingtsa ta įtampa. Abu jautėmės kaip niekada gerai. O jo veiksmai kalbėjo patys už save. Tad viliuosi, kad mano sprendimas dar kurį laiką palaukti, bus teisingas.

O dėl Jūsų pačios situacijos...ar grįžus vyrui tarpusavio santykiai pagerėja ar būna tokie pat įtempti kuomet jis būna ne namie?
*

sveikinu kad nors kas juda i prieki svarbiausia kad esi su tuo zmogum laiminga nepaleisk jo nes kiek suprantu tu ji labai myli biggrin.gif 4u.gif nieko negaliu pasakyti nes kai buna namie rupesciai viska uzgozia ir pyktis tikrai nera laiko.pasimyluoti ar kur iseiti irgi nera kaip. biggrin.gif ax.gif yra dvi padauzos mazos kurios visada aplinkui zuja biggrin.gif biggrin.gif tai va.
Zhu_
QUOTE(mazilike @ 2010 05 01, 15:34)
sveikinu kad nors kas juda i prieki svarbiausia kad esi su tuo zmogum laiminga nepaleisk jo nes kiek suprantu tu ji labai myli biggrin.gif  4u.gif nieko negaliu pasakyti nes kai buna namie rupesciai viska uzgozia ir pyktis tikrai nera laiko.pasimyluoti ar kur iseiti irgi nera kaip. biggrin.gif  ax.gif yra dvi padauzos mazos kurios visada aplinkui zuja biggrin.gif  biggrin.gif tai va.
*

Ačiū! happy.gif

Labai tikiuosi, kad viskas galiausiai išsispręs į gera. Taip...labai myliu jį ir pasistengsiu padaryti viską kas mano galiose, kad ir vėl būtumėme kartu.

O Jūs taip pat bandykite kaip nors spręsti savo nesutarimus. Pasikalbėkite. Juk kitaip nieko neišsiaiškinsite.

Sėkmės! 4u.gif
mazilike
QUOTE(Zhu_ @ 2010 05 01, 17:20)
Ačiū!  happy.gif 

Labai tikiuosi, kad viskas galiausiai išsispręs į gera. Taip...labai myliu jį ir pasistengsiu padaryti viską kas mano galiose, kad ir vėl būtumėme kartu.

O Jūs taip pat bandykite kaip nors spręsti savo nesutarimus. Pasikalbėkite. Juk kitaip nieko neišsiaiškinsite.

Sėkmės!  4u.gif
*

aciu sekmes ir tau 4u.gif
juodzike...
laba diena mergaites 4u.gif Pas mus taip pat vyrauka satykiu krize,gyvename,buvo visko musu gyvenime.... ilgiausei buvom issiskyre pora men,poto jo iniciatyva mes vel susitaikeme,siuo metu vel gyvename kartu,konfliktai buna vos ne kiekviena diena,jis toks zmogus visur skubantis viska darantis greitai,man kartais nelaiko nervai kai sitaip jis elgiasi ir pradedam pyktis,tie pykcei man nusibodo,labai daznai pradejau kartoti keiskis keiskis keiskis jo atsakymas gerai keisiuos,po kurio laiko vel taspats.. nezinau kaip reikia priprasti ir susitaikyti su tokiu gyvenimu.. doh.gif Kartais kai pagalvoju koks butu musu gyvenimas su vaikuciu,isivaizduoju toki,kad visada buciau viena,o jis visur tik lektu.... doh.gif schmoll.gif kaip reikia man dar su juo kalbeti ir ka reikia toliau man su juo daryti kai jis toks...rekaujantis,sukaujantis,skubantis ir nedodantis demesio..
Raga
QUOTE(juodzike... @ 2010 05 06, 15:48)
kaip reikia man dar su juo kalbeti ir ka reikia toliau man su juo daryti kai jis toks...rekaujantis,sukaujantis,skubantis ir nedodantis demesio..
*

Tiki, kad pasikeis?
Paklausk labiau patyrusių, ar lengvai žmonės keičiasi, ir ar išvis keičiasi.
Kai atsiras vaikai, bus dar sudėtingiau...
ptashka
QUOTE(juodzike... @ 2010 05 06, 14:48)
laba diena mergaites 4u.gif  Pas mus taip pat vyrauka satykiu krize,gyvename,buvo visko musu gyvenime.... ilgiausei buvom issiskyre pora men,poto jo iniciatyva mes vel susitaikeme,siuo metu vel gyvename kartu,konfliktai buna vos ne kiekviena diena,jis toks zmogus visur skubantis viska darantis greitai,man kartais nelaiko nervai kai sitaip jis elgiasi ir pradedam pyktis,tie pykcei man nusibodo,labai daznai pradejau kartoti keiskis keiskis keiskis jo atsakymas gerai keisiuos,po kurio laiko vel taspats.. nezinau kaip reikia priprasti ir susitaikyti su tokiu gyvenimu..  doh.gif  Kartais kai pagalvoju koks butu musu gyvenimas su vaikuciu,isivaizduoju toki,kad visada buciau viena,o jis visur tik lektu....  doh.gif  schmoll.gif kaip reikia man dar su juo kalbeti ir ka reikia toliau man su juo daryti kai jis toks...rekaujantis,sukaujantis,skubantis ir nedodantis demesio..
*

O kodel jis turi keistis, jei jam gerai ir jei jis visuomet toks ir buvo? Is ekspresyvaus cholerisko zmogaus jus niekuomet nepadarysit flegmatiko.
juodzike...
ptashka: man ir nereikia flegmatiko,nes pati irgi tokia nesu.. bet istikro kartais jau ikyri sitas jo skubejimas ir laiko neradimas man...
ptashka
QUOTE(juodzike... @ 2010 05 06, 14:56)
ptashka: man ir nereikia flegmatiko,nes pati irgi tokia nesu.. bet istikro kartais jau ikyri sitas jo skubejimas ir laiko neradimas man...
*

O kokio jo laiko jus noretumete? Su vyrais kartais bendrauti tenka kaip su vaikais. Pasakete keistis, jis tikrai nezinos, kurion pusen. Pasakykite tiesiai: noriu vakare i kavine/masazo/koncerto... ka as zinau, ko konkreciai jus ten norite. O tada darykite isvadas apie jo elgesi.
Gabrieliaus mama
perskaiciau visa tema ir stebiuosi, kaip zmoniu likimais, istorijos gali buti tokios panasios... ka rase peterzyte pradzioje - viskas, lyg butu aprasyta mano ir vyro situacija... tik as dar dabar bandau eiti i ta etapa, kai keiciu poziuri... tik problema ta, kad kazkur iseiti prasiblaskyti as negaliu - vaiko nera kam palikti, vyras daug dirba ir nemo grizta velai... peterzytes istorija suteikia vilties, optimizmo, kad dar ne velu, kad dar viska galima pakeisti... kaip as tikiuosi, kad po kurio laiko as irgi galesiu pasakyti - meile nemirsta... nors dabar girdziu tik nebemyliu, nieko nejauciu... butu idomu peterzyte jei uzsuktumete papasakoti, kaip laikotes dabar... ipustumete dar optimizmo, kad meile galima susigrazinti, kad gimus vaikui tiesiog istinka krize, kuri su laiku praeina... nes dabar - juodas periodas mano gyvenime, ir vilties taip reikia...
klauns
melstis daugiau reikia uz santykius seimoje ur uz vyrus,tuomet nereiks verkslenti del irstanciu santykiu.
Gabrieliaus mama
QUOTE(klauns @ 2012 02 17, 21:26)
melstis daugiau reikia uz santykius seimoje ur uz vyrus,tuomet nereiks verkslenti del irstanciu santykiu.
*

gal galima placiau? nelabai supratau, ka tiksliai norejote pasakyti
pita
QUOTE(Gabrieliaus mama @ 2012 02 17, 10:07)
perskaiciau visa tema ir stebiuosi, kaip zmoniu likimais, istorijos gali buti tokios panasios... ka rase peterzyte pradzioje - viskas, lyg butu aprasyta mano ir vyro situacija... tik as dar dabar bandau eiti i ta etapa, kai keiciu poziuri... tik problema ta, kad kazkur iseiti prasiblaskyti as negaliu - vaiko nera kam palikti, vyras daug dirba ir nemo grizta velai...  peterzytes istorija suteikia vilties, optimizmo, kad dar ne velu, kad dar viska galima pakeisti... kaip as tikiuosi, kad po kurio laiko as irgi galesiu pasakyti - meile nemirsta... nors dabar girdziu tik nebemyliu, nieko nejauciu... butu idomu peterzyte jei uzsuktumete papasakoti, kaip laikotes dabar... ipustumete dar optimizmo, kad meile galima susigrazinti, kad gimus vaikui tiesiog istinka krize, kuri su laiku praeina... nes dabar - juodas periodas mano gyvenime, ir vilties taip reikia...
*

Kalbekites su vyru. Isklausykit ji. Isispasakokit, kas paciai ant dusios guli. Raskit laiko pabuti tik dviese. Pati sukurkit atmosfera intymiam pokalbiui. Laikui begant santykiai keiciasi. Ta aistringa romantiska meile ne visada islieka ir nezinau ar ja imanoma susigrazint. Taciau manau, vienas is svarbiausiu dalyku yra emocinis artumas, sugebejimas isklausyt, draugyste ir ejimas i kompromisus.
myyylda
Sveikos smile.gif
Isibrausiu ir as i sia tema su savo istorija, kuri turi panasumu i temos autores. pas mus situacija pradejo vystytis daugiau nei pries metus, kai vyras pareiske, jog manes nebemyli, gal visai ir nemylejo. santuokoje buvome 3 metai pragyvene, maza dukryte. na ka, verciaus per galva kas cia atsitiko ir kodel, kol galu gale pradejome gyventi atskirai (jis isejo, kitaip tariant as isprasiau, pas savo tevu) ir aisku ilgai nereikejo laukti, kol suzinojau, kad yra kita moteris (man 26-eri, vyrui 28, jo "meile" - 20!). ta mergsaite buvo visu pazystama, is bendro draugu rato. na ir ka, man suzinojus, vyras pareiske kad ja myli, kad man to niekad nejuto ka jai ir t.t. melodramos prasiddejo..visur viesai jie abu, ne manimi, ne dukryte nesirupino ir t.t. kentejau, tiesiog kaukiau kai suniukas apsikabinus dukryte. bet iskentejau. beveik buvau susitaikius su tuo. bet visad giliai sirdy dar turejau vilti, jog jam cia tik "proto uztemimas", kad jis atsibus ir gris i seima. na ka, panasiai ir buvo. mazdaug po puses metu euforijos, pradejo jam rupeti ir vaikas ir as kai jauciuosi, atvaziuodavo dazniau, pradej kalbeti, kad padare klaida, kad noretu sugrizti. bet vis jos dar nepalikdavo, gyvendavo pas tevu. na zodziu kokie 4 menesiai tokios situacijos - gyvenam atskirai, nesiskiria jis, bet oficialiai buna su ta mergaite, pas mus daznai atvaziuoja, net pasilieka permiegoti, intymumas yra, kiekviena diena sms kad reikia jam seimos ir t.t bet tam nesiryzta. kai pajutau "sotuma"tokiems santykiams ir nusprendziau skirtis pagaliau po metu laiko tokio gyvenimo, jis pareiske, kad grizta ir ja palieka. na ir vel uztemtas laikas su tuo palikimu, gyvenam kartu, man sako, kad su ja nebendrauja arba labai mazai bendrauja..menuo buvo toks, kol is paskutiniuju jau iskeliau verdikta, as arba ji. tada, anot jo, nors jausmai yra stipresni jai, nors jis ja myli, o manes jau lyg ir ne, bet lieka seimoje ir mes bandom kurti ateiti. na ka, kol kas taip ir yra, tai merginai prie mano akiu pasake viska, bet nesu tikra, kad jie toliau nebendrauja ir jis jai nezada aukso kalnu, nes juk ja myli, ne mane. nesu tikra, kad jis vel viena diena neiseis, ar ta palikes kitos nesusiras. bendravimas musu normalus, be pykciu, bet daugiau kaip draugu, o ne sutuoktiiu. intymumas ir kazkoks atsales, retas, nes jau pagal paskutine diagnoze as jo nelabai traukiu, nors kol gyveno pas tevu ir ateidinedavo, ta aistra buvo net labai didele. tai as jam uzdaviau klausima, jei manes nemyli, nieko nelike, kam beveik metus nepaleidsai manes, kartodsavai, kad ji klaida, kad as esu ta moteris su kuria nori buti ir t.t. jo atsakymas buvo - nezinau... ir esu garantuota, jog p[asakyciau vel grieztai skiriames, pasaka prasidetu is pradziu - atsirastu meile ir aistra, o va kai lyg ir ramiai stengiesi gyventi, buvi gera - tada jo pastangu nesimato.. kaip isbristi is tos duobes ir koks butu teisingiausias sprendimas? juk yra nauji namai, dukryte, turim abu darbus , issiavinimus, nieko netruktu, viskas yra..kaip suzadinti vel vyrui jausmus ir padeti pamirsti ta mergaite? taip , suprantu, ji jauna, grazi ir t.t., bet man to ir netruksta, nesu uzsidarius namie ""motule"", kad ir dabar jis kartoja man, kad as jam grazi, grazios figuros ir t.t, bet to matyt neuztenka..
tiek prirasiau, tikiuosi suprasite ka norejau passakyti ir padesite pagaliau islipti is to, kas tesiasi metus..
*GALATĖJA*
QUOTE(myyylda @ 2012 03 05, 10:28)
Sveikos  smile.gif
*

Jis tavo laiko vagis. Kaip shuva ant sieno, nei pats eda nei kitiems duoda. Per ta laika, kol bandei lipdyti seima, galejai atgauti dvasine pusiausvyra, susigrazinti pasitikejima savim ir rasti jegu kurti gyvenima sau ir savo vaikui be jo. Jeigu nori, gali ir toliau zaisti sita zaidima, bet kitaip jau nebus. Esu taip issvaisciusi visus 3 metus. Rezultatas tas pats, jei ne ta moteris tai atsiras kita. Manau, kai meile baigiasi, neverta kankinti nei saves nei kito zmogaus.
0jura
..atsiprasau, ne cia papostinau..
Sahrazad
Nebūsit ilgai kartu 4u.gif nesupykit, bet kai vyras savo žmonai pasako, kad jos nemyli, niekad nemylėjo, o štai pamilo kitą, nesvarbu 20 jai ar 40, tai būkit tikra, kad po tos mergaitės bus kita, po tos kitos dar kita. Jums aišku rinktis, aš taip gyventi nesugebėčiau. Gaila vaiko..
given444
senai norejau parasyti, o ypac autorei. siaip, jos istorija turi grazu gala, bet nezinia ar JAI noresis gelbet seima atejus ANTRAI, TRECIAI ir tt krizei.
norejau peterzytei parasyti asmenine zinute su grauduliu - na taip, graziai elgeisi, bet KIEK GI GALIMA MOTERIMS medzioti ir meilintis vyrams panaudojant ivairius triukus?
vyrai taip giriasi, kad jie nori buti patriarchai, mus medzioti ir vilioti, o santuokoj - bum - apsileidzia - ir ka? tuomet, mes, moterys, su vaikais ant ranku su beganciais nuo pieno "papais" , turim nertis is kailio, galvoti , skaityti literatura, kaip cia ka sumislijus. UZKNISA.

peterzytes istorijoj yra vyro pamineta fraze, del kurios man, asmeniskai, butu atmustas BET KOKS noras uzsinoreti tokio vyro. jos vyras pareikse jai: negaliu myletis su moterimi, kuriai is papu bega pienas. (jai buvo pasakyta vaikui gimus.) atsiprasau, bet toks pasakymas rodo tik vyro asiliskuma, infantiliskuma , nesusivokima paprastoj fiziologijoj ir tiek. tai tas pats kaip pasakyti analogiskai: atsiprasau, negaliu myletis su vyru jei jam ne tiesiai o kairen arba desinen kyla erekcija/ jei jis manes nedrozia pusvalandi, jei... na, tiesiog, nera net adekvataus sulyginimo, nes vyras niekad negimdys, jo organizmas nebus pajungtas del kito, ir tik paskutinis, atsiprasant, DEBILAS, gali rezti moteriai toki sakini i akis. (jo vietoj, reikejo jam tureti surogate, ir tuomet i valias seksuoti su nebeganciu pienu is krutu.)

nes, toliau, kas gavosi, yra ne pergale, o savotiskas vyro ego patenkinimas jau PRABEGUS LAIKUI. prabegus laikui, ivyko stai kas. peterzytes kuno linijos isdailejo, is papu pienas nebego, vaikelis paaugo, namuose ji eme sukiotis su dailiais sortukais...ir ka? vyras ant leksteles gavo vel jauna/dailia "anu laiku" mergele. kazin, ar vyras taip ir atejo i branda, kazin ar jam nebus gyvenime dar vienas periodas, kuomet po antro vaiko moteriai i akis vel bus panasiai isrezta? (dabar pasakysiu, kad vyras nebutinai turi kaifuoti nuo begancio pieno, bet rezti i akis toki sakini, kuris akivaizdziai pazemintu moteri del tokio dalyko, kurio ji negali kontroliuoti - tai visai kas kita.)taigi, ka noriu pasakyti? visai dar neaisku, ar vyras subrendo, pasikeite, ar vel gavo moteri, kuri del jo pavirto saldainiuku.

beje, peterzyrtes vyras ja skaudino daugeliu dalyku, taciau ju nelieciu,. man butent vien toks pasakymas "del begancio pieno" daug ka rodo apie pati zmogu, todel vien ji norejosi panagrineti. apskritai, krizes metu, atsiskleidzia daugelio vyru nebranda, ju baime, infantilumas, nenoras spresti santykiu. tokiu atveju, krize ISSPRENDZIA MOTERIS VIENA. ji tarsi prikelia vyra is naujo, o kas toliau? o toliau ar NEUZKNIS jai nuolat spresti visas ateinacias krizes vienai?

tad as krizes sprendziu kitaip. po to santykiai ryskiai pagereja, kalbu apie savo du ex, bet tie santykiai jau vadinasi "santykiais per atstuma".
murka22
šimtu procentu pritariu given444, aš irgi kai skaičiau autorės istoriją, negalėjau suvokti, kaip vyras gali taip pasakyti doh.gif , maniškis irgi neidealas, aš irgi neauksinė, buvo tų krizių per 12 metų, bet NIEKADA ( tfu tfu tfu) nesu išgirdusi nieko panašaus, man toks vyras yra labai silpnas, parodo savo silpnumą, mes visi viduje kartais nekenčiam savo antrų pusių, norisi užmušti, kartais atrodo, kad ir traukos nėra, ir meilė nebetokia aistringa, bet garsiai ištarti tokie žodžiai gali sugriauti santykius negrįžtamai, nesvarbu, ar pagerėjo santykiai, ar vėl jūs laimingi, aistringi, įsimylėję, bet fakto išsakyto nenubrauksi, aš to nepamirščiau niekada ir jausčiausi labai nesaugi, kad gal po 2 , 5 , 10 metų vėl jam kažkas užplauks ir vyrutis nebegalės susigaudyti savo jausmuose...dėmesio trūkumas ryškus kaip mažam vaikui "mama aš tavęs nemyliu, tu negera" smile.gif
Fungu
Man rodos, krizės yra tam, kad santykiai vis bręstų ir vis kažkokių aukštumų siektų, kad tame pačiame lygyje visą gyvenimą sėdėtų. Per krizes taip pat geriau pažįsti kits kitą. Bet va ko niekada netoleruočiau - tai įžeidinėjimų ar neištikimybės mano atžvilgiu. Tai būtų visiškas no go . schmoll.gif Geros pabaigos nebūtų. Džiaugiuosi, kad autorė stipri moteris ir visą krizę oriai iškentė. 4u.gif
given444
ka reiskia "oriai" iskesti? tai nieko nereiskia, ar vyras subrendo nuo to. oriai iskesti yra viena, bet gyventi ir kurti pilnavercius santykius su nebendryla yra visai kas kita. oriai ir as atleisti priesui galiu. juk uz nuzudytus sibire artimuosius atleidziama, uz uzmusta vaika atleidziama. to reikalauja krikscionybe. bet gyventi, meiliautis, draugautis su tokiais zmonemis - NE. schmoll.gif
Fungu
QUOTE(given444 @ 2013 01 18, 16:47)
ka reiskia "oriai" iskesti? tai nieko nereiskia, ar vyras subrendo nuo to. oriai iskesti yra viena, bet gyventi ir kurti pilnavercius santykius su nebendryla yra visai kas kita. oriai ir as atleisti priesui galiu. juk uz nuzudytus sibire artimuosius atleidziama, uz uzmusta vaika atleidziama. to reikalauja krikscionybe. bet gyventi, meiliautis, draugautis su tokiais zmonemis - NE.  schmoll.gif
*

O man atrodo, kad vyras tik pasimetęs buvo. Jis juk ir pats kankinosi dėl savo atšalusių jausmų. Ne pirmas toks, ir moterims taip būna. Aš pasilieku prie savo nuomonės, kad per kai kurias krizes galima daug naujo apie savo artimą žmogų ir patį save sužinoti, tai atšviežina jausmus, padaro juos gilesniais. Aišku, jei krizė įveikiama.
given444
vaje, kaip isteisinami krizeje vyrai. na jei as jam nuolat buciau kartojus kad man estetitiskai negrazu kai jam kairen stojasi, o as noriu - tiesiai ir VISKAS, tai idomu, koks vyras butu mane perneses, plius visa kita papildomai, ir kaip pagiletu jo jausmai, ir sustipretu mano atzvilgiu. atminkit, kad krize baigesi, kai moteris ne vien pakeite savo elgesi, bet ir estetiskai tapo patraukli, jai nebego pienas. tai siuo atveju, vyras turi ka - su siulu valdyti savo erekcija ir jos pakilimo trajektorijas?? bigsmile.gif

zodziu, kokiu tik kriziu nebuna, ir dar juokingesniu ju iveikimo budu. as manau, kad sia krize iveike moteris VIENA, ir tiek ziniu. manes tai netenkintu. na gal nebent pirmasis iveikimas. o jei taip visas krizes per gyvenima - tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Sidabra
Neteisinu peterzytes vyro dėl tokų žodžių (dėl pieno ir mylėjimosi) - bet o tikrai, mergaites, negi tarp jusų nėra nei vienos, kuriai, pasikeitus vyro kūno linijoms, mažiau "norisi" vyro? Sekso prasme, turiu omeny? Na yra tokių žmonių, daugiau tarp vyrų, nei tarp moterų, bet yra. Žinoma, lb nemalonu autorei buvo, bet kai ji vėl patapo tokia, kokią jis pamilo - viskas susitvarkė. Jį galima kaltinti tik tuo, kad netinkamai parinko žodžius, bet visas savo pareigas, kaip vyro, jis atlikinėjo, ane?
ada21lt
Bet kiek cia surasyta, tai matau tik tai,kad moteris pati susikure sau problema ir didvyriskai ja isprende. Pirmaisua pati sako, kad per jega is vyro istrauke visokius pasakymsu, paskui vyras ramiai siule islaukti,ka ir as buciau patarusi(tik istorija per sena) ir viskas, o su savo emocijom tvarkytis paciai, nejau kiti uz jas atsakingi?, aisku, kad nebus visa gyvenima taip pat, ypac gimus vaikams, viskas visada keiciasi ir visas gyvenimas yra toks kaip banguojantis vandenynas, visko ten jame buna ir jis nuolat banguoja, tai jauti tuos stipresnius jausmus, tai silpnesnius, tai nuo nieko nepriklauso, o kai taip pradeda knaisiotis ir kita prievartauti visokiom ispazintim, tai ir gauna visokiu prisipazinimu, kuriu gal vyras net nenori sakyti...
given444
Sidabra, jezaumarija, o tai kaip senatvej? moteris niekad nebus 20mete lelyte. taip iseina, ji nuolat turi buti itampoje del kuno, tas amzinas kuno kultas ir taip varo moteris is proto, anoreksijos, bulimijos, ir tt. prasideda...o po to ligos, ir siaip organizmo irimai, nuo nemigo naktu, stresu ir tt. jusu zodziai tarsi teigia, kad vyrai myli moteris kol patraukli ju isore. siaip, tas tiesa, jau seniai pastebim, kaip zmogus tampa vartojamu arba nevartojamu. su visais namiokais ir tt.

ada21lt, tu visada vyru teisintoja...manau, neizvelgei esmes pas vyra. vyras visiskai emociskai paliko moteri. vaikkas gime, imk ji, motin, i rankas, o as toliau sau begu, karjeroje sukuosi, zavias bendradarbes kabinu/plepuosi, o tu...tvarkykis, kol pienas nustos begt, kol suplonesi, vel tave pamilsiu doh.gif ne, aciu, man tokie nebrendylos nepakeliui. tiksliau, LABAI GERAI, kad tokios situacijos juos ir parodo kaip nebrendylas. peterzytes atveju, buciau labai graziai atsikersijus. vat tuomet, kai jis seile vel imtu varvint, dar ji paerzinciau ir pasakyciau: "o man taves tokio jau ir nereikia/arba "mane susirado tas, kuriam as gera ir su beganciais papais" (jei net ir nebutu ai ttiesa). zodziu, buciau laiminga, patraukli, ir buciau jau nebe jo.

apskritai, kai krizes visas iveikia vien moterys, jau net bloga ir graudu skaityt. ir jos, nuolankiai, dar net pasako uz ABU: mes, abu iveikem krize. kur jau ne!
ada21lt
MAtai, as kazkaip neizvelgiau kur ta krize buvo, tik moters paranoja ir viskas g.gif
Nu nesuprantu, nu jei vyras atsalo kazkiek, tai ko cia nervintis, nepaliko juk jos vienos?,kaip supratau esme buvo, kad nebuvo to didelio artumo, svelnumo ,aistros ir tiek, ar ir buityje nepadejo? DAzniausiai moteriai buna toks atsitraukiams, bet si kart buvo vyrui nu ir ka , skaiciau jau psichologai skelbia,kad jei vyras labai isijaucia i nestuma ir t.t. gali net visokiu simptomu pajusti, cia zmogus tapo tevu, reikejo laiko isijausti i nauja role, naujas pareigas, permastyti gal viska. Vienam gal tai gaunasi greiciau, kitam leciau, vienas pasako kazka, kitas ne, nu visi mes skirtingi ax.gif MAn atrodo per daug naivu tiketis, kad va gristi is gimdymo namu ir kaip neikur nieko tokie pat santykiai tesiasi doh.gif
Siaip net labai sauniai tas vyras elgesi, mano akimis ziurint, saziningai, atsakingai atvirai, man geriau butu taip, nei viduj tokia busean, o isorej apsimestinis meilumas.
O tokie atsitraukimai net labai gerai, vel paskui gi viskas susistato ir susitvarko, jei butu save apgaudinejes gal kaip tik butu is vis issiskyre...kartasi kiekvienam zmogui reikia laiko ....
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2013 01 19, 18:15)
Sidabra, jezaumarija, o tai kaip senatvej? moteris niekad nebus 20mete lelyte. taip iseina, ji nuolat turi buti itampoje del kuno, tas amzinas kuno kultas ir taip varo moteris is proto,

apskritai, kai krizes visas iveikia vien moterys, jau net bloga ir graudu skaityt. ir jos, nuolankiai, dar net pasako uz ABU: mes, abu iveikem krize. kur jau ne!
*

KAzkaip neizvelgiau , kad cia buvo vien pasikeitusio kuno problema, cia daugiau susije buvo su vaikelio gimimu ir moters tapimu mama. Bet aisku tik pats vyras ta galetu patikslinti. Cia pacios moterys save taip itikina...

Krizes galima iveikti tik savas, kitu zmoniu kriziu niekad neiveiksim, kiekvienas tik pats gali susitvarkyti su savo problemom.

peterzytė
Sveikos 4u.gif
Pastebėjau užvirusias diskusijas senoje temoje tongue.gif

Trumpai pasakysiu, kad su vyru iki šiol laimingi esam, susilaukėm antro vaikelio - šįsyk viskas kitaip, tiek laukimo metu, tiek dabar, su mažiuku ir vyresnėliu esam apgaubti tėvelio rūpesčiu ir dėmesiu wub.gif Todėl gyvenu kaip euforijoj ir atgavinėju moralinę skolą už tą dėmesio ir kartu praleisto laiko trūkumą...

Net nenoriu prisiminti ir vėl sugrįžti į anuos sunkius laikus, tik mane šokiravo absoliučiai iškreipta mano žodžių interpretacija, kurios negaliu toleruoti:

QUOTE(given444 @ 2013 01 17, 18:11)
peterzytes istorijoj yra vyro pamineta fraze, del kurios man, asmeniskai, butu atmustas BET KOKS noras uzsinoreti tokio vyro. jos vyras pareikse jai: negaliu myletis su moterimi, kuriai is papu bega pienas. (jai buvo pasakyta vaikui gimus.)
*

teisybės dėlei pacituosiu savo pačios žodžius:
QUOTE(peterzytė @ 2007 02 13, 10:37)
matau kad jam nesmagu liestis prie mano krūtų, kuriomis dabar maitinu vaikelį (jam kažkaip šventvagiška), o apie kokį veiksmą  intymesnį negali galvoti, nes aš juk tomis rankomis liečiu, lūpomis būčiuoju mūsų sūnų... Na žodžiu šioks toks senamadiškas jis pas mane tuo atžvilgiu.
*

pirmiausia, tai buvo MANO pamąstymai, o ne jo žodžiai. Antra - tai ne kūno problema, o senas kaip pasaulis moters-motinos ir moters-sekso objekto supriešinimas. Vyras kaip tik sakė, kad aš jam buvau kaip šventoji, neliečiamoji, MAMA - čia veikiau galima kalbėti apie kompleksą, dėl kurio jam seksas atrodo galbūt "nešvarus", bet tikrai ne šioje temoje...

QUOTE(given444 @ 2013 01 19, 16:15)
peterzytes atveju, buciau labai graziai atsikersijus. vat tuomet, kai jis seile vel imtu varvint, dar ji paerzinciau ir pasakyciau: "o man taves tokio jau ir nereikia/arba "mane susirado tas, kuriam as gera ir su beganciais papais" (jei net ir nebutu ai ttiesa). zodziu, buciau laiminga, patraukli, ir buciau jau nebe jo.

*

nemanau, kad kerštas gali būti laimės pamatas cool.gif
bet kadangi visas jūsų tekstas paremtas kažkokiu jūsų susikurtu ar per kreivą veidrodį susirodžiusiu paveikslu net neturiu ką pasakyti biggrin.gif ne apie mus čia jūs taip įsikarščiavusi pasakojate mirksiukas.gif
Fungu
Labai smagu, kad autorė apsireiškė 4u.gif Džiaugiuosi, kad krizė nugalėta, jūs laiminga ir vyras patenkintas.
O dėl sekso maitinimo ar nėštumo metu - man pačiai tai atrodė šventvagiška, lyg mano kūnas nebe vien tik man priklausytų, tiesiog nemalonu ir keista buvo biggrin.gif Matyt jūsų vyrui panašiai buvo smile.gif

Sėkmės jums ir jūsų šeimynai 4u.gif
given444
peterzyte, smagu kad viskas jums susitvarke, kad patikslinai savo zodzius... 4u.gif
del kersto tai galima diskutuoti. kerstas naturaliai ivyktu , jei vyras imtu man neberupeti. kerstas ateitu ne per mane, o savaime. cia tarsi pasakyti: nebuvai kartu su manimi mano nelaimeje, nebusi ir mano dziaugsme. drauga nelaimeje pazinsi/sunkiu momentu. na ir taip toliau. jusu atveju jau nebetaikaui. bet yra simtai kitu atveju.

ada, visi tiek nesutinku su tavimi. man TOKS vyras vis tiek butu nebrandus. pagalvok tu mat, jam reikia laiko g.gif doh.gif . moteris nescia buna vos ne metus, devynis menesius, tegul gilinasi ir skaito ir pratinasi...manasis vyras (buves) siuo atveju buvo idealus - ir NIEKAD nebuvo jokiu atsitraukimu - o jis ne aukstojo nebaiges, turbut aukstasis issilavinimas ir vidinis brandumas tam tikruose dalykuose - du skirtingi dalykai.
ada21lt
QUOTE(given444 @ 2013 01 19, 20:52)
ada, visi tiek nesutinku su tavimi. man TOKS vyras vis tiek butu nebrandus. pagalvok tu mat, jam reikia laiko g.gif  doh.gif . moteris nescia buna vos ne metus, devynis menesius, tegul gilinasi ir skaito ir pratinasi...manasis vyras (buves) siuo atveju buvo idealus - ir NIEKAD nebuvo jokiu atsitraukimu - o jis ne aukstojo nebaiges, turbut aukstasis issilavinimas ir vidinis brandumas tam tikruose dalykuose - du skirtingi dalykai.
*

MAtot cia viskas priklauso nuo pasauleziuros. Pamenat kazkad diskutavom apie lytiniu s santykius, apsisaugojimo priemones ir t.t. TAigi vien paskaicius sakini, ten kur vyras apie moters sventuma kalba, man bent pasirode, kad tai nuostabu, taip ir turetu buti(mano poziuriu)tai as tik dziaugciausi, taigi ir toks vyro posakis-man butu subrendimo virsune. TAip aisku gal ten nebuvo viskas pas juos idealu, gal truko moteriai svelnumo, artumo, bet tikrai ne visiems iseina su tom naujom rolem imti ir butent per nestuma susitaikyti, viskiu zmoniu yra ir vien uz tai smerkti zmogu schmoll.gif Ir dar matyt vyrui paciam keista buvo, kad nebejaucia tos aistros, o jei tik butu zinojas ,akd jam viskas gerai, pas mus per daug sureiksminats tas seksualumas, lytiniai santykiai aistra ir t.t.
O cia issilavinimai tai is vis manau ne prie ko smile.gif
Sidabra
QUOTE(given444 @ 2013 01 19, 18:15)
Sidabra, jezaumarija, o tai kaip senatvej? moteris niekad nebus 20mete lelyte. taip iseina, ji nuolat turi buti itampoje del kuno, tas amzinas kuno kultas ir taip varo moteris is proto, anoreksijos, bulimijos, ir tt. prasideda...o po to ligos, ir siaip organizmo irimai, nuo nemigo naktu, stresu ir tt. jusu zodziai tarsi teigia, kad vyrai myli moteris kol patraukli ju isore. siaip, tas tiesa, jau seniai pastebim, kaip zmogus tampa vartojamu arba nevartojamu. su visais namiokais ir tt.
ada21lt, tu visada vyru teisintoja...manau, neizvelgei esmes pas vyra. vyras visiskai emociskai paliko moteri. vaikkas gime, imk ji, motin, i rankas, o as toliau sau begu, karjeroje sukuosi, zavias bendradarbes kabinu/plepuosi, o tu...tvarkykis, kol pienas nustos begt, kol suplonesi, vel tave pamilsiu  doh.gif ne, aciu, man tokie nebrendylos nepakeliui. tiksliau, LABAI GERAI, kad tokios situacijos juos ir parodo kaip nebrendylas. peterzytes atveju, buciau labai graziai atsikersijus. vat tuomet, kai jis seile vel imtu varvint, dar ji paerzinciau ir pasakyciau: "o man taves tokio jau ir nereikia/arba "mane susirado tas, kuriam as gera ir su beganciais papais" (jei net ir nebutu ai ttiesa). zodziu, buciau laiminga, patraukli, ir buciau jau nebe jo.

*

Jeigu kitais aspektais (be sekso) moterys patenkinta, 99 procentai, kad ji su tuo vyru ir pasiliks. Tai pirma. Antra - jeigu ji padarytų taip, kaip siūlyta, t.y. pasakytų vyrui, kad jis jos nebedomina ir yra ktas - be abėjo, būtų jau labai sekmningai išsiskyrusi moteris. O dabar yra laiminga šeima su 2 vaikais ir mylinčiais tėvais. Vardan ko reiktų visą tai griauti? Dėl keršto? Ne visi tokį variantą pasirinktų.
Trečia - dėl įvairovės sutinskiu su Voldemaru - kai moteris patampa vyrui mama, domėjimasis ją, kaip moterimi, tikrai išblės. Šeima greičiausai iš išliks, bet seilę vyras varvins į kitas - kas netrukdys jam mylėtis su žmona. Beje, vedybinis gyvenimas - begalė kompromisų, nieko čia nepadarysi - aišku, jeigu tikrai yra prasmės tų kompomisų ieškoti, jeigu vyras vertas dėmesio ir pastangų, o ne šiaip kelnės spintoj kad kabėtų.
given444
as nesuprantu sidabra kodel visom isgalem teisinti vyra...sioj istorijoj man atrodo vis tiek : peterzyte krize iveike viena,. na ok, as ne taip supratau interpretacija del krutu ir pieno.... bet jei tokia vienatve kad net kaukt norisi, kad du zmones ant tiek susvetimeja, kad autore turejo padaryti radikalius sprendimus, net valgyt negamino, o tik sau ir savo gyvenima gyvent pradejo, tai tikrai buvo visiskas atsalimas, susvetimejimas ir what not.... staiga vyrelis atsikvosejo, kas ten zino, gal darbe buvo kokia simpatija, ji dingo, tada vyras atmerkia akis, o salia jau sukaliojasi isgrazejusi zmona.... zodziu, vaje vaje, kaip lengai isteisinamas vyras. jam belieka tik nuolankiai akutes nudelbus pasakyt atsiprasau, zmona atleidzia per sekunde - nes jis juk vyras - ir vualia, krize iveikta g.gif
peterzytė
given444, na jūs paskaitot žodelį, kito nebaigiat ir duodat valią vaizduotei tongue.gif

QUOTE(given444 @ 2013 01 19, 22:33)
staiga vyrelis atsikvosejo, kas ten zino, gal darbe buvo kokia simpatija, ji dingo, tada vyras atmerkia akis, o salia jau sukaliojasi isgrazejusi zmona.... zodziu, vaje vaje, kaip lengai isteisinamas vyras. jam belieka tik nuolankiai akutes nudelbus pasakyt atsiprasau, zmona atleidzia per sekunde - nes jis juk vyras -  ir vualia, krize iveikta  g.gif
*

kadangi "istorijos neperrašysi", o dabar jau ir nebeatsimenu visų peripetijų, tai pasitikiu savo ano meto pasakojimu, o jis teigia štai ką:

QUOTE(peterzytė @ 2010 01 10, 15:20)

Po kelių atsargių mėnesių su trenksmu grįžo jo jausmai, vėl buvo kaip pažinties pradžioje - aistra, naktiniai pasivaikščiojimai, prisipažinimai meilėje...
Tačiau susidūrėm su kita kliūtimi. Savo širdelėje per visą tą laikotarpį pasistačiau aukštą sieną unsure.gif Kad nesiskaudinčiau, nebūčiau priklausoma nuo jo abejingumo...
Kokius metus grioviau tą sieną - jis man labai padėjo wub.gif

*

nebuvo viskas nei staiga, nei per sekundę - išties pati to nenorėdama savotiškai baudžiau vyrą dar kokius metus - neprisileisdama arti, bijodama vėl tapti emociškai priklausoma... tuomet jau jis rodė kantrybę, laukė kiek reikės, o aš vis primindavau jam praeitį, liedavau savo nuoskaudą unsure.gif
iš tiesų atleisti tiek, kad nebeprisiminčiau, nebereikalaučiau nuolatinės atgailos sugebėjau tikrai ne iškart schmoll.gif
taigi tos svarstyklės mūsų šeimoje svyravo ilgai, kol vėl įsivyravo pusiausvyra cool.gif

o dėl nebrandumo - čia sutinku, bet, sakykit, iš kur jaunam pirmo vaiko sulaukusiam vyrui tas brandus požiūris? aš pati su savo tuometiniu elgesiu sau dabar atrodau nesubrendus piemenė, kuri apie santykius ir kokie jie TURI BŪTI, sprendė iš gražių paveiksliukų žurnaluose cool.gif
man pačiai gyvenimas vertėsi, dvasiškai buvo didelis sukrėtimas, šokas, o vyrui, kuris bet kokiu atveju lieka šiek tiek nuošaly - iš kur jam tiek gyvenimiškos išminties, jei ir jam tai vyksta pirmą kartą? bigsmile.gif
dabar, sulaukus antrojo, nieko panašaus nėra, abu mėgaujamės tėvyste ir džiaugiamės, kad galim tai patirti KARTU, nes KARTU iki to priėjom wub.gif
given444
tai labai smagu, peterzyte. deja, ne visos istorijos tokios, o moteys raginamos dargi kitu moteru agresyviai vyrui iskart ateisti, nusileisti vien del kazkokio mistinio padaro "seimos" kur siuo atveju gyvoji siela tebuna tik viena moteris.
ada21lt
QUOTE(given444 @ 2013 01 20, 00:33)
as nesuprantu sidabra kodel visom isgalem teisinti vyra...sioj istorijoj man atrodo vis tiek : peterzyte krize iveike viena,. na ok, as ne taip supratau interpretacija del krutu ir pieno.... bet jei tokia vienatve kad net kaukt norisi, kad du zmones ant tiek susvetimeja, kad autore turejo padaryti radikalius sprendimus, net valgyt negamino, o tik sau ir savo gyvenima gyvent pradejo, tai tikrai buvo visiskas atsalimas, susvetimejimas ir what not.... staiga vyrelis atsikvosejo, kas ten zino, gal darbe buvo kokia simpatija, ji dingo, tada vyras atmerkia akis, o salia jau sukaliojasi isgrazejusi zmona.... zodziu, vaje vaje, kaip lengai isteisinamas vyras. jam belieka tik nuolankiai akutes nudelbus pasakyt atsiprasau, zmona atleidzia per sekunde - nes jis juk vyras -  ir vualia, krize iveikta  g.gif
*

Nu gerai ,o jei taip moteris elgtusi, visai nenoretu artumo , jokio sekso, apsikabinimu, buciniu, butu atsiribojusi nuo vyro, uzsiimtu vien vaiku ? (kaip beja daznai ir buna), tai ka vyras turetu is kart skirtis? nes ta moteris nesubrendus ir nesugebejo viskam tam pasiruosti nestumo metu ir is anksto susigalvot, kaip jai ten reiks elgtis, ir kaip kontroliuoti savo jausmus ? Arba ,kai jau viska susitvarko savo emocijas, jausmus,kai vel grista i senas vezias, tai jau tada vyras turetu ja atsumti ir sakyti, zinai tada tau manes nereikejo, tai dabart man taves nereikia g.gif Ar tokiu atveju tikrai smerktumet moteri ir sakytumet nu taip jai ir reikia?
Ar vyras nesmerkiamas vien del to,kad yra vyras ir tipo jam taip elgtis negalima? g.gif
Sidabra
QUOTE(given444 @ 2013 01 20, 00:33)
as nesuprantu sidabra kodel visom isgalem teisinti vyra...sioj istorijoj man atrodo vis tiek : peterzyte krize iveike viena,. na ok, as ne taip supratau interpretacija del krutu ir pieno.... bet jei tokia vienatve kad net kaukt norisi, kad du zmones ant tiek susvetimeja, kad autore turejo padaryti radikalius sprendimus, net valgyt negamino, o tik sau ir savo gyvenima gyvent pradejo, tai tikrai buvo visiskas atsalimas, susvetimejimas ir what not.... staiga vyrelis atsikvosejo, kas ten zino, gal darbe buvo kokia simpatija, ji dingo, tada vyras atmerkia akis, o salia jau sukaliojasi isgrazejusi zmona.... zodziu, vaje vaje, kaip lengai isteisinamas vyras. jam belieka tik nuolankiai akutes nudelbus pasakyt atsiprasau, zmona atleidzia per sekunde - nes jis juk vyras -  ir vualia, krize iveikta  g.gif
*

As neteisinu vyrų, tiesigo noriu pasakyti, kad ne tik balti ir juodi tonai egzistuoja, dažiausia visgi pilkva spalva būna. Beje, prieš kokius 10 metų maniau lygiai taip, kaip ir tu smile.gif. Bet bendras gyvenimas - tai ištisi kompormisai, arba reikia gyventi vienam, kad nesitaikstyti su kuom nors. Kito kelio nėra, bet tai supranti arba dagyvenus iki tam tikro amžiaus, arba per kažkokius sukretimus praėjus. Visos - pabraukiu - visos laimingos šeimos vardan to, akd būtų kartu - kažko atsisakė, nebuna taip, kad 100 procentų priimtų antrą pusę, be laužimo kažkokių savo įsitikinimų. O dėl senatvės - tai žmonės kartu lieka jau ne dėl aistos, o dėl kitų priežasčių, ir dar didelis klausimas, kurie ryšiai stipresni.
virga
Sidabra, drinks_cheers.gif

given, as irgi buvau tokia principinga, kaip tu. Ko, pasekoje mano vaikai augo neturedami tevo salia. Beje, kaip ir tavo. Ka, mes pasiekiam tokiu buku kategoriskumu? Jei, nesokat pagal mano dudele, tai isvis nesokam? Gyvenimas poroj, tai sudetingas, reikalaujantis kompromisu darbas. Gerai, nors dabar supratai, ir nenori daugiau zaisti seimos. O, tos kurios perejo situos gyvenimo kalnelius, tai vertos pagarbos. Protingos moterys, moka valdyti situacija, vyrui, net nesupratus sito. O, nesubrendusios, susirenka zaislus(siuo atveju vaikus) ir keliauja pas mama. Taip ir nesupratusios, ka galima, ar reikia padaryti del semos, vaiku.

peterzytė, prisimenu gerai tavo istorija. Pratesima istorijos nukopinau i kita tema. Patiko carablanca komentaras po tavo posto. Cituju: <Nežinau kodėl, bet norisi verkt... nuoširdžiai gaila žmonių, kai griūva šeima... virgos postas ir įdėtas pavyzdys - vertas aukso.>
Man irgi norejosi verkti, kai paskaiciau tavo istorijos papildima. Is dziaugsmo, kad yra tokiu tvirtu, protingu moteru, kurios uzgriuvus pirmai nesekmei neardo seimos, o sprendzia problemas. Rytu ismintis byloja: Moteris stato, moteris griauna. Moterys, protingos moterys, gali labai daug, ir tai jokiu budu nesiskaitys saves negerbimas, ar kilimelis po vyro kojom. Neretai, mes labai maisom savokas, nes bijom tokiom tapti. Taip ir einam per gyvenima iskelusios galvas, kartais nematydamos ir savo klaidu. 4u.gif
ada21lt
Tikrai, galima derintis arba galim nesiderinti, kiekvienas renkasi. Jei kam seima vertybe - derinasi, bet derinimasis irgi menas, tai ne tas pats ,kas savo vertybiu ar savigarbos praradimas, sioje situacijoje reikejo tik laiko ir moteriai atrasti ramybe savy, nelaukti kuri laika is vyro ir tiek, nemanau, kad tai kazkaip pazemino moteri, gal tik kazko ismoke. 4u.gif
Ai, is vis kurti ir islaikyti seima yra didis menas ir sunkus kurybinis procesas, per kuri ir pats augi, kuri kartai staip norisi mesti ir eiti lengvesniu keliu, bet klausimas ar tai iseitis ar tas kitas viengungio kelias tikrai lengvesnis ir geresnis?
given444
QUOTE(ada21lt @ 2013 01 19, 19:23)
pas mus per daug sureiksminats tas seksualumas, lytiniai santykiai aistra ir t.t.

*

g.gif lygiai taip pat nereiktu sureiskmint fiziologijos ir begancio pieno, krutu-ir tokios moters - nelaikyt SVENTA, ypac jei tas ja atstumia, skaudina....
given444
virga, prasau is kitu postu nedaryti isvadu apie mano gyvenima,. mano vaikai kaip tik siuo atveju turi teva ir nuostabius santykius, net buta exui pirkom salia (kitos poros taip nesugeba), kad vaikas galetu ten buti daznai, viskas vienam rajone, ir mama, ir tetis ir mokykla, ir vaikas buna labai daznai, vos ne pusiau ten. ir siaip daznai kazkur kartu visi varom i picerijas, pardas...turim ka galim geriausia, ko anksciau buvo SEIMOJE bunant - neimanoma, tikraja ta zodzio prasme, pragaras, net vaikas buvo uz skyrimasi, juk esme liko ta pati - is vaiko neatimtas tevas, tik...pasibaige pragaras. tad, kiek seimu, tiek istoriju.

sidabra, krizes metu deja eina i kompromisus - moterys ir tik jos DAUGUMOJE. todel as esu tokia pesimiste, duodu 90 ir 10 procentu is savo rato patirties, PASTARIEJI 10 - tai vyrams priklausancios pastangos. o tas sakinys, MOTERIS STATO, MOTERIS - GRIAUNA, uzmusa visai, ir geda moterims toki sakini cituoti, nes jis - ne ko nors kito, o paciu vyru, macho kulturos sugalvotas. to pasekoje moterys save ir alina, kaltina del visko, ir tempia uz du. ar jums dar maza pavyzdziu?? ar jums labai jau tipiska situacija kur vyras aria ir dar vercias is kailio ir sokineja apie zmona, vaikus, o zmona tik drybso, lakuojasi rankas kojas arba i soliariumus varineja? man rodos, kaip tik atvirksciai - moteris skaito apie visokius triukus kaip gelbeti byrancius jausmus, nuvargus po darbu ruosia vakariene su zvakem (irgi uzmusantis topas), PIRMA viska daro, pirma taikosi , pirma siulo kalbetis ir tt. duosiu jums pavyzdi apie savo pazistama, kuri tokio sakinio, kuri cia begediskai sventai postuluojate, vedama, taip ir nesiskiria su savo alko, jai jau gime trecias vaikas, o ji sugebejo jau naktimis pulti versti tekstus (vaikui tebuvo menesis laiko), nes juk seima - sventas dalykas, vyras - bedarbis, bet tai kas... jis juk vyras, o ji - moteris, neduok die, sugriaus seima, jei bandys "atverineti vyrui smegenis". ir cia tik lasas juroje, ka ji daro ir kaip ji viska velka, tiesiog nyksta akyse, bet savo uzrasu knygutese ir visur - oi kiek turi puikiu tekstu, ir didziuojasi tuo, kad jos misija kilni ir dar kaip.

as tikrasi ne uz issilakstymus po kiekvieno barnio (tazi butu absoliuti nesamone), bent bent jau adekvaciai pripazinkim, kieno pastangu ideta, o kas tik saugiai uz to sildosi ir skanauja to vaisius.
Papildyta:
QUOTE(virga @ 2013 01 20, 14:50)
Protingos moterys, moka valdyti situacija, vyrui, net nesupratus sito.

dar vienas mane nupurtantis ir vemt verciantis teiginys. vyras turi buti MAN brandus ir lygiavertis. jei as zinau, kad ji apvaldau, ir jam nezinant , valdau situacija - apie koki lygiavertiskuma santykiuose galima kalbeti. ? tuomet jis lyg mazas vaikas, uz kurio nesijauciu saugi.gal jau visgi laikas ir VYRUI TAPRI SAMONINGU, IR SUNUS AUGINTI - SAMONINGAIS VYRAIS, SU VISA ATSAKOMYBE IR UZ SAVE, MOTERI, IR SANTYKIUS. O ne vien - o, atnesei pinigu, ir tau visi laurai kabinami. sutvarkei masina, ir to ir tereikia. o, tau moterie, visi kiti viso pasaulio dalykai...
ir dieve mano, kaip galima nuolat moterims karti viso pasaulio sunis, nelaimes, skyrybas ir tt. cia tas pats kaip pasakyti: kodel vyrai geria, a? kai moteris geria, tai moters problema. kai vyras geria - irgi moters problema. biggrin.gif
zodziu, atsisakau zaisti tokius zaidimus, kai suktai subtiliai ir velniai zino kaip as turiu maustyti ir nardyti po situacijas nes neva as esu ta subtilioji lytis , o vyras yra toks bukas ir toks tiesmukas, kad jis totaliai nepajegus buti igalus santykiu plotmeje. taip, vyrai masto kitoniskai, bet jei viska perkelsim moteriai, turesim ka ir dabar turim. paziurekit cia forumuose kiek moteru gelbeja tuos savo varganus santykius...kad tiek vyru galetu ju gelbeti....
virga
given, atvesk. Nedarau isvadu, isvados pacios uz save kalba. Labai puiku, kad tavo vienas vaikas turi toki rupestinga teti. Gal, ir kitas toks pat? Tada, persasi isvada, kokia kate, ar dvi kates perbego jusu kelia?
Visada sakiau, ir sakysiu. Negyvenkit moterys su smurtautojais, alkoholikais, narkomanais. I, sia diskusija neieina tokio tipo vyrai. Kalbam, apie paprasta dvieju suaugusiu zmoniu nesusikalbejima. Beje, beveik pas visas poras tas nesusikalbejimas atsiranda gimus vaikui. Ir, tik brandus zmones, islipa is sitos krizes. Kai, tiek moteris, tiek vyras(kuris jauciasi nuskriaustas demesio trukumu) supranta, kad santykiai, geri santykiai seimoj, tai ne vien pasimatymai ir gelytes.
Moteris yra seimos kaklas. Nes, ji yra is prigimties lankstesne. Ir, cia joks nenusizeminimas pasukti vyro galva sau reikiama linkme. Iskasti karo kirvi tarp dvieju kazkada taip myletu vienas kita zmoniu, nera didelis mokslas. Taip, kad teisinga rytieciu ismintis. Ir, tos kurios vietoj griovimo pasirenka statyma nieko nepralosia. Atvirksciai islosia. Nes, statybu vadovu paskiria vyra. biggrin.gif
Sidabra
QUOTE(given444 @ 2013 01 20, 21:00)
virga, prasau is kitu postu nedaryti isvadu apie mano gyvenima,. mano vaikai kaip tik siuo atveju turi teva ir nuostabius santykius, net buta exui pirkom salia (kitos poros taip nesugeba), kad vaikas galetu ten buti daznai, viskas vienam rajone, ir mama, ir tetis ir mokykla, ir vaikas buna labai daznai, vos ne pusiau ten. ir siaip daznai kazkur kartu visi varom i picerijas, pardas...turim ka galim geriausia, ko anksciau buvo SEIMOJE bunant - neimanoma, tikraja ta zodzio prasme, pragaras, net vaikas buvo uz skyrimasi, juk esme liko ta pati - is vaiko neatimtas tevas, tik...pasibaige pragaras. tad, kiek seimu, tiek istoriju.

sidabra, krizes metu deja  eina i kompromisus - moterys  ir tik jos DAUGUMOJE. todel as esu tokia pesimiste, duodu 90 ir 10 procentu is savo rato patirties, PASTARIEJI 10 - tai vyrams priklausancios pastangos. o tas sakinys, MOTERIS STATO, MOTERIS - GRIAUNA, uzmusa visai, ir geda moterims toki sakini cituoti, nes jis - ne ko nors kito, o paciu vyru, macho kulturos sugalvotas. to pasekoje moterys save ir alina, kaltina del visko, ir tempia uz du. ar jums dar maza pavyzdziu?? ar jums labai jau tipiska situacija kur vyras aria ir dar vercias is kailio ir sokineja apie zmona, vaikus, o zmona tik drybso, lakuojasi rankas kojas arba i soliariumus varineja? man rodos, kaip tik atvirksciai - moteris skaito apie visokius triukus kaip gelbeti byrancius jausmus, nuvargus po darbu ruosia vakariene su zvakem (irgi uzmusantis topas), PIRMA viska daro, pirma taikosi , pirma siulo kalbetis ir tt. duosiu jums pavyzdi apie savo pazistama, kuri tokio sakinio, kuri cia begediskai sventai postuluojate, vedama, taip ir nesiskiria su savo alko, jai jau gime trecias vaikas, o ji sugebejo jau naktimis pulti versti tekstus (vaikui tebuvo menesis laiko), nes juk seima - sventas dalykas, vyras - bedarbis, bet tai kas... jis juk vyras, o ji - moteris, neduok die, sugriaus seima, jei bandys "atverineti vyrui smegenis". ir cia tik lasas juroje, ka ji daro ir kaip ji viska velka, tiesiog nyksta akyse, bet savo uzrasu knygutese ir visur - oi kiek turi puikiu tekstu, ir didziuojasi tuo, kad jos misija kilni ir dar kaip.

as tikrasi ne uz issilakstymus po kiekvieno barnio (tazi butu absoliuti nesamone), bent bent jau adekvaciai pripazinkim, kieno pastangu ideta, o kas tik saugiai uz to sildosi ir skanauja to vaisius.
Papildyta:

dar vienas mane nupurtantis ir vemt verciantis teiginys. vyras turi buti MAN brandus ir lygiavertis. jei as zinau, kad ji apvaldau, ir jam nezinant , valdau situacija - apie koki lygiavertiskuma santykiuose galima kalbeti. ? tuomet jis lyg mazas vaikas, uz kurio nesijauciu saugi.gal jau visgi laikas ir VYRUI TAPRI SAMONINGU, IR SUNUS AUGINTI - SAMONINGAIS VYRAIS, SU VISA ATSAKOMYBE IR UZ SAVE, MOTERI, IR SANTYKIUS. O ne vien - o, atnesei pinigu, ir tau visi laurai kabinami. sutvarkei masina, ir to ir tereikia. o, tau moterie, visi kiti viso pasaulio dalykai...
ir dieve mano, kaip galima nuolat moterims karti viso pasaulio sunis, nelaimes, skyrybas ir tt. cia tas pats kaip pasakyti: kodel vyrai  geria, a? kai moteris geria, tai moters problema. kai vyras geria - irgi moters problema.  biggrin.gif
zodziu, atsisakau zaisti tokius zaidimus, kai suktai subtiliai ir velniai zino kaip as turiu maustyti ir nardyti po situacijas nes neva as esu ta subtilioji lytis , o vyras yra toks bukas ir toks tiesmukas, kad jis totaliai nepajegus buti igalus santykiu plotmeje. taip, vyrai masto kitoniskai, bet jei viska perkelsim moteriai, turesim ka ir dabar turim. paziurekit cia forumuose kiek moteru gelbeja tuos savo varganus santykius...kad tiek vyru galetu ju gelbeti....
*

given, būkit tokia gera, pacituokit MANO postą, kuriame aš rašiau © MOTERIS STATO, MOTERIS - GRIAUNA ©. Ir šiaip man įdomu pasidarė - jūs ar žinot, kas aplamai yra kompromisas? Ar kompromisai - tik nelygiaverčių partnerių likimas, jūsų akim? Beje, kompromisai TIK tarp lygiaverčių partnerių gali būti pasiekiami, visais kitais atvėjais tai bus paslėpta apgaulė/valdymas vieno partnerio kitu, norint pasiekti kažkokio galutinio tikslo. Ir dar vienas niuansas - dėl jūsų posto - tik dvasiškai brandūs žmonės gali būti lygiaverčiais, o kaip nepažiūrėk, prie visų didžiausių norų - tokių mažumą, ir tokių šeimų irgi mažai, kur abu partneriai suaugę žmonės ne tik pagal amžių, bet ir brandūs - tad jūsų požiūrį galima taikyti tik joms. O toms šeimoms, kur vienas brandus, kitas dar ne, arba abu nebrandylos - belieka apgaudinėti, kad bent jau šeimos vaizdas būtų. Todėl - pasikartosiu - neprotinga ir nebrandu taikyti visiems savo požiūrį, potyrius ir t.t , nes visi žmonės skirtingi. Ir ne tik kad skirtinga jų gyvenimo patirtis, bet ir, iš kitos pusės - čia dar daug ką lemia galimas partnerių pasirinkimas - ar, pasibaigus santykiams, jis turės galimybę išsirinkti tinkantį sau naują partnerį, ar jo paklausa vedybinej rinkoj sumažės.
Papildyta:
Ir dar kas liečia jūsų pažistamą - tai jos pasirinkimas. Reiškia, jai svrbiau, ką pasakys aplinkiniai - ir jūs tuo pačiu - nei jos ir jos vaikų asmeninė laimė/asmeninis gyvenimas. Taip, buna ir tokių žmonių. Ir kas? Tai JOS pasirinkimas, ir tikrai jos reikalas. Galima tik tikėtis, kad jos vaikai neseks mamos pvz. Aš aplamai nesuprantu tokių žmonių, kurie gyvena "ach, šeima šventas dalykas ir t.t.", nepriklausomai nuo realybės. Taip, šventas, bet tik tuo atveju, jeigu jis šventas dviems, o jeigu tik vienas nori, o kitam - dzin, tada reikia arba keisti partnerį į tokį, kurio požiūris sutampa su mūsiškiu, arba kentėt - ir vėlgi kiekvieno pasirinkimas. Kita moteris jos vietoj išietų, ir turėtų 2 vaikus, o gal jau ir 3, bet su kitu vyru, ši pasirinko variantą "pasilikti, pagimdyt trečią vaiką ir būti didvyre - versti naktim tekstus". Sorry, negaliu gailėti jos. Užjausti - taip, bet gailėt - ne, nes tai ji pati pasirinko. Ir nereikia lia-lia, kad žmogui šventas dalykas šeimą. Šeima - tai mylintys žmonės, palaikantys vienas kitą. Visais kitais atvejais - tai fikcija, ir laikytis jos vardan to, kad neduok Die, kas nors ko nors nepasakytų.. Tai vat, jos atvėju kompromisu būtų, kad jos vyras atsipeikėja, nustoja gerti ir pradeda elgtis kaip vyras ir rūpintis savo šeima, o ji duoda jam dar vieną šansą. O tai, kas gavos ir ką ji dabar turi - tai ne kompromisas, o tai, ką atviroj erdvej nekorektiška vadinti savo vardu. Matot skirtumą?
given444
mieloji sidabrA, VAT PASKUTINIS JUSU Paragrafas protingas,taciau jis visiskai nesiderina su Moteris stato-moteris griauna mitu, kur vien moteriai kariamos visu santykiu seimoje nuodemes, na ir viso pasaulio, suprask, nuodemes. sorry, gal ne tavo postas cia buvo.
sakai, reikia nekreipt demesio ir gyvent kaip sau norisi, bet deja moterys gyvena del to kaip kitiem norisi, del tokiu slyksciu repliku kad ir forume, kad ir virgos fraze: va, ziurek, del mano, neva kategoriskumo, vaikai neturi tevo.... man tai dzin, bet silpna moteris paluztu ir liktu su smurtaujanciu ar nebutinai vyru, su isdvesusiais niekur nevedanciais santykiai vardan vaiku.
nes visur moterims kalama per galva, kad jos - seimos zidinys, ir neduokdie, nustosi ji kurenti, tai busi nebrandi, K, neatsakinga, kategoriska ir tt. ir dieve dieve, vaikai liks be tevo. tad susimildama uzmirsk save, pamink visus poreikius, svajones, ir ziurek savo vyro (kuris nuolsat nesusipratelis, todel nereik tiketis is jo stebuklu) ir ziurek vaiku, nes vaikai - pasaulio geles.
gal ir pavariau as cia, bet man pikta, kad tie mitai/sentencijos dar ir kaip griauna moteru gyvenimus, zaloja, traumuoja jas, itakoja, -kad ir kaip moterys ta neigtu. pikta, kad kitos moterys, net ne vyrai, o kitos moterys traumuoja savo gimines atstoves, ir gruda joms siuos mitus. zodziu.
Fungu
Given444, na aš irgi feministė, bet jūs dar didesnė biggrin.gif Su tokiu požiūriu vyrus tik keisti belieka, nes nei vienas neįtiks. Aišku, normalios savigarbos moterys su alkoholikais, narkomanais ir t.t. neprasidės, apie juos aš ir nekalbu. Kalbu apie normalius, netobulus vyrus, kurie ir prisidirba, ir nusišneka, ir įskaudina, yra kartais tinginiai, nesusipratėliai, lepšiai ir t.t.. Bet ar mes tobulos? Kiek save matau, tikrai ne. Tikriausiai net pati neatitikčiau savo visų reikalavimų, kuriuos anksčiau MB turėjo išpildyti. Ir tuo metu aišku galėjau skirtis, nes jis juk toks, anoks ir t.t. Buvo didelė krizė, o dar ir vaikučiui tik gimus. Viskas kartu. Gerai, kad pati savo pačios elgesio iš šono matyti negalėdavau, nes tikriausiai būčiau pasibaisėjusi.
Ačiū Dievui, supratau, kad dar yra toks dalykas kaip meilė. Meilė, kuri priima žmogų tokį, koks jis yra. Su visomis jo klaidomis ir netobulumais. Visos jo būdo savybės, kurios anksčiau nervindavo, nebelieka svarbios. Tiesiog myli tą žmogų. Ne už tai, ką jis daro ar nedaro, tiesiog už nieką. Ir nepatikėsite, ta meilė keičia aplinkinius. Galiu pati tai savo šeimoje matyti. Aišku, visokių dienų būna. Per PMS sveikai paburbu, bet vis tiek myliu. Vyrai netobuli, mes netobulos, tinkame vienas kitiem smile.gif
virga
given, pasakyk man viena dalyka. Tu, tokia protinga, esi destytoja, visus mokini, kaip teisingai gyventi. Kaip, tu ilipai i ta pacia bala du kartus? Protinga moteris is tolo "uzuos" alkocholika, smurtautoja. O, jei tavo vyrai labai geri buvo(kaip tu sakai) tai kokio velnio reikejo skirtis ir vaikus traumuoti? Ar, tai ka tu rasai kitose temose nereikia priimti uz gryna piniga? Kazkaip, kad ir virtualiai bendraujam, bet tai vistiek bendra vaizda apie zmogu susikuriam. Nesuprantu, taves tikrai. Nesakau, kad reikia del vaiku gyventi su netinkamu vyru. Bet, kompromisai seimoj yra butini. Arba isvis nekurti/nezaisti seimos. Na, bet, tai ne visi supranta, arba supranta po laiko. Ir vistik as lieku prie savo nuomones. Kad sukurus seima, pasigimdzius vaikus, negalima trankyti duru del ambiciju. Nes kencia nuo to niekuo nekalti zmoguciai - musu vaikai.biggrin.gif
Jei, kas prisimenat Medini, tai patiko, jo pasisakymas, i klausima, kodel reikia gyventi kartu, jei ne viskas tenkina seimoj. Del, to, kad galeciau kiekviena vakara pries miega pabuciuoti savo sunu, atsake 4u.gif jis.
Sidabra
QUOTE(given444 @ 2013 01 21, 01:13)
mieloji sidabrA, VAT PASKUTINIS JUSU Paragrafas protingas,taciau jis visiskai nesiderina su Moteris stato-moteris griauna mitu, kur vien moteriai kariamos visu santykiu seimoje nuodemes, na ir viso pasaulio, suprask, nuodemes. sorry, gal ne tavo postas cia buvo.
sakai, reikia nekreipt demesio ir gyvent kaip sau norisi, bet deja moterys gyvena del to kaip kitiem norisi, del tokiu slyksciu repliku kad ir forume, kad ir virgos fraze: va, ziurek, del mano, neva kategoriskumo, vaikai neturi tevo.... man tai dzin, bet silpna moteris paluztu ir liktu su smurtaujanciu ar nebutinai vyru, su isdvesusiais niekur nevedanciais santykiai vardan vaiku.
nes visur moterims kalama per galva, kad jos - seimos zidinys, ir neduokdie, nustosi ji kurenti, tai busi nebrandi, K, neatsakinga, kategoriska ir tt. ir dieve dieve, vaikai liks be tevo. tad susimildama uzmirsk save, pamink visus poreikius, svajones, ir ziurek savo vyro (kuris nuolsat nesusipratelis, todel nereik tiketis is jo stebuklu) ir ziurek vaiku, nes vaikai - pasaulio geles.
gal ir pavariau as cia, bet man pikta, kad tie mitai/sentencijos dar ir kaip griauna moteru gyvenimus, zaloja, traumuoja jas, itakoja, -kad ir kaip moterys ta neigtu. pikta, kad kitos moterys, net ne vyrai, o kitos moterys traumuoja savo gimines atstoves, ir gruda joms siuos mitus. zodziu.
*

Man asmeniškai nesvarbūs jokie mitai, nes jie nevisada gali tikti mano gyvenimui - nors, prisipažinsiu - man teko gerokai psochologiškai padirbėti, bet po to tapo lb patogu gyventi . Jeigu tau gerai, ir aplinkinimas gerai. Aš nesakau, kad reikia gyventi, kaip tau norisi, nes gyveni ne negyvenamoj saloj, o bendruominej - ir reikia taikytis su protingais gyvenimo dėsniais, kurie daugiausia skirti apsaugoti individą. Pabrauksiu - su protingais. Mūsų laikas žūtbūtinis vyro turėjimas šalia jau nėra būtinybė, nes, kaip bebūtų gaila, vyrai feminizuojasi, Santykiai vien dėl vaikų - gryna nesamonė, nes vaikai mato jos iškrypusiuis, o po to kartoja tą patį modelį savo būsimose šeimose. Beje, savo laiku aš išsiskyriau su pirmu vyru, kuris visuomenės požiūriu buvo visai geras, bet kai tarp žmonių nieko nebelieka - tęsti tokius santykius vien dėl vaiko nėra racionalu, kokia gera antra puse bebūtų. Dabar aš antrą kartą 9 metus ištekėjusi, ir galiu pasakyti, kad anais laikas teisingai pasielgiau, kad mes išsiskyrėm. Yra 2 laimingos šeimos, o galėtų būtų viena iš pažiūros laiminga, o viduj - tuštuma. Šitoj santuokoj aš linkusi į kompromisus, nes jie duoda naudos, o pirmoj santuokoj kompromisai neduotų nieko, nieko nepakeistų, tai būtų tik kosmetinė priemonė, stengimasis kažką pagražinti, nekeičiant esmės. Tad - pasikartosiu - kompromisai bendram gyvenime būtini ir nereikia painioti būko užsispirimo ir savęs praradimo. Tai 2 skirtingi dalykai. Įmanoma ieškoti abiems priimtinus kelius, pagerinančius bendro gyvenimo kokybę, ir likti savimi. Bet - vėlgi - tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Kvaila nertis iš kailio, įrodinėti savo nepakartojamumą/nepakantumą/ir reikalauti taikytis tik su mano norais ir taip pat kvaila visiškai atsisakyti savęs vardan ko nors. Reiktų ieškoti aukso viduriuką - ir kas nori, tas gali rasti.
Pegoti
QUOTE(given444 @ 2013 01 20, 20:00)

sidabra, krizes metu deja  eina i kompromisus - moterys  ir tik jos DAUGUMOJE. todel as esu tokia pesimiste, duodu 90 ir 10 procentu is savo rato patirties, PASTARIEJI 10 - tai vyrams priklausancios pastangos. o tas sakinys, MOTERIS STATO, MOTERIS - GRIAUNA, uzmusa visai, ir geda moterims toki sakini cituoti, nes jis - ne ko nors kito, o paciu vyru, macho kulturos sugalvotas. to pasekoje moterys save ir alina, kaltina del visko, ir tempia uz du. ar jums dar maza pavyzdziu?? ar jums labai jau tipiska situacija kur vyras aria ir dar vercias is kailio ir sokineja apie zmona, vaikus, o zmona tik drybso, lakuojasi rankas kojas arba i soliariumus varineja? man rodos, kaip tik atvirksciai - moteris skaito apie visokius triukus kaip gelbeti byrancius jausmus, nuvargus po darbu ruosia vakariene su zvakem (irgi uzmusantis topas), PIRMA viska daro, pirma taikosi , pirma siulo kalbetis ir tt. duosiu jums pavyzdi apie savo pazistama, kuri tokio sakinio, kuri cia begediskai sventai postuluojate, vedama, taip ir nesiskiria su savo alko, jai jau gime trecias vaikas, o ji sugebejo jau naktimis pulti versti tekstus (vaikui tebuvo menesis laiko), nes juk seima - sventas dalykas, vyras - bedarbis, bet tai kas... jis juk vyras, o ji - moteris, neduok die, sugriaus seima, jei bandys "atverineti vyrui smegenis". ir cia tik lasas juroje, ka ji daro ir kaip ji viska velka, tiesiog nyksta akyse, bet savo uzrasu knygutese ir visur - oi kiek turi puikiu tekstu, ir didziuojasi tuo, kad jos misija kilni ir dar kaip.

Papildyta:

ir dieve mano, kaip galima nuolat moterims karti viso pasaulio sunis, nelaimes, skyrybas ir tt. cia tas pats kaip pasakyti: kodel vyrai  geria, a? kai moteris geria, tai moters problema. kai vyras geria - irgi moters problema.  biggrin.gif
*

po KIEKVIENA mintim pasirasau! pazistu viena ismintinga jauna moteri, mano ideala ir mano gyvenimo svyturi, kuri lygiai tokiais paciais zodziais man kalba ir as jai visiskai pritariu bei is jos mokausi. net pradejau itart, kad given444 ta pati ir yra biggrin.gif
taip kad palaikau ir as, ir daugelis kitu protingu bei issilavinusiu moteru jusu pozicija, nemanykit, kad jei cia yra priestaraujanciu, jus esat viena drinks_cheers.gif as net nezinau, kaip ispudingiau ta pritarima isreikst, nes as tiesiog religinej ekstazej paskaicius given444 mintis!!! biggrin.gif (einu nuo pradziu dabar pasiskaityt)
0jura
..nenoriu dalintis savais isgyvenimais, tik noriu pasakyti, kad esu jusu likimo drauge siuo metu.. taciau uzkliuvo vienas postas kazkurioje temoje - "paklausykite M. Targakovos" .. susiradau. klausau.. daug kas pasidaro aisku, nors giliai sirdyje, lyg ir zinoma.. bet visoms, isgyvenancioms si kosmara - kai norisi vilku kaukti, patariu paklausyti - man padeda..
(deja, rusu kalba)

1 http://www.youtube.com/watch?v=E2fsb7u3Cqc

2 http://www.youtube.com/watch?v=CAgke4PB1Kk

3 http://www.youtube.com/watch?v=aUSs6uU_Lr0

sekmes visoms.
given444
virga, nekomentuosiu nieko i jusu mintis, nes tema ne apie mane ir nenoriu 100proc atsiverineti apie savo gyvenima. jei trumopai i klausima, kodel ilipau i ta pat bala, nezinau, turbut kazko savy neatradau iki galo, nepasveikau pati nuo to amzino motinos tereses sindromo. dabar darausi sveikai egoiste ir mokinuosi per gyvenima sakyti ne ir ne tiek kartyu kiek sakydavau taip ir taip.
nesu destytoja beje smile.gif taip saves neivardiju. nenoriu viesinti savo gyvenimo, nes vistiek per virtualius debatus ir kelis sakinukus mano gyvenimo cia nesudeliosim, o ir neturiu tam poreikio.turiu minty galime dalintis mintimis, bet kam buti dievais ir bandyti sukurpti bendra vaizda?
savo ruoztu, as taip pat persudziau su perterzytes gyvenimu, gerai kad ji paaiskino, bet pakartosiu savo minti: daugely kriziu tik moterys ir isnesa, vyrai, na...nemanau, kad procentaliai tiek pat. nemanau ir viskas. patirtis ir visa kita. dar 40m neturiu, bet niekas man roziniu akiniu nebeuzkabins. smile.gif

as tikiu kad reikia priimti zmogu toki koks jis yra, bet viskam yra ribos. viena myleti zmones , vargsus ir jais rupintis, kita - gyventi su vaikais, nariais, kraujo giminem - dar kita - gyventi su vyrais. na, cia daug subtilumu.

sidabra, o kuo skiriasi uzuojauta nuo gailescio? nematau skirtumo. man negaila tos pazistamos, nei uzuojauta reiskia. tik pyktis imdavo (dabar jau visai dzin), kad ji traumuoja savo vaikus, nes vaizdeliai ten...tai....
Papildyta:
QUOTE(Fungu @ 2013 01 21, 01:15)
Given444, na aš irgi feministė, bet jūs dar didesnė biggrin.gif Su tokiu požiūriu vyrus tik keisti belieka, nes nei vienas neįtiks. Aišku, normalios savigarbos moterys su alkoholikais, narkomanais ir t.t. neprasidės, apie juos aš ir nekalbu. Kalbu apie normalius, netobulus vyrus, kurie ir prisidirba, ir nusišneka, ir įskaudina, yra kartais tinginiai, nesusipratėliai, lepšiai ir t.t.. Bet ar mes tobulos? Kiek save matau, tikrai ne. Tikriausiai net pati neatitikčiau savo visų reikalavimų, kuriuos anksčiau MB turėjo išpildyti. Ir tuo metu aišku galėjau skirtis, nes jis juk toks, anoks ir t.t. Buvo didelė krizė, o dar ir vaikučiui tik gimus. Viskas kartu. Gerai, kad pati savo pačios elgesio iš šono matyti negalėdavau, nes tikriausiai būčiau pasibaisėjusi.
Ačiū Dievui, supratau, kad dar yra toks dalykas kaip meilė. Meilė, kuri priima žmogų tokį, koks jis yra. Su visomis jo klaidomis ir netobulumais. Visos jo būdo savybės, kurios anksčiau nervindavo, nebelieka svarbios. Tiesiog myli tą žmogų. Ne už tai, ką jis daro ar nedaro, tiesiog už nieką. Ir nepatikėsite, ta meilė keičia aplinkinius. Galiu pati tai savo šeimoje matyti. Aišku, visokių dienų būna. Per PMS sveikai paburbu, bet vis tiek myliu. Vyrai netobuli, mes netobulos, tinkame vienas kitiem smile.gif
*

drinks_cheers.gif patiko, mastau panasiai....bet....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.