Įkraunama...
Įkraunama...

Santykių krizė - atvėsę vyro jausmai

QUOTE(*snowflake* @ 2010 03 29, 16:07)
miglemama8----o tai tu pati neprotinga? gyveni serialuose? ar kaip? man isvis keista kokia tu moteris jei nesugebi sugalvoti kaip vyra uzkaitint. ir kur cia tikroji tada problema, ar tavo vyras, ar tu. jau cia susinervavau biski, tai jei nepragyvenau santuokoj dar 10metu, tai negaliu zinot kaip uzkaitint atsalusi vyra? NESAMONE. nueik i sekso reikmenu parduotuve, ar internetu uzsisakyk intymiu drabuzeliu, gal vyrui atsibodo tas pats per ta paty . intymipagunda.lt cia as pati uzsisakineju, paivairinimui. sakiau jau ansciau, kad reikia pasukt galva tik ir tikrai susitvarkytu doh.gif

Kaip uzkaitint tai as zinau,bet va ka daryt,kai jis nenori but uzkaitinamas?Gi man kantrybe ir gali trukt viena diena.P.S serialais negyvenu.
Atsakyti
tai reskias nezinai tada jei jis nenori
Atsakyti
MigleMama8, kaip seniai tęsiasi tokie jūsų santykiai? Ar kalbėjotės su savo vyru apie tai? Ką mano jis? Ar bandėte imtis kokių nors priemonių tam, kad pagerėtų santykiai?
Atsakyti
Apie metus tesiasi.Cia ilga rasliava,gal labiau tinkanti"uz miegamojo duru".Buvo viskas kitaip.Kalbeta,nemazai,tikrai...bet,jauciu pastovu isisukinejima,geriausias buvo vakar-man skauda koja.Man jau ir verkt ir juoktis norisi tiesa sakant.
Atsakyti
Manau, kad visų pirma pabandykite spręsti bendravimo problemas. Jei Jūsų santykiai atvėsę, kaip kad pati ir sakėte, manau, kad reikalai lovoje taip pat negali būti ypatingi.

Taip, bepigu man šnekėti, bet...manau, kad būtent taip ir elgčiausi tokioje situacijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhu_: 29 kovo 2010 - 18:53
QUOTE(Zhu_ @ 2010 03 29, 19:45)
Manau, kad visų pirma pabandykite spręsti bendravimo problemas. Jei Jūsų santykiai atvėsę, kaip kad pati ir sakėte, manau, kad reikalai lovoje taip pat negali būti ypatingi.

Rutina gal kalta,darbai nesibaigiantys pas abu.Sunku rast laisvo laiko,kuri galetume skirti tik sau.Bet jis nelabai nori kazkur eit,kazka daryt.Kazkoks be uzsidegimo.O man jau kantrybe ir senka.
Atsakyti
Linkiu Jums ištvermės. Laikykitės! huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhu_ @ 2010 03 29, 20:02)
Linkiu Jums ištvermės. Laikykitės!  huh.gif

Aciu
Atsakyti
Bliamba, kodėl visada moterys pastangas turi dėti, o vyrams mat jausmai atšąlo. Tegul kartais ir jie pasistengia.
Atsakyti
man atrodo, kad autores situacija ne tokia bloga - vyhras myli, gerbia, rupinasi. Potraukis gal vel gris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristata @ 2010 04 01, 17:12)
Bliamba, kodėl visada moterys pastangas turi dėti, o vyrams mat jausmai atšąlo. Tegul kartais ir jie pasistengia.


Todel, kad vyrai neina ir neplepa apie tai o daro.
Atsakyti
QUOTE(MigleMama8 @ 2010 03 29, 20:19)


Tyla,tai gal sakau i gera puse, Migle??? smalsu baisiai.
Atsakyti