Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį
Supermamų klubas > Bendras > Dažniausiai užduodami klausimai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ambro
QUOTE(rjolancikas @ 2009 12 17, 18:07)
Mano drauge TUKUTIS 1978 07 31 pamirso savo slaptazodi, dareme viska kas cia parasyta...
*

Gaudykit až wink.gif
lenke555
Sveiki.Mano drauge Dzemili 29,niekaip negali prisijungti prie forumo spaudziam ir darom viska kas cia parsyta bet taip ir nesiuncia i emeila laiskucio,nes tai tokio niko nera,tai blogas saugos kodas g.gif ax.gif
Borzika
QUOTE(lenke555 @ 2010 01 12, 18:31)
Mano drauge Dzemili 29,niekaip negali prisijungti prie forumo spaudziam ir darom viska kas cia parsyta bet taip ir nesiuncia i emeila laiskucio,nes tai tokio niko nera,tai blogas saugos kodas

Nėra Dzemili 29.
Bet yra Dzemili_29 (ar tai ir yra draugės vardas, ar ne?).
lenke555
QUOTE(Borzika @ 2010 01 13, 14:03)
Nėra Dzemili 29.
Bet yra Dzemili_29 (ar tai ir yra draugės vardas, ar ne?).
*

Taip sitas smile.gif
lenke555
QUOTE(lenke555 @ 2010 01 13, 20:18)
Taip sitas  smile.gif
*

Jau pagaliau pavyko prisijungti. smile.gif
SoKoLedine
Mano sesuo Dragonike pamirso savo slaptazodi, dareme viska kas cia parasyta, i pasta laiska gauname, paspaudziame ant nuorodos kur reikia suvesti nauja slaptazodi, ivedame ir gaila, bet visuomet gauname tik toki atsakyma:
Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose.
Niekaip neina atgaminti slaptazodzio, ka mums daryti? doh.gif
jur.jurate2
Sveiki, klausimas pries 5 metus buvau prisijungus, bet veliau kazkaip nebuvau uzejus. Siandien matau kad esu isregistruota-teko naujai registruotis. Ar jei ilgai neuzeini isregistruoja automatiskai?
Borzika
QUOTE(jur.jurate2 @ 2010 01 24, 10:40)
pries 5 metus buvau prisijungus, bet veliau kazkaip nebuvau uzejus.
jei ilgai neuzeini  isregistruoja automatiskai?

Jei neparašėt nė 1 žinutės, tai galėjo išregistruot, nes forumo taisyklėse štai kas parašyta:
Dėl vartotojo vardo galiojimo laiko:
1. Po mėnesio neaktyvumo laikotarpio informacija apie dalyvio registraciją yra pašalinama ir vartotojo vardas vėl gali būti laisvai naudojamas.
2. Neaktyviu dalyvis vadinamas, jei neparašė nei vienos žinutės per mėnesį nuo registracijos pradžios.

Simona.sls
Laba dienele smile.gif
Turim bedele. Mano draugei VILMUX X neleidziama prisijungti. Slaptazodzio ji nepamirso, tiesiog niekaip neleidziama jai prisijungti. Ji senbuve, nuobaudu neturi. Keliskart siunte, kad nauja slaptazodi atsiustu, bet nieko nesulauke. Tai kame cia problema? smile.gif
Aciu uz pagalba smile.gif Lauksim atsakymo smile.gif
Borzika
QUOTE(Simona.sls @ 2010 02 03, 09:36)
Mano draugei VILMUX X neleidziama prisijungti.
Slaptazodzio ji nepamirso, tiesiog niekaip neleidziama jai prisijungti.
Keliskart siunte, kad nauja slaptazodi atsiustu, bet nieko nesulauke.

Visų pirma, ji ne VILMUX X, o vilmux x.
Antra, kada jai neleido prisijungti? Paskutinį kartą aktyvi buvo vakar (17:16).
Trečia, gal ne tą el.paštą tikrina (dėl slaptažodžio gavimo)?
Simona.sls
Na taip, mazosios raides niko turejo buti blush2.gif
Neleidzia prisijungti nuo siandien ryto. O pasta ji tikrina nuolat. Ir jokios reikiamos info nera...
Borzika
QUOTE(Simona.sls @ 2010 02 03, 13:41)
Neleidzia prisijungti nuo siandien ryto. O pasta ji tikrina nuolat. Ir jokios reikiamos info nera...

Nelabai suprantu, kame problema unsure.gif Gal vardą (ar slaptažodį) vietoj mažųjų didžiosiomis raidėmis rašo? g.gif
Koks pranešimas pasirodo, kai bando prisijungt?
vilmux x
Labas vakaras 4u.gif

Pirmiausia dėkoju man padėjusiai draugei,ačiu Simona.sls aciuks.gif Pasirodo aš varna buvau įsitikinus visa diena,kad mano slaptažodis vienoks,o pasirodo visai kitoks. Ir taip atkakakliai aš ji visa diena rašiau doh.gif biggrin.gif Gerai,kad daėjo blush2.gif
Pagaliau galiu ir vėl su super mamytėm bendrauti thumbup.gif
ryžoji27
laba diena, noriu paklausti, as pamirsau savo slaptazodi ir negaliu prisijungti. viska padarau, kaip reikia, bet i el.pasta negaunu slaptazodzio pakeitimo. buvau registruota vardu nikute
Borzika
QUOTE(ryžoji27 @ 2010 02 19, 10:55)
pamirsau savo slaptazodi ir negaliu prisijungti

Bet kad nikute buvo šįryt 08:55 prisijungusi.
QUOTE(ryžoji27 @ 2010 02 19, 10:55)
viska padarau, kaip reikia, bet i el.pasta negaunu slaptazodzio pakeitimo

Jei viską darytumėt, kaip reikia, tai tikrai gautumėt.
anciukas7
sveiki turiu problemele.. kadangi savo kompiuterij prisijungdavau automatiskai nenaudojant slaptazodzio tai jo ir neprisimenu...
perinstaliavom interneta ir dabar negaliu prisijungti, beda tame, kad registravausi vasara is pasto kurio dabar nebenaudoju ir irgi jo neprisimenu, negaliu ten patekti
mano nicas anciukas. ar galeciau gauti slaptazodi ir atgauti galimybe jo naudotis?
Ingri07
Sveika, mano drauge netycia atsijunge ir dabar negali prisijungti, nes pamirso slaptazodi.....i jos pasta one.lt neateina slaptazodis. jos nickas ingridux ar galetumete atsiusti jos slaptazodi i nauja el.pasta ingriduuxx@gmail.com
Ingri07
QUOTE(Ingri07 @ 2010 02 23, 12:01)
Sveika, mano drauge netycia atsijunge ir dabar negali prisijungti, nes pamirso slaptazodi.....i jos pasta one.lt neateina slaptazodis. jos nickas ingridux ar galetumete atsiusti jos slaptazodi i nauja el.pasta ingriduuxx@gmail.com
*

beje, ji viska padaro teisingai, raso kad slaptazodis issiustas bet i ingriduuxx@one.lt slaptazodis neateina.
anciukas7
as irgi dar laukiu atsakymo verysad.gif
anciukas7
ar turiu vilties gauti slaptazodi ir susigrazinti sena nica?
unikiux
Laba diena turiu beda unsure.gif perinstaliavom kompiuteri ir negaliu prisijungti savo senu vartotojo vardu. Slaptazodi prisimenu ir prisijungimo varda prisimenu bet kai bandau prisijungti raso kad slaptazodis klaidingas tada paspaudziu ,kad atsiustu i elektronini pasta slaptazodi bet jau antra diena neatsiuncia . Uzsiregistravau is naujo per dukros e. pasta bet labai noreciau naudotis savo senuoju vartotojo vardu . paaaiskinkit kas nors man ka darau ne taip unsure.gif Mano vartotojo vardas ausrine261.
unikiux
Pagaliau supratau kodel neatsiuncia man slaptazodzio i e. pasta blush2.gif o todel kad jau seniai pasikeites mano e. pastas kuri turejau prisiregistruojant supermamose . Gal kas man patartu kaip parsisiusti man slaptazodi is anksto aciu smile.gif
Borzika
O atsimenat, kuris el.paštas yra nurodytas jūsų asmeniniame profilyje?
unikiux
QUOTE(Borzika @ 2010 03 21, 21:44)
O atsimenat, kuris el.paštas yra nurodytas jūsų asmeniniame profilyje?
*

Ne neatsimenu as jo seniai nenaudoju smile.gif
Borzika
Tokiu atveju nebent tik Rustė galėtų padėti unsure.gif
unikiux
QUOTE(Borzika @ 2010 03 22, 14:06)
Tokiu atveju nebent tik Rustė galėtų padėti unsure.gif
*

Uzklausiau bet atsakymo negaunu unsure.gif
regina42
Sveiki, mano draugė PegleP užmiršo slaptažodį. Viską padarė, kaip nurodyta, tačiau bandant prisijungti gauna žinutę "Atsiprašome, įvyko klaida". Arba "Jūs neturite teisės skelbti atsakymų šioje temoje". Kas čia negerai? Ačiū iš anksto už pagalbą smile.gif .
Borzika
QUOTE(regina42 @ 2010 04 01, 17:24)
Viską padarė, kaip nurodyta

O ką ir kaip darė?
P.S. jeigu viską būtų dariusi taip, kaip nurodyta, tai jokių neaiškumų nekiltų wink.gif
regina42
Priminimą gavom į paštą, tačiau prisijungti vistiek nepavyksta, o suvedus gautus vartotojo identifikacijos numerį ir patvirtinimo raktą meta, kad įvyko klaida schmoll.gif . Šitos bėdos prasidėjo, kai ji išvažiavo į ligoninę gimdyti lėliuko ir kurį laiką pati prie supermama.lt prisijungusi nebuvo. Ir štai dabar nepavyksta.
Borzika
Parašykit administratorei Rustei.

Cool Mama
sveiki,

mano draugei, jau senai, mazdaug nuo 2007 prisiregistravusiai, neina prisijungti prie forumo. pamirso slaptazodi, siunte uzklausima,gavo rakta ir koda,ivede kur buvo prasoma,deja tai neveikia,bande kelis kartus ir atsakymas tas pats Atsiprašome, patvirtinimo raktas šiam nariui neteisingas. Prašome patikrinti įvestus duomenis.

ka daryt sad.gif ? Jos nickas Imen
Princesė
QUOTE(Ambrozija @ 2007 02 16, 14:04)
Kad ir pamiršot slaptažodį, nieko baisaus, mūsų forume įmanoma prisijungti ir pamiršus jį, tereikia žinot savo prisijungimą vardą (niką) ir laukti savo el. pašte patvirtinimo laiškelio.
Spaudžiat prisijungti:

user posted image
Paspauskit, kur parodyta:

user posted image
Užpildot laukelius, nepamirškit reisingai įrašyti saugos kodą (bet ne sumą)!

user posted image
Bus parašyta:
Elektroninis laiškas su aktyvacijos instrukcijomis buvo išsiųstas. Jį turėtumėte gauti per ateinančias 10 minučių.
Atėjus į el. paštą laiškeliui, susiraskit šią eilutę: "Norėdami pakeisti slaptažodį, paprasčiausiai paspauskite ant pateiktos nuorodos:" ir spaudžiat ant žemiau jos esančią nuorodą.

Naršyklėje atsidarys toks langas:

user posted image

Kuriame įvedus naują slaptažodį, galėsit jau jungtis su naujuoju smile.gif

*

Sveiki, as ir buvau pamirsus slaptazodi, bet tik jusu zinutes deka vel gryzau i foruma. aciu.
tiesa pasakius nelabai suprantu kodel visgi yra klaidinami zmones. PRASO IVESTI KODO SUMA, as net skaiciavke pasiemiau-ovis tiek meta kad netinkamas slaptazodzio pakeitimo kodas. KODEL TIESIOG NEPARASO-IVESKITE KODA. butu paprasciau. Manau tokiu "blondiniu" kaip as yra ir daugiau:)
todel prasyciau atkreipti i tai demesi ir tiesiog pakeisti-parasykite- IVESKITE KODA. ir viskas mirksiukas.gif aciu wub.gif
DAIVADĖ
Laba diena,padėkite 4u.gif nebegaliu prisijungti, nes pamiršau slaptažodį.Išbandžiau gautą kodą ir raktą, bet vistiek nesuveikė blush2.gif .Kaip elgtis toliau :4u:Mano nickas - BIELĖ
shokoladas123
Sveiki,

Raso Jums supermamyte niku - NEFRITAS. Susiduriau su problema. Mano prisijungimo slaptazodzio info issiunciama i mano sena darbini el. pasta, kurio siuo metu jau nebenaudoju. Prisijungdavau iki siol prie savo niko kadangi kompiuteris buvo issisaugojes automatini prisijungima, o siandiena kazkodel ir atsijunge. Dabar prisijungti prie savo niko nebeturiu galimybes, kadangi slaptazodi pamirsau. Ar kas nors galetu is moderatoriu pakeisti mano el pasta i indre5555@hotmail.com arba pakisti slaptazodi i ka nors primityvaus?
Dekui labai.

NERFITAS
Rustė

i 
dėl iškilusių problemų su slaptažodžiais, pamirštais vartotojo vardais, pakeistais emeilais, nepavykusia registracija, prašau rašyti į forumas@supermama.lt iš to emeilo, kuriuo buvo registruotas vartotojas.

jei taip yra, kad emeilas neegzistuoja, nepamenate jo, rašykite vis tiek (iš kito emeilo)  pateikite kuo daugiau informacijos, kiek prisimenate.

visada stengiamės atgaminti pamirštus duomenis :)  
shokoladas123
Sveiki,

Gavau laiska, kad mano el pastas pakeistas ir jau naudojamas naujas.
Suvedu savo nika, saugos koda, tada paraso, kad bus issiutas slaptazodis i mano el pasta per 10 min. ir joks laiskas is SM neateina i naujaji pasta doh.gif
Padekit, ka daryti? verysad.gif
shokoladas123
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 06 15, 09:50)
Sveiki,

Gavau laiska, kad mano el pastas pakeistas ir jau naudojamas naujas.
Suvedu savo nika, saugos koda, tada paraso, kad bus issiutas slaptazodis i mano el pasta per 10 min. ir joks laiskas is SM neateina i naujaji pasta  doh.gif
Padekit, ka daryti?  verysad.gif
*

Vis dar laukiu pagalbos.
nikas NEFRITAS emeilas i kuri prasau pakeisti - indre5555@hotmail.com

Dekui labai.
Rustė
QUOTE(shokoladas123 @ 2010 06 19, 10:11)
Vis dar laukiu pagalbos.
nikas NEFRITAS emeilas i kuri prasau pakeisti - indre5555@hotmail.com

Dekui labai.
*

sveiki, nepakeisiu, nes jūs naują emeilą, panaudojote kitam nikui.

forume negali būti du vartotojai vienu emeilu.
parašykite man į forumas@supermama.lt
viską išsiaiškinsime.
Viktorija69
Sveiki, as cia su klausimu, man moderatore atsiunte slaptazodi, kad ieiciau i skyreli uz miegamojo duru, deja nerandu kur ji ivesti doh.gif paspaudus ant temos, man nieko neatidaro, tiesiog is naujo atsidaro visos temos, tikiuosi aiskiai pasakiau... doh.gif klausiau dvieju moderatoriu ka daryti, bet atsakymo dar nesulaukiau schmoll.gif
Rustė
QUOTE(Viktorija69 @ 2010 09 28, 22:41)
Sveiki, as cia su klausimu, man moderatore atsiunte slaptazodi, kad ieiciau i skyreli uz miegamojo duru, deja nerandu kur ji ivesti  doh.gif  paspaudus ant temos, man nieko neatidaro, tiesiog is naujo atsidaro visos temos, tikiuosi aiskiai pasakiau...  doh.gif  klausiau dvieju moderatoriu ka daryti, bet atsakymo dar nesulaukiau  schmoll.gif
*

padarykite prinscreeną ir atsiųskite man į forumas@supermama.lt

pažiūrėsim ką rodo ir kur kaip padėti wink.gif
jankovska
neina prisijungti ,pries tai suklydau slaptazodi kelis k.,viska darau,kas parasyta ,slaptazodi atsimenu,neprijangia,raso,kad jis neteisingas,nors jis teisingas.
RITUTE#1
Sveiki. smile.gif Pamirsau slaptazodi, taciau per priminima, neatsiuncia slaptazodzio naujo! Mano Nick'as: Ritute90 e-mail'as: lavysas@mail.ru, atsiuskite nauja slaptazodi, aciu! smile.gif
Borzika
QUOTE(RITUTE#1 @ 2010 11 15, 21:22)
Pamirsau slaptazodi, taciau per priminima, neatsiuncia slaptazodzio naujo! Mano Nick'as: Ritute90 e-mail'as: lavysas@mail.ru, atsiuskite nauja slaptazodi
*

Aukščiau yra parašyta, kad tokiu atveju reikia rašyti administratorei Rustei į forumas@supermama.lt iš to el.pašto, kuriuo buvo registruotas nick'as Ritute90.
vaiddda-d
"Jūsų sąskaita buvo laikinai užšaldyta. Ja galėsite naudotis 1970 01 01, 00:00"
Kazin,imanoma sulaukti dar sios datos? doh.gif
Borzika
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 11 27, 17:19)
"Jūsų sąskaita buvo laikinai užšaldyta. Ja galėsite naudotis 1970 01 01, 00:00"
*

Kieno konkrečiai sąskaita taip buvo užšaldyta?
vaiddda-d
QUOTE(Borzika @ 2010 11 27, 22:53)
Kieno konkrečiai sąskaita taip buvo užšaldyta?
*

mano smile.gif Seniai jau...vakar bandziau prisijungti senu vardu,bet kad dar ne 1970-ieji biggrin.gif neileidzia lotuliukas.gif
Borzika
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 11 28, 11:25)
vakar bandziau prisijungti senu vardu,bet kad dar ne 1970-ieji  biggrin.gif neileidzia
*

Greičiausiai už taisyklių pažeidimą/-us jums buvo uždraustas prisijungimas forume g.gif
vaiddda-d
QUOTE(Borzika @ 2010 11 28, 13:34)
Greičiausiai už taisyklių pažeidimą/-us jums buvo uždraustas prisijungimas forume  g.gif
*

taip,del pazeidimo blush2.gif Deja tada dar nezinojau kad negalima dvieju nicku turet blush2.gif Zinoma,nenaudojau as ju blogiems tikslams,bet beda ta,kad ten liko labai svarbiu zinuciu neperskaitytu doh.gif Bet kaip panasu,prisijungti jau nepavyks niekad g.gif
Beje,dar klauimukas tada i ta pacia tema;
Pries kelis metus buvau priversta uzsiregistruoti is naujo ,nes atsijungus nuo SM,nepavyko daugiau prisijungti...Nors slaptazodi zinojau tiksliai,prisijungiant rase kad neteisingas slaptazodis doh.gif Priminima bandziau parsisiusti keleta kartu,bet taip nei karto ir negavau i e-pasta schmoll.gif Bet priminimai apie prenumeruojamas temas iki siol plaukia i pasta blink.gif Taigi noreciau paklausti ar butu galima isregistruoti ta nicka kad man tie laiskai pagaliau nebeeitu doh.gif
Borzika
QUOTE(vaiddda-d @ 2010 11 28, 13:44)
Nors slaptazodi zinojau tiksliai,prisijungiant rase kad neteisingas slaptazodis doh.gif Priminima bandziau parsisiusti keleta kartu,bet taip nei karto ir negavau i e-pasta schmoll.gif Bet priminimai apie prenumeruojamas temas iki siol plaukia i pasta blink.gif Taigi noreciau paklausti ar butu galima isregistruoti ta nicka kad man tie laiskai pagaliau nebeeitu doh.gif
*

Kaip jau buvo minėta šioje temoje, tokiais atvejais reikia rašyti forumo administratorei Rustei el.laišką adresu forumas@supermama.lt ir pateikti kuo daugiau informacijos apie save, iškilusią problemą ir pan. 4u.gif
vaiddda-d
QUOTE(Borzika @ 2010 11 29, 11:23)
Kaip jau buvo minėta šioje temoje, tokiais atvejais reikia rašyti forumo administratorei Rustei el.laišką adresu forumas@supermama.lt ir pateikti kuo daugiau informacijos apie save, iškilusią problemą ir pan. 4u.gif
*

rasiau,ir ne karta. Deja jokio atsakymo nesulaukiau schmoll.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.