Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

QUOTE(Borzika @ 2011 05 09, 13:13)
Jūs turite rašyti adresu forumas@supermama.lt iš to el.pašto, kuriuo buvo registruotas vartotojas axara.

deja, jau keletas dienu nesulaukiu jokio atsakymo, galbut reiketu kreiptis kitur?
Atsakyti
QUOTE(axara2 @ 2011 05 11, 18:12)
deja, jau keletas dienu nesulaukiu jokio atsakymo, galbut reiketu kreiptis kitur?

Ne. Matyt, administratorė Rustė dar neturėjo galimybės (dėl vienokių ar kitokių priežasčių) jums atsakyt.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 05 11, 17:19)
Ne. Matyt, administratorė Rustė dar neturėjo galimybės (dėl vienokių ar kitokių priežasčių) jums atsakyt.

supratau, dekoju uz pagalba smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Pasikeitė mano elektroninis paštas, ar galima būtų pakeisti tik e pašto adresą??

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2011 08 02, 11:16)
Pasikeitė mano elektroninis paštas, ar galima būtų pakeisti tik e pašto adresą??

Galima: Mano nustatymai-> Nustatymai-> Keisti el. pašto adresą.
Keisdama atkreipkit dėmesį, kad po elektroninio pašto adreso pakeitimo privalėsite iš naujo aktyvuoti savo vartotojo sąskaitą.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 08 02, 12:39)
Galima: Mano nustatymai-> Nustatymai-> Keisti el. pašto adresą.
Keisdama atkreipkit dėmesį, kad po elektroninio pašto adreso pakeitimo privalėsite iš naujo aktyvuoti savo vartotojo sąskaitą.

Ačiū, bandau smile.gif

Pavyko !!!

Dėkui Jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 02 rugpjūčio 2011 - 10:57
laba diena,
Mano brolienė nori prisiregistruoti supermamoje, bet jai neledžia prisiregistruoti, rašo kad neteisingas saugos kodas kad ir kiek bandytų. Gal turi įtakos kad mes ne Lietuvoje?

Prašau pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(bairida @ 2011 08 27, 13:38)
Gal turi įtakos kad mes ne Lietuvoje?

Kad ne.
Pvz., veda 167 ir vis tiek rašo, kad neteisingas kodas? g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki, kazkodel negaliu prisijungti prie forumo kituose kompiuteriuose,taip pat telefonu,ar netgi savo kompiuteryje, bet per kita narsykle.. vis raso,kad neteisingas slaptazodis. uzpildziau forma del slaptazodzio pakeitimo,bet laisko negaunu. el.pastas ne koks nors one.lt
Atsakyti
QUOTE(brangiakaile @ 2011 09 07, 15:33)
vis raso,kad neteisingas slaptazodis

Tikriausiai pamiršot jį. Nemėginot taip daryt:
QUOTE(Ambro @ 2006 05 27, 13:26)
Spaudi "Prisijungti"
user posted image
Pasirink, kad primintų pamirštą slaptažodį
user posted image
Įrašai savo niką
user posted image
Ir lauki, kol mailu atsiųs tau atsitiktinai parinktą komppiuteriu naują slaptažodį. Kai prisijungi jau savo niku, pasikeisk į norimą wink.gif


Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 09 07, 15:59)
Tikriausiai pamiršot jį. Nemėginot taip daryt:


bandziau,taciau neateina laiskas i el.pasta.
Atsakyti
QUOTE(brangiakaile @ 2011 09 08, 10:21)
bandziau,taciau neateina laiskas i el.pasta.

Tada gal darsyk nusiųskit prašymą dėl slaptažodžio į forumas@supermama.lt, nes padėt šiuo atveju gali tik administratorė Rustė 4u.gif
Atsakyti