Įkraunama...
Įkraunama...

Mindaugo 23

Sveiki,
mes rezervavome butą šiame name bigsmile.gif
dabar dairomės kaimynų ax.gif

Kalba eina apie šį daugiabutį g.gif

http://www.sklypas.l...log/view/?id=53
Atsakyti
Dirbu visai šalia šito statomo namo ir pro langą matau kranus, tai mano asmenine subjektyvia nuomone, aš čia niekada nepirkčiau buto, net jei neturėčiau kur dėti pinigėlių schmoll.gif

privalumą matau turbūt tik vieną - arti centras, jei kažkam tai privalumas, bet dar arčiau stotis, priešais ligoninė.
žalumos aplinkui - lygiai 0, vaizdas pro langus - gal iš niolikto aukšto kažkas ir matysis, bet šiaip aplinka čia nykut nykutėlė, tas namas spraudžiamas tarp krūvos pastatų, kurie tokie labai jau šiaip sau...
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 02 21, 09:36)
Dirbu visai šalia šito statomo namo ir pro langą matau kranus, tai mano asmenine subjektyvia nuomone, aš čia niekada nepirkčiau buto, net jei neturėčiau kur dėti pinigėlių  schmoll.gif

privalumą matau turbūt tik vieną - arti centras, jei kažkam tai privalumas, bet dar arčiau stotis, priešais ligoninė.
žalumos aplinkui - lygiai 0, vaizdas pro langus - gal iš niolikto aukšto kažkas ir matysis, bet šiaip aplinka čia nykut nykutėlė, tas namas spraudžiamas tarp krūvos pastatų, kurie tokie labai jau šiaip sau...


Na, kiekvienas renkasi pagal save mirksiukas.gif Aš asmeniškai irgi daugelio butų nepirkčiau (pvz. prie Baltpark, Perkunkiemyje, Bajorų kalvose ir pan...), bet šis variantas man visai patiko ax.gif . Aišku, ant tauro kalno būtų dar geriau, bet ten jau neįperkam...
Dėl aplinkos aš nepergyvenų - dar pora metų ir visi tie ne kokie pastatai bus nugriauti... Pavasarį ar vasarą ten pradeda statyti dar vieną namą, planuojama, kad bus įrengta parkelis. Kad dabar ten aplinka nekokia, tai nieko baisaus - kai ji pasikeis, tai ir buto vertė labai išaugs. Žiūriu į ateitį ir į artimas perspektyvas, ne vien apie šiandien dieną galvoju. Šiaip ar taip, ten centras labai arti ir per didelė prabanga, kad toje vietoje išliktų garažai... doh.gif
Atsakyti
ir mes siame name perkame buta
draugausim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*only* @ 2007 02 22, 20:35)
ir mes siame name perkame buta
draugausim ax.gif


bigsmile.gif
O kaip smagu kaimynų sulaukus drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau buvau pamanius, kad liksim be kaimynų... Girdėjau, kad tame name nemažai butų nusipirko užsieniečiai g.gif
Tikiuosi, kad draugausim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2007 02 22, 22:38)
bigsmile.gif
O kaip smagu kaimynų sulaukus  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Jau buvau pamanius, kad liksim be kaimynų... Girdėjau, kad tame name nemažai butų nusipirko užsieniečiai  g.gif
Tikiuosi, kad draugausim  mirksiukas.gif


Ir mes vis ieskojome kaimynu, bet niekas neatsiliepe g.gif

jau pagalvojau, kad mes vieninteliai ten buta perkam unsure.gif
ir sklypas tiesiog reklamuojasi esas toks populiarus...
Atsakyti
QUOTE(*only* @ 2007 02 23, 12:38)
Ir mes vis ieskojome kaimynu, bet niekas neatsiliepe g.gif

jau pagalvojau, kad mes vieninteliai ten buta perkam unsure.gif 
ir sklypas tiesiog reklamuojasi esas toks populiarus...



mes irgi svarstom apie butą ten. norisi gyvent centre, bet ta vieta turi ir pliusų ir minusų. g.gif o ir vaizdas per langą kažin koks neatsivers . man labiau prie širdies taurakalnio perlas arba naujos statybos namas prie sporto rūmų, palei Nerį, ten minusas- kaina
Atsakyti
QUOTE(Zyprexa @ 2007 02 25, 12:27)
mes irgi svarstom apie butą ten. norisi gyvent centre, bet ta vieta turi ir pliusų ir minusų.  g.gif  o ir vaizdas per langą kažin koks neatsivers . man labiau prie širdies taurakalnio perlas arba naujos statybos namas prie sporto rūmų, palei Nerį, ten minusas- kaina


Ir mums pagrindinis kriterijus buvo - įperkamas butas kuo arčiau centro. Dėl taurakalnio perlo net nesvarstėme, nes tikrai neįpirktume tų milijoniniu butų, nors aplinka ten iš tikrųjų malonesne..
Dabar belieka tikėtis, kad laikui bėgant Mindaugo g. rajonas plėsis ir gražės. Jau dabar ten stato nemažai naujų namų, tad turėtų kartu ir aplinka tvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(*only* @ 2007 02 25, 18:59)

Dabar belieka tikėtis, kad laikui bėgant Mindaugo g. rajonas plėsis ir gražės. Jau dabar ten stato nemažai naujų namų, tad turėtų kartu ir aplinka tvarkyti.


parodykit man Mindaugo g. dar vieną naują namą g.gif kasdien čia valkiojuos jau n metų, bet kad būtų statomi nauji namai (išskyrus šitą sklypo) ar kad kažkas gražėtų aplinkui, tai niekaip nepastebėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 02 27, 13:13)
parodykit man Mindaugo g. dar vieną naują namą  g.gif kasdien čia valkiojuos jau n metų, bet kad būtų statomi nauji namai (išskyrus šitą sklypo) ar kad kažkas gražėtų aplinkui, tai niekaip nepastebėjau  schmoll.gif


stai dar vienas naujas namas
http://tinkle.miesta...?t=1333&page=24
mirksiukas.gif

be to, tikiuosi kad ir gamyklas greit is to rajono iskels - per brangi ten zeme, kad gamyklos stovetu...
Atsakyti
QUOTE(*only* @ 2007 02 27, 17:50)
stai dar vienas naujas namas
http://tinkle.miesta...?t=1333&page=24 
mirksiukas.gif

be to, tikiuosi kad ir gamyklas greit is to rajono iskels - per brangi ten zeme, kad gamyklos stovetu...


na OK, dar vienas namas imestas tarp senuju griuvenu.
O kokias gamyklas iskels? Kad nera ten ka iskelti - ten yra tai, kas ir turi buti - ofisiukai, ligonine, garaziukai, siaip gyvenamieji seni namukai ir pan. Vienintele gal zemaitijos pieno ten tokia labiau pramonine zona.
Zodziu labai daug vilciu as nedeciau, kad ten kazkas kazkaip staiga ims ir pasikeis. Juoba, kad kartoju - 5 metus kasdien ten trinuosi, ir niekas, visiskai niekas nepagrazejo ten ir nepagerejo. Taip kad tam pagerejimui dar ateinanciais 5 m. tikrai perspektyvos nematau...
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 02 27, 21:24)
na OK, dar vienas namas imestas tarp senuju griuvenu.
O kokias gamyklas iskels? Kad nera ten ka iskelti - ten yra tai, kas ir turi buti - ofisiukai, ligonine, garaziukai, siaip gyvenamieji seni namukai ir pan. Vienintele gal zemaitijos pieno ten tokia labiau pramonine zona.
Zodziu labai daug vilciu as nedeciau, kad ten kazkas kazkaip staiga ims ir pasikeis. Juoba, kad kartoju - 5 metus kasdien ten trinuosi, ir niekas, visiskai niekas nepagrazejo ten ir nepagerejo. Taip kad tam pagerejimui dar ateinanciais 5 m. tikrai perspektyvos nematau...


Zemaitijos pienas jau planuoja išsikelti ir tik laiko klausimas kada ten prasidės statybos. Šalia Mindaugo 23 yra buvęs LIDL sklypas, kuriame prekybos centro jau nebus, bet jame tikrai prasidės statybos. Kiek žinau dar viena estų kompanija turi nusipirkusi šalia sklypą, lyg pavasarį prasidės statybos. Gal per pastaruosius 5 metus ten nieko ir nevyko, bet per sekančius 5 metus ta vieta tikrai pasikeis radikaliai. Manau tada ir NT kainos bus kitos.
Atsakyti