Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Youtube
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3
soliux
gal kas zinote, kaip galima butu isirasyti video is youtube?
Kėja
Žinau 4u.gif
Nueik į šitą puslapį ir įrašyk video url. Tada gausi tiesioginio atsisiuntimo nuorodą ir atsisiųsi mirksiukas.gif
soliux
QUOTE(Akukaračia @ 2007 02 17, 00:34)
Žinau  4u.gif
Nueik į šitą puslapį ir įrašyk video url. Tada gausi tiesioginio atsisiuntimo nuorodą ir atsisiųsi  mirksiukas.gif
*

dekui uz gera nuoroda drinks_cheers.gif
bet turiu viena problemele-man neatsidaro parsiustas video doh.gif su kokia programa reik atsidaryt? g.gif
Kėja
QUOTE(soliux @ 2007 02 17, 15:17)
dekui uz gera nuoroda  drinks_cheers.gif
bet turiu viena problemele-man neatsidaro parsiustas video  doh.gif su kokia programa reik atsidaryt?  g.gif
*

aš tai su programėle 3GP video conventer pasikeičiu filmuko formatą. Nuoroda, kaip atsisiusti šitą programėlę yra temoje "Vaistukai programoms"
soliux
aisku, bandysiu susirast konverteri. Aciu smile.gif
Palemonas
QUOTE(soliux @ 2007 02 16, 23:46)
gal kas zinote, kaip galima butu isirasyti video is youtube?
*

Labai paprastas dalykas yra pasinaudoti ŠITA nuoroda: dešinėje pasirenki saitą(youtube,googlevideos t.t. ...) atsidarai reikiamą filmuką, nukopini URL nuorodą, įstatai į platųjį tarpą ir spaudi DOWNLOAD, žemiau atsiranda download link ir vėl jį spaudi, atsiranda parsiuntimo lentelė, joje nurodai kur turi būti išsaugotas filmukas ir viskas, lauki kol parsisiųs, o paskui ieškok folderyje kuriame išsaugojai.
soliux
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 19, 11:39)
Labai paprastas dalykas yra pasinaudoti ŠITA nuoroda: dešinėje pasirenki saitą(youtube,googlevideos t.t. ...) atsidarai reikiamą filmuką, nukopini URL nuorodą, įstatai į platųjį tarpą ir spaudi DOWNLOAD, žemiau atsiranda download link ir vėl jį spaudi, atsiranda parsiuntimo lentelė, joje nurodai kur turi būti išsaugotas filmukas ir viskas, lauki kol parsisiųs, o paskui ieškok folderyje kuriame išsaugojai.
*

pasrsisiust jau dabar zinau kaip, jusu deka, 4u.gif bet nemoku as konvertuotis tu FLV i avi ir pn. doh.gif
Palemonas
QUOTE(soliux @ 2007 02 19, 13:24)
pasrsisiust jau dabar zinau kaip, jusu deka,  4u.gif  bet nemoku as konvertuotis tu FLV i avi ir pn.    doh.gif
*

Taigi tų konverterių visokių yra. Galima parsisiųsti.
shwiesulka
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 20, 11:15)
Taigi tų konverterių visokių yra. Galima parsisiųsti.
*

O kaip nors paprasciau negalima? ax.gif
Tarja
QUOTE(shwiesulka @ 2007 03 05, 16:59)
O kaip nors paprasciau negalima?  ax.gif
*

Aš išsaugotus .flv failus (iš YouTube) žiūriu naudodama VLC player. Labai geras "plėjeris", tinka daugeliui formatų, nereikia nieko konvertuoti...
Suoka
Kaip siustis is youtube

chia psulapiukas kur yra keletas variantu, kaip siustis, tik reiktu pasinagrineti g.gif
Suoka
programele su kruia galima siustis

Dar vienas paprastesnis variantas
ropus
pesisiuntus video ir irasius i kompakta ir po to ziurint per DVD garsas "atsilieka" nuo vaizdo,formatas AVI.kame problema? biggrin.gif biggrin.gif
Sophi
Įsidėjau ZoneAlarm'o ugniasienę ir atsitiko toks dalykas - stabdo "Youtube" vaizdus. Anksčiau, kol naudojai Norton'o ugniasienę, viskas buvo OK. Bandžiau nustatyt, kad nefiltruotų to puslapio, bet nesuveikė. Ką dar būtų galima padaryt?
shwiesulka
Patarciau Zone Alarma isvis trint lauk ir ieskotis naujos antivirusines. Sesuo is pradziu turejo, tai pastoviai problemos su juo schmoll.gif Pasikeite ir dabar laiminga.
Sophi
QUOTE(shwiesulka @ 2007 05 28, 23:11)
Patarciau Zone Alarma isvis trint lauk ir ieskotis naujos antivirusines. Sesuo is pradziu turejo, tai pastoviai problemos su juo  schmoll.gif Pasikeite ir dabar laiminga.
*

ZoneAlarm'as - ne antivirusinė, o ugniasienė. Kiek teko girdėt, iš nemokamų ji viena patikimiausių.
shwiesulka
Bet kuriuo atveju as jo nerekomenduoju. Kiek mano pazistamu turejo, visi issitryne.
Makalius
Sveiki,
iškilo tokia problema - įkėlinėju video į youtube, jis uploadinasi, rašo, kad viskas gerai, kai jau 100 procentų būna, prašo palaukti, kol jis bus įkeltas į youtube.

Bet kai nueinu į My Videos. ten rašo to video statusą:

Broadcast: Public | Failed (unable to convert video file)

Tai ką man reikia pakeisti tame video dabar, nesuprantu g.gif
Mano video yra wmw formatu, nejaugi jie netinka?

Laukiu pagalbos.
Kėja
kiek atsimenu reikia tą video prieš keliant .flv formatu konvertuoti. Padarei tai?
Makalius
QUOTE(Akukaračia @ 2007 08 29, 21:31)
kiek atsimenu reikia tą video prieš keliant .flv formatu konvertuoti. Padarei tai?
*

O kaip reikia konvertuoti? swoon.gif
Nepadariau schmoll.gif
Kėja
iš kur nors parsisiųsk video konverterį, tik žiūrėk, kad jame būtų .flv formatas. nors youtube ir populiariausias galima video dėt ir į kitus tinklapius, kai kuriems iš jų video konvertuot nereikia.
Laumes-juosta
QUOTE(Akukaračia @ 2007 08 29, 21:31)
*

Ne, tikrai nereikia konvertuoti i flv. Galima ir avi ivairiu rusiu deti.
tiesiog reikia ziureti, kad failas nebutu sunkesnis nei 100MB ir ilgesnis nei 10 min.

O kokius ten failus kilnoji, Makaliau ? smile.gif
Laumes-juosta
Beje, as konvertuoju su TOTAL VIDEO CONVERTER, bet jei nori gali tai padaryti ir internete www.zamzar.com smile.gif
Makalius
QUOTE(Laumes-juosta @ 2007 08 30, 00:37)
Ne, tikrai nereikia konvertuoti i flv. Galima ir avi ivairiu rusiu deti.
tiesiog reikia ziureti, kad failas nebutu sunkesnis nei 100MB ir ilgesnis nei 10 min.
O kokius ten failus kilnoji, Makaliau ?  smile.gif
*

laugh.gif
Tai jau visai susipainiojau... žodžiu, įkeliu, bet sako man, kad neišeina suprast formato... reiks bandyt pakeist ax.gif
Ai irnesakyk.gif Savo sukurtą nuotraukų filmuką keliu laugh.gif
Laumes-juosta
QUOTE(Makalius @ 2007 08 30, 09:11)
laugh.gif
Tai jau visai susipainiojau... žodžiu, įkeliu, bet sako man, kad neišeina suprast formato... reiks bandyt pakeist ax.gif
Ai irnesakyk.gif Savo sukurtą nuotraukų filmuką keliu laugh.gif
*

kai ikelsi, imesk nuoroda, paziuresime - ivertinsime smile.gif
Makalius
QUOTE(Laumes-juosta @ 2007 08 30, 14:48)
kai ikelsi, imesk nuoroda, paziuresime - ivertinsime  smile.gif
*

laugh.gif

Įkėliau, ačiū už pagalbą visiems yu.gif

http://www.youtube.com/watch?v=CzgBhrDrGew ok.gif
Baronė
QUOTE(Makalius @ 2007 08 31, 13:43)

Makaliau, kaip gražu bigsmile.gif wub.gif
aisvyde
Bandau į kompa parsisiųsti filmukus per vixy.net , tačiau man pastoviai rašo: Error: Header error. , gal kas žinote, kame šaknys?
slavemaster
Mergina tapo žvaigzdė smile.gif 18 metu tik jai.. ir neturejo sponsoriu.. šeip imete klipuka i youtube .. http://www.topicas.net/apie-viska/34-tapk-...er-youtube.html

Va taip reikia , kas nori tas visada gauna thumbup.gif
lijalik
Vadinas po laiminga zvaigzde gimus smile.gif
slavemaster
gal bet is tikruju labai gerai dainoja
po 1.00 minutes man labai patinka..
digi
geras thumbup.gif , puikiai dainuoja mergina, man labai patiko thumbup.gif
slavemaster
o kiek komentaru ten .... youtube.. ir kiek pazirejo sita klipa..
dar nuo youtube gavo dovanas uz pirmus vietus
kike buvo perziurita ir taip toliau smile.gif
coliukee
Tikrai graziai dainavo ir ta panele ir dar paziurejau kaip 6 metuku mergaite dainuoja taip pat labai grazu smile.gif
Bremen
QUOTE(Tsile @ 2007 05 02, 10:51)
programele su kruia galima siustis

Dar vienas paprastesnis variantas
*

parsisiunciau sita programa , bet nesigauna verysad.gif
Gege
gražu, tik Beyonce primena smile.gif
Droo
o kiek tokių talentų slepiasi, prasimušti negali, o čia visokios olialia fifačkos visai be balso žvaigždėm vaidina...
litavkasam
Bet juk ačiū Dievui, kad kiekvienas talentas žvaigžde netampa........................man tai mergina kaip mergina ax.gif
Abo
Seniai jau apie ją delfyje rašė.
Na, ir kur tas jos talentas? rolleyes.gif
Britnių, bejoncių, pussycat, sugababes, rijanų ir panašių kopija. Jokio išskirtinumo.
Va, viena talentų šou laimėjusi JAV mergaitė tai tikrai nustebino, jei surasiu, įmesiu. O čia schmoll.gif

Va, įmeskit į youtube
Bianca Ryan Kiek jai vienuolika, dvylika metų tik.
pora linkų
America's Got Talent- Bianca Ryan (Finale)
Bianca laimejo ta konkursa, 1000000 doleriu bei isleido debiutini albuma
http://www.youtube.com/watch?v=l4brcjR8Wuk
http://www.youtube.com/watch?v=VI-7K4H13IA...9584daad6e0f2d1

Ir dar vienas talentas
Akiane wub.gif
http://www.artakiane.com/home.htm
Jos mama lietuvė drinks_cheers.gif
Gege
QUOTE(Abo @ 2007 09 07, 19:46)
Va, viena talentų šou laimėjusi JAV mergaitė tai tikrai nustebino, jei surasiu, įmesiu. O čia  schmoll.gif 
Va, įmeskit į youtube
pora linkų

stipru thumbup.gif
Bremen
Tsile , aciu uz ta programele 4u.gif gavosi thumbup.gif
-Tynka-
Kad stipru, tai nepaneigsi, bet man pvz tos Biancos balsas nera malonus ausiai. O Akiane tai kazkokia mistika g.gif
Ochra
Be abejo, tos mergaitės balsas, žinant, kad jai vos 11 ar 12, nuostabus, tačiau kas bus, kai balsas pradės keistis? smile.gif
Linkiu jai paskubėti kuo daugiau pinigėlių iš to užsidirbti biggrin.gif
Mona187
[quote=Abo,2007 09 07, 19:46]
Va, įmeskit į youtube
pora linkų
Pritariu, čia tai thumbup.gif neįtikėtina, kad tokio amžiaus mergaitė gali turėti tokį nuostabų balsą blink.gif mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Ochra @ 2007 09 24, 12:09)
Be abejo, tos mergaitės balsas, žinant, kad jai vos 11 ar 12, nuostabus, tačiau kas bus, kai balsas pradės keistis? smile.gif
Linkiu jai paskubėti kuo daugiau pinigėlių iš to užsidirbti  biggrin.gif
*

Šiaip tai mergaičių balsai nelabai keičiasi, man atrodo blush2.gif Čia tik vyrams būdingas šis požymis - mutacija biggrin.gif
Makalius
Ta mergina, apie kurią ši tema ir buvo sukurta, nereali schmoll.gif tokia daina faina.... blink.gif tfu, ne daina, o balsas blink.gif
Emidora
QUOTE(ropus @ 2007 05 03, 06:38)
pesisiuntus video ir irasius i kompakta ir po to ziurint per DVD garsas "atsilieka" nuo vaizdo,formatas AVI.kame problema? biggrin.gif  biggrin.gif
*

as kai parsisiunciu tai koks formatas tai nesuprantu - toks baltas kvadraciukas su pavaizduotais viduje failais doh.gif , per vlc pasileidzia daina, tad idomu kaip pasileistu kompaktas, jei tokiu kazkokiu formatu isirasyciau i cd??????
pukute28
reiks ir man pabandyt g.gif
Snargla
Gal galit pasakyti kaip padaryt kad tik kad butu kaip audio,kad i mp3 grotuva paskui galeciau persimesti? 4u.gif aciu
semkaa
QUOTE(Snargla @ 2008 06 28, 16:02)
..kad i mp3 grotuva paskui galeciau persimesti?

nors ne i tema, paziurim ka turim. turi filma kuri nori atkirpus tik garsa perkoduot i mp3 ?

koks failas *.avi, *.mpg, *.mov ... karate, thai ar dar koks baisus zodis.

duok konkretu pavyzdi (nuoroda) g.gif
relax
Mielosios, brangiosios, as visiskoje neviltyje, o atrodo reikia tik tiek nedaug.. unsure.gif .Paaiskinkite kas nors man, visiskai nesuprantanciai, kaip persirasyti dainas i compakta.Bent jau as savo kompe NERO programos nerandu, jei reiketu.
Padekite! rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.