Įkraunama...
Įkraunama...

Blauzdos

QUOTE(Lady_ @ 2007 04 25, 19:32)
....liudnina mane tokie pasisakymai, toks jausmas. kad nera padetes be iseities... Mano ir storos...

Išbandyk kalanetiką, o dar geriau - Bodyflexa. Yra neblogų pratimų blauzdų tempimui, kai deguonies pagalba raumuo ne stangrinamas ar didinamas, kaip kitose sporto šakose, o tempiamas, tad blauzda dar ir lieknėja. Gal ypatingai jų nesuploninsi, bet raumenukas pasidarys gražesnis, neiššokęs ir koja atrodys dailiau 4u.gif Dėl kūdinimosi - savaime aišku, lieknėtum pati, lieknėtų ir blauzdos, tačiau, aišku, neverta turint puikias kitas kūno dalis vien dėl blauzdų paprasti krūtinę, gražų užpakalį ir pan.

Mano pačios blauzdos 36,5. Jei ne vidinės kelių pusės - koja atrodytų labai gražiai. Tačiau tai jau kita tema biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(newonelady @ 2007 04 25, 15:30)
pas mane irgi dideli..tiek blauzdos,tiek slaunu.. bet man patinka smile.gif mylek save tokia kokia esi  wub.gif

čia ne patarimas schmoll.gif Skirtumas tas, kad tau tavosios blauzdos patinka, o Lady - ne, tad patarimai mylėt save kokia esi man keltų dar didesnį siutą cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 14 sausio 2008 - 13:03
Niu pastebejau kad kai dariau pratimus presui kur reikia kojas iskelti aukstyn, man labai tempia kojytes, po savaiteles VIENO pratimo presui darimo mano blauzdos paliko 32 cm! bigsmile.gif O batuku tai randu visokiu, buna kad ir nesusisega doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jungiuosi prie jusu, nes turiu tokia pacia problema- storas blauzdas verysad.gif Mano ugis 168cm, svoris 59kg, o blauzdu apimtis 38cm verysad.gif Kaip buvau sukudus 6kg, tai blauzdu apimtis buvo sumazejus, bet grizus svoriui, viskas sugrizo i sena vezias doh.gif
Nezinau ka daryti, bandysiu pasinaudoti <avone> pratimu, gal pades 4u.gif Gal gali tiksliai papasakoti, kokie tai pratimai? ax.gif
Atsakyti
Stai cia yra ivairiu koju tempimo pratimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 01 24, 18:56)
Sveikos  4u.gif
Jungiuosi prie jusu, nes turiu tokia pacia problema- storas blauzdas  verysad.gif  Mano ugis 168cm, svoris 59kg, o blauzdu apimtis 38cm  verysad.gif Kaip buvau sukudus 6kg, tai blauzdu apimtis buvo sumazejus, bet grizus svoriui, viskas sugrizo i sena vezias  doh.gif
Nezinau ka daryti, bandysiu pasinaudoti <avone> pratimu, gal pades  4u.gif  Gal gali tiksliai papasakoti, kokie tai pratimai?  ax.gif



Niu tai dariau toki pratimuka kur kojos iskeltos i virsu staciu kampu ir keli uzpakaliuka, dabar dar pridejau tempimo pratimukus, ivairius pasistiebimus ir ta pratimuka kur temoje grazios kojos aprasytas, bent man tai labai gereja kojyciu isvaizda, ir ne tik ax.gif

Ir grazinant visa kuna pasieksit daug daugiau nei tik kojytes, tiesiog viena kuno dalis grazeja kitos pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avone: 28 sausio 2008 - 18:37
Pradejau daryti nuo vakar ivairius tempimo pratimus kojoms, juos radau sitam puslapyje. Ziuresim kaip seksis ir per kiek laiko sumazes apimtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 02 03, 16:43)
Pradejau daryti nuo vakar ivairius tempimo pratimus kojoms, juos radau sitam puslapyje. Ziuresim kaip seksis ir per kiek laiko sumazes apimtis  4u.gif


labai lauksiu rezultatu bigsmile.gif turiu ta pacia problema unsure.gif
Atsakyti
O kaip pastorinti blauzdas? Mano jos toookios kūdutės.. Nepasakyčiau kad šlaunys storos ar kad ant kelių yra riebalų, tačiau pe blauzdų plonumą kojos atrodo kreivos.. Ir šlauys pasistorina. Nė nžn ką daryti. Gal kas galit patart? ;D
Atsakyti
QUOTE(Milkie @ 2008 05 14, 15:03)
O kaip pastorinti blauzdas? Mano jos toookios kūdutės.. Nepasakyčiau kad šlaunys storos ar kad ant kelių yra riebalų, tačiau pe blauzdų plonumą kojos atrodo kreivos.. Ir šlauys pasistorina. Nė nžn ką daryti. Gal kas galit patart? ;D


Mane irgi domintų, kaip pastorinti. Atrodo tai gerai, bet kad visi auliniai batai per platūs ir nusipirkus tenka siaurinti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, tai kaip su tom blauzdom draugautis sekasi?
kam pavyko sumazinti apimti bent 3cm? man max 1 cm...
sportas visada didina, va maciau puslapiukus tempimo pratimu- kam pasiseke sumazinti? gal bent skyscius isvaret ir ciurnos sumazejo?
Borderline- kaip tavo sportai, kuriu nemetei tikiuosi, atiliepe blauzdoms?
Smiltike, ar kas nors pavyko?
Atsakyti
QUOTE(rudaake @ 2004 11 22, 19:56)
ir mano kojites anksciau buvo labai net nieko.bet kai pradejau sportuoti blauzdos sustorejo.dabar niekas nepadeda. sad.gif

as ir pastebejau, kad sportuojant blauzdos storeja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aidule2 @ 2008 06 09, 20:14)
as ir pastebejau, kad sportuojant blauzdos storeja verysad.gif

Ziurint kurie pratimai ir kuriou treniruoties metu daromi 4u.gif
Atsakyti