Įkraunama...
Įkraunama...

Blauzdos

QUOTE(Gytis` @ 2011 10 09, 13:41)
Pasistiebimai, pasistiebimai atsisedus. Atlikite siuos du pratimus. Zinoma su svoriais.



o mano man per daug raumeningos, bet salėj vistiek reikėjo pradžioj daryt tokius. dabar jau nebeinu į salę, bet šiaip, ar įmanoma suplonint? atrofuot turbūt raumenį reiktų, ane? smile.gif bet kai labai daug vaikštau, avalynė visad be kulno, tai gal dėl to taip..
Atsakyti
labas smile.gif na mano blauzdos irgi stambios, tai labai daug duo domėjausi. Taigi, jei blauzdos storos ne tik dėl riebalų, bet ir dėl didelio raumens (kas dažniausiai yra nulemta genetiškai), tai tinkamas sportas yra toks, kuris degina riebalus ir nedidina raumens, todėl gerai tempimo pratimai, čiurnų sukimas, žinoma tradiciškai įtupstai ir pritūpimai įvairūs, ir ištvermės (laaabai ilgi) kardio, kad degtų riebaliukai ir mažėtų raumuo. Tinkamas kardio: su pačiu mažiausiu sunkumo laipsniu ėjimas, bėgimas, elipsinis (tik su juo reikėtų žiūrėti, kad būtų minama pėdos viduriu/užkulniu, bet ne pėdos priekiu) ir plaukimas. Netinkami jėgos kardio: steperis, žingsniuoklis, HIIT ir panašūs. Taip pat vengti dažnai vaikščioti su aukštakulniais, nes moteriškių su stambiomis blauzdomis genetiškai jau taip yra kad raumuo yra žemai, o norint tą raumenį padailinti, reikia jį stengtis ištempti, todėl kasdienai žemakulnė avalynė kaip tik tinkama, kaip ir tempimo pratimai. O netinkama yra veikla, kai krūvis tenka pėdos priekiui, pvz, šokinėjimas per virvutę.

jei skaitote angliškai, čia viskas išsamiai išdėstyta, geriausiai info, kiek man teko skaityti:
http://www_superskin...lim-calves.html
sėkmės visoms gražinant savo blauzdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2012 01 26, 13:01)
labas smile.gif na mano blauzdos irgi stambios, tai labai daug duo domėjausi. Taigi, jei blauzdos storos ne tik dėl riebalų, bet ir dėl didelio raumens (kas dažniausiai yra nulemta genetiškai), tai tinkamas sportas yra toks, kuris degina riebalus ir nedidina raumens, todėl gerai tempimo pratimai, čiurnų sukimas, žinoma tradiciškai įtupstai ir pritūpimai įvairūs, ir ištvermės (laaabai ilgi) kardio, kad degtų riebaliukai ir mažėtų raumuo. Tinkamas kardio: su pačiu mažiausiu sunkumo laipsniu ėjimas, bėgimas, elipsinis (tik su juo reikėtų žiūrėti, kad būtų minama pėdos viduriu/užkulniu, bet ne pėdos priekiu) ir plaukimas. Netinkami jėgos kardio: steperis, žingsniuoklis, HIIT ir panašūs. Taip pat vengti dažnai vaikščioti su aukštakulniais, nes moteriškių su stambiomis blauzdomis genetiškai jau taip yra kad raumuo yra žemai, o norint tą raumenį padailinti, reikia jį stengtis ištempti, todėl kasdienai žemakulnė avalynė kaip tik tinkama, kaip ir tempimo pratimai. O netinkama yra veikla, kai krūvis tenka pėdos priekiui, pvz, šokinėjimas per virvutę.

jei skaitote angliškai, čia viskas išsamiai išdėstyta, geriausiai info, kiek man teko skaityti:
http://www_superskin...lim-calves.html
sėkmės visoms gražinant savo blauzdas  smile.gif

Super info thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Angle @ 2012 01 26, 12:01)
labas smile.gif na mano blauzdos irgi stambios, tai labai daug duo domėjausi. Taigi, jei blauzdos storos ne tik dėl riebalų, bet ir dėl didelio raumens (kas dažniausiai yra nulemta genetiškai), tai tinkamas sportas yra toks, kuris degina riebalus ir nedidina raumens, todėl gerai tempimo pratimai, čiurnų sukimas, žinoma tradiciškai įtupstai ir pritūpimai įvairūs, ir ištvermės (laaabai ilgi) kardio, kad degtų riebaliukai ir mažėtų raumuo. Tinkamas kardio: su pačiu mažiausiu sunkumo laipsniu ėjimas, bėgimas, elipsinis (tik su juo reikėtų žiūrėti, kad būtų minama pėdos viduriu/užkulniu, bet ne pėdos priekiu) ir plaukimas. Netinkami jėgos kardio: steperis, žingsniuoklis, HIIT ir panašūs. Taip pat vengti dažnai vaikščioti su aukštakulniais, nes moteriškių su stambiomis blauzdomis genetiškai jau taip yra kad raumuo yra žemai, o norint tą raumenį padailinti, reikia jį stengtis ištempti, todėl kasdienai žemakulnė avalynė kaip tik tinkama, kaip ir tempimo pratimai. O netinkama yra veikla, kai krūvis tenka pėdos priekiui, pvz, šokinėjimas per virvutę.

jei skaitote angliškai, čia viskas išsamiai išdėstyta, geriausiai info, kiek man teko skaityti:
http://www_superskin...lim-calves.html
sėkmės visoms gražinant savo blauzdas  smile.gif


aciu uzpatarimus 4u.gif man sportuojant labai greitai raumenukai pradedavo dideti, o koju vis nepavykdavo suploninti..dabar zinau ka negerai dariau smile.gif
Atsakyti
sakot blauzdos 37 cm? o pas mane 17cm biggrin.gif patikekit tokiu batu niekas negamina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2012 03 13, 16:20)
sakot blauzdos 37 cm? o pas mane 17cm  biggrin.gif patikekit tokiu batu niekas negamina  verysad.gif

37 cm? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 03 13, 15:52)

kas čia nuostabaus?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 03 13, 16:58)
kas čia nuostabaus?

Liniuote pasiemiau ir bandziau mintyse ja suraityti is tiek cm lotuliukas.gif tikrai nieko nenorejau izeisti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 13 kovo 2012 - 16:36
mano blauzdos 40 cm,batu ilgu neuzsimaunu biggrin.gif ka tik pameravau pusantru metuku suneno blauzda nugis 19 cm,kazkuri mergaite sake,kad turi 17 cm blink.gif
Atsakyti
Labukas.
Pas mane blauzdos irgi nemazos biggrin.gif . Bet raumuo labai didelis doh.gif .Spec nesportavau niekad,o raumuo kaip pas boksininkus doh.gif . As va tokiu klausimu. Pradejau rytais lengvai begiot. Labai nedaug,nestipriai,nes kunelio kojos nenesa doh.gif .Skauda tas blauzdas nesvietiskai g.gif . Ir tik po kokio menesio pradejo skaudet. Ir buna dar kad ne tik uzpakaline dali,bet ir prieki (sunku paaiskint,prie kaulo vidinej koju pusej) . Del ko taip yra?
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2013 05 12, 15:46)
Labukas.
Pas mane blauzdos irgi nemazos  biggrin.gif . Bet raumuo labai didelis  doh.gif .Spec nesportavau niekad,o raumuo kaip pas boksininkus  doh.gif . As va tokiu klausimu. Pradejau rytais lengvai begiot. Labai nedaug,nestipriai,nes kunelio kojos nenesa  doh.gif .Skauda tas blauzdas nesvietiskai  g.gif . Ir tik po kokio menesio pradejo skaudet. Ir buna dar kad ne tik uzpakaline dali,bet ir prieki (sunku paaiskint,prie kaulo vidinej koju pusej) . Del ko taip yra?



Skauda priekinis kaulas? tai gali būti dėl nepatogios avalynės g.gif

blauzdos galinė pusė gali skaudėti jeigu bėgate ant pėdų priekinės dalies, sakykim ant pirštų galų statote koją.
Atsakyti
QUOTE(esu-mama @ 2012 03 13, 15:20)
sakot blauzdos 37 cm? o pas mane 17cm  biggrin.gif patikekit tokiu batu niekas negamina  verysad.gif



per kuria vieta jus matuojate savo blauzda, kad tik 17 cm? Smalsu pasidare ax.gif
Atsakyti