Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blauzdos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Pratimai atskiroms kūno dalims
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Madam Butterfly
turiu problema- storas blauzdas. niu ir nzn ka daryt, pati neturiu virsvorio, sveriu lb normaliai (1,72m 63kg) bet va su blauzdom? mad.gif net batu ilgu negaliu nusipirkti, nes blauzda netelpa! padekit, kaip jas nors kiek pamazint huh.gif
Skruzdeliukas
Na, sakyciau svoris nera idealus. Mano toks pat ugis, bet sveriu 56 kg. As irgi nesu nei stora, nei liesa, bet kojytes turiu vistiek stambokas. Cia turbut paveldimumas. Na, visi siulo sportuoti, kreiptis pas treneri, kuris konkreciai siai problemai sudarys pratimus. Kreipiausi, sportavau, o dabar turiu dar storesnes kojytes, nes raumenukai uzaugo:)
rudaake
ir mano kojites anksciau buvo labai net nieko.bet kai pradejau sportuoti blauzdos sustorejo.dabar niekas nepadeda. sad.gif
westa
Na, sakyciau svoris nera idealus. Mano toks pat ugis, bet sveriu 56 kg. As irgi nesu nei stora, nei liesa, bet kojytes turiu vistiek stambokas. Cia turbut paveldimumas. Na, visi siulo sportuoti, kreiptis pas treneri, kuris konkreciai siai problemai sudarys pratimus. Kreipiausi, sportavau, o dabar turiu dar storesnes kojytes, nes raumenukai uzaugo:)
nevaryk cia zmogui kompleksu, kur jau svoris jos ne idealus blink.gif blink.gif blink.gif , cia tu jau per kuda, nu ciut ne manekene tongue.gif tongue.gif
xxxsaulyte
Na tikrai suprantu Jus visas, nes tokia pat "problemele" turi ir mano sesute. Jai tik 23 metai ir figuryte tikrai menekeniska, bet blauzdos.... mad.gif ......
Tai tikrai jau toks sudejimas............

Nenusiminkite forumietes clap.gif clap.gif .....kaip as sesiai sakau : "kai dievulis dalijo blauzdas, tu tuo metu stovejai prie grozio!!!!!!". laugh.gif laugh.gif
Taip kad o jau ka bepakeisi........ wink.gif
Sara
QUOTE (Skruzdeliukas @ 2004 11 22, 16:45)

nu jo...palaikanti zinute...tiesiog ikvepia pasitikejimo savimi---ir storos blauzdos ir dar svoris "per didelis".siaip storos blauzdos-ir mano kompleksas. ir ne tiek blauzdos, kiek srambi kojos keltus (nariukas). visa gyvenima sveriau 62-63(ugis 173 cm.)tai , kaip besikudinciau-siknuke ir blauzdos visada likdavo stambios.del to:
1. neturiu nei vieno sjono (ir aciu dievui, kad vestuvine suknele pagal tradicija-ilga)
2. papludimyje kompleksuoju t.p. vengiu bet kokio koju apnuoginimo.
bet, kaip pastebjau, cia tiesiog mano kompleksas-nes kas pamato tas blauzdas, ne taip ir pasibaisi. mane isvadina ligoniu ir neturincia prie ko kabinetis (tiesa, po gimdymo sveriu 59, bet blauzdos, vargu ar suplonejo) mad.gif
Letta
Ir aš turiu šią problemą mad.gif Pastoviai kankinuos batus pirkdama. Turiu dūtinai pirkti trumpus- iki kauliuko, nes aukštesni neužsitraukia. Nebent pirkčiau su raištukais sad.gif O taip norėtųsi ilgų batų sad.gif Sako, kad blauzdos stambėja, jei nešioji aukštakulnius g.gif Na aš nedidelio ūgio- tai auštakulniai man kaip ir būtini, nes ir kojos mano trumpos, tai taip optiškai apgaudinėju kitus tongue.gif
miau
Mano irgi storos blauzdos. Turiu zieminius batus, kurie uzsisega iki puses. Taip ir vaikstau doh.gif
Brazile
Jeigu sakot, kad nuo sporto jums storeja blauzdos, reiskia renkates arba ne ta sporto rusi arba ne taip atliekate pratimus. Gal tada kuno stangrejimui ir lieknejimui rinkites tempima, joga, pilatesa ir pan. Siaip treniruokliai irgi gerai, tik jokiu svoriu ir mazesne apkrova kojoms.
Alba
Ir mano problema ir kompleksas - blauzdos.Visa jaunyste( kai buvau vaikas- nerupejo) be sijonu, pliaze atsigulus arba begom i vandeni, jokiu zaidimu kamuoliu...Ugis 1.68, svoris 56, bet batu ilgu ir as neuztraukiu.Ir virs kelenu tokio turto turiu. Ka tik buvau ilindus i plastines chirurgijos puslapi...Ai, jei ne tokios kainos- pasidovanociau sau kaledoms dovanele...
Alba
QUOTE (Brazile @ 2004 11 24, 15:41)
Jeigu sakot, kad nuo sporto jums storeja blauzdos, reiskia renkates arba ne ta sporto rusi arba ne taip atliekate pratimus. Gal tada kuno stangrejimui ir lieknejimui rinkites tempima, joga, pilatesa ir pan.

Esu jogos mokytoja, patikek- blauzdoms tai ne motais. Visa kunas stangresnis ir lankstesnis, bet nusmesti riebaliukus nuo blauzdu man per visa gyvenimeli nepavyko. sad.gif
Iraida
Dar karta noriu pasakit kad,reikia sulieknėti.Pažistama prieš mėnesi palaidojo artima žmogu,sukudo apie 5kg,dabar batai nesilaiko ant plauzdu. tongue.gif
Gris
visiskai nesutinku su jusu, mergytes, pasakymu, kad reikia svorio numest, kad blauzdos sumazetu...as per pastaraji pusmeti netekau apie 19 kg (ugis 1,70, svoris 67), bet blauzdos kokios buvo baisios, tokios ir liko...sad.gif netikiu, kad jos gali sumazeti, nes juk toj vietoj vien raumenukas (cia man gal is vaikystes liko, kai sokau sportinius sokius ir be proto ilgai mindavau dvirati kieme, + paveldejimas is tevo 100 %)...
as irgi be galo noriu ilgu zieminiu batu, tik visur net matuotis neverta, nes nera sansu, kad rasciau tinkamus...tik dabar apsisniukstinejau, kad galima praplest ta bato aula, todel zadu pirkt siaurus batus ir nest batsiuvei, surizikuosiu, mat ji galas...
Silvy
QUOTE (Brazile @ 2004 11 24, 15:41)
Jeigu sakot, kad nuo sporto jums storeja blauzdos, reiskia renkates arba ne ta sporto rusi arba ne taip atliekate pratimus. Gal tada kuno stangrejimui ir lieknejimui rinkites tempima, joga, pilatesa ir pan. Siaip treniruokliai irgi gerai, tik jokiu svoriu ir mazesne apkrova kojoms.

As su tavim pilnai sutinku.Pati turejau nelabai dailias blauzdas,o taip norejosi plonyciu graziu blaudzu....Klube tiesiog pasakiau treneriui apie savo beda ir pirmas jo patarimas buvo tempimo pratimai ir begiojimas.Darant pratimus kojom venkit dideliu svoriu.Dar vienas superinis pratimukas-atsiremkit abiem rankom i siena ar spinta,nu neesme ir ant vienos kojos,pirstu galiukais -aukstyn zemyn tik zemes nelieskit,kulnas visalaik pakeltas turi but.Aisku reikia turet nemazai kantrybes bet uztai rezultatas mane nustebino.Dar vartojau L-karnitina,jis skaido riebalus,padeda raumeni ishryshkint,bet ji vartojant butina sportuot,priesingu atveju nieko jis nepades smile.gif Svorio metimas ir nieko nedarymas blauzdu nepagrazins,juk riabaliakas krenta nuo visur,blauzdos vistiek atrodys stambios..
Alba
QUOTE (afera @ 2004 11 29, 23:12)
Tavo svoris - mano svajoniu svoris biggrin.gif wink.gif ... Susirupinau, kokia gi ta Tavo (ir kitu besiskundzianciu) tu storu blauzdu apimtis g.gif ? Gal ir mano blauzdos storos...

Ne esme kokia apimtis, palyginti su kitom proporcijom jos atrodo storos. Ir zinoma svajone apie ilgus batus lieka...As net kai kuriu trumpu batu negaliu per kulksni uztraukti, ka jau cia apie ilgus batus kalbeti. sad.gif
Shiduh
ghmz....nu del batų ilgų, tai aš ne taip ir sunkiai prisitaikau, bet užknisa paradvėjų komentarai tipo: " nu jūsų blauzdos storos, tai sunkokai čia užsimaut, gal aš padėsiu" tada taižp ir norisi paimt tą batą ir ir sugrūst į snukį pradedant nuo kulno.
Iraida
Labutis clap.gif
Aš sutinku kad ne visiems vienodai.Va kai aš budama neščia svėriau 126kg doh.gif doh.gif doh.gif ,tai kokie batai galėjo tilpt ?Po gymd. numetus svorio per pus ir batai užsisegė be problėmu.
Gal jūsų kojų išmeros labai mažos,na tada ir neatitinka blauzda,o siūna tai standarta mad.gif .Žinau daug moteru,kurios prasiplatina gumom ir problėmos kaip nebuta. clap_1.gif
afera
QUOTE (Iraida @ 2004 12 01, 09:42)
...
Gal jūsų kojų  išmeros labai mažos,na tada ir neatitinka blauzda,o siūna  tai standarta mad.gif .Žinau daug moteru,kurios prasiplatina gumom ir problėmos kaip nebuta. clap_1.gif

supratau doh.gif , kadangi mano koja 40 numerio, tai ir neturiu problemu del batu... matyt nesiuva siauru tokio dydzio batu biggrin.gif ... O de gumu, tai tikrai gera ideja, viena mano drauge visus aukstus zieminius ar demisezoninius batus taip platindavo...
Ievariste
ka as galiu pasakyti. pas mane irgi ne pacios ploniausios blauzdos sad.gif , tos pacios problemos kamuoja rolleyes.gif kaip ir jus visas (trumpi sijonai, batai...) bet pazvelkim i problema is kitos puses - turiu drauge, kuri turi neproporcingai plonas blauzdas tai su visu taip issvajotais ilgaauliais batais atrodo kaip su botais wink.gif
Madam Butterfly
siandien nusipirkau ilgus batus... ale kiek ieskojau... siaip tai ziauru, kad taip gaunas... va veza is uzsienio smulkiem zmonem, o lietuviai tai ne mazi italai... jiem reikia normaliu batu... bet radau... nors ir kokias 5 min. bandau uzsegt, bet niu ne iki galo gaunas... bet ka darysi, sijona tai noriu nesiot, o su trumpais salta..
Bureja
ash irgi gariunuose iehskojau ilgu batu , mano ishmiera 37, blauzdos tikrai ne kudos, ir ka jus manot, nusipirkau tik pusilgius batus, ir tai dziaugiausi,kad bent vieni batai uzsisege blink.gif blink.gif
Bruk
kažkaip įsivaizdavau, kad tik vieną mane tokios bėdos kamuoja kaip batai biggrin.gif , turiu blauzdas storas tikrai laaabai storas, bet ant savo kojos nr.40 visai neblogus bazėje pusei blazdų batus radau ir ne vienus clap_1.gif , dabar galiu ir kelnias žemiau kelių nešioti thumbup.gif seniai apie tai svajojau wub.gif
Silvy
QUOTE(lauma @ 2004 12 02, 19:10)
Gana cia raudoti ohmy.gif . ciuozk pas chirurgus  thumbup.gif ir pasidrozk  clap.gif  clap.gif  clap.gif tas savo blauzdas  clap.gif . ir neerzink kitu storablauzdiu doh.gif .
*

domejausi tuo "pasidrozimu",kaina apie 1000lt,nusiurbia igimta riebalini sluksni-galife,kurio jokiom dietom ir sportu neatsikratysi...Geriausiai sita procedura ziema daryt,nes 2men reikia vaiskciot su specialiomis kelmenis(apteshkem) kol atslugsta tinimas smile.gif Tai va,planuoju pasidailint kojytes :valioTas galife sluoksniukas jau nebeatauga,atauga tik riebalai kuriu prisiauginam,o tas genetinis igimtas sluoksniukas nusiurbiamas suvisam clap_1.gif clap_1.gif wub.gif
afera
QUOTE(asilisa @ 2004 12 14, 17:10)
domejausi tuo "pasidrozimu",kaina apie 1000lt,nusiurbia igimta riebalini sluksni-galife,kurio jokiom dietom ir sportu neatsikratysi...Geriausiai sita procedura ziema daryt,nes 2men reikia vaiskciot su specialiomis kelmenis(apteshkem) kol atslugsta tinimas smile.gif Tai va,planuoju pasidailint kojytes :valioTas galife sluoksniukas jau nebeatauga,atauga tik riebalai kuriu prisiauginam,o tas genetinis  igimtas sluoksniukas nusiurbiamas suvisam clap_1.gif  clap_1.gif  wub.gif
*

o as maniau, kad "galife" yra riebalu sankaupos ant isoriniu SLAUNU pusiu, na kaip kelnes galife, ten blauzdos juk aptemptos, tik slaunys tokios su isputimais unsure.gif g.gif
spaNguolė
turiu ir as storas blauzdas doh.gif paauglysteje turejau ilgus batus- uzsegdavo mama per jega, bet jie vis tiek smukdavo tai prie kulno taip ir susigarbanojo visa oda doh.gif (batu ta prasme) biggrin.gif .
ir turbut tai yra paveldima sad.gif nes mano dukrai tik 3 metai, bet jau pastebejau kad blauzdos pas ja ne plonos, nors pati kuda kaip sakaliukas. ir blauzdose visai ne riebaliukai, o vieni gryni raumenukai. ech, negana kad as kankinuos, dar ir vaikui tokia "nelaime" padovanojau sad.gif mad.gif
Šaltmėtė
mano blauzdos irgi ziauriai storos - bet ne kaip cia kai kurios skundziasi, kad lasiniai. Mano blauzdos - raumenu kalnai, ir cia jau tikriausiai nelabai kaip jas suploninsiu, joks sportas ir jokie svorio metimai cia jau nepades tikriausiai....
iCute
Turiu tokia pat problemą ir klausymą, gal kas žinot? Namuose turių treniruoklį - dviratį, ar jei šitaip sportuosiu neužauginsių dar stambesnes blauzdas?
mexica
QUOTE(Nataliukė @ 2005 03 26, 14:23)
Turiu tokia pat problemą ir klausymą, gal kas žinot? Namuose turių treniruoklį - dviratį, ar jei šitaip sportuosiu neužauginsių dar stambesnes blauzdas?
*

TU nejuokauk su tais treniruokliais jei turi storas blauzdas! nuo visu dviraciu ir stepperiu auga raumenukai ant koju kaip pasiute, ir jei galvoju susiplonint tai nieko nebus blink.gif
pavasare
Aš irgi šią bėdą turiu unsure.gif Pries 3 metus nusipirkau žieminius batus aukšus, tai tik kokius 5 kartus užsidėjau doh.gif Spaudžia jie man nerealiai cry.gif O taip patinka cry.gif tongue.gif
lepune
sveikos mamytes! kaip smagu kad cia daug kaunieciu.. jo.. as irgi turiu tokia beda.. stambios blauzdos, irgi galvoju kad reikia kokia plastine chirurgija taikyti, nes pratimai bejegiai.. be to batus ilgus po ilgo ieshkojimo susiradau, tai kaifuoju.. nes su batais jos atrodo lyg ir normalios (t.y. ne tokios storos).. gal kas bande plonintis kojytes chirurgiskai?
lepune
gal kas galit patarti? ar begiojimas stambina blauzdas? šiaip visi susitarę sako, venkite didesnio kruvio.. bet logiškai mastant-nejudinsi-apaugs.. man atrodo komiškai treniruoti tik viršutinę dalį... kojos liks kaip buvę... pasimečiau cry.gif atrodo padėtis be išeities.. g.gif
iCute
Kaž kas rašė, kad bėgiojimas ir tempimo pratimai padeda paploninti blauzdas. Man kylo klausymas g.gif ? Tikriausiai girdėjot apie bodyflex sistemą, tai va, ten yra keli tempimo pratimai kurie tikrai apima ir blauzdas. Ne visiems patinka, o gi ne visiems ir tinka - BodyFlex, o jei atlikti tempimo pratimukus be kvepavimo? Kazin ar būtų koks rezultatas, o jei ir būtų tai koks būtent? blink.gif . Gal kas žinot?
tgr
Blauzdos pagrindas yra raumuo, negana to jis yra labai tankus ir stiprus, kaip ir dilbis smile.gif
Vienintelis realesnis būdas suploninti blauzda yra badavimas, dar geriau badavimas sportuojant, zinoma tai labai alinantis būdas ir niekam to nerekomenduočiau
vaida_pb
Jezau badavimais tik neuzsiimkit doctor.gif . Del blauzdu, tai priklauso ar ant ju daug riebaliuku ar raumenu daug. Jei riebaliuku, tada sportu galima daug ka padaryt. Ir dviratis, kas ji peiket, atsiimkit devil.gif Sportuojant kad ir dviraciu, pirmiausia ne raumenys auga, o riebalinis sluoksnis dega. Paprastai blauzdoms mankstinti labai pravercia staipymasis biggrin.gif Taip, taip, pvz, ant kokios mazos pakileles (kaip tarkim saligatvio krastas) uzsilipi ir pasistebi aukstyn ir nusileidi visai zemyn. Bandykit.
pupiniukas
Na cia rase apie dviracio minima reik zinot kokia programa pasirinkt koki minimo tempa kiek laiko minti reikia.as pvz 30 min minu programa vidutine greitis 40-45 km/h.O riebalinis sluoksnis ne taip greit ir dega.o cia kas rase jog bado dieta +sportas tai negalima taip daryt tada ne riebalai degs o raumeni naikinsim tokiu sportu koja kudes aisku bet taip daryt negalima.o minant dvirati ar darant kitokius pratimus tai raumuo siaip ar taip apkraunamas i ji priplusta kraujo ir jis tvirteja tik veliau auga bet kad augtu tas raumuo tai ojojoij kiek reik dirbt.Reikia moket derint maista ir butinai pasirinkt sau tinkancia programa,nes pas kiekviena zmogu skirtingai raumuo auga ir skirtingai deginasi riebalai.Kojom labai padeda biogiojimas jugi dabar arteja pavasaris atsils orai tai labai liuks yra pabegiot ankstyvais rytais bent jau mes su vyru stengiames kai orai atsyla rytais pabegiot jis tai tingi bet man tai patinka.

svarbiausia reikia noro ir laaaaaaaaaaabaaaaaaaaaaiii daug pastangu be to daug daug ziniu.
kavute
Na turiu tokia pacia problema 4u.gif Dabar sedejau ir galvoju kas yra storos? Nu galvoju jau kokia 40cm tai butu storos...Pasimatuoju: per storiausia vieta 45cm blink.gif blink.gif blink.gif ciut nenugriuvau doh.gif Kokia jusu blauzdu apimtis? rolleyes.gif
vaida_pb
Mano apie 32cm, bet as ir nesiskundziu. g.gif Svarbiausia, kad blauzdos tiktu prie bendro kuno sudejimo. As gan smulki, tad tiek cm man pats tas. Stambesnes, aisku, daugiau cm pasigirtu.
Marla
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 02 27, 15:30)
Na turiu tokia pacia problema  4u.gif Dabar sedejau ir galvoju kas yra storos? Nu galvoju jau kokia 40cm tai butu storos...Pasimatuoju: per storiausia vieta 45cm  blink.gif  blink.gif  blink.gif ciut nenugriuvau  doh.gif Kokia jusu blauzdu apimtis? rolleyes.gif
*

oi mano irgi apie 43 comus.....
lepune
O prie ko čia šlaunies cm? Mano blauzdos cm yra 41cm, matuoju jau kokius tris metus... nes visada kompleksavau ir sijonu nenešioju... va, kai sportavau aktyviai pusmetį, jūsų minėtus kardiodviračius, begioju kas vasarą... mano apimtis padidėjusi buvo iki 43cm.. o dabar grįžo į normą.. bet ji vistiek toli gražu nuo standartinių batų aulų cry.gif
as dar tokia idėja išvysčiau- jei yra masės, tai vystosi raumenys, o va jei kūdos kojos, raumenims užsiauginti reikia tikro meno, kaip minėjote, specialios mitybos.. Aš pati tai išbandžiau- pusė metų sporto, apimtis padidėjo, forma nepasikeitė, bet viduj kietas kaip akmuo raumuo...
Papildyta:
Domėjausi chirurginiu būdu... deja, niekuo nudžiuginti negaliu.. paciupinejo, sakė kad galėtų nusiurbti labai mažai, otpiškai nesimatytų, nes... blauzdų odos nenupjausi, matysis randas, o ji labai netampri- ne pilvo oda.. ji retai kada susitraukia.. taigi mielosios- gyvenkime ir džiaukimės kuo turime, stenkimės tik neužsiauginti didesnių, nes ištampius odą ner kol kas kelioa tgal.. tiesa, tempimo pratimai gali padėti, juos naudojant porą metų.. ištvermės ir sėkmės!!!!
Edule
Paskaitinėjau šitą forumą ir sugalvojau pasimatuoti. Iš po žiemos aerobikos treniruočių turiu 39 cm blauzdeles. Anksčiau matyt storesnės buvo, nes į batų aulus galiu po sumuštinį įsidėti... g.gif Trenerė sakė, kad ji taiko kažkokius pratimus ilgiesiems raumenims g.gif ir kad jei noriu dar labiau blaudzas suploninti reikia daryt tempimo pratimus. Nupasakot sudėtinga - gal $Kristina$ pagelbės?
Sapho
Sveiki!

Gal kas zinote efektingu pratimu blauzdu raumenims stiprinti? Ne liekninti, o kaip tik atvirksciai - "storinti".
Suprantu, kad efektyviausia priemone turetu buti darbas sporto saleje su sunkumais, taciau gal yra kokie pratimai, kuriuos butu galima daryti ir namuose, neturint treniruokliu?
kipshiuke
As tai ir noreciau paklaust, kaip "padaryti" dailia blauzdu forma, t.y. pataisyti blauzdas? g.gif Norejosi pastorinti vidine blauzdu puse - pavyko, taciau kazkaip dabar ta raumeni ir pailgint, na, patraukt i virsu norisi, jei suprantat, apie ka as cia smile.gif . Rimtai, patarkit, please biggrin.gif . Negi tik aukstakulniais "sportuot"? 4u.gif
Bajm
QUOTE(kipshiuke @ 2006 04 11, 02:27)
Norejosi pastorinti vidine blauzdu puse - pavyko,
*

nu tai pasidalink patirtimi, kaip pavyko?
kipshiuke
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 07:47)
nu tai pasidalink patirtimi, kaip pavyko?
*

Krosas+ abiejose rankose hanteliukai, kojos suglaustos, bet pirstais i isore, t.y. \/ forma, ir pasistiebimai. 2 kartus per savaite po 5 priejimus max., kiek gali. Ir dar. labai gerai aukstakulniai smile.gif .
Tik sakau, noretusi ta raumenuka graziai pailginti, gal kas patartu, kaip? smile.gif
Micha
QUOTE(kipshiuke @ 2006 04 11, 02:37)
Krosas+ abiejose rankose hanteliukai, kojos suglaustos, bet pirstais i isore, t.y. \/ forma, ir pasistiebimai. 2 kartus per savaite po 5 priejimus max., kiek gali. Ir dar. labai gerai aukstakulniai smile.gif .
Tik sakau, noretusi ta raumenuka graziai pailginti, gal kas patartu, kaip? smile.gif
*

Vargu ar galima bet koki raumeni kazkaip pailginti.....
Tik galbut gali buti toks atvejis su tavimi, kad intesyviai stiprinai blauzdos raumenukus, jie dabar tiesiog labai susitrauke... taip tiesiog samprotauju. Sakyciau, gal reiktu nuosirdziai tempimo pratimus blauzdai padaryti kuri laika. Ir siaip rekomenduojama, kad raumenukai formuotusi taisyklingai nepamirsti tempimo pratimu.
lijo
QUOTE(Micha @ 2006 05 19, 04:59)
Vargu ar galima bet koki raumeni kazkaip pailginti.....

*

drinks_cheers.gif blauzdos raumuo labai sunkiai treniruojamas. jei jau tas raumuo tavo pailgas, tai pailgas... nėra būdų jį pailginti, gali tik pakelti mirksiukas.gif
nakkali
ai cia biskeli ne i tema gal bet irgi apie storas blauzdas... Neseniai pirkau lenktyniavimo motociklu kostiuma. Visas is odos. Kadangi turiu didesne sedimaja telefonu isiklausinejau ar ikisiu ja... Uztikrino kad taip... Na pagaliau gavau savo "drabuzeli". Isispraudziau i ji be sunkumu (valio!!!!), o vidiniuose blauzdu sonuose yra uztrauktukai, ir kad as juos uztraukciau.... Prisikankinau iki begalybes... Paskui kazkas pasake kad reikia suslapinti ir permirkusia oda bandyti pratempti... Taip as stovejau pilnoj vandens vonioj.... Pavaikstau kol biskeli pardziuna, vel i vonia... Paskui jau ir uztrauktukas iki galo uzsitraukia... Dar veliau kojniu begales uzsimoviau ir vel bandziau platinti... tas pavyko... O va apie spec batus galiu tik svajoti....
Borderline
o kaip jums Britney Spears blauzdos? JUk nera labai plonos?

esu isitikinusi, jei surengtume storiausiu blauzdu konkursa, buciau nugaletoja. gaila, neturiu kaip pasimatuoti, bet mano ne tik blauzdos, bet ir keltis, ir ciurnos, ir keliai labai stori ir lasiniuoti. visa plona, o kojos kaip kolbos. pradejau sportuot.
Borderline
issimatavau-43,5. neitiketina, kad dar yra tokiu moteru kaip as...nepykit, bet kazkaip dziugu, kad ne vienas tokia.
lepune
Nepergyvenk, ne viena tu tokia..
Papasakok prasau Bordeline kokiu sportu uzsiimi, nes as irgi planuoju.. siuo metu tik paplaukioju po kokia valanda i savaite.. ir jau matau kad blauzdu raumenys isryskejo, tos pagalveles- o as tik noriu kad apimtis sumazetu..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.