Įkraunama...
Įkraunama...

gyvenamosios vietos, turto deklaravimas

O jus man paaiskinkit, ar tikrai jie turi teise reikalauti mano pazymos del gyvenamosios vietos atsiimant pasalpa. Juk koks skirtumas, kur mes gyvenam, jei pasalpa pervedama viena karta per menesi i viena ir ta pacia kortele.....
Atsakyti
g.gif negi niekas su tuo nesusidure?
Atsakyti
Galima daryti kaip nori. Musu bute registruotas tik vyras, o as su vaikais pas tevus.
Atsakyti
tikrai visiskai nebutina keisti deklaracijos vieta. clap.gif
Atsakyti
O jeigu nori deklaruoti gyvenama vieta uzsienyje - kaip tai padaryti? Kur?
Ir dar - ar deklaravus gyvenama vieta uzsienyje islieka pasalpos? Turiu omeny ta, kur kas menesi 93 Lt (mokama kol vaikui 1-3 metai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musmere: 01 spalio 2004 - 20:57
QUOTE (hobo @ 2004 10 01, 09:46)
tikrai visiskai nebutina keisti deklaracijos vieta. clap.gif

tai vadinasi naujas butas gali buti niekeno nedeklaruotas? g.gif
Atsakyti
Esu priregistruota kitame mieste. Norėčiau persiregistruoti į nuolatinę gynvenamąją vietą. Ką reikia pateikti ir kur išsiregistruojant ir prisiregistruojant.
Ar įmanoma išsiregistruoti buto savininkui nežinant ir be jokių to buto popierių.
Atsakyti
faktiškai taip.
Atsakyti
šiuo klausimu kreipkites i migracijos tarnyba, kuri viska detaliiai ir paaiskins. be buto savininko zinios nieko daryt negalesite.
Atsakyti
Labadiena,
Tikiuosi kad Jusu atsakymas pades man apsispresti, todel is anksto dekoju.
Esu 45m moteris, gyvenanti su 2 sunumis. Abu jie priregistruoti prie manes. Noreciau vyresni sunu isregistruoti bet jis nesutinka. Siuo metu jis yra isvykes i uzsieni, tad gal yra kokia galimybe ji isregistruoti be jo zinios, kol jis isvykes?
Beto noreciau savo buta padovanoti savo jaunesniam sunui.Noreciau suzinoti ar visa ta dovanojimo procedura daug gali kainuoti, visi dokumentu tvarkymai? Ar ateityje vyresnis sunus negales to padovanoto buto prisiteisti sau, ar kaip nors kitaip atimti ji is jaunesnio sunaus?
Is anksto dekoju uz atsakyma ir sugaista laika.
Atsakyti
tiksliausiai i siuos klausimus Jums atsakytu migracijos tarnyba ir notaras manau. as su tokiais reikalais nesusiduriu, bet galiu pasakyt tik tiek, kad dovanojant nekilnojamaji turta yra butina sutarti tvirtinti pas notara. idomu ir man paciai pasidare, kaip sia situacija pakomentuotu skyrelio teisininke.
Atsakyti
Kiek žinau, išregistruoti galima kai žmogus ten negyvena, o kadangi jūsų vyresnis sūnus išvykęs į užsienį, tai be abejo tai yra įrodymas, kad jis ten negyvena. Todėl kreipkitės į pasų poskyrį dėl išregistravimo, ten viską ir paaiškins.
Atsakyti