Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(happy @ 2007 02 24, 14:09)
o nuo kada langu kaina kvadratais skaiciuojama?  mastau.gif

o kaip kitaip skaiciuot? g.gif juk reikia lango ilgio ir aukscio, sudaugini ir gauni kvadratus
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 24, 14:02)
hmm.. mum tokia kaina parase 488.05Lt/kv
tai cia arba labai greitai nupigo arba as kazko nesuprantu  g.gif

blink.gif blink.gif nu tada ir aš nieko nesuprantu. Nu bet čia 1000 Lt tai jau su visom rankenėlėm, palangėm, darbais ir t.t. Jau pilnai gatavo produkto. Ir čia klijuotos medienos langai, ne masyvo. Nu bet jei ir pas jus tokie, tai tada aš nežinau net ką ir galvoti. g.gif Jei mums būtų pasakę tokią kainą kaip tu čia parašei, tai būtumėm tikrai rinkęsi medinius. O kokiose jūs firmose nusižiūrėjot, jei ne paslaptis, aišku.
Atsakyti
nu bet kaina gi priklauso ir nuo kokius stiklus rinksies,kokie apkaustai,varstomas-nevarstomas, kameru kiek ,spalva kokia g.gif ..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 02 24, 14:19)
nu bet kaina gi priklauso ir nuo kokius stiklus rinksies,kokie apkaustai,varstomas-nevarstomas, kameru kiek ,spalva kokia  g.gif ..


Nu tai jie ten turi įsivedę visokius koeficientus, ir t.t. nesu ekspertė, tai gal ir nemoku paaiškinti, bet pavyzdžiui idėjimas langų irgi nuo kvadratų skaičiuojasi, palangės pagal bėginius metrus, yra dar ten visokių niuansų.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2007 02 24, 14:17)
blink.gif  blink.gif nu tada ir aš nieko nesuprantu. Nu bet čia 1000 Lt tai jau su visom rankenėlėm, palangėm, darbais ir t.t. Jau pilnai gatavo produkto. Ir čia klijuotos medienos langai, ne masyvo. Nu bet jei ir pas jus tokie, tai tada aš nežinau net ką ir galvoti.  g.gif Jei mums būtų pasakę tokią kainą kaip tu čia parašei, tai būtumėm tikrai rinkęsi medinius. O kokiose jūs firmose nusižiūrėjot, jei ne paslaptis, aišku.

tai mum uz langa 1,5x2,4 paskaiciavo 2500lt cia jau irgi su viskuo.. g.gif
o cai jus vasara sakei, ne sia? o praita? kiba rimtai taip nupigo? nes klaida tikrai pas mane negali buti, ba mes siuntem laiska cia i kauno filiala, tai mum aciunte atsakyma toki, o mama buvo alytui, ten pagrindinis tos firmos ofisas yra ir jai tiek pat paskaiciavo.. g.gif o issirinkom mes gryna medi ir apkaustyta aliuminiu is isores g.gif
firma alseka, megrame dar ziurejom, ale anie neatsiuncia paskaiciavimum mums kazko doh.gif
Atsakyti
siandien puse dienos seniuose prakiurksojom blink.gif viena masina net neparsitempem visko biggrin.gif va pasigirsiu, kluzika nauja jau turim, dazus visus ir lakus susipirkom, dar visokiu nesamoniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 24, 13:27)
mes jamam su fortkem visur, tik neissirenkam kurias jamti.. sako kad geriausios yra tokios kaip senobiniuose tuose tarybiniuose languose, didziules labai, del to ir noriu kad kas pakonsultuotu.. jei tikrai tos geriausios, tai teks jas ir jamti, o jei lygevertes, tai del sviesos geriau butu mazesnes  g.gif
perskaiciau paskutinius 20 lapu berods, ir nieko gero neradau, juolab kad manes nedomina nei firmos nei patys langai, nes mes jau viska issirinke ir jamam netgi ne plastikinius langus, tai isvis neidomu man ten apie juos skaityti  doh.gif , tik fortkes domina, viena mergaite buvo uzdavus klausima, negavo ten acakymo jokio, tai as nei nesivarginau klausti per naujo irnesakyk.gif


jei pietine puse ir daug saules tai galit imt ir su tom tarybinem fartkem, o jei siaurine ir mazai saules tai nepatarciau, visgi mazesnis langas bus ir mazai sviesos ...

vakar istapetavom maza kambari, siandien prieskambari tapetuosim ....
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 02 24, 14:29)
tai mum uz langa 1,5x2,4 paskaiciavo 2500lt cia jau irgi su viskuo..  g.gif
o cai jus vasara sakei, ne sia? o praita? kiba rimtai taip nupigo? nes klaida tikrai pas mane negali buti, ba mes siuntem laiska cia i kauno filiala, tai mum aciunte atsakyma toki, o mama buvo alytui, ten pagrindinis tos firmos ofisas yra ir jai tiek pat paskaiciavo..  g.gif  o issirinkom mes gryna medi ir apkaustyta aliuminiu is isores  g.gif
firma alseka, megrame dar ziurejom, ale anie neatsiuncia paskaiciavimum mums kazko  doh.gif


Nu tai čia per pus pigiau, nu pabandyk tu dėl bajerio į Rūdupį nusiųsti užklausimą, įdomu kokį jie paskaičiavimą pateiktų.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 25, 08:53)
jei pietine puse ir daug saules tai galit imt ir su tom tarybinem fartkem, o jei siaurine ir mazai saules tai nepatarciau, visgi mazesnis langas bus ir mazai sviesos ...

vakar istapetavom maza kambari, siandien prieskambari tapetuosim ....

va diedas mano apie sviesa irgi galvoja labai ir tik del to nenori tu dideliu fortkiu g.gif o as apie sviesa isvis negalvoju, nes kazkaip pripratus be jos gyventi.. pirmas aukstas ir uz lango toks kaip parkelis, medziu daug, zodziu sviesos mazai, kazkada jau rasiau, kad sviesa pas mane namuose visa diena uzdekta buna doh.gif

QUOTE(burundukas @ 2007 02 25, 10:15)
Nu tai čia per pus pigiau, nu pabandyk tu dėl bajerio į Rūdupį nusiųsti užklausimą, įdomu kokį jie paskaičiavimą pateiktų.

paskui uzsiziurejau, kad cia ka surasiau, tai surasiau be pvm'o
pabandysim nusiusti laika ir i rudupi, bet seip mama sake, kad taip ir yra, ji anksciau irgi domejosi del mediniu langu, tikrai labai brungus buvo, dabar atpige rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Forma, as neissigasciau tos spalvos, jis labai grazi, ne visa juk kambari darai.


O as nebezinau ka daryt su svetaine. Siaubas, kazkoks galvos skausmas, visi sviestuvai kuriu norim, milijonus kainuoja, o skyles padaryttos keturios, ir dar taip neproporcingai doh.gif

Tai nuo vakar galvojam galvojam, ka cia padarius, gipsas issiprestu, bet per visas lubas nenorim, jei koks kvadratas, apsivemsiu, apie rutulius, tai net nenoriu kalbet. Istrizai daryt per kambari, visai erdve suskaldo doh.gif
Nu tebunie sugalvojam forma. Dabar kita problema, lubas tai tapetuosim, o ka ant gipso det irgi tapeta? visi dazo, gali baisiai gautis jei tapettuosim, nesuvesim graziai kampų.
Yra variantas nudazom akcentine spalva,kaip ir musu tos nivtiemu kolonos, bet as taip niekur gyvenime nesu macius doh.gif \Kaip atrodytu?
Zodziu nervai nelaiko.

O interneto mums parsai neiveda, zadejo per savaite, bet ziuriu niekam daugiauy musu name nereikia, kad nespaudzia, dabar zada iki kovo 8 dienos biggrin.gif

Siaip laaabai gerai jauciames, jokiu nepatoguymu, virtuves dalis yra, pasidarom skaniai valgyt, vonios dar nera biggrin.gif
Labai letai darom, kai kas ir nesigauna, (forma, apie kampukus nebekalbek ka).
Vieninteli darba meistras dare, taio vonioj grindis sudejo, nes laiko neturejom, ir ka gi, kreivai, sleivai, nedapilta, fu blyn.

O siaip viskas ok.
Atsakyti
na ka istapetavom siandien visa kolidoriu ir puse virtuves thumbup.gif

kai eksperte lotuliukas.gif tai galiu pasakyti, kad tie tapetai frizeliniu pagrindu ar kokiu ten man schmoll.gif sunkiai klijojasi unsure.gif tie standartiniai ~53cm vaniliniai geriau klijojasi smile.gif
Atsakyti
o mes siandien isgriovem siena tarp tuliko ir vonios bigsmile.gif
negalvojau kad tam prieiks visos dienos doh.gif
Atsakyti