Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 12:38)
sake bijo netiksliai ismatuot , kazkaip ten reikia is vienos puses ir is kitos lygiai surast taska, tai maniskis tik uz galvos susieme


brezinys yra labai aiskus, ir tikrai issimatuosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 11:38)
parodyk ta atvira lentynele, siaip jei ji is dvieju pusiu atvirs tai neturetu buti tu laikikliu, bet jei ji normali spintele tik be dureliu, tai jie bus, nieko nepadarysi  schmoll.gif  tik klausimas kokios spalvos pati spintele?


jo, kaip normali spintele, vidaus spalva, prie kurios tas mechanizmas, aliumininė. Nu sušiko nuotaiką, aš nežinau ką daryt. taip tikrai negaliu palikt, reiks kist ka kad nesimatytu
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 12:41)
jo, kaip normali spintele, vidaus spalva, prie kurios tas mechanizmas, aliumininė. Nu sušiko nuotaiką, aš nežinau ką daryt. taip tikrai negaliu palikt, reiks kist ka kad nesimatytu


paprasyk, kad pakeistu dangtelius pilkais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 18 kovo 2007 - 11:44
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 11:42)
paprasyk, kad pakeistu dangtelius pilkais.


sake iš šitų nebūna, dar suvėmė, kad siena balta tai derinas, nu psio galva dar labiau suskaudo
Atsakyti
nu ka vakar susiprojektavau spinta, dabar einu sienu apdaila projektuotis rolleyes.gif tik labai nekenciu apmatavimu darytis doh.gif niekaip vyro nepriprasiau,kad padarytu, tai pritrukus kantrybes eisiu pati ta daryti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 12:45)
sake iš šitų nebūna, dar suvėmė, kad siena balta tai derinas, nu psio galva dar labiau suskaudo

blyn parodyk kokie g.gif
ir galu gale paklausk tai kodel nedejo kitokiu, kurie buna
Papildyta:
dar turiu minti, nusipirk aerozoliniu dazu ir nusiemus dangtelius nusipurksk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 18 kovo 2007 - 11:48
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 11:49)
nu ka vakar susiprojektavau spinta, dabar einu sienu apdaila projektuotis  rolleyes.gif  tik labai nekenciu apmatavimu darytis  doh.gif niekaip vyro nepriprasiau,kad padarytu, tai pritrukus kantrybes eisiu pati ta daryti  doh.gif
Papildyta:

blyn parodyk kokie  g.gif
ir galu gale paklausk tai kodel nedejo kitokiu, kurie buna
Papildyta:
dar turiu minti, nusipirk aerozoliniu dazu ir nusiemus dangtelius nusipurksk  mirksiukas.gif


visvien jie bus baisiai, nu aš jų isvis matyt nenoriu. As jau sugalvojau ka darysiu. Jei neiseis uzsakyt tokios pat plokstes, tai tada reiks stikliuka det, yra trys skyriai, o ant virsutiniu tiesiog uzdengsim ir viskas, negalim taip palikt, ir tu lentynu bus maziau, ir geriau atrodys.
nezinau ar supratai, kazkaip dabar ner ūpo fotkint

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 13:00)
visvien jie bus baisiai, nu aš jų isvis matyt nenoriu. As jau sugalvojau ka darysiu. Jei neiseis uzsakyt tokios pat plokstes, tai tada reiks stikliuka det, yra trys skyriai, o ant virsutiniu tiesiog uzdengsim ir viskas, negalim taip palikt, ir tu lentynu bus maziau, ir geriau atrodys.
nezinau ar supratai,  kazkaip  dabar ner ūpo fotkint

user posted image


supratau, bet as tai kazkaip nekreipciau demesio, tu ju ateityje net nepastebesi, o stiklas gali atrodyti be rysio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 12:07)
supratau, bet as tai kazkaip nekreipciau demesio, tu ju ateityje net nepastebesi, o stiklas gali atrodyti be rysio  g.gif


pritariu,kad vienas stikliukas bus berysio blush2.gif ir tos tavo atviros lentynos jei neklystu yra kampe-tai tikrai neturetu matytis,o der juk pridesi kazko i jas ir nesimatys
Atsakyti
Ne, mes jau supratom, kad stikliukas pjausis, beje, tokios spinteles yra dvi, tai mes jau nusprendem, kad tikrai dengsim, bet ne stiklu, o tokia pat spinteliu spalva, del dvieju priezasciu, del tu baltu baisiu tvirtinimu, ir del to, kad nebus taip atvira tose vietose, susilies su spintelem, nes nesamoningai ziurinsi, skyles kazkokios ir tiek
Atsakyti
Pasakiau griežtai, kad man baisiai ir aš nenoriu šitaip, tai sakė dar yra plokštės ir padarys toj vietoj atlenkiamas dureles be rankenos thumbup.gif sakau, uzklijuokit ir viskas, sako padarysiu, tai dar geriau.
Dabar antra problema. Norejom kaip geriau, gavos kaip visada doh.gif paprasem, vietoj halogenu, kad padarytu dineos siesos lempas, nu ir ka, jis jas eme zemiau spintucius ir pakabino (aš įsivaizdavau, kad jos nesimatys!!!!!!!!!!!).
A6 noriu jas išvis nulupt, kad jų nebūtų, diedas sako, kad reikia juostele kokia daryt per visas spinteles, bet tai nežinau ar čia žiūrėsis gražiai g.gif Nu kai pabaigs dėt, nufotkinsiu, gal man padesit, nes dar nevelu šį bei tą pagrąžint 4u.gif

Gaila tik, kad rankenas paliko, tai nesudes ir valgomosios dalies nesudes, man ji laaabai patiko smile.gif

Negraziai ziurisi prie saldytuvo kiauryme, gal kokia gele grazia reiks det, nes jokiu lentynu toj vietoj nenoriu, paveikslu, laikrodziu irgi...

dar vienas dalykas kas man nepatinka, tai tų kiaurų spintelių vidaus spalva, nu ji išvis ne prie ko, o apie tai nė nepamastem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 13:03
As tai nematau problemos, kad spinteliu apacioje ta lempa matosi.
Tik va spintele nenuvalyta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 18, 12:57)
As tai nematau problemos, kad spinteliu apacioje ta lempa matosi.
Tik va spintele nenuvalyta blush2.gif

user posted image


O man labai nepatinka schmoll.gif grazi ta spintele wink.gif

Buvau idejus nuotrauka bet isemiau, kam čia jus gasdint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 13:02