Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

Kaip ramu cia... smile.gif
Atsakyti
aš tai tyliu apšalus unsure.gif Nes susiprotėjau pasiskaičiuoti vidurkį be kursinių ir praktikų, tai toks š gaunasi,kad baisu ir nešti dokumentus.. unsure.gif Įdomu kaip VGTU su konkursais.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 29, 07:20)
aš tai tyliu apšalus unsure.gif Nes susiprotėjau pasiskaičiuoti vidurkį be kursinių ir praktikų, tai toks š gaunasi,kad baisu ir nešti dokumentus.. unsure.gif Įdomu kaip VGTU su konkursais.. g.gif

O tai manai,kad ir į išlyginamąsias neįstosi? g.gif Beje, šnekėjau su grupioke, kurios vidurkis irgi mažas buvo, tai sakė pernai,kai nuėjo i VU, jai davė kažkokios info,kad galėjo išsilaikyti kažkokius kelis papildomus dalykus ir tokiu būdu gan smarkiai pasikėlė vidurkį - gal ir tu pasidomėk? 4u.gif
Atsakyti
man atrodo kad vgtu mazesnio vidurkio uztenka, nesidomejau, nes man ten negalima stoti.
jei reiktu dabar persilaikyti ka nors, tai niekaip, nes jau viska uzmirsus as doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 29, 08:29)
man atrodo kad vgtu mazesnio vidurkio uztenka, nesidomejau, nes man ten negalima stoti.
jei reiktu dabar persilaikyti ka nors, tai niekaip, nes jau viska uzmirsus as doh.gif

mano tai grupiokei ta berod VU medžiagą davė ir leido rinktis iš keleto dalykų-pasidomėkit gi, mokytis anyway nuo rudent teks,jei įstosit biggrin.gif
Atsakyti
aš tai sutikčiau kažką išsilaikyt papildomai, blogiau gi nebūtų.. Bet jei reiktų kažką perlaikyt savo kolegijoj,nesiartinčiau jaučiu lotuliukas.gif

Aš varau balandžio 28d. dokumentus priduoti, gal kas kompaniją palaikysit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 29, 21:09)

Aš varau balandžio 28d. dokumentus priduoti, gal kas kompaniją palaikysit biggrin.gif



O i kur duosi? tik i pokolegines ar ir i islyginamasias? bandysi i vgtu?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 01, 15:14)
O i kur duosi? tik i pokolegines ar ir i islyginamasias? bandysi i vgtu?

į išlyginamąsias tik, nes be šansų man į pokolegines smile.gif O VGTU tik birželį priėmimas, tai jei čia neįstosiu, į VGTU bandysiu,nors ten irgi pernai paskutinis įstojęs buvo su vidurkiu 8.8 berods.. O stažo nepliusuoja ten schmoll.gif
Atsakyti
Gal žinote kaip su konkursiniu balu - į ekonomiką ar į verslo administravimą aukštesnio reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 04 16, 14:14)
Gal žinote kaip su konkursiniu balu - į ekonomiką ar į verslo administravimą aukštesnio reikia? g.gif



i ekonomika aukstesnio balo reikia
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 16, 14:18)
i ekonomika aukstesnio balo reikia


tai jėga biggrin.gif nes apsisprendžiau stoti į verslo administravimą, dirbdama ekonomiste supratau, kad ne tam skirta esu, labiau kita sritis traukia, kad tik įstočiau ax.gif
Atsakyti
tai ką, nuo šiandien šturmuojamas VU? biggrin.gif
Atsakyti