Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(Čili @ 2007 05 28, 17:34)
aš irgi humanitarė biggrin.gif
katinute mirksiukas.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


nesifruok smile.gif buvau sutikus spurge ir dar viena panycka is musu grupes, nepamenu tik vardo smile.gif spurge tai istojo i isliginamasias, o ta tai sake 93 uz bruksnio smile.gif

tai gal ir tau pasiseks smile.gif as tikiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos studentės. Labai padėtumėte jeigu atsakytumėt į anketos klausimus.

Lietuvos įvaizdis

Ačiū visoms.
Atsakyti
QUOTE(katinute @ 2007 05 28, 18:09)
nesifruok smile.gif buvau sutikus spurge ir dar viena panycka is musu grupes, nepamenu tik vardo smile.gif spurge tai istojo i isliginamasias, o ta tai sake 93 uz bruksnio smile.gif

tai gal ir tau pasiseks smile.gif as tikiu smile.gif


nu aš irgi labai tikiuosi įstot unsure.gif O Spurgė kad įstojo, tai liuks didis.gif thumbup.gif Būtų man bendraminčių pažįstamų biggrin.gif
Atsakyti
CILI gi as tave seku lotuliukas.gif mirksiukas.gif nzn man jokiu sansu istoti doh.gif jauciu varysiu i su verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabress @ 2007 05 29, 10:54)
CILI gi as tave seku lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  nzn man jokiu sansu istoti doh.gif  jauciu varysiu i su verysad.gif


o vdrug pasislinks eilė žiauriai mirksiukas.gif smile.gif Įmesk gi man vaiko fotkių,močia mad.gif laugh.gif
Atsakyti
skype isijunk:DDD
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2007 05 28, 16:33)
na va uzsiregistravau i VGTU pokolegines,dabar beliko sumoket ir dokumentus priduot iki 07.07 tongue.gif o prie balo tai jo 1 bala pridejo thumbup.gif


Čia į tas nuotolines verslo vadybos? Niekaip nesuprantu, ką reiškia, kad studijos nuotolinės blush2.gif g.gif
Ir kaip ten vyksta dokumentų pridavimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 05 29, 15:45)
Čia į tas nuotolines verslo vadybos? Niekaip nesuprantu, ką reiškia, kad studijos nuotolinės  blush2.gif  g.gif
Ir kaip ten vyksta dokumentų pridavimas  ax.gif

nuotolinės - kai į atsiskaitymus nereikia važinėti (nežinau ar visus), kažkaip internetu laikomos įskaitos visokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 05 29, 15:45)
Čia į tas nuotolines verslo vadybos? Niekaip nesuprantu, ką reiškia, kad studijos nuotolinės  blush2.gif  g.gif
Ir kaip ten vyksta dokumentų pridavimas  ax.gif


kolkas galima tik internetu http://www.vgtu.lt/priemimas/?id=5.624
o taip priemimas vyks nuo o6.01. http://www.vgtu.lt/p...rminai/783.1701 ax.gif
jei internetu suvesi savo duomenis tai vistiek teks jiems iki 07.07 priduot dokumentu kopijas. Minusas gal kad reikia paciam suvest diplomo priedo tuos dalykus,eina sau.. biggrin.gif per priemima tai patys jie ten suvedineja, o taip uz juos ta darbai padarai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 29 gegužės 2007 - 15:29
O gal kas mokotes islyginamosiose, galetumet tiksliai parasyt, kokius dalykus teks mokytis tuos pirmus metus? Cia man del sportinio intereso idomu labai smile.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,aš irgi įstojau į išlyginamąsias ekonomikos studijas šiemet,tai jei pasiseks papult į pokolegines liks viena vietelė biggrin.gif
O dėl tų dalykų,kuriuos reiks studijuot,tai sake bus rugsėjo pradžioje internete. Beje tie vieni metai ir yra ,kad įsivažiuot į studijas ir pasimokyt dalį dalykų,ka eina pirmam antram kurse univeruose. Dauguma atitinka koleginius dalykus.
Linkiu sėkmės,kas laukiat eilėje po brūkšnio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sausinė @ 2007 05 31, 12:49)
O gal kas mokotes islyginamosiose, galetumet tiksliai parasyt, kokius dalykus teks mokytis tuos pirmus metus? Cia man del sportinio intereso idomu labai smile.gif
Aciu smile.gif


1 semestras: Ekonomika, matematika, informatika, statistika ir du pasirenkami: sociologija ir demografija.
2 semestras: makroekonomika, marketingas, ekonometrija,
ekonomines sistemos analize
man rodos sitie buvo pasirenkami: ekonomikos strukturu raida ir paslaugu ekonomika.

ir dar kursini reikejo parasyti antram semestre:)

cia as parasiau kas vyksta ekonomikos studijose. o pas vadybininkus skiriasi tik antro semestro du dalykai. o siaip viskas tas pats smile.gif
Atsakyti