Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(anit @ 2007 06 20, 12:34)
Sveiknu DainaM ir xxxsaulyte sekmingai baigus mokslus.  4u.gif  Geros diplomų įteikimo šventės. Kokie planai į ateitį, gal magistras?????
Manęs kita met irgi laukia baigiamasis. Ekonomikos....Tai labai įdomu sužinoti, kas sunkiausia buvo laikant ir kokie klausimai buvo, atviri ar uždari?


Dėkui wub.gif Magistro kol kas ne, mat aš vistiek dirbu ne pagal specialybę, todėl ir magistras lyg ir nereikalingas....
Atsakyti
QUOTE(DainaM @ 2007 06 20, 13:01)
Dėkui  wub.gif  Magistro kol kas ne, mat aš vistiek dirbu ne pagal specialybę, todėl ir magistras lyg ir nereikalingas....

Na niekada nesakyk niekada biggrin.gif Juk dar jauna, kas žino kaip viskas pasikeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 06 20, 13:00)
Ačiū už sveikinimus  4u.gif

Buvo pasirinkimas iš sekančių dalykų :
1. Finansai Čepienės / Tarp.finansai Biko (bet Bikas paliko tik Čepienės  thumbup.gif )
2. Pinigai ir kreditas Čepienės / Bankininkystė Biko
3. Ūkio statistika (neatsimenu dėstytojo)
4. Ekonometrija Karpuškienės
5. Valst.ekonomikos politika Bartaškienė
6. Tarptautiniai finansai Miskinio

Tai visi pasirinko tarp.ekonomika, valst.ekon.politiką ir kas finansus kas pinigus kreditą.
Miškinio klausimai buvo testai užari, bet painūs, sunkūs ir laiko reikėjo pamastyti + iš dabartinės politikos  doh.gif
Finansų Čepienė liuks pasirodė - per egzus paprastus visus šokdino, o valstybiniams liuks - buvo tik 10 klausimų uždarų/atvirų, bet kokie 8 tai tikrai lengvi;
Na o valst.ekon.politikos buvo 20 uždarų testų - normalūs.

Mes labai džiaugiamės, kad mums vedė vidurkį, nes visus šiuos metus kalbos buvo kad kiekvieno dalyko turi būti teigiamas. Tai jau rizikingiau. Bet ekonomistai visi 160 išlaikė. Mačiau tik vadybininkų apie 3-4 neišlaikė. Taip kad normaliai, bet ruoštis tikrai reikia. Info daug, galva kvadratinė - bet koks už tai dabar palengvėjimas.  thumbup.gif  Jėga.

Jei kas konkrečiau - tai rašykite AŽ.  mirksiukas.gif turiu info visokios

Labai ačiū už tiek info. biggrin.gif Manau čia ne man vienai bus įdomu pasiskaityti. bigsmile.gif Būtų labai faina, kad iki sekančių metų nepasikeistų egzaminų tvarka. Ir kad išlaikytume visi. biggrin.gif
O dėstytoja Čepienė man patiko nuo pirmos dienos. Labai faina dėstytoja. biggrin.gif Reikli, bet teisinga.
Atsakyti
Sveikos. o tai diplominio nereikia rasyti?tik valstybinis egzas?
Atsakyti
QUOTE(anit @ 2007 06 20, 13:32)
Na niekada nesakyk niekada  biggrin.gif  Juk dar jauna, kas žino kaip viskas pasikeis  g.gif


Aš ir nesakau niekada, bet dabar tiesiog man jo nereikia... Geriau kada vėliau, tai ir žinios bus "šviežios".... Vistiek mano darbas inžinerinis, o studijavau vadybą... Be to, reikia finansiškai atsigauti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos.as po atostogu,pailsejus bigsmile.gif daba laukiu liepos 3d.kazin kaip su tais stojimais mums bus.laikomes isikibusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 06 25, 22:01)
sveikos.as po atostogu,pailsejus  bigsmile.gif daba laukiu liepos 3d.kazin kaip su tais stojimais mums bus.laikomes isikibusios  4u.gif

Sveika stoji i VU? 4u.gif kaip vidurkis???
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 06 20, 14:25)
Sveikos. o tai diplominio nereikia rasyti?tik valstybinis egzas?

taip, tik valstybinis egzas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 26, 08:46)
Sveika stoji i VU?  4u.gif kaip vidurkis???

jo stojau i vu ekonomika 9,5
Atsakyti
oooo tai yra sansu istoti... 4u.gif SEKMES
o kur kazi dingo pone oksancik ax.gif
as tai niekaip neieinu i VGTU puslapiuka... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2007 06 27, 11:05)
oooo tai yra sansu istoti...  4u.gif SEKMES
o kur kazi dingo pone oksancik  ax.gif
as tai niekaip neieinu i VGTU puslapiuka...  unsure.gif



nedingo pone oksancik, tik su nekantrumu laukia rezultatu lotuliukas.gif
anksciau nerimavau-kad tik istot,o dabar -eina sau,ir vel mokintis teks doh.gif tingiu jau vien pagalvojus apie konspektus,ale gi nieko nepadarysi,teks iki finiso kaip nors datraukt mirksiukas.gif
Atsakyti
o koks pas tave vidurkis???i VGTU stoji jau viska padarius...tik laukimas teliko??? mirksiukas.gif
o as jei istociau tai baisu net pagalvot kiekviena arba kas antra sestadieni vazineti doh.gif doh.gif tiek kelio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyte_: 27 birželio 2007 - 12:29