Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

Ir as istojau i MRU viesaji administravima pokolegines magistraturon thumbup.gif
Atsakyti
Na, ir as prisijungsiu prie jusu, nes taip pat domina pokolegines studijos. Nejaugi galima stot po kolegijos iskart i magistra, ar kazka ne taip supratau ?
Atsakyti
QUOTE(ingelaba @ 2007 07 26, 16:10)
Na, ir as prisijungsiu prie jusu, nes taip pat domina pokolegines studijos. Nejaugi galima stot po kolegijos iskart i magistra, ar kazka ne taip supratau ?


Taip galima, mokytis 2.5 metus ir turi magistra mirksiukas.gif na jau bent MRU taip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2007 07 26, 16:23)
Taip galima, mokytis 2.5 metus ir turi magistra  mirksiukas.gif na jau bent MRU taip  thumbup.gif

priklauso kokia tavo specialybe pvz buhalteris negali,o vadyba gali cia yra isimciu
Atsakyti
Sveikos, as istojau i MRU pokolegines magistrantura, ir lieka mano vieta islyginamosiose smile.gif. Galeciau kam perleisti, jeigu butu galima smile.gif . Tai vat. Nezinau ar dziaugtis, nes visiskai neiko jie ten nezino del programos, sesiju laiko ir pan.
Atsakyti
QUOTE(sausinė @ 2007 07 27, 11:47)
Sveikos, as istojau i MRU pokolegines magistrantura, ir lieka mano vieta islyginamosiose smile.gif. Galeciau kam perleisti, jeigu butu galima smile.gif . Tai vat. Nezinau ar dziaugtis, nes visiskai neiko jie ten nezino del programos, sesiju laiko ir pan.

jėga bigsmile.gif biggrin.gif vadinasi man daug šansų, nes sakė jei kas neateina studijuoti,eilė slenkasi pagal sąrašą, t.y. kas po brūkšnio pirma automatiškai papuola į grupę, ir t.t. O aš trečia, tai dar du studentai jei į išlyginamąsias neatvyks,man vieta bus blush2.gif
Atsakyti
nu ir kur visos dingusios 4u.gif
Atsakyti
skambinau į VU dekanatą, tai kažkokia moteris atsiliepė,sakė studijų koordinatorės grįš iš po atostogų tik rugpjūčio 13d., tada ir paaiškės pataisyti sąrašai įstojusių, kaip laukiuu ax.gif
Atsakyti
sveikos sveikos tikrai kur visos dinge atostogaujat???? ax.gif
Atsakyti
sveikos.tai visos atostogaujat ane.mokslams kaupiat jegas 4u.gif
Atsakyti
man pasidarė įdomu kada būna sesijos, gal kas iš bestudijavusių pasakytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 08 06, 09:38)
man pasidarė įdomu kada būna sesijos, gal kas iš bestudijavusių pasakytų 4u.gif

O kur tu studijuoti žadi?
Atsakyti