Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

oba smile.gif))))) tai sveikinu:))) eh o as galesiu zemkej trintis smile.gif))))) o svajojau apie vln :DDD
Atsakyti
QUOTE(gabress @ 2007 08 30, 16:45)
oba smile.gif))))) tai sveikinu:))) eh o as galesiu zemkej trintis smile.gif))))) o svajojau apie vln :DDD

ai,nėr ko pavydėt, tau patogiau dėl transporto, o man doh.gif Kaskart po 150km važinėt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 08 30, 09:21)
gal ir susisuksim, bet pvz pirmas užsiėmimas bus rugsėjo 15 arba 22d., tai vidury savaitės. Vadinasi teks porą dienų imti laisvų gyvenant kitam Lietuvos gale.. Teks iš atostogų rezervo imti, arba jei pasitaikytų panašių situacijų  smile.gif O šiaip aišku labai patogu,kad paskaitos ir egzai šeštadieniais thumbup.gif

gabress, tau žemkėj jei neakivaizdiniam būsi, tai teks po porą savaičių sesijose sėdėt unsure.gif

Tai visų pirma sveikinu, kad įstojai thumbup.gif

Na o dėl susisukimo - joo,kai gyveni toli, tada sunkoka....Sorrius,kai pati Vilniuj esu,tai ir nepagalvojau blush2.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

skaičiau skaičiau ir vistiek man neaišku - apšvieskit prašau - jei esi baigęs ne kolegiją, o aukštesniąją galima stot į išlyginamasias i univerą, ar čia tik su kolegijos diplomu galimas toks variantas ax.gif
Atsakyti
blin, uzlniso reklama del - rugsejo 1-aja nebus prekiaujama alkoholiu, neleidzia normaliai atsakyma zmogui parasyt, be rysio siaip si reklama cia, maisosi visur, as ir be jos atsargu turiu.. gun_bandana.gif

o siaip i islyginamasias galima stot ir su aukstesniosios diplomu ir su kolegijos,jei truksta kreditu
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2007 08 31, 19:36)

o siaip i islyginamasias galima stot ir su aukstesniosios diplomu ir su kolegijos,jei truksta kreditu



ačiux už info 4u.gif

bet dabar dar galvos sukimas prasidės - ką pasirinkt ar kolegijos, ar aukštesniosios diplomuką - visiškai skirtingos sritys doh.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif ar yra istojusiu i vukhf pokolegines?
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2007 08 31, 19:36)
blin, uzlniso reklama del - rugsejo 1-aja nebus prekiaujama alkoholiu, neleidzia normaliai atsakyma zmogui parasyt, be rysio siaip si reklama cia, maisosi visur, as ir be jos atsargu turiu.. gun_bandana.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2007 09 02, 12:27)



ko čia spam.gif forumo taisyklės tai draudžia mirksiukas.gif

va ir aš pavariau poster_offtopic.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 02 rugsėjo 2007 - 18:40
QUOTE(tina1235 @ 2007 09 02, 09:34)
sveikos  mirksiukas.gif ar yra istojusiu i vukhf pokolegines?

yra yra yra as esu thumbup.gif

labuka smile.gif

gal busim grupiokes ? g.gif
Atsakyti
as i ekonomika kur tu?
Atsakyti
labas rytas mielosios koleges bye1.gif esu lengvam soke bet gal kaip nors istversiu visu demesiui istojusiu i VGTU islyginamasias studijas
http://ntud.vv.vgtu.lt/i/
4u.gif
Atsakyti