Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(Čili @ 2007 03 09, 19:01)


unsure.gif ai,aš optimistė, bet nenusiminsiu jei neįstosiu, bandysiu kažkur kitur galbūt tada smile.gif Bet pabandyti visada verta 4u.gif Aš turiu vilties,kad šiemet daug stojančiųjų po kolegijų nebus, nes bent jau su bendramoksliais pakalbėjus susidaro įspūdis, kad visi tikisi gauti bakalaurą šiemet ar kitąmet be tęstinių studijų doh.gif
Gal sakau konkursas mažesnis bus, ir su prastesniais balais įstosim,a? blush2.gif  biggrin.gif


O tai koks tas balas tavo,kad taip manai,kad per mazas bus? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 12, 09:03)
O tai koks tas balas tavo,kad taip manai,kad per mazas bus? blush2.gif  4u.gif

be kursinių ir praktikos su stažo balu kažkur 8,8 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 12, 11:24)
be kursinių ir praktikos su stažo balu kažkur 8,8 doh.gif

O tas praktikos balas tai tiesiog dedasi vienetukas prie išvestojo matematinio vidurkio?
Beje,o kaip pats vidurkis vedamas? ar tiesiog sumuojami balai ir dalinami iš dalykų skaičiaus, ar dauginami balai iš kreditų ir tada sumuojami ir dalinami iš dalykų skaičiaus?
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 13, 09:05)
O tas praktikos balas tai tiesiog dedasi vienetukas prie išvestojo matematinio vidurkio?
Beje,o kaip pats vidurkis vedamas? ar tiesiog sumuojami balai ir dalinami iš dalykų skaičiaus, ar dauginami balai iš kreditų ir tada sumuojami ir dalinami iš dalykų skaičiaus?

ne praktikos, o stažo balas prisideda 4u.gif

o vidurkis paprastai man rodos vedamas, be kreditų schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
Paaiškinkite Jūs man vargšelei. tai baigus tas išlyginamąsias studijas galėsiu stoti į universiteto magistrantūrą?
O kaip paskaitos, nuotoliniu būdu (kompu), ar vis tiek reikia į Vilnių važiuoti savaitgaliais?
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2007 03 13, 16:53)
Paaiškinkite Jūs man vargšelei. tai baigus tas išlyginamąsias studijas galėsiu stoti į  universiteto magistrantūrą?
O kaip paskaitos, nuotoliniu būdu (kompu), ar vis tiek reikia į Vilnių važiuoti savaitgaliais?

Baigus pokolegines ar išlyginamąsiais studijas galėsi stoti į magistratūrą. O į Vilnių važinėti kol kas dar reikia kas antrą, trečią šeštadienį(čia VU). Per sesiją gaunasi 6-7 kartai. Visai nedaug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 13, 12:29)
ne praktikos, o stažo balas prisideda 4u.gif

o vidurkis paprastai man rodos vedamas, be kreditų schmoll.gif  unsure.gif

Oj,ne taip pasakiau doh.gif blush2.gif
Anit, tu įstojus gi jau,kaip ten skaičiuojasi,su kreditais ar be?
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 14, 11:17)
Oj,ne taip pasakiau doh.gif  blush2.gif
Anit, tu įstojus gi jau,kaip ten skaičiuojasi,su kreditais ar be?

Na nežinau kaip jie ten skaičiavo (čia VU), nes man skaičiuojant ir aritmetiniu ir svertiniu būdu vidurkis gaudavosi šiek tiek virš 9, o stojant sumažėjo iki 8,65. Plius 1 balas už stažą. Tik žinau, kas VGTU tikrai skaičiuojasi svertinis vidurkis.rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anit @ 2007 03 14, 12:20)
Na nežinau kaip jie ten skaičiavo (čia VU), nes man skaičiuojant ir aritmetiniu ir svertiniu būdu vidurkis gaudavosi šiek tiek virš 9, o  stojant sumažėjo iki 8,65. Plius 1 balas už stažą. Tik žinau, kas VGTU tikrai skaičiuojasi svertinis vidurkis.rolleyes.gif



Tai jei as bendra skaiciuoju ir man gaunasi apie 8,6, tai tada visai numazes iki 8.oi be sansu man tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 14, 15:06)
Tai jei as bendra skaiciuoju ir man gaunasi apie 8,6, tai tada visai numazes iki 8.oi be sansu man tikrai doh.gif

čia be stažo?
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 15, 09:28)
čia be stažo?



Be.man nesigaus 2m verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 15, 10:17)
Be.man nesigaus 2m verysad.gif


nenusimink,man su stažu beveik tas pats gausis jei ten numažina vidurkį biggrin.gif biggrin.gif Nieko,tada bandysiu į VGTU birželį-liepą stot ax.gif įdomu kaip ten metinis mokestis g.gif gal kas žinot? 4u.gif
Atsakyti