Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(katinute @ 2007 09 06, 15:41)
aciu Cili smile.gif

@egle@ kadangi ir as busiu kaip ir pokolegijinese:) tai tu brukstelk man kai jau reikes ko, ir bandysim bendrom jegom ka nors parankdarbiauti;)
nes as tai tikrai turesiu:) vienas pazystamas jau antram kurse pokolegijiniu:) tai laike man visa turta:) zadejo duoti;)  drinks_cheers.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vai tai ačiū notworthy.gif , būtinai pasinaudosiu tavo siūlymu, o gal ir pati skoloj neliksiu, nes mėgstu visokius "rankdarbius" dėl šventos ramybės daryti, nors ir ne visada pasinaudoti jais ax.gif Vis ramiau, kai žinai, kad prie dūšios kažką turi....... victory.gif
Atsakyti
Labukas visoms pradedancioms mokslu pokoleginese studijose. As siemet baigiau VU pokolegines. Tai jei reikes kokios pagalbos bandysiu padeti..konspektu ir visokiu naudingu dalykeliu dar nesunaikinau:)
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2007 09 06, 16:52)
Labukas visoms pradedancioms mokslu pokoleginese studijose. As siemet baigiau VU pokolegines. Tai jei reikes kokios pagalbos bandysiu padeti..konspektu ir visokiu naudingu dalykeliu dar nesunaikinau:)

lotuliukas.gif Aciu is anskto. O kaip, ar labai sunku studijuoti, kaip ten tie atsiskaitymai vykdomi? Kokio sudetingumo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@egle@ @ 2007 09 06, 17:14)
lotuliukas.gif  Aciu is anskto. O kaip, ar labai sunku studijuoti, kaip ten tie atsiskaitymai vykdomi? Kokio sudetingumo?  g.gif

Mokytis siaip nesunku..bet labai neidomu, bent jau man..ir naudos daug nedave..tik "bilieta i magistrantura"..
paskaitos vykdavo kas antra ketvirtadieni penktadieni..po darbo ..viena savaite ketvirtadieni-penktadieni isklausai viena dalyta, tada po 2sav.ateini laikyti egzo..
uztekdavo ateiti ketvirtadieni 15min.kad pasiimtum konspekta ir isgirstum is ko egzas..o tada namo:)..po dvieju metu valstybiniai egzaminai..
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2007 09 06, 18:24)
Mokytis siaip nesunku..bet labai neidomu, bent jau man..ir naudos daug nedave..tik "bilieta i magistrantura"..
paskaitos vykdavo kas antra ketvirtadieni penktadieni..po darbo ..viena savaite ketvirtadieni-penktadieni isklausai viena dalyta, tada po 2sav.ateini laikyti egzo..
uztekdavo ateiti ketvirtadieni 15min.kad pasiimtum konspekta ir isgirstum is ko egzas..o tada namo:)..po dvieju metu valstybiniai egzaminai..


O tie testai labai sudetingi būna? Daug kalt reikia namie? Ir valstybinis koks, ar labai sunkus buvo?
Atsakyti
Ciliuk visu pirma sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif lialiukas ir antras butinas:)))mokslai ir darbas nepabegs svarbiausia nauja gyvybe:)))
Atsakyti
QUOTE(gabress @ 2007 09 06, 21:17)
Ciliuk visu pirma sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  lialiukas ir antras butinas:)))mokslai ir darbas nepabegs svarbiausia nauja gyvybe:)))

dėkui biggrin.gif Bandysiu visur suspėti, norisi iki 30metų baigti visus mokslus blush2.gif
Atsakyti
Dar norėjau pasiteirauti, ar reikės su savim į pirmą paskaitą nešt diplomo originalą ar kitus dokumentus, kad pisirašyti sutartį? Ir kada reikia pasirenkamąjį dalyką pasrinkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JAniuta @ 2007 09 07, 09:28)
Dar norėjau pasiteirauti, ar reikės su savim į pirmą paskaitą nešt diplomo originalą ar kitus dokumentus, kad pisirašyti sutartį? Ir kada reikia pasirenkamąjį dalyką pasrinkt? smile.gif


viskas internete parašyta šiaip mirksiukas.gif Dokumentų nereikia, vietoj pasirinksim dalyką,jie iškabinti bus stende prie mūsų tvarkaraščių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 09 07, 09:32)
viskas internete parašyta šiaip mirksiukas.gif Dokumentų nereikia, vietoj pasirinksim dalyką,jie iškabinti bus stende prie mūsų tvarkaraščių  smile.gif


Ačiu labai už info smile.gif Neatydžiai perskaičiau suteikta info internetiniame puslapyje doh.gif smile.gif
Sveikinu su įstojimu, o svarbiausia su busimu vaikeliu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas, istojusias i VU KHF pokolegines studijas smile.gif Siandien matemes, kai rinkotes pasirenkamuosius dalykus per ivadine paskaita smile.gif Jus kuruoja dekanato darbuotoja, bet primenu, kad visada esu pasiruosus jums padet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2007 09 08, 13:19)
Sveikinu visas, istojusias i VU KHF pokolegines studijas smile.gif Siandien matemes, kai rinkotes pasirenkamuosius dalykus per ivadine paskaita smile.gif Jus kuruoja dekanato darbuotoja, bet primenu, kad visada esu pasiruosus jums padet smile.gif

sveika dar kart,taip matemes malonu bus bendraut bigsmile.gif
Atsakyti