Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(amesteja @ 2008 05 14, 08:36)
o LŽUU kažin nėra, man asmeniškai tai ten nepatinka, bet tau gal priimtina būtų


man tai geriau jau i vilniu vazineti, nei i zemke
kazko manes ji visai netraukia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(@egle@ @ 2008 05 14, 08:24)
Jei neklystu, baigus buhalteriją į MRU magistrą stojimo nėra  schmoll.gif , tik baigus kitas specialybes...


idomiai MRU iskire tik buhalterius
manau nieko kito neliks tik jei istosiu mokytis VU Vilniuje
Atsakyti
o nemanai kad jei Kaune neįstojai, tai Vilniuj dar mažiau šansų, nes ten kiek skaičiau, tai vidurkis virš 9 turėtų būti, bent jau pagal pernai met stojusius žiūrint
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2008 05 14, 10:38)
o nemanai kad jei Kaune neįstojai, tai Vilniuj dar mažiau šansų, nes ten kiek skaičiau, tai vidurkis virš 9 turėtų būti, bent jau pagal pernai met stojusius žiūrint


tai pernai buvo kita situacija, nes uz darbo staz nieko nedadejo, o siemet dades
mano vidurkis su stazu virs devyniu ir yra.man tai ta sistema kaune vidurkio skaiciavimo nepatinka
konkursas kiek zinau tiek vilniui tiek kaune vienodas buvo
o kaune kiek zinau korupcija yra, ir mokytis zymiai sunkiau, bet cia tik is nuogirdu...
Atsakyti
Na matai šimet visai kita formulė kaip man sakė, nes už darbo stažą dadės tik 0,01, tai matyt sistema visai kita skaičiavimo, nes pernai kiek žinau 1 balas
Atsakyti
taip, o Vilniui visos taisykles liko tokios pacios del to ir stojau ten
ir be to jei i pokolegines nepriims, tai dar i islyginamases dokumentus padaviau.
Atsakyti
QUOTE(dilet@ @ 2008 05 14, 13:02)
taip, o Vilniui visos taisykles liko tokios pacios del to ir stojau ten
ir be to jei i pokolegines nepriims, tai dar i islyginamases dokumentus padaviau.


išlyginamosios? kaip kaip papasakok kas čia per dalykas biggrin.gif
Atsakyti
Na kiek žinau, jų trukmė ne 2, o 3 metai, ir į jas dažniausiai stoja baigusieji ne kolegijas, o aukštesniąsias arba kolegijas bet su prastesniu vidurkiu
Atsakyti
Sveikos,
turiu toki durna klausima jau istojusioms ar dar tik besiruosianciom.. blush2.gif
kokius reikia tureti dokumentus, kurie irodytu darbo staza? Is kur juos gauti?Is sodros?
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 05 16, 13:11)
Sveikos,
turiu toki durna klausima jau istojusioms ar dar tik besiruosianciom.. blush2.gif
kokius reikia tureti dokumentus, kurie irodytu darbo staza? Is kur juos gauti?Is sodros?

Taip, Sodra išduoda tokias pažymas smile.gif .
Dar patarimas stojančioms į VU: duokit prašymus ir į Vilnių, ir į Kauną, jei tikrai norit studijuot ir jei jums miestas nesudaro labai didelio skirtumo. Kalbu iš patirties: Kaune mums neužskaitė kreditų dėl jiems vieniems žinomų ir mums nenorimų paaiškinti priežasčių, nors butume patekę į pirmas sustojusiųjų gretas doh.gif O Vilniuje kažkodėl viskas buvo gerai su visais kreditais, jiems nekilo jokių klausimų - ir įstojome be problemų (įsidėmėkit - tas pats universitetas!). Aš taip pat norėjau studijuoti Kaune dėl mažesnio atstumo nuo namų, bet dabar net džiaugiuosi, kad papuoliau į Vilnių: mokytis daug lengviau, nei Kaune, nėra jokių namų darbų ir kontrolinių, kaip Kaune, patogesnis paskaitų laikas (2 ar net tik 1 kartas per mėn.), net dėstomi dalykai kiti....Nėra aukštosios matematikos, pvz....... Todėl nepadarykit klaidos! Sėkmės stojant! 4u.gif
Atsakyti
o kuom skiriasi pokolegines ir islyginamosios studijos? blink.gif aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2008 05 16, 14:53)
o kuom skiriasi pokolegines ir islyginamosios studijos?  blink.gif  aciu uz atsakyma smile.gif


Praktiškai tas pats. Jei trūksta kreditų, reikia mokytis 3 m., jei ne - 2 m. Bet kuriuo atveju jos bus pokoleginės, nes stojama tik baigus kolegiją ir nereikia studijuot visų tų 4 ar daugiau metų......... Maždaug taip...... blush2.gif
Va čia gali pasiskaityt, kad aiškiau pasidarytų: http://www.ef.vu.lt/...stojantiesiems/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @egle@: 16 gegužės 2008 - 14:41
mergytes, jau yra istojusiuju sarasai (islyginamuju) ax.gif
Atsakyti