Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(Rida_R @ 2007 02 27, 13:40)
Karvė nėra tas pats, kas šuo  4u.gif
Karvė=Šuo=Katė=Ožka=Višta=.... visi jie naminiai gyvūnai/gyvuliai, teikiantys tam tikrą estetinę ar praktinę naudą savo šeimininkams ir/arba aplinkiniams žmonėms. Jei jūs mylite savo šunis ir laikote juos kaip savo vaikus - tao jūsų reikalas. Man gyvūnas visada bus žemiau už homo sapiens.
QUOTE(Rida_R @ 2007 02 27, 13:40)
Mano problema smile.gif O mano šuo, man lygu mano vaikas - vadinasi aš už jį kovosiu smile.gif
Puiku - kovokite. Tai jūsų asmeninė ir pilietinė teisė.
QUOTE(Rida_R @ 2007 02 27, 13:40)
O dėl karvės bute - jei ji bus laikoma taip kaip aš laikau šunis - tai nors ir visą bandą tegul laiko. Ar krokodilą ar dar ką nors  lotuliukas.gif
Pasikartosiu - aš prieš tokius šunų "mylėtojus", kurie triukšmauja, teršia aplinką, nereaguoja į aplinkinių baimę šunims. Vadinasi, su jumis nereiktų "kovoti" nei teisiškai nei kaip kitaip.
QUOTE(Rida_R @ 2007 02 27, 13:40)
O dabar šiaip pasvarstymas (netaikomas niekam asmeniškai): aš turiu šunį, tai mano problema; kaimynų vaikai verkia naktimis, o aš girdžiu ir miegoti negaliu - tai mano problema, kiti vaikai žaidžia krepšinį namie - pasakius tėvams, jie netiki, o man tinkas byra - tai mano problema
Tai didelė problema ir jūsų vietoje aš ieškočiau teisinių problemos sprendimo būdų, jei tie tėvai ignoruoja jūsų skundus. Tai jūsų teisė.

Papildyta:
QUOTE(Patarshka @ 2007 02 27, 13:50)
man pvz nepatinka kad kaimynas važinėja su lexusu, jo galingas variklis trukdo man ilsėtis, naktimis kaukia signalizacija, pastoviai palieka padangų žymes ant pievutės ir tepalo balas ant takelio, tai  jamam ir atimam, parduodam, nes man maišo ir aš neduosiu sutikimo jam su juo važinėti smile.gif

Suprantu jūsų nepasitenkinimą. Jūsų vietoje, ieškočiau sprendimo būdų. Pradžiai galbūt pasikalbėti, o gal ir visai nesikalbėjus kreipčiausi į teisėsaugą. Pietvutėse važinėtis griežtai draudžiama KET. Jis būtų baudžiamas, tiesa, mašinos už tokį pažeidimą neatimtų.
QUOTE(Patarshka @ 2007 02 27, 13:50)
Tai negi mes dabar prieš kraustydamiesi turėjome gauti kaimynų leidimus? smile.gif)) Dauguma butų net neturi sąvininkų nes yra perparduodami... Man net tokia mintis į galvą nešautų 

Kaip minėjau, nežinau ką pasakyti jūsų atveju. Situacija kebli.
QUOTE(Patarshka @ 2007 02 27, 13:50)
kaimynų papūgėlės daug triukšmingesnės už mano šunį, aš apskritai nesuprantu tokio skrupulingai perdėto požiūrio
Tai yra tik todėl, esu tikras, kad jūs pati laikote šunį. Žmonės, kurie laiko kažkokį naminį gyvūną, niekada nesupras tų, kurie nelaiko ir atvirkščiai. "Sotus alkano neužjaučia" wink.gif
QUOTE(Patarshka @ 2007 02 27, 13:50)
Beje pagal tą patį 27.7 punktą kaimynų neprieštaravimo reikia ir pradedant laikyti kates . Taip kad vienas mžogus gali kreiptis į atitinkamas instancijas dėl šuns kitas dėl katės ir jie bus vienodai lygūs, nes taisyklės tos pačios wink.gif

Visiškai sutinku thumbup.gif Tik dar kartą (jau kokį šimtąjį) pasikartosiu - niekaip nebandyčiau prieštarauti/kenkti "tvarkingų" naminių gyvūnų augintojams ir jų gyvūnams. Jei katė kniauktų naktimis (pvz. "morčiaus metu") taip, kad man trukdytų miegoti - lygiai taip pat pabandyčiau pakovot už savo teises. Ketiname už 1-2 mėnesių įsigyt katę, bet greičiausiai neprašysiu kaimynų "neprieštaravimo", nes tikiu, kad tos katės jie niekad nepamatys ir neišgirs.
Atsakyti
zmiejau, pagal tave visi viską turėtų spręsti tik teismuose doh.gif rolleyes.gif tu tikrai to nori? g.gif
Atsakyti
Pats taisykliu ruosiesi nesilaikyti, tai ko is kitu reikalauji? Reikes vaikscioti ir prasyti rastisko leidimo, nes tu tai taip supranti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karinna: 27 vasario 2007 - 14:26
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 27, 14:14)
Ketiname už 1-2 mėnesių įsigyt katę, bet greičiausiai neprašysiu kaimynų "neprieštaravimo", nes tikiu, kad tos katės jie niekad nepamatys ir neišgirs.

kažkas naujo bigsmile.gif
bėt dėl to neišgirs ir nepamatys, tai aš nebūčiau tokia tikra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 27, 14:14)
Pasikartosiu - aš prieš tokius šunų "mylėtojus", kurie triukšmauja, teršia aplinką, nereaguoja į aplinkinių baimę šunims. Vadinasi, su jumis nereiktų "kovoti" nei teisiškai nei kaip kitaip.


Tai, gal būt ir daugelis nelaikančių šunų (bet ne kvailai principingų ar šiaip piktybiškų) žmonių galėtų sutikti, jog laikyčiau tuos šunis bute ir jų kaimynystėj, bet kaip nepagyvenus šalia jų įrodyti, kad šunys laikomi tvarkingai? Bet, norint pagyventi ir įrodyti reikia leidimo na, sakykim, kad ir raštiško g.gif
Uždaras ratas gaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 27, 14:14)
Karvė=Šuo=Katė=Ožka=Višta=....  visi jie naminiai gyvūnai/gyvuliai, teikiantys tam tikrą estetinę ar praktinę naudą savo šeimininkams ir/arba aplinkiniams žmonėms.


Maišai į vieną dvi sąvokas: "naminiai gyvūnai "ir "ūkinės paskirties gyvūnai".
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 27, 11:15)
Aš kalbu apie naujos statybos butus, kur visi "pradeda gyvenimą iš naujo". Atsikėlus į naują gyvenamąją vietą viskas PRASIDEDA iš naujo. O gal ir kaimietis, atsikėlęs iš kaimo į miestą turi teisę atsivežti savo karves?



Keliausi i toki nama ir niekas neprase manes jokiu leidimu, kad galetu laikyti suni, o name tikrai netruksta sunu. Jauciu zmiejuj labai nepatiktu mano kaimynai, nes mes priglaudem benami suni, pastatem jam voljera, jis pas mus labai ant svetimu loja, o savus labai myli thumbup.gif Beje registruotas ir mokesciai mokamo, o laikomas jis pas mus 2 5auksciu kieme biggrin.gif
Atsakyti
Istrauka is Kauno taisykliu:
Gyvūnai – visų rūšių laukiniai gyvūnai, taip pat gyvūnai, kurių auginimu ir laikymu rūpinasi žmogus.
Laukiniai gyvūnai – nuolat laisvėje gyvenantys gyvūnai.
Naminiai gyvūnai – visi istoriškai prijaukinti (domestikuoti) gyvūnai.
Ūkinės paskirties gyvūnai – visi gyvūnai, laikomi ir veisiami maistui, kailiams, vaistams ir kitai produkcijai gauti, namams saugoti, darbo ir kitiems tikslams.
Benamiai gyvūnai - naminiai ar buvę prijaukinti laukiniai gyvūnai, netekę ryšio su savininkais.
Pavojingi gyvūnai – gyvūnai, kurie dėl biologinių savybių nuolat kelia pavojų žmonių ar gyvūnų gyvybei ar sveikatai.
Nelaisvėje gyvenantys laukiniai gyvūnai – gyvūnai, kuriems sudaromos dirbtinės sąlygos, kad žmogus galėtų tiesiogiai juos veikti. Šiai kategorijai priskiriami zoologijos soduose, akvariumuose, terariumuose, okeanariumuose, namų sąlygomis laikomi arba dėl sužeidimų ar kitų priežasčių susiję su žmogumi gyvūnai.

Taigi tik sarginiai sunys yra priskiriami prie ukines paskirties gyvunu. Visi kiti prie naminiu. Sunis nieks neveisia ir neaugina maistui, kailiams, vaistams ir kitai produkcijai gauti, darbo tikslams.
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kodėl čia visi daro kažkokią problemą iš tų šunų laikymo daugiabučiuose. g.gif Niekada neprašiau jokio kaimynų sutikimo laikyti šunis schmoll.gif ir nežadu to daryti. Bet nuolat paklausiu savo kaimynų, ar maniškė škotukė netriukšmauja dienomis, kai mūsų nėra. Klodami naujas grindis, darėme sustiprintą garso izoliaciją, nes mūsiškė mėgsta mėtyti tuos sunkius metalizuotus kamuolius. Ir niekas mumis nesiskundžia, puikiai sutariame su kaimynais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingries @ 2007 02 27, 14:51)
Niekaip nesuprantu, kodėl čia visi daro kažkokią problemą iš tų šunų laikymo daugiabučiuose. g.gif Niekada neprašiau jokio kaimynų sutikimo laikyti šunis schmoll.gif ir nežadu to daryti. Bet nuolat paklausiu savo kaimynų, ar maniškė škotukė netriukšmauja dienomis, kai mūsų nėra. Klodami naujas grindis, darėme sustiprintą garso izoliaciją, nes mūsiškė mėgsta mėtyti tuos sunkius metalizuotus kamuolius. Ir niekas mumis nesiskundžia, puikiai sutariame su kaimynais ax.gif

drinks_cheers.gif mūsų šuniukas garsiausiai loja, net mum ausis užgula biggrin.gif ir be vienos minutės dešimta valandą vakaro dar leidžiame jai taip triukšmauti, nuo dešimtos jau nebe mirksiukas.gif ir mūsų kaimynai ją irgi myli, vienas net glaudžia ir bučiuoja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 02 27, 15:56)
drinks_cheers.gif mūsų šuniukas garsiausiai loja, net mum ausis užgula biggrin.gif ir be vienos minutės dešimta valandą vakaro dar leidžiame jai taip triukšmauti, nuo dešimtos jau nebe mirksiukas.gif ir mūsų kaimynai ją irgi myli, vienas net glaudžia ir bučiuoja cool.gif

Na va, reikia tik supratimo ir pagarbos vienas kitam - ir problemų mažiau būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2007 02 23, 13:49)
na,ji labai nori prisikabinti prie mano šunų, bet nelabai randa kaip... Tai paskutinis bajeris buvo, kad ji rėkavo, kad šunys PRIŠIUKŠLINA laiptinėj  mirksiukas.gif Paprašius parodyti, kur mano šunys prišiukšlino, ji rodo į saulėgrąžų lukštus ir saldainių popieriukus besimėtančius ant laiptų ir rėkia, kad tai šunų darbas  blink.gif  lotuliukas.gif 

oi kokia pazistama situacija doh.gif mano mama lygiai tokia pat problema turi, nes priesais gyvenantis kaimynas ir jo zmona baisiai nemegsta sunu, kartais atrodo, kad zmoniu taip pat blink.gif biggrin.gif tai va gyvenom sau ramiai kol neatsikrauste tokia zombiu seimynele, mano mama suni isigijo kur kas anksciau, o sitie nespejo uzpakalio prisilt kaip jau pradejo begiot i policija ir rasinet pareiskimus blink.gif na suniukas ne zaisliukas anglu buldogas, bet ramus geras, gal tik isvaizda baisoka ax.gif tai paskutinis bajeris buvo, kai jis atejo pas mama ir sako jusu suo prisiko prie mano rusio duru blink.gif suo palaidas nebegioja, nes paskui buna ji labai sunku pagaut o ir rusys uzrakintas, tai taip iseitu, kad mama turejo eit i rusi tam, kad isvedziot suni ir dar pataikyt visus reikaliukus atlikti butent prie jo duru lotuliukas.gif ai toks keistuolis vaiksto su fotoaparatu, jei tik kas nepatinka pradeda fotografuot ir bega i policija pareiskimus rasyt blink.gif stupid.gif karta atsiveziau savo prancuzu buldoga, tai tas nuleke pasiskust, kad pas kaimynus pilna koviniu sunu doh.gif lotuliukas.gif ir dar daug tokiu '' nuotykiu '' per tuos pora metu buvo, prisiminiau ta pati paskutini, ir ka tokiu atveju daryt? juk suo ne maziukas ir jau nebegali kazkam atiduot tik del to, kad kaimynui nepatinka schmoll.gif
Atsakyti