Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 09:58)
Tiesiog jei šuo su antsnukiu - aš drąsiai galiu praeiti pro jį (ypač bijau dėl savo vaiko/-ų saugumo) ir tada visiškai nesvarbu jo veislė, psichologinė būsena ar charakteris. Blogiausia ką jis galėtų padaryti - mane ar mano vaiką pargriauti.



Oi ne, zmiejau, klysti. Stambus šuo su metaliniu antsnukiu gali padaryti labai daug žalos. Tarkim, šuo yra labai draugiškas ir, deja, neišauklėtas. Jis ištrūksta iš šeimininko rankų ir atbėga pasisveikinti su tavim ar tavo vaiku. Jei šuo be antsnukio - jis gali pargriauti, aplaižyti, išpurvinti. Kur kas blogiau jei jis su metaliniu antsnukiu. Tada mažiausia ką užsidirbsite - tai pora GERŲ mėlynių smile.gif Blogiausiu atveju būna visko - ir sulaužytų šonkaulių. Metalinis antsnukis veikia kaip kastetas smile.gif O jėgos dideis šuo turi oi kaip daug.
todėl manau kad šuns psichologinė būsena ir IŠAUKLĖJIMAS yra kur kas svarbiau už tai, su antsnukiu jis ar be smile.gif Tuo labiau kad šuniui išmokti antsnukį nusiimti sako nėra sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2007 03 01, 10:44)
Sausa statistika, kadangi šiuo metu neturiu ką veikti
lotuliukas.gif
zmiejus - 24 žinutės per temą
*VICI* - 17 žinučių per temą
ir, kad neįsižeistų suskaičiuotieji mano yra 16 su šita wink.gif

O dėl palaidų šunų ir pievų pilnų š... manau pyksta ne tik nelaikantieji šunų  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif bet tai ilgis kooooooks pas zmiejų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2007 03 01, 10:44)
O dėl palaidų šunų ir pievų pilnų š... manau pyksta ne tik nelaikantieji šunų  mirksiukas.gif


Dar labiau netgi biggrin.gif Nes:
1. palaidi šunys labai domisi mano šuniu, o žmonėmis paprastai nesidomi;
2. kai vedžioju šunį, tenka maknoti per pievas, todėl tikimybė įsilipti į šuns š... gerokai padidėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 10:34)
ir šiaip tai atmintį trumpą turi, nes jau pamiršai priekaištus dėl antsnukių, pavadžių, š... ir t.t.tt. mirksiukas.gif

Nieko nepamiršau wink.gif Tie trys punktai, kurių, tikiuosi, laikysis visi kaimynai, yra mano pozicijos pagrindas. Visa kita - derybų/diskusijų/susitarimų reikalas. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Rida_R @ 2007 03 01, 10:44)
Sausa statistika, kadangi šiuo metu neturiu ką veikti
lotuliukas.gif
zmiejus - 24 žinutės per temą
*VICI* - 17 žinučių per temą

Muahahaha... geras. Nesitikėjau. biggrin.gif Ir dar turint galvoj, kad vienoje barikadų pusėje 10-15 pašnekovų (nesupykit, neskaičiavau), o kitoje - AŠ VIENAS!
Papildyta:
QUOTE(manjana @ 2007 03 01, 10:49)
Oi ne, zmiejau, klysti. Stambus šuo su metaliniu antsnukiu gali padaryti labai daug žalos. Tarkim, šuo yra labai draugiškas ir, deja, neišauklėtas. Jis ištrūksta iš šeimininko rankų ir atbėga pasisveikinti su tavim ar tavo vaiku. Jei šuo be antsnukio - jis gali pargriauti, aplaižyti, išpurvinti. Kur kas blogiau jei jis su metaliniu antsnukiu. Tada mažiausia ką užsidirbsite - tai pora GERŲ mėlynių smile.gif Blogiausiu atveju būna visko - ir sulaužytų šonkaulių. Metalinis antsnukis veikia kaip kastetas smile.gif O jėgos dideis šuo turi oi kaip daug.
todėl manau kad šuns psichologinė būsena ir IŠAUKLĖJIMAS yra kur kas svarbiau už tai, su antsnukiu jis ar be smile.gif Tuo labiau kad šuniui išmokti antsnukį nusiimti sako nėra sudėtinga.

Tegu bus taip, kaip sakai. Nesiginčysiu, nes tikrai neišmanau šunų reikaluose. Esmė ta, kad mėlynės, seilės, purvas ir pan. yra niekis lyginant su galimybe turėti randų visam gyvenimui arba net mirti (tik nepradėkit už tai manęs spardyt) smile.gif
Atsakyti
labai teisingai manjana pastebejo. siek tiek paskaitinejau diskusijos pradzia ir dabartinius zmiejaus pasisakymus. tad ka galiu pasakyti:
zmiejau, suprantu tave, kad tu nori, jog sunys butu laikomi, vedziojami tvarkingai, apie sh.. surinkima net nekalbu. viskas puiku ir as tam visiskai pritariu isskyrus viena momenta - antsnuki. neteisingas dideles dalies lietuviu poziuris i juos, o ypac teveliu su mazais aikais. manjana tau pateike puiku pavyzdi, kaip antsnukis gali buti blogiau. aisku, antsnukis menks malonumas paciam suniui, bet si karta tikrai neakcentuosiu sio dalyko, nes jis nera esminis - juk ne be reikalo sako, kad suo ir kariamas pripranta ax.gif
svarbiausia, kad zmogus dresuotu savo suni, sugebetu ji suvaldyti, o teveliai ismokintu vaikucius tinkamai elgtis su sunimis, ypac svetimais. tada butu zymiai maziau tokio pobudzio diskusiju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 10:50)
lotuliukas.gif bet tai ilgis kooooooks pas zmiejų doh.gif  lotuliukas.gif
Ilgis irgi tik todėl yra didelis, kad "atsišaudau" į daugybę man skirtų pasisakymų. Tuo tarpu tau reikia atsakyti praktiškai tik į mano. Tiesa, gali ir į juos neatsakyt, nes nelabai mes turim apie ką ir diskutuot, nes juk tu "negali pamatyti nė žingsnelio toliau už savo šuns/šunų pavadėlio" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 10:56)
Tegu bus taip, kaip sakai. Nesiginčysiu, nes tikrai neišmanau šunų reikaluose. Esmė ta, kad mėlynės, seilės, purvas ir pan. yra niekis lyginant su galimybe turėti randų visam gyvenimui arba net mirti (tik nepradėkit už tai manęs spardyt) smile.gif


Jeigu tavo vaikui koks draugiškas 80 kg sveriantis bulmastifas sulaužys šonkaulius metaliniu antsnukiu - žinok jis irgi gali mirti...

Tiesiog išsakau poziciją, kodėl, mano manymu, yra daug geresnių priemonių apsaugoti žmones nuo šunų keliamo pavojaus nei antsnukiai 4u.gif Todėl manau, kad tavo 3 pagrindiniai reikalavimai nėra labai protingi ir būtų galima sugalvoti kur kas geresnius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2007 03 01, 10:56)
labai teisingai manjana pastebejo. siek tiek paskaitinejau diskusijos pradzia ir dabartinius zmiejaus pasisakymus. tad ka galiu pasakyti:
zmiejau, suprantu tave, kad tu nori, jog sunys butu laikomi, vedziojami tvarkingai, apie sh.. surinkima net nekalbu. viskas puiku ir as tam visiskai pritariu isskyrus viena momenta - antsnuki. neteisingas dideles dalies lietuviu poziuris i juos, o ypac teveliu su mazais aikais. manjana tau pateike puiku pavyzdi, kaip antsnukis gali buti blogiau. aisku, antsnukis menks malonumas paciam suniui, bet si karta tikrai neakcentuosiu sio dalyko, nes jis nera esminis - juk ne be reikalo sako, kad suo ir kariamas pripranta  ax.gif
svarbiausia, kad zmogus dresuotu savo suni, sugebetu ji suvaldyti, o teveliai ismokintu vaikucius tinkamai elgtis su sunimis, ypac svetimais. tada butu zymiai maziau tokio pobudzio diskusiju  4u.gif

Vienintelė bėda yra tai, kad šunų savininkai nevaikšto su didžiuliais transparantais, kur aiškiai iš tolo matytųsi kiek jis yra teisingas šuns dresuotojas, koks šuns charakteris ir kad jis tikrai "nesumąstys" ištrūkti iš šeimininko rankų ir krimstelti praeiviui. Juk yra dvi skirtingos šunininkų kategorijos - profai, kaip dauguma jūsų, ir šiaip snobai, kuriems reikalingas tik "imidžas", o visa kita - nesvarbu. Niekad negali žinot, kuris iš jų ateina prieš tave. Aišku, to nepasakysi apie gerai pažįstamą kaimyna. blush2.gif Šiaip šunys man patinka, kaip ir kiti padarai. Savo vaiką irgi pratinu bendraut su visais normaliais gyviais. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(manjana @ 2007 03 01, 10:59)
Jeigu tavo vaikui koks draugiškas 80 kg sveriantis bulmastifas sulaužys šonkaulius metaliniu antsnukiu - žinok jis irgi gali mirti...
Tiesiog išsakau poziciją, kodėl, mano manymu, yra daug geresnių priemonių apsaugoti žmones nuo šunų keliamo pavojaus nei antsnukiai  4u.gif Todėl manau, kad tavo 3 pagrindiniai reikalavimai nėra labai protingi ir būtų galima sugalvoti kur kas geresnius  mirksiukas.gif

Nagi prašau mane pataisyti, ir sugalvoti geresnius reikalavimus. Man įdomu. O dėl mirimo nuo šonkaulių sulaužymo - tai, deja, neįsivaizduoju kaip nuo to apsisaugot. Juk neišdrįsčiau jums pasiūlyti visus šunis, sveriančius daugiau nei 30kg (pvz.) tiesiog uždrausti lotuliukas.gif Yra galimybės apsisaugot nuo nelaimių, o kartais tiesiog nėra. Mašinų irgi nenoriu uždraust, kad nieko nieks nenutrenktų einančio per perėją. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmiejus: 01 kovo 2007 - 11:03
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 10:58)
Ilgis irgi tik todėl yra didelis, kad "atsišaudau" į daugybę man skirtų pasisakymų. Tuo tarpu tau reikia atsakyti praktiškai tik į mano. Tiesa, gali ir į juos neatsakyt, nes nelabai mes turim apie ką ir diskutuot, nes juk tu "negali pamatyti nė žingsnelio toliau už savo šuns/šunų pavadėlio"  ax.gif

aš ir nenoriu matyti smile.gif aš šunų nebijau kaip kai kurie mirksiukas.gif aš juos myliu, o tie, kurie man kelia grėsmę ar nepatinka - aiškinuosi su jais ar jų šeimininkais vietoje ir dėl to temų forumuose neatidarinėju mirksiukas.gif
man daugiau trukdo vaikai ir jų daroma žala, bet neinu į jų forumus ir nekuriu temų, nes suprantu, kad spygaujantys, triukšmaujantys ar dar kitokie vaikai, tai tik mano problema, nes jie yra vaikai smile.gif o šunys yra tik šunys ir kai aš nešu iš penkto aukšto savo šuniuką į lauką ir jis cypia ir loja visa gerkle, nes kuo greičiau nori į lauką ir nenori būti nešamas, o nori eiti pats, bet šunim nelabai sveika lipti laiptais žemyn ir negaliu jos paleisti, aš visiškai jos netramdau, nes ji tiesiog rodo savo emocijas, savo būseną ir turi tam teisę, naktim nevedžioju, tai niekas man nieko neturi sakyti, nors tikiu, kad visi kaimynai girdi kasdien, kai mes einam į lauką biggrin.gif tongue.gif
tai va zmiejau, tik tolerancijos ir norėjau iš tavęs per visą šią temą cool.gif beje, apie tai jau irgi kalbėjom, jau vėl kartojamės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 11:10)
o šunys yra tik šunys ir kai aš nešu iš penkto aukšto savo šuniuką į lauką ir jis cypia ir loja visa gerkle, nes kuo greičiau nori į lauką ir nenori būti nešamas, o nori eiti pats, bet šunim nelabai sveika lipti laiptais žemyn ir negaliu jos paleisti, aš visiškai jos netramdau, nes ji tiesiog rodo savo emocijas, savo būseną ir turi tam teisę,


Tu rimtai leidi laiptinėj loti? Taigi ten taip skamba blink.gif Aš tai griežtai draudžiu laiptinėj balsą kelti. O jei pas kaimynus mažas vaikiukas pietų miega? Ar anksti ryte dar kažkas miega?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 11:10)
aš ir nenoriu matyti smile.gif aš šunų nebijau kaip kai kurie mirksiukas.gif aš juos myliu, o tie, kurie man kelia grėsmę ar nepatinka - aiškinuosi su jais ar jų šeimininkais vietoje ir dėl to temų forumuose neatidarinėju mirksiukas.gif
man daugiau trukdo vaikai ir jų daroma žala, bet neinu į jų forumus ir nekuriu temų, nes suprantu, kad spygaujantys, triukšmaujantys ar dar kitokie vaikai, tai tik mano problema, nes jie yra vaikai smile.gif o šunys yra tik šunys ir kai aš nešu iš penkto aukšto savo šuniuką į lauką ir jis cypia ir loja visa gerkle, nes kuo greičiau nori į lauką ir nenori būti nešamas, o nori eiti pats, bet šunim nelabai sveika lipti laiptais žemyn ir negaliu jos paleisti, aš visiškai jos netramdau, nes ji tiesiog rodo savo emocijas, savo būseną ir turi tam teisę, naktim nevedžioju, tai niekas man nieko neturi sakyti, nors tikiu, kad visi kaimynai girdi kasdien, kai mes einam į lauką biggrin.gif tongue.gif
tai va zmiejau, tik tolerancijos ir norėjau iš tavęs per visą šią temą cool.gif  beje, apie tai jau irgi kalbėjom, jau vėl kartojamės doh.gif
O kokio netikėto "teigiamo" ir malonaus pasisakymo sulaukiau iš tavęs wink.gif thumbup.gif Tai pagal viską, ką papasakojai, nematau nė vieno dalyko, dėl kurio kelčiau kokias nors pretenzijas tau, jei būčiau kaimynas. O tolerancija - tai būtent tai, ko aš siekiu. Tik šiek tiek pagalvoti apie visus artimiausius kaimynus prieš priimant kokius nors jų gyvenimo kokybę galinčius įtakoti sprendimus. Tik tiek. Ypač, kai tai skatina ir visuomenės atstovų sukurtos taisyklės.
P.S. kad nesakytum, kad nesilaikau savo pozicijos, dar paklausiu, ar susirenki savo šuniuko kakiukus? lotuliukas.gif Jei taip - viskas ok smile.gif
Atsakyti
bl.. tiek rašiau, viskas dingo blink.gif doh.gif kažką ne tą netyčia paspaudžiau blush2.gif
na ką daryt dabar?
trumpai - mums kai kurie kaimynai irgi savotiškai trukdo, bet dėl to jiems nepriekaištaujam, jie tokie yra ir turi teisę tokiais būti smile.gif
mes irgi esam, kokie esam smile.gif
dar nė karto nesipykom su kaimynais ir jie su mumis, tfu, tfu, tfu. Jau gana pas mano tėvus durni kaimynai, ten užtenka pykčių doh.gif
o dėl Jeannie rėkimo, ji juk nekalta, kad gyvenam penktam aukšte, ji gal norėtų, kad gyventumėm pirmam ir greičiau pasiektumėm lauką smile.gif ir ji žino, kad pati kojas turi ir eiti gali, bet deja negalima, o ji juk to nesupranta ir aš jai to neišaiškinsiu, ji šuniukas, ne žmogus smile.gif
o einam mes ne ryte, ne per pietus, o apie 7 val. vakaro smile.gif
Atsakyti