Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 15:05)
Prisipažink, kodėl gerai, kad mes ne kaimynai? biggrin.gif Rūkai laiptinėse, tūsinies per naktis, šiukšlini, "šikini" šunį ant pievučių ir takelių, važinėji po vaikų aikšteles ar dar ką darai nelegalaus?  lotuliukas.gif

Jau perlenkt lazdos tikrai nereikia doh.gif cia kalbam apie sunis g.gif mano augintiniai labai draugiski ir dziaugiasi su kaimynais, kaimynai atsako tuo paciu thumbup.gif paglosto, pakalbina wub.gif tai va del to ir gerai, kad mes ne kaimynai bigsmile.gif , nes tavo poziuris i sunis man nepriimtinas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 14:09)
perdedi, kaip ir per visą diskusiją doh.gif tiesiog žmogus pašonėje nenori bambeklio, kuris visada nužiūrinės ar jorkas su pavadėliu, antsnukiu, nors niekas jorkams jo nededa ar pan.

Nu koks aš bambeklis.. Jei viskas išsiaiškinama iš karto - nelieka jokių "bambėjimų".
QUOTE(*VICI* @ 2007 03 01, 14:09)
aišku, elementari tvarka turi būti, bet kartais ji net ne iš blogos valios pažeidžiama, tai negi dabar iš karto "bausti"? o kur tada "pasigailėti"?


Jau minėjau:

QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 12:05)
Stuksenimas, gręžimas - tik iki 10 vakaro. Kitaip - pokalbiai-->Skundas-->Policija. Aišku, vienkartiniams atsitikimams tai negalioja. Tik įpročiui. Tas pats ir "baliukai". Manau visi jų karts nuo karto turime. Tai normalu.


Papildyta:
QUOTE(liza @ 2007 03 01, 14:16)
Jau perlenkt lazdos tikrai nereikia  doh.gif  cia kalbam apie sunis  g.gif  mano augintiniai labai draugiski ir dziaugiasi su kaimynais, kaimynai atsako tuo paciu  thumbup.gif paglosto, pakalbina  wub.gif  tai va del to ir gerai, kad mes ne kaimynai  bigsmile.gif , nes tavo poziuris i sunis man nepriimtinas  mirksiukas.gif

Supratau. Na ką padarysi - visiems neįtikčiau šiaip ar taip. Sėkmės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 15:19)
Nu koks aš bambeklis.. Jei viskas išsiaiškinama iš karto - nelieka jokių "bambėjimų".
Jau minėjau:
Papildyta:

Supratau. Na ką padarysi - visiems neįtikčiau šiaip ar taip. Sėkmės wink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:15)
Bijau tik vieno - žmonės yra dideli apsimetėliai - turi jie tą savybę, ir dėl to gražaus žetono galėtų daug padaryti, kad nereiktų "vargti" su antsnukiais.


Oi, manau kad vargti dėl to žetono jie tingėtų daug labiau biggrin.gif Juk tam reikia šunį dresuoti, o tai užtrunka daug laiko, reikalauja daug kantrybės ir kainuoja daug pinigų.

QUOTE
Neabejoju, kad ir sąžiningai gavę tuos žetonus kai kurie greit pamirštų apie atsakingą šuns auginimą ir priežiūrą... Nemanai?


galima kasmet pakartoti testą cool.gif

QUOTE
Kai kurie tikrai bijotų bausmės.. kiti, vėl gi, - ne. O tie kiti, aišku, ir būtų mano pavadintieji "snobai".. - dažniausiai su aukso grandinėm ant kaklo, "tanku" kieme ant pievelės ir koviniu "šuniuku" su spygliuotu antkakliuku iš aukso.... wink.gif


Bet va tokie - argi manai, kad jiems bent kiek rūpi reikalavimas visus šunis vedžioti su antsnukiais??? Jiem gi giliai nusiš... Su tokiais aš nežinau kaip kovoti schmoll.gif Jiems nepadės jokios taisyklės ir jokie tvarkos pakeitimai. Tas pats ir su tokio tipo vairuotojais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 03 01, 14:41)
galima kasmet pakartoti testą  cool.gif

Sutinku. Tik ar neatsiras jau šiame forume nepatenkintų šunininkių, kurios sakys, kad tai nesąžininga jų atžvilgiu - atima laiko ir pan.?
QUOTE(manjana @ 2007 03 01, 14:41)
Oi, manau kad vargti dėl to žetono jie tingėtų daug labiau biggrin.gif Juk tam reikia šunį dresuoti, o tai užtrunka daug laiko, reikalauja daug kantrybės ir kainuoja daug pinigų.
Bet va tokie - argi manai, kad jiems bent kiek rūpi reikalavimas visus šunis vedžioti su antsnukiais??? Jiem gi giliai nusiš... Su tokiais aš nežinau kaip kovoti  schmoll.gif  Jiems nepadės jokios taisyklės ir jokie tvarkos pakeitimai. Tas pats ir su tokio tipo vairuotojais smile.gif

Tikriausiai.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 17:12)
Sutinku. Tik ar neatsiras jau šiame forume nepatenkintų šunininkių, kurios sakys, kad tai nesąžininga jų atžvilgiu - atima laiko ir pan.?



Ne, čia sėdintiem šunininkam laiko ir pinigų šunims kažkodėl niekad negaila lotuliukas.gif
Gydytis, aišku, reiktų, bet ką jau čia dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 11:07)
Vienintelė bėda yra tai, kad šunų savininkai nevaikšto su didžiuliais transparantais, kur aiškiai iš tolo matytųsi kiek jis yra teisingas šuns dresuotojas, koks šuns charakteris ir kad jis tikrai "nesumąstys" ištrūkti iš šeimininko rankų ir krimstelti praeiviui. Juk yra dvi skirtingos šunininkų kategorijos - profai, kaip dauguma jūsų, ir šiaip snobai, kuriems reikalingas tik "imidžas", o visa kita  - nesvarbu. Niekad negali žinot, kuris iš jų ateina prieš tave. Aišku, to nepasakysi apie gerai pažįstamą kaimyna.  blush2.gif  Šiaip šunys man patinka, kaip ir kiti padarai. Savo vaiką irgi pratinu bendraut su visais normaliais gyviais.  thumbup.gif

Taip ir nesuprantu g.gif vieną kart tau patinka šunys kitą kart jau ne g.gif


QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 11:49)
Šiuose 13-oje (jau) puslapių mes apie tai nekalbam. Ir neverta. Tam neužtektų ir milijono. Yra žmonių, kurie kitaip negali arba nenori gyventi. wink.gif Šiukšlinti, kiek žinau, draudžia irgi viešosios taisyklės. Už tai gresia administracinė atsakomybė. Vaikus reikia sudrausminti, vyresniųjų - deja - jau nebepakeisi.

O tu bent kartą bandei sudrausminti g.gif ir įdomu kaip tai pavyko g.gif
Vaikus pirmiausia reikia auklėti!Tada ir drausminti nereikės schmoll.gif cool.gif

QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 12:11)
5. Juk tai atsiremia į tai, kad, kaip minėjau yra profai ir snobai. wink.gif Tavo punktai yra ok, bet tik tada, jei priimtume, jog snobų nėra, tik šunininkai-profai smile.gif  thumbup.gif
Ką ir minėjau aukščiau - deja, dabartinis šunininkų (kai kurių) mentalitetas neleidžia naudoti tokių taisyklių....
Negaliu sutikti. Pagal tave, turėtų būti "skaudžiai" vaikus (na ir suaugusius) sukandžiojusių šunų šeimininkai? Ne, man net 1000 000 lt nekompensuos mano vaiko gyvenimo sugadinimo. Rimtai. Jau geriau tegu "visi" būna su antsnukiais, kol šunininkų mentalitetas pakils iki tokio lygio, kad jų nebereiktų.

Timt už vadžių ir vėl nuo pradžių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:28)
".... and here he comes!.."
biggrin.gif Visi, kurie yra ir bus mano kaimynai turės "palikti" senus blogus įpročius ten iš kur jie atsikraustė, nes tikrai neketinu su tuo taikstytis. Neketinu daužyti automobilių stiklų, nuleidinėti padangų - tik legaliais būdais sieksiu savo teisių apgynimo.  drinks_cheers.gif

Toks jausmas kad tu esi pasaulio bamba.Nusileisk ant žemės,juk "kolhoze"gyveni smile.gif Vienintelė tau išeitis-nuosavas namas lotuliukas.gif
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 01, 13:28)

Matyt tu už tai ir pyksti ant manęs, kad pradėjau šią diskusiją, nes esi engiama savo kaimynų ir susinervinai, kad kažkas drįstų ką nors prikišti tavo šuniukui, kai pati nereiški jokių pretenzijų ramybės drumstėjams...  g.gif

Žinai ir aš džiaugiuosi kad tu ne mano kaimynas.Nors ir nerūkau,ir nebe tas amžius vakaruškas daryti,bet dėja tokios kaiminystės nenoriu schmoll.gif nes tau užkliūtų bet kas,net ir garsesnis "pirstelėjimas" ax.gif
Atsakyti
Panos,nu siuskit jus ji pas zmona ar pas ka g.gif Ka jis cia rasineja ta pati per ta pati,zinot juk kaip yra su tuo internetiniu bendravimu,visokiu buna ,gal taip pasitenkinima kazkoki jaucia. Zinot tie,kur nuogi megsta rodytis,tai jiems smagu ,kad ziuri,o jei dar ka kas pasako,tai ir thumbup.gif Tai cia labai panasu tik kitokia forma. Bukit atsargios.
Atsakyti
QUOTE(juilet @ 2007 03 02, 00:47)
Taip ir nesuprantu  g.gif vieną kart tau patinka šunys kitą kart jau ne  g.gif

Taip, man patinka visokiausi gyviai. Vieni taip, kad pats laikyčiau, kiti - kad tik pasigėrėčiau jais, paglostyčiau, treti - kad būtų zoologijos sode pasižiūrėti.
Nepamenu, kad būčiau teigęs nemėgstąs šunų. Nesuprantu iš kur jūs tai įsikalat į galvą?! doh.gif

Papildyta:
QUOTE(juilet @ 2007 03 02, 01:09)
Toks jausmas kad tu esi pasaulio bamba.Nusileisk ant žemės,juk "kolhoze"gyveni  smile.gif Vienintelė tau išeitis-nuosavas namas

Gal ateityje. Nesu bamba. Viskas ko siekiu - žinot savo ir aplinkinių teises bei pareigas, kurias numato viešosios taisyklės, įstatymai. Nematau tame nieko blogo. O kame "blogį" įžvegi tu? Kuo pasireiškia "bambos" reiškinys?

QUOTE(juilet @ 2007 03 02, 01:09)
Žinai ir aš džiaugiuosi kad tu ne mano kaimynas.Nors ir nerūkau,ir nebe tas amžius vakaruškas daryti,bet dėja tokios kaiminystės nenoriu  schmoll.gif nes tau užkliūtų bet kas,net ir garsesnis "pirstelėjimas"   ax.gif

Nebūtina kiekvienam forumo pašvekovui asmeniškai pareikšti, kas su manim norėtų būti kaimynais, o kas ne. Bet ačiū už nuomonę.
Dėl "kiekvieno pirstelėjimo" nebenoriu kartotis. Jau, manau, išsiaiškinom kur yra žmogaus privataus gyvenimo ribos, ir kaip jos pažeidžiamos. Siūlyčiau perskaityti mano pasisakymus, jei vis dar kažkas neaišku.
Papildyta:
QUOTE(Bordo @ 2007 03 02, 08:38)
Panos,nu  siuskit jus ji  pas zmona  ar pas ka g.gif Ka jis cia rasineja ta pati per ta pati,zinot juk kaip yra su tuo internetiniu bendravimu,visokiu buna ,gal taip pasitenkinima  kazkoki jaucia.  Zinot tie,kur nuogi megsta rodytis,tai jiems smagu ,kad ziuri,o jei dar ka kas pasako,tai ir  thumbup.gif  Tai cia  labai panasu tik kitokia forma. Bukit atsargios.

Miela, Bordo. Kodėl tu/jūs nenustoji rašyt "postų" į šią temą, jei neturi ką pasakyti. Jau ne pirmas kartas, kai tiesiog bandai kaip nors "įkast". Juk nesunku būtų tiesiog ignoruoti šią temą? Jei kas nors mane kritikuoja arba kažko paklausia, manau, turiu teisę atsakyti, kaip ir kiekvienas supermamos dalyvis. Jei po šio mano komentaro nė viena forumo dalyvė nebeturės noro manęs nei ko nors daugiau paklausti, sukritikuoti, pasišaipyti ar įžeidinėti - pažadu, kad tema bus baigta.
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmiejus: 02 kovo 2007 - 10:54
QUOTE(zmiejus @ 2007 03 02, 11:52)
Taip, man patinka visokiausi gyviai. Vieni taip, kad pats laikyčiau, kiti - kad tik pasigėrėčiau jais, paglostyčiau,  treti - kad būtų zoologijos sode pasižiūrėti.
Nepamenu, kad būčiau teigęs nemėgstąs šunų. Nesuprantu iš kur jūs tai įsikalat į galvą?! doh.gif

Papildyta:

Gal ateityje. Nesu bamba. Viskas ko siekiu - žinot savo ir aplinkinių teises bei pareigas, kurias numato viešosios taisyklės, įstatymai. Nematau tame nieko blogo. O kame "blogį" įžvegi tu? Kuo pasireiškia "bambos" reiškinys?
Nebūtina kiekvienam forumo pašvekovui asmeniškai pareikšti, kas su manim norėtų būti kaimynais, o kas ne. Bet ačiū už nuomonę.
Dėl "kiekvieno pirstelėjimo" nebenoriu kartotis. Jau, manau, išsiaiškinom kur yra žmogaus privataus gyvenimo ribos, ir kaip jos pažeidžiamos. Siūlyčiau perskaityti mano pasisakymus, jei vis dar kažkas neaišku.
Papildyta:

Miela, Bordo. Kodėl tu/jūs nenustoji rašyt "postų" į šią temą, jei neturi ką pasakyti. Jau ne pirmas kartas, kai tiesiog bandai kaip nors "įkast". Juk nesunku būtų tiesiog ignoruoti šią temą? Jei kas nors mane kritikuoja arba kažko paklausia, manau, turiu teisę atsakyti, kaip ir kiekvienas supermamos dalyvis. Jei po šio mano komentaro nė viena forumo dalyvė nebeturės noro manęs nei ko nors daugiau paklausti, sukritikuoti, pasišaipyti ar įžeidinėti - pažadu, kad tema bus baigta.
Ačiū

Ka gali pacio paklausti, kai nuomones kaitaliojat kaip kojines. Tai geriau vyktu su kuo kitu protinga ir naudinga diskusija,nei su jum.O tai ir laikas ir mintys eikvojamos vejais.
Atsakyti
QUOTE(Bordo @ 2007 03 02, 10:59)
Ka gali pacio paklausti, kai nuomones  kaitaliojat kaip kojines. Tai geriau vyktu su kuo kitu protinga ir naudinga diskusija,nei  su jum.O tai ir laikas  ir mintys eikvojamos vejais.

Diskusija - tai ne drabstymasis purvais ar neargumentuotais pareiškimais, kuo, deja, jūsiškiai ir pasižymi. Visoje diskusijoje mano nuomonė apie šunininkus gerėjo (aišku, ne apie jus asmeniškai), mano pozicija darėsi mažiau kategoriška ir lankstesnė. "Krisiu po kojom" ir maldausiu atleidimo, jei tik jūs nurodysit kur aš mėčiausi nuo vienos nuomonės prie kitos.
Vis dėlto esu tikras, to nepadarysite, kaip to nepadarė ir *VICI*..
Atsakyti