Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(zuika12 @ 2007 10 17, 15:13)
Galeciau papriestarauti ax.gif  musu miestelyje reikia del visu sunu laikymo kaimynu sutikimo  mirksiukas.gif

kas čia toks per "Tvin Pyksas"? unsure.gif
Atsakyti
Jeigu temos autorė dar neišsiaiškino, tai galiu patarti ne tik pasiskaityti taisykles, bet ir pasiskambinti į gyvūnų registravimo tarnybą. Aš kai domėjausi, atsakė, jog reikia laiptinės aikštelės daugumos sutikimo (čia Klaipėdoje). O kai paklausiau, kas bus, jei neturėsiu, atsakė, jog registruoti jie vis tiek privalėtų.
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2007 07 05, 12:44)
Visuomenė- teisingas dalykas, bet...
Nekenčiu sintetinės visuomenės (viskas visada pagal taisykles).
JAV net koktu darėsi nuo visų noro elgtis pagal taisykles. Vokietijoje vėl dauguma kaip pakvaišę del taisyklių. Nėra erdvės saviraiškai ... (nes ir tai turi būti pagal taisykles). Visko turi būti saikingai tiek taisyklių tiek anarchijos. Gyvenu vieną kartą užtat ir gyvensiu del savęs, o ne del kitų ir kitiem leisiu gyvent del savęs.
Iš esmės aš visuomeniškas žmogus, bet labiau vertinu tarpusavio supratimą, o ne taisyklių primetamą valią.

Nu čia tai pasisakymas. Nesusilaikiau.... lotuliukas.gif
Įdomu kas būtų, jei VISI žmonės gyventų tik dėl savęs, tik pagal savo susikurtas taisykles ir tik sau.... Visai nebloga idėja fantastiniam filmui.
Siūlyčiau pačiam keltis į kokią negyvenamą salą ir ten anarchiją kelt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2008 01 02, 11:13)
Nu čia tai pasisakymas. Nesusilaikiau....  lotuliukas.gif
Įdomu kas būtų, jei VISI žmonės gyventų tik dėl savęs, tik pagal savo susikurtas taisykles ir tik sau.... Visai nebloga idėja fantastiniam filmui.
Siūlyčiau pačiam keltis į kokią negyvenamą salą ir ten anarchiją kelt  mirksiukas.gif

šiaip tokioj šaly kaip Lietuva visos taisyklės galioja "kaip kam" priklausomai nuo piniginės storio ar elementaraus naglumo.
mes savo kaimynams dėl nuolatinių kelias paras trunkančių tūsų (su muštynėmis, girtų staugimais, mergų spiegimais ir privemta laiptine) esam policiją kvietę ne vieną ir ne du kartus. nu ir niekas dėlto nepasikeitė.
su šunimis, dėkui Dievui, tokios problemos neturim. šiaip laiptinėje dauguma žmonių šunis laiko, ir niekas iš nieko leidimo nėra prašęs. bet visi labai žmoniškai sutaria.

o dėl vaikų ir šunų -- kas ką turi, tas tam šventa. ir nereikia gimdyti priešiškumo ten, kur jo visai nereikia. įdomu, iš kur pas vaikus tos šunų fobijos atsiranda, jei ne iš "rūpestingų" tėvelių, kurie iš tolo pamatę šuniuką ima spiegti kad "įkąs, apkrės" ir taip toliau.
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 21, 11:45)
Per "Labas rytas" laidą girdėjau, kad norint įsigyti šunį, būtini VISŲ daugiabučio gyventojų parašai, liudijantys, kad jie neprieštarauja tam, kad tame name jūs augintumėte šunį. Ar kas apie tai ką nors girdėjote/žinote? Gal aš kažką ne taip supratau, ar tai tiesa? Gal žinote koks tai įstatymas/įsakymas? Kas gresia nesilaikantiems šio įstatymo?
Ačiū  drinks_cheers.gif

pas mus tai jai nusipirkai suni tai turi eiti ji uzregistruot ir eit per kaimynus parasu rinkt , o jai kas nesutinka ta suni gali ir atimti ir dar ka padaryt ir kiekviena men moket po 50lt ar po 10lt nebeatsimenu , o nuosavam name tai uztenka metuose viena kart sumoket 10lt ar 50 lt neatsimenu blush2.gif taiva nezinau kaip bus mes zadam pirkt suni , o jai kas nesutiks verysad.gif unsure.gif pasiimsiu suniuka maziuka eisiu per butus ir rodysiu sakydama :ziurekit koks jis mielas mazas bejegis ir grazus sutikt prasau pasirasykit thumbup.gif thumbup.gif turetu suveikti lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jai rimtai tai truputi nerimauju , bet turetu sutikt geri kaimynai na yra 1 ar 2 keistuoles , bet gal ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(live @ 2008 06 29, 20:24)
pas mus tai jai nusipirkai suni tai turi eiti ji uzregistruot ir eit per kaimynus parasu rinkt , o jai kas nesutinka ta suni gali ir atimti ir dar ka padaryt ir kiekviena men moket , o nuosavam name tai uztenka metuose viena kart sumoket 10lt ar 50 lt neatsimenu  blush2.gif taiva nezinau kaip bus mes zadam pirkt suni , o jai kas nesutiks  verysad.gif unsure.gif
Pasiimsiu suniuka maziuka eisiu per butus ir rodysiu sakydama :ziurekit koks jis mielas mazas bejegis ir grazus sutikt prasau pasirasykit  thumbup.gif  thumbup.gif  turetu suveikti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o jai rimtai tai truputi nerimauju , bet turetu sutikt geri kaimynai na yra 1 ar 2 keistuoles , bet gal ?  smile.gif


1. Visų pirma, absoliučiai neaišku, apie kurį LT miestą kalbi.

2. Visų antra, jei vis gi TVIRTAI esi apsispręndusi, jog jau atėjo tas laikas, kai esi PASIRUOŠUSI mažylio atėjimui į namus, tai - NEPATINGĖK ir ITIN atidžiai PASKAITYTK to miesto, kuriame gyvenate, gyvūnų laikymo taisykles.
Tuomet nereiks rašyt "po 50lt ar po 10lt nebeatsimenu".
TU privalai būti atsakinga šeimininkė!

3. O trečia, nesitikėk taip NAIVIAI, kad tavo alia tokios "gudrybės" dėl dar visai mažo šunyčio ims ir iškart suveiks... Na, jeigu gana gerai pažįsti kaimynus, tuomet gali būt daugmaž rami, bet jeigu ne - tai ojjjjjj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2008 06 30, 15:32)
1. Visų pirma, absoliučiai neaišku, apie kurį LT miestą kalbi.

2. Visų antra, jei vis gi TVIRTAI esi apsispręndusi, jog jau atėjo tas laikas, kai esi PASIRUOŠUSI mažylio atėjimui į namus, tai - NEPATINGĖK ir ITIN atidžiai PASKAITYTK to miesto, kuriame gyvenate, gyvūnų laikymo taisykles.
Tuomet nereiks rašyt "po 50lt ar po 10lt nebeatsimenu".
TU privalai būti atsakinga šeimininkė! 

3. O trečia, nesitikėk taip NAIVIAI, kad tavo alia tokios "gudrybės" dėl dar visai mažo šunyčio ims ir iškart suveiks... Na, jeigu gana gerai pažįsti kaimynus, tuomet gali būt daugmaž rami, bet jeigu ne - tai ojjjjjj doh.gif

na kaimynus tai pazystu smile.gif o del mazo sunycio tai tik juokaujant parasiau ax.gif
Atsakyti
Pas mus daugumoj kaimynai dalbajobai, tai ka aš turėsiu eit ir klaust ju ar leis man šuni laikyt, ... Dėjau skersą ant tokių kaimynų , miesto savivaldybės ir visų d**ilų parlamentarų. škias
Pašiks mano šuo tai ir susitvarkysiu, nematau problemos, o jei kurie šudus palieka vaiku smėlio dėžėj - juos šaudyt arba kastruot vietoj.

O štai ką rašo gyvūnų priežiūros taisyklės mano mieste:
..."40.3. įsigyjant naują gyvūną, reikalingas daugiabučio namo daugumos aikštelės raštiškas gyventojų sutikimas"

Rašoma kad reikalingas,bet nebutinas, taip kad kaimynai nieka nepadarys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WodaLaznik: 20 gruodžio 2008 - 13:00
QUOTE(WodaLaznik @ 2008 12 20, 12:50)
Pas mus daugumoj kaimynai dalbajobai, tai ka aš turėsiu eit ir klaust ju ar leis man šuni laikyt, ... Dėjau skersą ant tokių kaimynų , miesto savivaldybės ir visų d**ilų parlamentarų. škias
Pašiks mano šuo tai ir susitvarkysiu, nematau problemos, o jei kurie šudus palieka vaiku smėlio dėžėj - juos šaudyt arba kastruot vietoj.

O štai ką rašo gyvūnų priežiūros taisyklės mano mieste:
..."40.3. įsigyjant naują gyvūną, reikalingas daugiabučio namo daugumos aikštelės raštiškas gyventojų sutikimas"

Rašoma kad reikalingas,bet nebutinas, taip kad kaimynai nieka nepadarys.

riebiai jūs čia doh.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
realiai aš mąstau taip pat, šuo yra mano nuosavybė, ne laiptinėje gyvena, kas dar per sutikimai blink.gif suprasčiau, jei ten triukšmą kelia ar ką, bet tada vėlgi turbūt jau policija, o ne kaimynų sutikimai būtų reikalingi...
pas mus visi kaimynai sutiktų, tik du durniai iš apačios ne, nes ten tai doh.gif unsure.gif nors patys kažkada augino pusę metų ne savo rotveilerį, tipo dabojo ir šikino jį pievelėje prieš langus doh.gif unsure.gif tai dėl tokių žmonių turėčiau atsisakyti idėjos turėti tokį dalyką kaip šunį??? per mano lavoną cool.gif
Atsakyti
III. SANITARIJOS, HIGIENOS IR VETERINARIJOS REIKALAVIMAI

30. Asmenys, vedžiojantys gyvūnus viešose vietose, turi turėti priemones gyvūnų išmatoms surinkti.
31. Asmuo, kurio vedžiojamas gyvūnas viešoje vietoje priteršė, nedelsdamas turi surinkti išmatas ir išvalyti priterštą vietą.


Aš irgi norėčiau šuns, bet nenoriu laikytis šių reikalavimų, tad manau, kad neturiu teisės ir šuns turėti... Neteko dar matyti tavarkant šunų pridegtas vietas. Niekam neįdomu, kad paskui su vaiku negali po pievą pavaikščioti, nes baisu įlipt į š...

Šunų augintojai, mano nuomone, yra nemaži egoistai - šuns tai mat jiems reikia, "myli", "rūpinasi", o kuopti š... jau ne, ačiū... LT dar labai toli iki vakarietiško kultūros lygio. Čia kol kas turimos tik teises, o ne pareigos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 12 20, 15:46)
III. SANITARIJOS, HIGIENOS IR VETERINARIJOS REIKALAVIMAI

30. Asmenys, vedžiojantys gyvūnus viešose vietose, turi turėti priemones gyvūnų išmatoms surinkti.
31. Asmuo, kurio vedžiojamas gyvūnas viešoje vietoje priteršė, nedelsdamas turi surinkti išmatas ir išvalyti priterštą vietą.


Aš irgi norėčiau šuns, bet nenoriu laikytis šių reikalavimų, tad manau, kad neturiu teisės ir šuns turėti... Neteko dar matyti tavarkant šunų pridegtas vietas. Niekam neįdomu, kad paskui su vaiku negali po pievą pavaikščioti, nes baisu įlipt į š...

Šunų augintojai, mano nuomone, yra nemaži egoistai - šuns tai mat jiems reikia, "myli", "rūpinasi", o kuopti š... jau ne, ačiū... LT dar labai toli iki vakarietiško kultūros lygio. Čia kol kas turimos tik teises, o ne pareigos... doh.gif

Nemanau, jog teisinga sakyti "šunų augintojai"kaip ant visų, kadangi tikrai yra žmonių,kurie surenka.
Atsakyti
'Biski' ne i tema, kaip blondine pasakysiu blush2.gif O Paryziuj kiek sunu kaaakuuuu...fui. Akis i virsu pakeli Eifeli matai is tolo, o gatves vien sh***i voliojasi lotuliukas.gif

A tai ko mes prastesnes uz paryzietes, galim ir nerinkti...
Atsakyti