Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai


Laukiu patarimo.Laikom bute šunį,visada su pavadžiu vedam į lauką,kur surenkam,ką šunelis pridaro.Kaimynai laiko katiną,kuris dažniausiai gyvena laiptinėj,ir jei tik būna durys uždarytos, priteršia pirmam aukšte.Kadangi ne visada išvalo,pradėjo piktintis visi,o katino šeimininkai visiems aiškina,kad tai mūsų šuo teršia.Ar kur nors daromas gyvūnų išmatų tyrimas,kad būtų nustatyta,kokio tai gyvūno?
Atsakyti
O, tai gal žmonės mato, kad katinas gyvena laiptinėje. Tai ir įrodinėti nieko nereikia? Pagaliau nuo katinų kvapas kitoks...
Atsakyti
QUOTE(Laplandija @ 2009 02 08, 18:32)
Laukiu patarimo.Laikom bute šunį,visada su pavadžiu vedam į lauką,kur surenkam,ką šunelis pridaro.Kaimynai laiko katiną,kuris dažniausiai gyvena laiptinėj,ir jei tik būna durys uždarytos, priteršia pirmam aukšte.Kadangi ne visada išvalo,pradėjo piktintis visi,o katino šeimininkai visiems aiškina,kad tai mūsų šuo teršia.Ar kur nors daromas gyvūnų išmatų tyrimas,kad būtų nustatyta,kokio tai gyvūno?

Patykokit ir nufotografuokit procesą smile.gif
O jei katinas turi šeimininkus, vadinasi turi gyventi jų bute, o ne laiptinėje. Laiptinėje gyvūnui ne vieta, net jei jis ir neterštų. Tai draudžia taisyklės, jomis ir galite remtis.
Atsakyti

Ačiū už patarimus,bet kad nelabai tinka...Taisyklėmis neišeina remtis,mat tai asocialūs žmogėnai,kuriems viskas galima,net ir rūkyti laiptinėj doh.gif Paprasčiausiai sumasčiau,kad reiktų ištirti ir pakabinti skelbimų lentoj,nes jau atsibodo visiems aiškinti,kieno myžalai...O dėl foto- gal ir rieks kokį savaitgalį patykoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 02 08, 21:15)


Aš irgi norėčiau Jūsų paklausti 4u.gif Gyvename nuosavų namų rajone. Bet prieš gerus kelis mėnesius kaimynai (ne patys artimiausi, už poros namų) nusipirko labradorą. Kurį laiko pririšę kieme doh.gif o jis be perstojo loja ir loja ir loja doh.gif ypač kai matošeimininkus kieme doh.gif bandėme apie tai užsiminti.. bet visiškai jokios reakcijos doh.gif gal galite padėti rasti kokį įstatymą... Juk turi būti koks nors, kuris užtikrintų ramybę miegamajame rajone unsure.gif nes jau visi pavargome nuo to šuns doh.gif
atsiprašau už off topic unsure.gif
Atsakyti
Pagal taisykles naktį šuo negali triukšmauti. Dieną apribojimų nėra.
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2009 08 19, 20:42)
Pagal taisykles naktį šuo negali triukšmauti. Dieną apribojimų nėra.

Manau, kad jis negali loti ramybės valandomis. O jos nuo 18 iki6h.. (jei nepasikeitė kas nors).. bet gal kas tada šiaip kokių patarimų turit... ką daryt tokiu atveju..? elementariai norisi tiesiog kad jis ištisai, vienodai nelotų... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Bandykit geruoju kalbėt su kaimynais. Vargu ar jiems patiems patinka toksai lojimas, bet gal jie tiesiog nežino, ką daryti.

Iš tiesų, labriai su žmogumi turi gyvent. Geriausia jiem bus tą šuniuką parduot.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2009 08 19, 20:51)
Manau, kad jis negali loti ramybės valandomis. O jos nuo 18 iki6h.. (jei nepasikeitė kas nors).. bet gal kas tada šiaip kokių patarimų turit... ką daryt tokiu atveju..?  elementariai norisi tiesiog kad jis ištisai, vienodai nelotų... doh.gif  unsure.gif



jei rašyti skundus ir ne tik jums, bet ir kitiems kaimynams, juk šuo tikriausiai ne tik jums trugdo, šuns šeimininkai turės į tai atsižvelgti, nes tarnybos pradės juos lankyti, ir taip tęsiantis toliau galima pasiekti net šuns atėmimo. Aišku šuniui tai baigsis liūdnai, bet aš pati esu už ramybę, laaabai nemėgstu šunų lojančių šiaip sau į mėnulį ir ypač naktim, rytais. Man ir 7 h ryto ramybės valanda, taip pat ir per pietus, ypač kai augini mažą vaiką. Tikrai sužvėrėčiau jei per amžiną amsėjimą turėčiau kovot su neišsimiegančiu verkšlenančiu vaiku.....uch, tvoros manęs nesulaikytų biggrin.gif . Pati laikau daug šunų voljeruose ir žinau, kad tikrai įmanoma netrugdyti kaimynams. Tuos kurie dar nemoka gražiai elgtis laikau kambaryje kol neišmoksta. Man po langais yra dvorniukų šeima, tai jų šeimininkai juos išleidžia apie 5h laukan ir jie tada aplojinėja tiesiai man po langu viską ką pamiršo per nakt, kai išgirsta mano šunis išeinanat į lauką, kai atidarinėju savo kambario langus....Mano šunys nors tvora 1m, o laikau vokiečių aviganius išmokinti ne tai kad neloti, bet net artyn tvoros neit su jais uostytis. Bet užkniso jie mane, kelis kart aš per tvorą išokau, tai dabar dingsta ir nutyla išgirdę vien tik "von dvarniaškos" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2009 08 19, 20:16)
Bandykit geruoju kalbėt su kaimynais. Vargu ar jiems patiems patinka toksai lojimas, bet gal jie tiesiog nežino, ką daryti.

Yra specialus antkakliai sunims (kaina apie 300 Lt buvo pries kelis menesius)... Suo su tokiu antkakliu gali buti 12 val., po to kuriam laikui rekomenduoja nuimti unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Labai norėčiau Jūsų patarimo ax.gif
Mes įsigyjome 1.5mėnesio šuniuką, ir dabar nežinau kur reikia kreiptis kad jį užregistruoti ir mokėti mokesčius g.gif
Būčiau labai dėkinga jei kas galėtų atsakyti į mano rūpimą klausymą.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedute @ 2009 08 21, 10:26)
Mes įsigyjome 1.5mėnesio šuniuką, ir dabar nežinau kur reikia kreiptis kad jį užregistruoti ir mokėti mokesčius g.gif

www.registracija.lt
Atsakyti