Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(archeologe @ 2009 11 21, 07:59)
Kokia yra bauda už vedžiojimą be antsnukio?

Vilniuj - 200 Lt.

QUOTE(archeologe @ 2009 11 21, 07:59)
ar gali mane bausti jei šunį vedžioju ne vedžiojimui skirtoje aikštelėje, nors susirenku visas jo paliktas gėrybes?

Deja, bet gali verysad.gif
Atsakyti
Kodel gali nubausti?O gal as kaip tik ir einu is tos vedziojimo aiksteles .Juk norint patekt i ta vedziojimo aikstele tenka praeiti ir kelias gatves.Kas gali irodyti,kad taip nebuvo?
Atsakyti
Gal kas nors jau bandėte laikyti tuos socializacijos testus Vilniuje, parengtus LKD? Jie tam reikalingi išlaikyti, kad nereikėtų vedžioti su antsnukiais šunų.
Perskaičiau užduotis, gal ir įmanoma išlaikyti, bet kai kuriose užduotyse...jokios logikos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2009 11 23, 10:39)
Gal kas nors jau bandėte laikyti tuos socializacijos testus Vilniuje, parengtus LKD? Jie tam reikalingi išlaikyti, kad nereikėtų vedžioti su antsnukiais šunų.
Perskaičiau užduotis, gal ir įmanoma išlaikyti, bet kai kuriose užduotyse...jokios logikos unsure.gif

pirmą kartą girdžiu apie tokius, gal gali įmest nuorodą įdomų būtų pakaitinėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2009 11 23, 08:39)
Gal kas nors jau bandėte laikyti tuos socializacijos testus Vilniuje, parengtus LKD? Jie tam reikalingi išlaikyti, kad nereikėtų vedžioti su antsnukiais šunų.
Perskaičiau užduotis, gal ir įmanoma išlaikyti, bet kai kuriose užduotyse...jokios logikos unsure.gif

Vakar jau išlaikė pirmoji grupė. Tarp jų ir šio forumo dalyvė.
Nieko sudėtingo ten nematau.
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2009 11 23, 08:39)
Gal kas nors jau bandėte laikyti tuos socializacijos testus Vilniuje, parengtus LKD? Jie tam reikalingi išlaikyti, kad nereikėtų vedžioti su antsnukiais šunų.
Perskaičiau užduotis, gal ir įmanoma išlaikyti, bet kai kuriose užduotyse...jokios logikos unsure.gif

Mes išlaikėm. O kur logikos jokios? Viskas lyg ir normalu. Bent kiek dresuotam šuniui problemų nekyla.

Beje, archeologe, ir parsonė viena kartu su mumis išlaikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karinna: 23 lapkričio 2009 - 11:28
QUOTE(Daiva D. @ 2009 11 23, 08:51)
Vakar jau išlaikė pirmoji grupė. Tarp jų ir šio forumo dalyvė.
Nieko sudėtingo ten nematau.


kur juos galima laikyti? užsirašysiu pirmu numeriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinis @ 2009 11 23, 11:29)
kur juos galima laikyti? užsirašysiu pirmu numeriu smile.gif

http://www.kinologij...=...2&Itemid=31
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinis @ 2009 11 23, 11:29)
kur juos galima laikyti? užsirašysiu pirmu numeriu smile.gif

Pirmą numerį gaut neišeis, mano Dryžius Nr. 1 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2009 11 23, 11:27)
Mes išlaikėm. O kur logikos jokios? Viskas lyg ir normalu. Bent kiek dresuotam šuniui problemų nekyla.

Beje, archeologe, ir parsonė viena kartu su mumis išlaikė.



Man logikos jokios, kad reikia šunį pririšti ir palikti porai minučių. Tada pro jį turės praeiti teisėjas su šunim 5 m atstumu. Ar buvo tokia užduotis? Mums tai mission impossible, nes jei aš pasišalinsiu, išvers stulpą ar medį, kad sektų paskui. O, jei dar šunį pamatys, tai užsimanys žaisti bigsmile.gif

Plius, jei aš išvedu pasivaikščioti, tai niekur niekad šuns nepririšinėju ir nepalikinėju. Mums tas testas reikalingas, kad antsnukių nenešioti, nes labai liūdni su jais vaikštom biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(karinna @ 2009 11 23, 11:27)
Mes išlaikėm. O kur logikos jokios? Viskas lyg ir normalu. Bent kiek dresuotam šuniui problemų nekyla.
Beje, archeologe, ir parsonė viena kartu su mumis išlaikė.



Man pasiskaičius tuos testus, susidarė įspūdis, kad šuo turėtų būti ne bent kiek dresuotas, o dresuotas jau gerai.

Papasakokit kas dalyvavot, kiek sudėtinga ir ar sudėtinga?
Atsakyti
Tai TESTAS, o ne egzaminas. Šuo neprivalo idealiai tiksliai vykdyt viską. Šuo turi žinoti komandas ir bent po 3 pakartojimų jas vykdyt. Ramiai eit šalia (nebūtinai žiūrėt į akis ir pan.), pasedėt, pagulėt ir atbėgt kviečiamas. Kur čia dresūros aukštumos?

Pririšimas buvo, bet trumpesnis. Jei šuo cypė ar šoko draugaut nieks nieko nesakė.

Žiūrima, ar nėra agresijos žmonėms ir baimės įprastiniams kasdieniams dalykams.
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimą 4u.gif Bandysim registruotis...ir laikyti TESTĄ smile.gif
Atsakyti