Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

Norejau paklausti, kaip suprantu Kaune norint laikyti suni, reikia gauti sutikima kaimynu,kuriu butai ribojasi,sienomis, lubomis ir grindimis. Bet sakykim jei kaimynai nesiskundzia ar reikia rinkti ju paraus? g.gif
Ir kaip, jeigu butas nomuojamas? Savininkas sutinka del suns. 4u.gif
Atsakyti
Ir dar, registruojant reikia atnesti popieriu, parodanti tavo gyvenamaja vieta, tai ka as atnesiu is nomuojamo buto? g.gif Suns mes neperkam, isvaziuoja zmones i uzsieni,palieka 10m dideli suni g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2010 08 01, 23:18)
Ir dar, registruojant reikia atnesti popieriu, parodanti tavo gyvenamaja vieta, tai ka as atnesiu is nomuojamo buto? g.gif  Suns mes neperkam, isvaziuoja zmones i uzsieni,palieka 10m dideli suni g.gif


Kai mes registravome reikėjo atnešti namų knygą ir parodyti, kad mes tikrai ten esame registruoti. O dėl nuomojamo buto net nežinau.
Atsakyti
Aš manau , kad parašai nebūtini. smile.gif

Kai nusipirkau Lola niekam dėl to nesakiau ir viskas dabar gerai.

O i lauka nevedu , daro ant palų
Atsakyti
QUOTE(Bela svan @ 2010 08 02, 07:55)
Aš manau , kad parašai nebūtini.

Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklių 26.7. nustatyta, kad "pradėti laikyti šunį ar katę daugiabučiame name galima tik gavus kaimynų, kurių butai ribojasi sienomis, lubomis ir grindimis, raštišką sutikimą".

QUOTE(*Liūtė* @ 2010 08 01, 22:41)
Bet sakykim jei kaimynai nesiskundzia ar reikia rinkti ju paraus?

Formaliai reikia. Tačiau forume buvo rašyta, kad užregistruoja šunį ir nepateikus sutikimo.

QUOTE(*Liūtė* @ 2010 08 01, 23:18)
registruojant reikia atnesti popieriu, parodanti tavo gyvenamaja vieta, tai ka as atnesiu is nomuojamo buto?

Tikriausiai nuomos sutartį. Bet jūs dar paskambinkit į GRC ir pasiteiraukit (galbūt ir be nuomos sutarties užregistruos).
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2010 08 01, 23:18)
Ir dar, registruojant reikia atnesti popieriu, parodanti tavo gyvenamaja vieta, tai ka as atnesiu is nomuojamo buto?

Mes nešėmės tą namų knygą, tačiau nesam registruoti tame bute. Taip pat nuomojam. Kaip supratau, jiems ne mano registracijos vietos reik. Tiesiog kažką įrašė į pačią namų knygą. Be to, prieš nueidama registruotis pasiskambinau ir telefonu pasiklausiau, ar nieko neatsitiks, jei namų knygos nebus. Atsakymas buvo: nėra būtina jinai.

O dėl to, kad registruot ar neregistruot... Ir aš iš pradžių neregistravau, niekam neužkliuvo. Tiesa, paskui, užkliuvom vienam keistuoliui, tai dėl šventos ramybės sutvarkiau šį reikalą...
Atsakyti
QUOTE(Bela svan @ 2010 08 02, 07:55)
Aš manau , kad parašai nebūtini. smile.gif

Kai nusipirkau Lola niekam dėl to nesakiau ir viskas dabar gerai.

O i lauka nevedu , daro ant palų

jo, jo, niekada ir nevesi ir iš viso tavo šuns kaimynai nematys bigsmile.gif
Atsakyti
šiauliai.mūsų laiptineje visi šunys nelegalai,nors įstatymai yra,mokestis,reikalingi parašai,niekas to nepaiso,šiandien ryte -vaizdelis,vaikų aikšteleje tuštinasi šuva tiesiai i smėlio deže,šeimininkė stovi prie laiptines ir laukia,myliu gyvunus,bet dėl jų šeimininkų atsiranda pamažu neapykanta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2010 08 02, 09:32)
šiauliai.mūsų laiptineje visi šunys nelegalai,nors įstatymai yra,mokestis,reikalingi parašai,niekas to nepaiso,šiandien ryte -vaizdelis,vaikų aikšteleje tuštinasi šuva tiesiai i smėlio deže,šeimininkė stovi prie laiptines ir laukia,myliu gyvunus,bet dėl jų šeimininkų atsiranda pamažu neapykanta.

user posted image



Pas mane laptinėja irgi taip pat yra. biggrin.gif

Tik tuštinasi katinai , ne šunys. Manau laikyti šunį be parašų - joks nusikaltimas. Pas mane laiptinėja visi laiko nelegalei , ir niekas iš to nedaro jokių problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bela svan: 02 rugpjūčio 2010 - 08:37
QUOTE(Bela svan @ 2010 08 02, 09:37)
Pas mane laptinėja irgi taip pat yra.  biggrin.gif

Tik tuštinasi katinai , ne šunys. Manau laikyti šunį be parašų - joks nusikaltimas. Pas mane laiptinėja visi laiko nelegalei , ir niekas iš to nedaro jokių problemų mirksiukas.gif

Mano nuomone, užregistruoji, ir ramu. O tai bijok, kad kam neužkliūtų paskui... Šuo gi ne pliušinis, sulos ar pacyps, o kaimynai ne visada geranoriški...
Atsakyti
Aš ja užreginus tik kaimynu parašų nerinkau. Šeip moku 5lt kas mėnesį
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2010 08 02, 09:32)
šiauliai.mūsų laiptineje visi šunys nelegalai,nors įstatymai yra,mokestis,reikalingi parašai,niekas to nepaiso,šiandien ryte -vaizdelis,vaikų aikšteleje tuštinasi šuva tiesiai i smėlio deže,šeimininkė stovi prie laiptines ir laukia,myliu gyvunus,bet dėl jų šeimininkų atsiranda pamažu neapykanta.

user posted image

O iš kur ištraukėt, kad reikalingi parašai? Aš tai taisyklėse neradau tokio punkto... unsure.gif
Atsakyti