Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(Karosė @ 2007 02 23, 15:21)
Seimuno Jučo irgi spanielius ,bet labai aršus ir vedant su juo baisu prasilenkti ,nes griebia už kojų ir žmones ir šunis ,jis ir pats Nomedos laidoje pasakojo blush2.gif


tai vat tą ir noriu pasakyti. Ne nuo dydžio agresija priklauso... Agresyviems šunims reikia dėti antsnukį, neagresyviems - ne. Kas gali būti labiau logiška? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartez @ 2007 02 23, 16:22)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  Nu nebent tokį  lotuliukas.gif

Aba toki lotuliukas.gif
http://i119.photobuc...os/P1010567.jpg
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2007 02 23, 15:24)
tai vat tą ir noriu pasakyti. Ne nuo dydžio agresija priklauso... Agresyviems šunims reikia dėti antsnukį, neagresyviems - ne. Kas gali būti labiau logiška? smile.gif



drinks_cheers.gif . Einam viena karta miske ir islekia jorkas, bantas per visa galva ( kaip ir turi buti)ir kad soka draskytis, vos ne i kojas kabintis, ant sunio loja, net mano merga liko nesusipratus lotuliukas.gif doh.gif Dabar jau galiu nemalone uzsitraukti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agotas: 23 vasario 2007 - 15:37
QUOTE(agotas @ 2007 02 23, 16:34)
drinks_cheers.gif . Einam viena karta miske ir islekia jorkas, bantas per visa galva ( kaip ir turi buti)ir kad soka draskytis, vos ne i kojas kabintis, ant sunio loja, net mano merga liko nesusipratus lotuliukas.gif  doh.gif  Dabar jau galiu nemalone uzsitraukti bigsmile.gif

Tai jis apie save pranesa,nes dar nepastebeje ir uzminsit bigsmile.gif Kas jega ,kas balsu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bordo @ 2007 02 23, 16:15)
Tai jis apie save pranesa,nes dar nepastebeje ir uzminsit bigsmile.gif Kas jega ,kas balsu  tongue.gif


Kitus toks pranesimas gazdina, o man juoka kelia blush2.gif
Atsakyti
Nu prie žodžių kabinėtis nereikia (tai, kad paminėjau šunį, kuris į kišenę telpa). Paprasčiausiai norėjau "vaizdingai" pasakyti, kad šuo turi "atrodyti" visiškai draugiškas man, kad aš jo neturėčiau apeidinėti per kelis metrus laiptinėj sutikęs. Ir tik nesakykit, kad "mano pitbulis niekam niekada neįkastų" smile.gif Juk kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į skirtingus šunis, todėl reiktų stengtis suprasti aplinkinius - juk ne visi besąlygiškai myli ir dievina šunis. Ar ne taip?
Antsnukis - privalomas daugumai šunų, jei jų šeimininkai gerbia kitus žmones.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 23, 15:37)
Paprasčiausiai norėjau "vaizdingai" pasakyti, kad šuo turi "atrodyti" visiškai draugiškas man, kad aš jo neturėčiau apeidinėti per kelis metrus laiptinėj sutikęs. Ir tik nesakykit, kad "mano pitbulis niekam niekada neįkastų" smile.gif Juk kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į skirtingus šunis, todėl reiktų stengtis suprasti aplinkinius - juk ne visi besąlygiškai myli ir dievina šunis. Ar ne taip?
Antsnukis - privalomas daugumai šunų, jei jų šeimininkai gerbia kitus žmones.
ax.gif

o vat uz tai galima susilaukti nemalones tongue.gif jei tau vienas suo atrodo draugiskas, kitam taip neatrodys, ir atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 23, 16:37)
Antsnukis - privalomas daugumai šunų, jei jų šeimininkai gerbia kitus žmones.
ax.gif


Jau dabar matau spanieli, seteri ir pan. su antsnukiu doh.gif Ir ne nuo dydzio priklauso, veisles ar dar kazko. O nuo to , kaip suo aukletas ir pan. Kitas pitbulis bus kaip katinas, o va spanielis nutaises vargso akis gali buti ir kovinis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 23, 16:37)
šuo turi "atrodyti" visiškai draugiškas man, kad aš jo neturėčiau apeidinėti per kelis metrus laiptinėj sutikęs. Ir tik nesakykit, kad "mano pitbulis niekam niekada neįkastų" smile.gif Juk kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į skirtingus šunis, todėl reiktų stengtis suprasti aplinkinius - juk ne visi besąlygiškai myli ir dievina šunis. Ar ne taip?
Antsnukis - privalomas daugumai šunų, jei jų šeimininkai gerbia kitus žmones.
ax.gif


Matai, jeigu pradėti derintis prie ko, kas kam kaip ATRODO... Kiti pvz labiau bijo šunų su antsnukiais, nes tie atrodo piktesni smile.gif tai kaip tada - prie vieno kaimyno nuimti antsnukį, prie kito uždėti, žiūrint kaip kuriam draugiškiau atrodo? smile.gif
Taip kad gal geriau vadovaujamės logika, o ne jausmais ar atrodymais, kas patinka/nepatinka. Jei žmogui nepatinka šunys - tai niekas ir neverčia jais žavėtis ar pulti glostyti smile.gif Eini pro šalį ir eik. Ir niekam neturi trauktis iš kelio. Čia jau šuns šeimininko reikalas patraukti šunį, kad jis netrukdytų praeiviams. O antsnukis čia ne prie ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 23, 16:05)
gal per griežtai pasisakiau
p.s. Kitas klausimas - mano žmona. Ji nekenčia šunų, taip pat kiaulių, karvių.. praktiškai visų padarų, išskyrus kates, kurias ji dievina....  ax.gif
Nerimtas - toks, kuris telpa į kišenę  lotuliukas.gif


O vyrus ji pakenčia ? Vyrai kartais būna aršesni nei šunys ir staugia daugiau (ypač vakarais ant vaikų arba žmonų , kai pultelio nuo teliko neranda ir alaus šaldytuve lotuliukas.gif )

Ir apskritai Jūsų nusistatymas perdėtas - tik nežinia kas čia taip Jus išauklėjo - žmona ar uošvienė doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zuveleDi @ 2007 02 23, 18:15)
O vyrus ji pakenčia ? Vyrai kartais būna aršesni nei šunys ir staugia daugiau (ypač vakarais ant vaikų arba žmonų , kai pultelio nuo teliko neranda ir alaus šaldytuve  lotuliukas.gif )

Ir apskritai Jūsų nusistatymas perdėtas - tik nežinia kas čia taip Jus išauklėjo - žmona ar uošvienė  doh.gif  blink.gif

Tam kas neteisingai aukleja-desim antsnuki bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmiejus @ 2007 02 23, 16:37)
Antsnukis - privalomas daugumai šunų, jei jų šeimininkai gerbia kitus žmones.
ax.gif

daug kas ką gerbia ar negerbia šiais laikais... bet nepamirškim, kad vieniems galbūt šunys trukdo, o kitiems išdykaujantys vaikai, kurių tėvai nedrausmina cool.gif nesiplėsiu čia perdaug, nors turėčiau, ką parašyti, bet tiek to... bet gal didesnės tolerancijos žmonėms, kurie myli šunis reiktų parodyti, ką? šunys nuo amžių amžinųjų prie žmogaus gyvena ir gyvens ir nebūtina vis kartas nuo karto užvesti po naują temą ir varyti ant šunininkų, išgalvoti jiems savo taisykles ir pan.
aš savo ruožtu galiu pasiūlyti tėveliams su vaikučiais šiukšles ir stiklus iš visur surinkti, o ne vien kakučius ar antsnukius vis badyti ir badyti cool.gif smoke.gif

kaip pavyzdį pateikiu savo šiandienos pastebėjimus: einant ryte į darbą mačiau daug geltonų šlapimo dėmių ant sniego, mačiau krūvų... nemalonus vaizdas neneigsiu, bet be to dar dviejose vietose mačiau pridaužyta stiklų ir tikrai į juos labiau bijojau įlipti, nei į šuns krūvelę mirksiukas.gif
taip, kad nėra išimčių nei tarp šunininkų nei tarp tų, kurie šunų neturi schmoll.gif ir vieni ir kiti gali būti netvarkingi, teršti savo miestą gamtą ir t.t.
tik moralas būtų toks: zmiejau, įdėk prašau nuorodą temos, kurią tu užvedei tėvų skyreliuose, kad agituoji juos, kad kasdien šviestų savo vaikus, kad nevalia šiukšlinti, daužyti stiklų ir t.t. ir ne tik vaikams beje to reiktų, kažin ar pats nesi kada ko nevietoje sudaužęs, išmetęs ar pan.
Kritikuoti lengviausia, bet pradėti tai reiktų nuo savęs ax.gif

o dėl antsnukių, man asmeniškai žymiai baisiau atrodo besišlaistančios paauglių, diedų chebros, išgėrę mūsų visuomenės nariai, šiaip visokie iškrypėliai, namuose, jei kas paskambina į duris, o aš viena, pasijaučiu nesaugiai, nejaukiia, tai ką man dabar daryti??? kaip tu man siūlytum tas problemas spręsti???
žinok, kad šunys nevieninteliai, kurių galima bijoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 23 vasario 2007 - 18:30