Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaulienos patiekalai

as is karkos saltiena verdu.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 19, 20:33)
as is karkos saltiena verdu.

per gaila ax.gif
Jau geriau išsivirt ir valgyt arba kokį vynioti suslėgt, dar galima kokio faršo įdėt, ar šiaip kepta orkaitėje rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų ir teiraujuosi kaip išvirti mėsos šmotą.Gal galit mestelt kokį receptuką, parašyt kokia mėsa tinka.O gal viskas taip pat kaip kepant orkaitėje, tik reikia virti?Pasidalinkit kas verdat kumpiukus.
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2009 09 17, 13:15)
Keliu temą į viršų ir teiraujuosi kaip išvirti mėsos šmotą.Gal galit mestelt kokį receptuką, parašyt kokia mėsa tinka.O gal viskas taip pat kaip kepant orkaitėje, tik reikia virti?Pasidalinkit kas verdat kumpiukus.


bent jau man kepti smota meos yra sudetingiau, nei virti. Virti tai visai paprasta: itrenkiai i puoda, uzpylei vandeniu, idejai drukos ir verdi. Kai uzvera ir paverda kokias 5-10min nupili vandeni, mesyte nuplauni ir uzpili svariu vandeniu. Tada kai jau uzverda dedi druskos, smulkinto svoguno, tarkuotu morku. Jei virsi kumpi, tai pavirti reikia ilgiau(~1.5val.) Isvirusia mesyte isimti is sultinio ir apibarstyti priekoniais. Valgyti galima tiek karsta, tiek salta su jums patinkanciu garnyru ir darzovemis. O is sultinio galima isvirti norima sriuba ax.gif
Dar vienas varijantas, kai mesa pamarinuojama su prieskoniais apie para laiko, jei gabalelis ne vientisas, ta prasme siek tiek turi ipjovimu ar skyluciu, galima apvynioti siulu panasiai kaip vyniotini. Tada taip paciai virti tik druskos nedeti visai arba deti labai nedaug. O isvirusia ir pravesusia siek tiek paslegti, kad atsalus graziau pjaustytusi.
Mano varijantai toki blush2.gif
Atsakyti
Bitulka ačiuks už atsakymą.Man labiau prie širdies antras variantas.Sakyk kokią mėsytę taip geriau virti.Ar su sprandine kas gausis ar vis tik su kumpiu gerausiai būtų.
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2009 09 17, 14:18)
Bitulka ačiuks už atsakymą.Man labiau prie širdies antras variantas.Sakyk kokią mėsytę taip geriau virti.Ar su sprandine kas gausis ar vis tik su kumpiu gerausiai būtų.


Galima sprandine, kumpi, sonine kokia labiau patinka. O jei dar ismarinuotos sprandine gabale padarisi peiliu isilgai gabalo skyle ir prikimsi pvz.: farso paruosto kaip kotletams tik sumaisyto dar su tarkuotom norkom, kapotom petrazolem, baziliku, o paskui apvyniosi standziai stipresniu siulu, tai gausis gan gardus a la vyniotinis thumbup.gif
Atsakyti
Man vakar labai skaniai gavosi patiekalas is kiaulienos 4u.gif pasidalinsiu receptu, gal ir jums patiks smile.gif
Reikia:
kiaulienos gabaliukų (perku Iki būna supjaustyta nedideliais gabaliukais specialiai troskinimui, bet aš dar smulkiau supjaustau) - apie 700 gr
svogūno, morkos, česnako
prieskonių (dedu baziliko, raudonėlio, druskos, pipirų, aitriosios paprikos, garstyčių sėklų, galima ir sultinio kubeli imesti, skanu būna, bet visokiu E ten daug, tai man ne labai patinka..)
konservuotų virtų pupelių (aš pirkau Heins, pomidorų padaze, ar kazkaip panasiai)
6-8 bulvių, (skanu idėti bulvių prieskonių, bet vėlgi E.. biggrin.gif )
truputį pieno su sviestu (bulvėms užplikinti)

Keptuvėj apkepti svogūną, morka ir česnaką, sudėti mėsą ir troškinti apie 15 min, tuomet įberti prieskonius, dar troškinti apie 10 min, įdėti tas konservuotas virtas pupeles, dar truputų patroškinti.
kol troškinasi mėsa išvirti bulves, tuomet jas sutrinti ir užplikyti pienu su sviestu, įberti bulvių prieskonių.
tuomet į skardą dėti apačioj mėsos troškinį, o viršuj - bulvių košę ir kišti į orkaitę maždaug 20 min - pusvalandukui.
Ilgokai trunka, bet tikrai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka gaminti kiaulienos file. Jos minksta ir neriebi mesa.

KIAULIENOS FILE PIKANTISKAME PADAZE

600 g kiaulienos file
Alyvuogiu aliejaus ir truputi sviesto
2 svogunai
2 marinuoti agurkeliai
250 g pievagrybiu
200 g plaktos grietineles
druskos
pipiru
muskato riesuto

Mesa supjaustyta mazdaug 1 cm griezineliais storadugneje keptuveje apkepu alyvuogiu aliejaus ir sviesto misinyje. Paprieskoninu ir atidedu siltai.
Mesos sultyse pakepinu svogunus, grybus ir marinuotus agurkus.
Idedu grietinele ir padaza paverdu ant labai mazos ugnies pora minuciu. Padaza pagardinu druska, pipirais, garstyciomis ir muskatu.
Mesa grazinu i keptuve ir kiek patroskinu viska.
Skanaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donnabona: 12 spalio 2009 - 10:24
Turiu kiaulienos sprandines nemaza gabala,padariau tris kisenes,pasudziau,papipirinau,kaip sakant pamarinavau,kazi ka det i tas kisenes,kad iskelpus folgoj butu skanu valgyti kaip karsta patiekala g.gif
Atsakyti
nejau zinoviu nerasta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 10 21, 21:56)
nejau zinoviu nerasta blink.gif

man atrodo butu labai skanu grybais prikimsti tas kisenes g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 10 22, 11:43)
man atrodo butu labai skanu grybais prikimsti tas kisenes g.gif  4u.gif

as noreciau paivairinti kazkaip,viena kisene galim ir grybais,o kitas dvi??? Ryt jau turiu paruosti help.gif
Atsakyti