Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

sveikos, prisijungsiu ir as prie jusu. pries pora savaiciu ir man rado cista. ginekologe sake, kad ji mazdaug 3cm ir nezino, ar tikrai tik tokio dydzio, nes daugiau negalejo iziureti. dave siuntima echoskopijai. siomis dienomis eisiu darytis. kazkaip prisibijau tirtis, kad gali ka nors negero pasakyti.
o viskas prasidejo nuo to, kad mylintis labai daznai skaudedavo, daznai mausdavo pilvo apacia, dar pries menesines patepliodavo. viska suverciau kt. pas ginekologe uzsirasiau tik siaip profilaktinei apziurai. kai mane apziurejo, tai pasake, kad laiku atejau, nes dar rado ir nemaza zaizda.
labai idomu, kaip mane gydytu, jei naudojant kt uzaugo cista?
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2007 11 11, 22:21)
sveikos, prisijungsiu ir as prie jusu. pries pora savaiciu ir man rado cista. ginekologe sake, kad ji mazdaug 3cm ir nezino, ar tikrai tik tokio dydzio, nes daugiau negalejo iziureti. dave siuntima echoskopijai. siomis dienomis eisiu darytis. kazkaip prisibijau tirtis, kad gali ka nors negero pasakyti.
o viskas prasidejo nuo to, kad mylintis labai daznai skaudedavo, daznai mausdavo pilvo apacia, dar pries menesines patepliodavo. viska suverciau kt. pas ginekologe uzsirasiau tik siaip profilaktinei apziurai. kai mane apziurejo, tai pasake, kad laiku atejau, nes dar rado ir nemaza zaizda.
labai idomu, kaip mane gydytu, jei naudojant kt uzaugo cista?

Na per dau nepergyvenk. Man naudojant KT rado 10 cm cistą, bet leidausi antibiotikus ir sumažėjo per 1 mėn. iki 2 cm. Tai gydytoja sakė, kad cista gali atsirasti ir dėl uždegimo. Dabar 3 mėn. eisiu dar tikrintis, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai, nes jokių simptomų dabar nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Berta @ 2007 11 11, 23:36)
Na per dau nepergyvenk. Man naudojant KT rado 10 cm cistą, bet leidausi antibiotikus ir sumažėjo per 1 mėn. iki 2 cm. Tai gydytoja sakė, kad cista gali atsirasti ir dėl uždegimo. Dabar 3 mėn. eisiu dar tikrintis, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai, nes jokių simptomų dabar nejaučiu.


o tai tas cistas gydo ar jos pacios turi pasisalinti? kazkaip nelabai man ka ginekologe pasakojo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2007 11 11, 21:21)

labai idomu, kaip mane gydytu, jei naudojant kt uzaugo cista?


Gal kitas KT israsys
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 11 19, 20:42)
Gal kitas KT israsys


man dabar pleistra pasiule naudoti
Atsakyti
O gal zinote kokia gera gydytoja del cistu, nes pas mane isoreje ir bent jau as galvoju, kad cista. Rekomenduokite prasau tikrai gera gydytoja, kuris apie tai gerai nusimanytu. (cia Vilniuje, kad butu)
Atsakyti
QUOTE(zivilen @ 2007 11 19, 22:35)
O gal zinote kokia gera gydytoja del cistu, nes pas mane isoreje ir bent jau as galvoju, kad cista. Rekomenduokite prasau tikrai gera gydytoja, kuris apie tai gerai nusimanytu. (cia Vilniuje, kad butu)



Gali bandyti pas gyd. Ulevičienė patekti, jinai dirba "Neligoj" Rudninku g.
As pas ja buvau neseniai visai.
Labai gera Rudzikienė Inga Pašilaičių šeimos centras. Mano ginek. rado mano pirma cista ir mano nelaimei ar laimei ana savaitė nepraejus net metams po operacijos - antra verysad.gif
Atsakyti
Ir man rado tą nelemtą cistą cray.gif 4 cm dydžio. KT niekada nenaudojau, velniai žino nuo ko ji atsirado g.gif Išrašė vaistukų, tai dabar geriu ir laukiu mmm. O ir vaikelio jau labai noriu, bijau, kad ta cista kokios bėdos neprišauktų. Daktarė man nieko apie jas nepasakojo, sakė tik, kad nieko gero ir, kad kuo greičiau pastočiau. Gal ir kuriai iš jūsų toks "gydymo metodas" buvo rekomenduotas?
Kol kas didelių skausmų ta cista man nesukelia, truputį pamaudžia dešinį šoną ir pilvukas pastambėjęs. Oi kaip tikiuosi, kad ji kuo greičiau sunyks ir neatsinaujins huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2007 11 28, 00:13)
Ir man rado tą nelemtą cistą  cray.gif 4 cm dydžio. KT niekada nenaudojau, velniai žino nuo ko ji atsirado  g.gif Išrašė vaistukų, tai dabar geriu ir laukiu mmm. O ir vaikelio jau labai noriu, bijau, kad ta cista kokios bėdos neprišauktų. Daktarė man nieko apie jas nepasakojo, sakė tik, kad nieko gero ir, kad kuo greičiau pastočiau. Gal ir kuriai iš jūsų toks "gydymo metodas" buvo rekomenduotas?
Kol kas didelių skausmų ta cista man nesukelia, truputį pamaudžia dešinį šoną ir pilvukas pastambėjęs. Oi kaip tikiuosi, kad ji kuo greičiau sunyks ir neatsinaujins  huh.gif


Jo man rekomendavo iskart po operacijos sake kad po kokiu poros menesiu reiketu pastoti jei nenoriu kad, cista ataugtu unsure.gif
na kadangi mano maziu buvo labai mazas tai nesirizau schmoll.gif
O tu manau galetum bandyti nestuke.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liseklis @ 2007 11 30, 17:41)
Jo man rekomendavo iskart po operacijos sake kad po kokiu poros menesiu reiketu pastoti jei nenoriu kad, cista ataugtu unsure.gif
na kadangi mano maziu buvo labai mazas tai nesirizau schmoll.gif
O tu manau galetum bandyti nestuke.gif  sekmes 4u.gif

O Tu sūnelį pagimdei dar prieš visas tas cistas? Gal gali truputį papasakoti apie operaciją. Tikiuosi man jos neprireiks, labai jau bijau tų skalperių bijau.gif Nors, kita vertus, svarbiausia, kad bet kokiais būdais išgydytų ir tai nepakenktų mano galimybėms susilaukti vaikučio.
Atsakyti
Aš taip pat turiu cistą cry.gif Ji panašaus dydžio kaip ir pas Miglužę - 4x5. Išgėriau vaistukų, sulaukiau mmm ir savaitės pabaigoje keliausiu pas ginę. Tikiuosi ji bus sunykusi ar bent sumažėjusi unsure.gif Matau, kad čia dažnoka problema, bet neramu man labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilen @ 2007 11 19, 22:35)
O gal zinote kokia gera gydytoja del cistu, nes pas mane isoreje ir bent jau as galvoju, kad cista. Rekomenduokite prasau tikrai gera gydytoja, kuris apie tai gerai nusimanytu. (cia Vilniuje, kad butu)



išorėje cista? nelabai supratau...
rekomenduoju gydytoją Geleną Karpenko (dirba Gedvydžių g. 25). einu pas ją kaip pas draugę į svečius smile.gif o vaikštau tos pačios cistos dėka dažnokai. nuostabi gydytoja.
Atsakyti