Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

man nustatė užsitęsusį kiaušidžių uždegima.Tieesa, įtarė cistas, bet echoskopijos metu nieko nepamate.Israse Duphaston (10 vnt.), as jas sugeriau, menesines prasidėjo gerokai po to - gal po10-ies dienų.Bet svarbiausiai- niekas nepasikeitė - man kaip skaudėjo šoną, taip ir tebeskauda (ypač per arba po smileysex.gif ).Pas gydytoją eisiu tik po savaitės, nes jie ten užsidarė trumpam pasiremontuoti..Gal esat susidūrę su tokiu negalavimu ir žinot kokių nors priemonių, kurių galima imtis savarankiškai- na, gal kokias žolių arbatas gerti?...Daktarė, įtariu, toliau išrašys Duphaston, bet pati gi nepradėsiu gerti...
Atsakyti
Keisk gydytoją-toks mano patarimas. ir nejuokauk su saviveikla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belada @ 2008 01 31, 12:07)
Mano draugei nedidele buvo apie 2cm., cia ko gero nuo gydytojos priklauso g.gif

Turbūt tikrai nuo gydytojos priklauso. Bet, aš tai negalėčiau tų dviejų mėnesių išlaukti, kažkaip per ilgai. Norisis kuo greičiau sužinoti į kurią pusę ta cista juda
QUOTE(Mil@na @ 2008 01 31, 18:25)
Keisk gydytoją-toks mano patarimas. ir nejuokauk su saviveikla 4u.gif

Ir aš patarčiau apsilankyti pas kitą gydytoją. Jeigu kankina skausmas, tai tikrai nelauk
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 01 31, 22:19)
Turbūt tikrai nuo gydytojos priklauso. Bet, aš tai negalėčiau tų dviejų mėnesių išlaukti, kažkaip per ilgai. Norisis kuo greičiau sužinoti į kurią pusę ta cista juda

Ir aš patarčiau apsilankyti pas kitą gydytoją. Jeigu kankina skausmas, tai tikrai nelauk


tai kiek jau prikaitalioti galima- esu buvusi pas 2 ,,valdiskas" ginekologes- Seskines poliklinikoj (is M raides pavarde- kazkokia murmiene ar pan. - ji echoskopija padariusi pasake, tipo, ,,prisigalvojat visko, nieko cia nera), paskui - pas Dacinskiene (Jaruzalej, ji cista itare, primygtinai kontraceptikus siule, bet as juos 6 metus panaudojusi, tikrai vel nepradesiu), o dabar jau nuejau i privacia - Baltupiu ginekologijos klinika.Ir ka, pinigai dideli- 160Lt uz viena apsilankyma, bet gydymas kol kas neefektyvus.Eisiu dar karta, kita savaite uzsirasiau ten pat.
Nezinau, gal is tikruju buna situaciju, kai daktarai bejegiai - nors ir nera cia pasaulio pabaiga tokia liga...
Bet gal reikia kokias medetkas ar kt zoles pagerti - as nealergiska, jei nepades, tai juk ir pakenkti neturetu?...
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2008 02 01, 12:27)
tai kiek jau prikaitalioti galima- esu buvusi pas 2 ,,valdiskas" ginekologes- Seskines poliklinikoj (is M raides pavarde- kazkokia murmiene ar pan. - ji echoskopija padariusi pasake, tipo, ,,prisigalvojat visko, nieko cia  nera), paskui - pas Dacinskiene (Jaruzalej, ji cista itare, primygtinai kontraceptikus siule, bet as juos 6 metus panaudojusi, tikrai vel nepradesiu), o dabar jau nuejau i privacia - Baltupiu ginekologijos klinika.Ir ka, pinigai dideli- 160Lt uz viena apsilankyma, bet gydymas kol kas neefektyvus.Eisiu dar karta, kita savaite uzsirasiau ten pat.
Nezinau, gal is tikruju buna situaciju, kai daktarai bejegiai - nors ir nera cia pasaulio pabaiga tokia liga...
Bet gal reikia kokias medetkas ar kt zoles pagerti - as nealergiska, jei nepades, tai juk ir pakenkti neturetu?...



ekoskopu tai kiek zinau nevisada cistas ir pamato, mano drauge vargo koki pusmeti kol galu gale aptiko cista ir pamate ja kai tyre is vidaus ultra garsu, man ir aptiko is kart nes ir tyre ultra garsu is vidaus aisku pas mane ji ir nemaza 6cm., o sone skausmas yra ir budavo smileysex.gif o dabar kaip suzinojau tai baisu ka ir daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Belada @ 2008 02 01, 15:23)
ekoskopu tai kiek zinau nevisada cistas ir pamato, mano drauge vargo koki pusmeti kol galu gale aptiko cista ir pamate ja kai tyre is vidaus ultra garsu, man ir aptiko is kart nes ir tyre ultra garsu is vidaus aisku pas mane ji ir nemaza 6cm., o sone skausmas yra ir budavo smileysex.gif  o dabar kaip suzinojau tai baisu ka ir daryt doh.gif



taigi. O nedaryt irgi neiseina hihihi.gif
Siaip tai turiu dar viena ,,tendencija" patikrinti - man rodos, kad vasara man ta problema isnyksta.tai butu visai logiska, kadangi pagrindinisfaktorius, kurio ypac reikia saugotis- susalimas.o as beveik visada susalus:nors rengiuosi gerai, neturiu butinybes lauke ilgai stoviniuoti, namie nesalta, bet cia, matyt, bus kaltas zemas spaudimas ir neypatingai puikus kraujas - man nedidele mazakraujyste.
Tai va, reikes tiesiog sia vasara atkreipti demesi, ar simptomai dings. g.gif
Atsakyti
Sveikos. Man daktarė yra nustačiusi policistines kiaušides. Dabar neperseniausisi perskaičiau, kad yra toksai policistinių kiaušidžiių sindromas. Norėjau paklausti-tai tas pats ar du visiškai skirtingi dalykai g.gif ? Beje, ar man gali būti problemų su pastojimu jei atsisakiau naudoti KT tam, kad susitvarkytų tas mano ciklas (paprasčiausiai esu jauna ir nenoriu ateitį turėti problemų dėl tų KT 4u.gif )? Na ir dar priedo tas mano ciklas nėra jau toks nereguliarus (pora dienų ten arba ten).. Labai bijau kad tos policistinės kaiušidės nepakenktų kai susgalvosiu pastoti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2008 02 04, 15:17)
Beje, ar man gali būti problemų su pastojimu jei atsisakiau naudoti KT tam, kad susitvarkytų tas mano ciklas (paprasčiausiai esu jauna ir nenoriu ateitį turėti problemų dėl tų KT 4u.gif )? Na ir dar priedo tas mano ciklas nėra jau toks nereguliarus (pora dienų ten arba ten).. Labai bijau kad tos policistinės kaiušidės  nepakenktų kai susgalvosiu pastoti. unsure.gif

Kiek žinau cistos pastojimą apsunkina, o negydomos cistos, juolab policistinės, gali ir nevaisingumą sukelti. Na, aš negąsdinu, skaičiau kažkur, bet gal ir klystu. Nuo cistų yra ir kitokių vaistų, ne tik KT
Atsakyti
Pries du metus nuejau pas ginekologe, nes jauciau skausmus, pakilo temperatura, bei kazkas issilejo tamsios spalvos, jinai man ta pacia diena dave skiryma i ligonine, ten mane pagulde. Is pradziu gyde tik antibiotikais, padare punkcija, bet man nepraejo, todel nutare daryti laporoskopija. Epikrizei buvo parasyta, kad laisvas skystis desinej pusej, visu moterisku priedu uzdegimas ir, kad buvo pasalinta desines kiausides cista (geltonojo kuno cista su homoragija centre).
Tyriausi pas ta pacia ginekologe jinai sake, kad viskas gerai jokiu problemu. Bet vat problemos atsirado kitos po operacijos, iki siu dienu, tai cistitas su bakterija E. coli. Gyde mane ir nieko, dabar pakeiciau gydytojus, nuejau pas kita ginekologa ir urologa, tai vat ginekologas pasake, kad pas mane ne taip viskas gerai kaip sake ana ginekologe, o tesiasi uzdegimas senas nuo tu laiku ir dvi kiausides pilnos cistu, va todel sako tu ir negali nestuke.gif (nes jau 4 men. bandem ir niekaip nestuke.gif ). O urologas padare dabar cistoskopija laukiu atsakymo, bet del slapimo pusles nieko gero, nes pernelyg viskas uzsitese, vienoj pusej senele sustorejo, o tai ne gerai.
Tai vat tiksliai ir nezinau nuo ko negaliu nestuke.gif , nes variantu daug verysad.gif .
Atsakyti

Apie policistines yra straipsnis delfyje



QUOTE(Miglužė @ 2008 02 04, 16:57)
Kiek žinau cistos pastojimą apsunkina, o negydomos cistos, juolab policistinės, gali ir nevaisingumą sukelti. Na, aš negąsdinu, skaičiau kažkur, bet gal ir klystu. Nuo cistų yra ir kitokių vaistų, ne tik KT


Pacios cistos pastojimo neapsunkina, o ir ju buna keliu rusiu. Ypac pavojingos nepolicistines, kurios gali plysti ir uzlieti visa moterisku organu ertme. O policistines pasidaro tada, kai nevyksta/vyksta nepilnaverte ovuliacija. Pirmu atveju (kai nepolicistine cista), su vaisingumu susije mazai, o vat antru atveju, tai ne cistos sukelia nevaisinguma, o tos cistos rodo, kad gali buti sunku pastoti. Paprastos cistos gydymos tabletem, zvakutem, didesnes ir nenykstancias operuoja, o prie policistiniu kiausidziu arba skiriamos Kt, jei nenorima pastot, o jei norima, tai skiriamas kitoks gydymas, vaistais stimuliuojamos kiausides.
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2008 02 04, 15:17)
Sveikos. Man daktarė yra nustačiusi policistines kiaušides. Dabar neperseniausisi perskaičiau, kad yra toksai policistinių kiaušidžiių sindromas. Norėjau paklausti-tai tas pats ar du visiškai skirtingi dalykai g.gif ?

http://www.supermama...howtopic=229587
Čia tikrai rasi visus atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turejote cista kaiusideje, kuria reikia operuoti?Mane labaiusiai domintu dermoidines cista(kadangi ginekologe itaria, kad butent tokia pas mane).Taigi, moraliskai ruosiuosi operacijai, bet vis dar tikiuosi, gal yra kitokiu keliu-ne vien operacija,juolab, kad pries 3 men apturejau tulzies pusles salinimo operacija laparoskopu verysad.gif
Atsakyti