Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

Nu ka,likimo drauges 4u.gif ,gryzau po operacijos jau,likau gyva,sunkiai dar pakrutu,bet krutu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justee @ 2008 03 05, 19:35)
Tai nezinau dabar, ar cia raumuo vistik patemptas ar tureciau sunerimti ir eiti pas ginekologe.  unsure.gif

Geriau pasitikrink, nepakenks gi, o ir pačiai bus ramiau
QUOTE(Čiotki @ 2008 03 08, 14:21)
Nu ka,likimo drauges  4u.gif ,gryzau po operacijos jau,likau gyva,sunkiai dar pakrutu,bet krutu  ax.gif

Sveikatėlės Tau 4u.gif O kaip įspūdžiai? Labai baisu buvo?
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2008 03 08, 14:21)
Nu ka,likimo drauges  ,gryzau po operacijos jau,likau gyva,sunkiai dar pakrutu,bet krutu


Apie tas operacijas net galvot baisu doctor.gif swoon.gif
Sveikatos 4u.gif
O aš už dvejų savaičių važiuosiu tikrintis, gal jau viskas tvarkoj... po tu visų vitaminų E biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2008 03 08, 15:06)
Sveikatėlės Tau  4u.gif O kaip įspūdžiai? Labai baisu buvo?


QUOTE(Query @ 2008 03 12, 08:06)
Apie tas operacijas net galvot baisu  doctor.gif  swoon.gif
Sveikatos  4u.gif
O aš už dvejų savaičių važiuosiu tikrintis, gal jau viskas tvarkoj... po tu visų vitaminų E  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif
Baisu visada yra tai ko nezinai,o kai zinai kas laukia,tuomet ner taip baisu.Tik tiek,kad dabar vistiek supjaustyta likau unsure.gif ,na bet svarbu ka gyva,ania rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2008 03 12, 09:12)
Ačiū  4u.gif
Baisu visada yra tai ko nezinai,o kai zinai kas laukia,tuomet ner taip baisu.Tik tiek,kad dabar vistiek supjaustyta likau  unsure.gif ,na bet svarbu ka gyva,ania  rolleyes.gif


o tai labai supjauste?
pas mane tik trys mazutes skylutes buvo ax.gif ir dabar jau va po dvieju savaiciu jau beveik uzgyti baigia, manau kad randeliu beveik nesimatys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astushke @ 2008 03 12, 11:34)
o tai labai supjauste?
pas mane tik trys mazutes skylutes buvo  ax.gif  ir dabar jau va po dvieju savaiciu jau beveik uzgyti baigia, manau kad randeliu beveik nesimatys  rolleyes.gif


Tu tai tos 3 skylutes,labiausiai pergyvenu del bambos,ten toks kresuliukas susidares unsure.gif ,kai nukris ziuresiu,gal nebus baisiai rolleyes.gif
Siandie keiciausi tvarscius ir ta apatine skylute kur drena buvo pradejo slapiuoti,toks geltonas skystis lasa,pora val praejo,vel ziuriu slapia,kazi cia gerai ar blogai g.gif .Pasiskambijau daktarei,sako jei skaidrus geltonas tai nieko tokio,bet varysiu rytoj is ryto ,kai mama ateis su maziuku pabut,ka apziuretu unsure.gif
Papildyta:
Astushke, o kaip tau del tos endometriozes? unsure.gif pirma karta tokia girdziu blush2.gif. Ar vitaminus kokius geri? Jau visiskai atsigavai? Man doctor.gif menesi neleido vaikiuko pakelt schmoll.gif ir sake 6 savaites jokiu voniu,pirciu ir jokio smileysex.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiotki: 12 kovo 2008 - 16:26
QUOTE(Čiotki @ 2008 03 12, 15:21)
Tu tai tos 3 skylutes,labiausiai pergyvenu del bambos,ten toks kresuliukas susidares  unsure.gif ,kai nukris ziuresiu,gal nebus baisiai  rolleyes.gif
Siandie keiciausi tvarscius ir ta apatine skylute kur drena buvo pradejo slapiuoti,toks geltonas skystis lasa,pora val praejo,vel ziuriu slapia,kazi cia gerai ar blogai  g.gif .Pasiskambijau daktarei,sako jei skaidrus geltonas tai nieko tokio,bet varysiu rytoj is ryto ,kai mama ateis su maziuku pabut,ka apziuretu  unsure.gif
Papildyta:
Astushke, o kaip tau del tos endometriozes?  unsure.gif  pirma karta  tokia girdziu  blush2.gif. Ar vitaminus kokius geri? Jau visiskai atsigavai? Man doctor.gif menesi neleido vaikiuko pakelt  schmoll.gif ir sake 6 savaites jokiu voniu,pirciu ir jokio  smileysex.gif


na man tos skylutes gan greitai graziai uzgijo, pleistriukus trecia diena jau nusiemiau. pirmos trys-keturios dienos man sunkios buvo.del to susikaupusio oro viduj. bet daktare patare gerti daug pipirines metos arbatos ir kazka gazuota. dabar jau galima sakyti visai atsigavus, bet sunkiu dalyku dar nekiloju ir atsilenkimu nedarau. rolleyes.gif bet manau jau kita savaite bandysiu.
apie endometrioze gali daugiau pasiskaitysi kitose temose. mirksiukas.gif sia liga randa tik laporoskopijos metu, bet jei tau butu ja rade butu pasake tikrai.
siaip geriu tik multivitaminus, bet skaiciau kad zuvu taukai labai gerai. reikes nusipirkti.
del sunkiu daiktu kilojimo, tai matau pati jausi kada jau galesi kazka kelti. rolleyes.gif
o del sexo man jokiu nurodymu nedave tai as kada jau pati galejau tada ir... wub.gif
Atsakyti
Vakar,uzvakar bego audiniu geltonas skystis,nespejau keist,vis slapia unsure.gif

Astushke, kokius multivitaminus geri?
O kada galejai smileysex.gif
Atsakyti
Man ir vėl cista user posted image
Atsakyti
console.gif
Man darbe kažkas pasakė, kad cistos linkusios atsinaujinti g.gif Įdomu, ar yra tiesos g.gif Ir dar įdomu, o jei nieko nedaryt, tai kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Query @ 2008 04 04, 13:26)
console.gif
Man darbe kažkas pasakė, kad cistos linkusios atsinaujinti  g.gif Įdomu, ar yra tiesos  g.gif  Ir dar įdomu, o jei nieko nedaryt, tai kas  g.gif

Jos linkusios atsinaujinti, ir tai, deja, sakau iš savos patirties verysad.gif Cistos praeina ir negydomos, visaip būna. Bet man baisu būtų nieko nedaryti ir laukti kol pati išnyks g.gif
Atsakyti
Merginos, o kiek tu cistu pozymiai blink.gif man pastaruoju metu labai skauda apacioj pilvo desnej pusej, taip lyg kiauside, bet nedaznai i menesi koki karta, bet jau taip skauda, kad net asaros byra, be vaistuu niekaip nepraeina unsure.gif
Atsakyti