Įkraunama...
Įkraunama...

Cistos ant kiaušidžių

Nezinau apie ta klinika, nes ji ko gero Kaune? Nu sprendziu del to, kad tu is Kauno. As tai siaip lankausi Vilniuj, pas tokia laaabai faina ginekologe D. Uleviciene, berods Seimos medicinos centras, netoli Lietuvos kino teatro.

Nepaisyk, dabar visi malonus, kam pinigus moki ir nebars biggrin.gif Ginekologai tam ir yra, kad butu svelnus, bet aisku visko pasitaiko.

Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Aš einu pas ginekologę privačiai, nes visai kitoks gydymas ir priežiūra smile.gif
Na mes patys ušpaikinam gydytojus, bet nieko nebepakeisi, taip jau yra...
Atsakyti
nu as einu pas ginekologe A klinikoj Kaune, nes ten prisiregistravusi, geresnes nesu turejusi. Ir savo darba ismano, o dirba be seseles, viena, jei ka biggrin.gif ir labai maloni. Ir visai nebaisu pas ja eiti, va jei reiktu pas vyra ginekologa... blush2.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo išgyvenimais dėl cistų. Tikiuosi, Salomėja neišsigąsi, nes panašiai kaip ir tu, vis delsiau, ir tik kai prireikė konsultacijos dėl kontraceptikų, būdama 20 m pirmą kartą apsilankiau pas ginekologę. Ir pirmą syk užlipusi ant "lėktuvo", sužinojau, kad ant vienos kiaušidės turiu cistą. Šokas buvo kokią savaitę, bet kai apsipratau, gėriau sau laiminga kontraceptikus, kurie kartu atseit ir "gydė" cistą. Reguliariai, kas pusmetis, tikrinausi pas tą pačią daktarytę, o kadangi cista nesikeitė, nutariau "išbandyti" kitus gydytojus. Tuo labiau, kad mylintis kartais tarsi pajausdavau skausmą ten kur turėtų būt kiaušidės. Tai Kauno klinikose jokių cistų man nerado, ir dar pasakė, kad visi mes žmonės, visiems mums kartais skauda, ir nėr čia ko jaudintis. Nusiraminau, nustojau gerti ir kontraceptikus. Maždaug po 4 metų netikėtai nestuke.gif . Taigis, bent nėštumo metu jokių cistų man nemato, tikiuosi ir neatsinaujins thumbup.gif
Atsakyti
turiu ir as tas cistas, jos menesines man sustabdo kartais, bet gydytoja sake jog tai normalus dalykas ant kiausidziu tos atsirandancios cistos. pasidraiu onkologini tyrima ir gimdos kaklelio aciu dievui neigiamas. thumbup.gif
o kas del gydytoju, tai pirmas syki ejau pas gydytoja ginekolo vyra ir dar su problemom, kazkoki virusa buvau pasigavusi, plius dar netekejusi o jau su santykiais, o dieve pas toki senioka patekau blush2.gif
paskui pasikeiciau gydytoja moteri. thumbup.gif
o kai buvau nescia tai teko atsidurti priimamajame del pilvo skausmu pas jauna akuseri. doh.gif bash.gif kaip as tokius arogantiskus biciukus varyciau, gaila jog tada dar jaunute nepatyrusi buvau, dabar tai jau pasakyciau jam apie jo tokia apziura ir komentarus.
protest.gif
Atsakyti
sveiki... turiu problemyte.. daktere rado cista ant kaiusides apie 2,5 - 3 cm dydzio, sake nepiktybine... jau pries eidama zinojau, kad ja ras, nes jutau maudziancius skausmus.. padare tyrimus ir nusprende, kad skauda, nes buvo tuo metu uzdegimas gimdos.. gydem uzdegima net per du kartus (is eiles).. tai buvo pries 3 men.... va dabar ir vel skauda, maudzia, negaliu uzmigti (trukdo)... net nebezinau ir ka galvoti... juk negali uzdegimai taip daznai kartotis... seimoje jau yra viena ispjaustyta moteris... ar manes laukia tas pats? ka daryti?
p.s. jei galite rekomenduokite gydytoja, visai noreciau antros nuomones
Atsakyti
Labas. Aš irgi turėjau cistą, sakė, lyg ir panašaus dydžio iš pradžių.
O tau paskyrė kokį cistos gydymą? Nes man buvo skyrę ir sakė, kad jei nepadės, reikės operuot, nes tokios didesnės cistos pavojingos - gali plyšti ir tada jau gali tekt atsisveikint su visais moteriškais organais.
Man irgi skaudėjo, kai buvo cista, mausdavo, net bloga būdavo autiku važiuojant. Gydymas nepadėjo, tai cista buvo išoperuota.
Gali bandyt kreiptis į Santariškių konsultacinę polikliniką, tik jei ten eisi be siuntimo, už konsultaciją reiks mokėt.
Atsakyti

QUOTE]Labas. Aš irgi turėjau cistą, sakė, lyg ir panašaus dydžio iš pradžių.
O tau paskyrė kokį cistos gydymą? Nes man buvo skyrę ir sakė, kad jei nepadės, reikės operuot, nes tokios didesnės cistos pavojingos - gali plyšti ir tada jau gali tekt atsisveikint su visais moteriškais organais.
Man irgi skaudėjo, kai buvo cista, mausdavo, net bloga būdavo autiku važiuojant. Gydymas nepadėjo, tai cista buvo išoperuota.
Gali bandyt kreiptis į Santariškių konsultacinę polikliniką, tik jei ten eisi be siuntimo, už konsultaciją reiks mokėt.[/QUOTE]

na va taip ir maniau, kad kazkas negerai mad.gif .... geriu kontraceptikus, gal gydytoja pamane, kad to uzteks cistai isgydyti.. o kaip kitaip galima gydyti cista?

gal galite rekomenduoti koki privatu gydytoja, nes su santariskiu klinikos ginekologais labai jau bloga patirtis sieja..
Atsakyti
QUOTE(Egle_reikia_pagalbos @ 2005 09 14, 20:36)
na va taip ir maniau, kad kazkas negerai mad.gif .... geriu kontraceptikus, gal gydytoja pamane, kad to uzteks cistai isgydyti.. o kaip kitaip galima gydyti cista?

gal galite rekomenduoti koki privatu gydytoja, nes su santariskiu klinikos ginekologais labai jau bloga patirtis sieja..


Šiaip gydomos ir KT cistos, čia jau kompetetinga gydytoja turėtų apžiūrėt, šiaip kai didoka cista, iš pradžių bandoma gydyti vaistais (gali būti ir KT, jei nelabai didelė, bet turi stebėt ir prižiūrėt), man kiek pamenu, skyrė žvakutes ir tabletes kažkokias. Kadangi cista nesumažėjo, ją išoperavo.

Dėl gydytojų, pati tada dėl cistos bendravau su Šeškinės gydytojais ir Santariškių, visi patvirtino tą patį gydymą. Dėl gydytojo pasiūlyt nelabai ką turiu, bet paskaityk čia apie ginekologus.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 14, 08:52)
Labas. Aš irgi turėjau cistą, sakė, lyg ir panašaus dydžio iš pradžių.
O tau paskyrė kokį cistos gydymą? Nes man buvo skyrę ir sakė, kad jei nepadės, reikės operuot, nes tokios didesnės cistos pavojingos - gali plyšti ir tada jau gali tekt atsisveikint su visais moteriškais organais.
Man irgi skaudėjo, kai buvo cista, mausdavo, net bloga būdavo autiku važiuojant. Gydymas nepadėjo, tai cista buvo išoperuota.
Gali bandyt kreiptis į Santariškių konsultacinę polikliniką, tik jei ten eisi be siuntimo, už konsultaciją reiks mokėt.



Na liepsnelė mane prigazdinai ...nors ir taip esu nusiminus ir įšsigandus...

Turiu cistą - 3x4 cm, o dar be to ir laukiuosi... Gydytoja, kuri mane apžiūrėjo ir rado šią cista, gražiai įteikė kortelę ir išsiuntė pas geriausius miesto gydytojus, pati neapsiėmė manęs prižiūrėti. O pas geriausius miesto gydytojus dasimušt neina, tai eisiu po 2 sav., labai tikiuosi, kad iki to laiko nieko neatsitiks... verysad.gif verysad.gif
Iš karto pasakė, kad labai didelė tikimybė, kad suėjus 1 trimestrui, darys operaciją su narkoze.....
Atsakyti
Ir as turejau cista, tiksliau dvi. Viena ant kiausides, o kita salia, kadangi gydymas kontraceptikais nepadejo, teko operuot. Pilvo nepjove, dare laparaskopija. Uztat dabar dziaugiuosi, kad nebeskauda...
Atsakyti
O man kažkaip dabar ir neskauda.... kartais diegtele tam šonelį, kur yra ta cista, bet čia manau, kad daugiau iš nervų, jau įsivaizduoju, kad man skauda...
Atsakyti