Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cistos ant kiaušidžių
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Vonios Fane
Turejau cistas ant vienos kiausides, padare laparoskopija, lyg viskas susitvarke. kadangi tai prima mano operacija ir dar moteriska - buvau issigandusi ir prisigalvojusi visokiu nesamoniu - net vezi unsure.gif
Po poros metu atsirado tos cistos ant kt kiausides mad.gif ,ginekologe paskyre mercilona,padejo,po poro menesiu lyg dingo, echoskopija dare,nebuvo g.gif
Bet gi vel-prigasdino ohmy.gif ,sako sunku pastoti, o man jau pradeda vaidentis kad jau isvis per tas cistas neturesiu vaikuciu o dar +visokios bakterines vagineozes sad.gif
Papasakokite,kuri turi/turejo cistas,kaip issigyde,ar pastojote?
Ramunita
pazistama turejo,kol vartojo kontrceptikus-viskas buvo ok,bet tik cistu atzvilgiu...jai paciai praktiskai jokie KT netiko...tik baigus vartot-atsirasdavo is naujo...ginekologe pasiule pastot,nes tipo tada dingsta. ji sekmingai pastojo,dabar jau 8 men jokiu cistu wink.gif
Dandelions
Žiūrint kokios ten cistos. Jei tai diagnozavo kiaušidžių policistozę, tai pastoti iš tikro sunkiau. Ką siūlo ginekologai, tai tik kontraceptikai (jei tuo metu neplanuoji pastoti). Jei planuoji - tai jau kitas gydymas. Bet jei jokių hormoninių sutrikimų neturi, nemanau, kad bus labai sunku sulaukti 2.gif
Noa
As turejau tas cistas ir tebeturiu smile.gif Policistines kiausides smile.gif O du vaikus pagimdziau, su pastojimu nebuvo absoliuciai jokiu problemu smile.gif

Pries pirma vaika nezinojau, kad jos ten yra, bet turbut buvo, nes ginekologai kazko niurnedavo apie hormonus ir sunkumus pastoti, ale kai tiksliai nepasake, kad nepastosi, tai as, to nezinodama, ir pastojau mikliai smile.gif Po to pora daktaru mane echoskopu ziurejo, abu pradejo mane ruost niuriai bevaikes daliai, kol neisaiskejo, kad siek tiek paveluotai, mat jau turiu vaika smile.gif Abu nustebo smile.gif Aisku, paskyre kontraceptiku, kuriuos naudojau ilgai ir pastoviai, bet va padariau pertraukele menesio laiko - ir stai jums prasom, antras vaikas smile.gif
Dabar vel ziurejo echoskopu, sake vel, kad pastojant gali kilt problemu... Cha laugh.gif
Vonios Fane
Ac merginos uz nuomone ir palaikyma rolleyes.gif
Dar kokius metelius pusantru pagersiu ir bandysim 2.gif nors as dar netekejusi,bet kad 25 jau tuoj ir jau laikas butu ir noriu... 2.gif labai labai
Vasara
Na man irgi tos cistos tai atsiranda tai isnyksta, tik nezinau kokios rusies, bet greiciausiai geltonkunio ar folikulines. Su pastojimu tikrai nebuvo problemu, kaip tik dar "bajeris". Per apziura sako kad yra dvi cistos, viena net gimda "pritraukus" i desine puse. Pasiskaicius kad sunku pastot, ai ka cia nuodysi save hormonais. Vel po kiek laiko nueinu pas ginekologe - cistu nebera (pries savaite kita ginekologe dar mate viena).. Bet nesusergu, po 2 sav. pasidarau testa - nestumas yra smile.gif Nueinu apziurai, salia vaiko vel cista smile.gif Taip buvo ir su pirmu vaiku. Po 12 sav. kazkaip jos isnyksta, tik dabar svarbu kad neuzisuktu ta cista ir netruktu, nes butu persileidimas.
Vonios Fane
Kurias issuade per laparoskopija - tai cia buvo dermoidines cistos,o dabar yra jos ar ne nzn,geriu kontraceptines.Reiks eiti pasitikrinti unsure.gif
Gintyte
sveikutės,
Mano draugužei diagnozavo cistą ant kiaušidės, tai ji jau į paniką įkritus guodžiau ją kad nieko blogo, bet kai geriau pagalvojau pati nieko nežinau apie ją blush2.gif gal kas susidūrėt? kas tai yra? kaip gydytis?gal nuorodą internete kur plačiau parašyta žinot?
craizy
pas mane buvo kiausides cista, padare laparaskopija, nu ir jau geguzes men. bus metai kai tfu tfu tfu nieko nera. Dabar bandysiu pastoti, tikiuosi viskas bus gerai. Cia aprasoma apie kiausidziu cistas
http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...23&id2=&linkID=
Kuka
Na as tik pradedu savo moteriska sveikata tirtis, nes nesenai mano pirmas planuotas nestumas baigesi persileidimu. Bijau kad nerastu kokiu baisybiu...

Sakykit, ar yra kokie nors simptomai, jei kiausidese kazkas netaip? Pvz ar pykina, lyg kaista, lyg maudzia... As taip jauciuosi dabar. Po abrazijos praejo poa savaiciu. Jau savaite nekraujuoju, bet gerai nesijauciu...
filifjonka
pas mane irgi jos veisiasi. g.gif tiesa, jos ishnyksta po menesiniu.
gydytoja kaip gydyma siule kontraceptikus pagert, taciau nebegersiu to brudo. schmoll.gif
shiaip kazkokiu ypatingu pojuciu nejauciu, tiesiog ciklas nenormaliai ilgas buna ir link menesiniu man tai shona tempia. g.gif
kiekviena karta galvoju, kad pastojau, bet.... verysad.gif

antras gydymo variantas - pastoti. tai vat planuojam tongue.gif
Vonios Fane
QUOTE(Kuka @ 2005 02 21, 23:46)
Na as tik pradedu savo moteriska sveikata tirtis, nes nesenai mano pirmas planuotas nestumas baigesi persileidimu. Bijau kad nerastu kokiu baisybiu...

Sakykit, ar yra kokie nors simptomai, jei kiausidese kazkas netaip? Pvz ar pykina, lyg kaista, lyg maudzia... As taip jauciuosi dabar. Po abrazijos praejo poa savaiciu. Jau savaite nekraujuoju, bet gerai nesijauciu...
*

Na man tai sona ziauriai skaudedavo cry.gif ir kai paspaudi ta vieta irgi skaudedavo..Tfu tfu dabar lyg viskas susitvarke. Dar tiesa kraujas pasirodydavo laikas nuo laiko-tai man buvo sokas didziausias sad.gif
Kuka
QUOTE(filifjonka @ 2005 02 22, 09:03)
pas mane irgi jos veisiasi.  g.gif  tiesa, jos ishnyksta po menesiniu.
gydytoja kaip gydyma siule kontraceptikus pagert, taciau nebegersiu to brudo.  schmoll.gif 
shiaip kazkokiu ypatingu pojuciu nejauciu, tiesiog ciklas nenormaliai ilgas buna ir link menesiniu man tai shona tempia.  g.gif
kiekviena karta galvoju, kad pastojau, bet.... verysad.gif 

antras gydymo variantas - pastoti. tai vat planuojam tongue.gif
*

Ar tkrai nestumas gali isgydyti, ar tik apgydyti trumpam?
Kuka
QUOTE(Barskuole @ 2005 02 22, 10:10)
Na man tai sona ziauriai skaudedavo cry.gif  ir kai paspaudi ta vieta irgi skaudedavo..Tfu tfu dabar lyg viskas susitvarke. Dar tiesa kraujas pasirodydavo laikas nuo laiko-tai man buvo sokas didziausias  sad.gif
*

O gal krujavimas atsirasdavo pasportavus, persitmpus ar del streso?

Man tarpiniai patepliojimai atsirado kai buvau kokiu 16m - del itemptu treniruociu (2,5val/savaite + stresas del baigiamuju egzu). Po to jau tik del streso - univeritete. O dabar (28m) jau ir del darbinio nuovargio vakare. Mano skausmas - tai daugiau maudimas ir gimdos sukietejimas... matyt bus kazkas kito...
zulika
galiu papasakoti savo trumpa istorija, praeita menesi nuejau pas ginek, ir ji 'pamate' policistine kiauside, gal net ir randa(buvo plysusi viena), ir sunku man tuo patiketi, bet puole daryti onkologini tyrima cry.gif . Dabar laukiu ats, savotiskai jaudinuosi, iki tol niekas apie cistas nebuvo net uzsimines g.gif
o del policistiniu kiausidziu, tai paminejo, kad vienas is budu tai nestumas, sako kartais patvarko jis reikalus
iki siol man paciai pastoti nepavyko
Motina
Ar tkrai nestumas gali isgydyti, ar tik apgydyti trumpam?

Man išgydė visai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kol dar jauna mergelka, netekėjus buvau, diagnozavo policistines kiaušides. Kai pasiskaičiau apie tą ligą tai cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Pirmą kartą pastojau nesunkiai - iš pradžių saugojomės, paskui sakau - tai kurio velnio, jei man pastot problemos rolleyes.gif . Tai kai tik nustojom - bac ir yra nestuke.gif .
Po gimdymo kiaušidėse buvo pavienės cistos. Tada antrą kartą patapau nestuke.gif
Dabar jau 2,5 metų, kaip ginekologas apžiūrėdamas sako - nu viskas kaip vadovėly, negaliu prie nieko prisikabint biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kas šią bėdą turit - manau svarbiausia ir sunkiausia pirmą kartą patapti nestuke.gif
O paskui turėtų būt vis geriau ir geriau 4u.gif
Kuka
O kokiu budu ginekologas gali nustatyti ar yra cistu? Ar yra daroma vaginaline echoskopija? Paprasta echoskopija? Ar paprasta apziura?
Motina
Cistos matosi tiek paprastu tiek vaginaliniu echoskopu. Kai kiaušidės būna policistinės tai vaizdelis truputį kitoks - visa kiaušidė pilna nedidelių cistukių, beto, dar dažnai būna ir pati kapsulė sustorėjus.
O jei pavienės didesnės cistos - tai ir paprastos apžiūros būdu gali apčiuopti.
Vonios Fane
QUOTE(Kuka @ 2005 03 04, 21:17)
O kokiu budu ginekologas gali nustatyti ar yra cistu? Ar yra daroma vaginaline echoskopija? Paprasta echoskopija? Ar paprasta apziura?
*

na man ir habilituoti daktarai ir siaip docentai ziurinejo tyrinejo visaip ir nieko nepamate mad.gifO gydytoja kuri man dare laparospkopija paprastos apziuros metu ir pamate tas cistas doctor.gif
Kuka
QUOTE(Barskuole @ 2005 03 07, 12:11)
na man ir habilituoti daktarai ir siaip docentai ziurinejo tyrinejo visaip ir nieko nepamate  mad.gifO gydytoja kuri man dare laparospkopija paprastos apziuros metu ir pamate tas cistas doctor.gif
*

O tai gal galetum parekomenduoti sia gydytoja man? kaip pas ja patekti? Siuo metu sprendziu koki gydytoja pasirinkti. g.gif Nesinori pas bet ka eiti...
Giga*
sveikutes

netyci aradau sita tema, pamaniau pasidalinsiu patiritm:

man pries du metus pasalinta lapraskopijos budu dermoidine vienos kaisuides cista + mioma toje pacioje puseje, t.y. jos abi buvo ir beveik leitesi.
sekmingai pastojau si pirmo karto, kai tk suplanavom, dabar va ant dinu lukstensiuosi smile.gif
tik va gimdyti paciai neleis, tipo del miomos operacijos gali buti suplonejusi gimdos sienele, bet del cistos tai nieko butu,

kiek man zinoma, dermoidines cistos neatauga. na ir zinoma, ju nepanaikina nestumas.

o siaip tai nelabai pamenu simptomus, bet man rodos pirma syki kreipiausi pas ginekologus, kad skaudjeo sona, pamaniau akd uzdegimas, o rado cista, tasemes 3 metus kazkur, gyvenau tada Kaune, tai klinikose vos ne mirtina ligone buvo padare, nes vienos gydytojos mate cista, ktios mioma, tai buvau kaip bandomasis triusis. tada spjoviau ir nuvaziavau pas Alisauska i Grybo gatve i Vilniu, liux daktariukas, jis mates ne tokiu ligoniu, todel negasidindavo, tieisog palaukem kazkiek, po to isoperavom, kadangi mioma augo ir stipriai. tiesa, operavausi jau KLP.
taigi jei kam neperbrangu- rekomenduoju Alisauska.
Eimante
Sveikutes,
Noreciau atnaujinti sia tema, nes man ji aktuali. Ir tikiu kad ne man vienai. Taigi, pries tris menesius kaireje kiausideje rado cista. Bet jokiu simptomu ir jokiu skaumu nejauciau! Paskyre gerti KT Jeanine. Geriau tris menesius, o si nustojau. Dabar eisiu tikrintis tik birzelio pirmom dienom, kai grsiu i LT. Bet dabar sunerimau, nes jau antra diena man lyg "tempia" ta kiauside. Viskas po to kai pasportavau. Bet tikrai nebuvo tai didelis kruvis, nes sportuoju savo malonumui.
Kazin ar tai reiskia, kad ta cista pas mane dar sedi sad.gif

Ir dar labai padidejo pilvo apimtis! O tai kaip sake daktare tikrai svarus pozymis, nes tikrai nesuvalgau tiek kad tas pilvas ispamptu blush2.gif pirmakart kai rado ta cista tai irgi buvo labai ispustas pilvas.

Dar daktare sake, kad neimanoma pastoti, kai yra cista kiausideje? Bet va cia skaiciau kitu nuomoniu,ir tu, kurios pastojo turedamos cistas, bet gal tai priklauso kokia cista, nu nezinau, apsvieskit mane...
BiZė
QUOTE(Eimante @ 2005 05 20, 15:16)
Sveikutes,
Noreciau atnaujinti sia tema, nes man ji aktuali. Ir tikiu kad ne man vienai. Taigi, pries tris menesius kaireje kiausideje rado cista. Bet jokiu simptomu ir jokiu skaumu nejauciau! Paskyre gerti KT Jeanine. Geriau tris menesius, o si nustojau. Dabar eisiu tikrintis tik birzelio pirmom dienom, kai grsiu i LT. Bet dabar sunerimau, nes jau antra diena man lyg "tempia" ta kiauside. Viskas po to kai pasportavau. Bet tikrai nebuvo tai didelis kruvis, nes sportuoju savo malonumui.
Kazin ar tai reiskia, kad ta cista pas mane dar sedi  sad.gif

Ir dar labai padidejo pilvo apimtis! O tai kaip sake daktare tikrai svarus pozymis, nes tikrai nesuvalgau tiek kad tas pilvas ispamptu  blush2.gif pirmakart kai rado ta cista tai irgi buvo labai ispustas pilvas.

Dar daktare sake, kad neimanoma pastoti, kai yra cista kiausideje? Bet va cia skaiciau kitu nuomoniu,ir tu, kurios pastojo turedamos cistas, bet gal tai priklauso kokia cista, nu nezinau, apsvieskit mane...
*

Man ta tema irgi tapo labai aktuali smile.gif
Nesenai buvau pas savo ginekologe, ir jinai pasakė, kad pas mane yra cistuke. Bet liepė pasirodyti po menstruacijų, pažiūrėti geriau, nes aš buvau prieš. tai sakė kažkodėl skiriasi organizmas g.gif
Prieš išeinat ginekologės patarimas buvo, pasigimdyk ir viskas susitvarkys.. Kažkaip pagalvojau, kaži ar normalu, bet kai perskaišiau čia tiek pasakojimų, žiūriu kad naudinga, bet man tas nestuke.gif dar kaip ir neplanuotas būtų blink.gif
Na kai nueisiu po menstuacijų, bus matyti ką sakys

Salomeja
O gal zinot kas gali but , jei skauda keirej pusej apacioj? sakyciau pilva, bet dar zemiau, nors ne kirksny. nu neoku papasaakot, bet gal kas supras.
BiZė
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 23, 15:51)
O gal zinot kas gali but , jei skauda keirej pusej apacioj? sakyciau pilva, bet dar zemiau, nors ne kirksny. nu neoku papasaakot, bet gal kas supras.
*

Na nueik geriau pas daktariuka, kad nebutu gimdos ar pusles uzdegimas koks...
Salomeja
Na ir eisiu, bet pastaraja avaite nebus kada. na nenumiriau kelis menesius, ir dabar nemirsiu.
slyva
Paaiskinkint man tundrai, kas tos cistos? Nesu kol kas su jom susidurusi, tai nezinau, kas tai per dalykas, bet truputi paskaiciau jusu postu, tai taip suprantu, kad nieko gero...
Salomeja
Paklausiu is vis juokingo klausimo. Ar pas ginekologe visad buna sesele? Nes man jau ir taip moraliskai reik nusiteikt ir isdryst nueit, tai dar moraliskai reiks nusiteikinet , kad pas du zmones eisiu:(
Eimante
QUOTE(slyva @ 2005 05 23, 17:49)
Paaiskinkint man tundrai, kas tos cistos? Nesu kol kas su jom susidurusi, tai nezinau, kas tai per dalykas, bet truputi paskaiciau jusu postu, tai taip suprantu, kad nieko gero...
*

Nueik i www.sveikas.lt psl, i ginekologijos skyreli, ten rasi placiai aprasyta mirksiukas.gif
Eimante
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 24, 07:01)
Paklausiu is vis juokingo klausimo. Ar pas ginekologe visad buna sesele? Nes man jau ir taip moraliskai reik nusiteikt ir isdryst nueit, tai dar moraliskai reiks nusiteikinet , kad pas du zmones eisiu:(
*

O kodel tau moraliskai nusiteikinet? Nesuk galvos, eini juk del savo sveikatos! Man tai dzin ar ten viena jos ar dvi. Na dazniausiai buna dvi mirksiukas.gif pvz daktare apziurineja, o sesele "pildo popierius", na t.y. pastebejimus ir t.t. Eik drasiai!! 4u.gif
BiZė
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 24, 10:01)
*

Nebijok smile.gif Kaip supratau iš tavo kalbos, esi jauna, ir pas ginekologę neini ? mirksiukas.gif Nebijok, jinai, ta seselė nesikandžioja, pildo popierius ir viskas... Na ir daktarė nesikandžioja, juk jinai moteris, supranta tave... Na jei nesi turėjus lytinių santykių, tai išvis prie kompo vedasi tongue.gif Tik nepamiršk paminėti to smile.gif
Salomeja
jo nesena esu tik 22 metai, bet pas ginekologa nebuvau, tai ir geda. ir kuo amzius didesnis tuo baisiau eiti.
BiZė
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 24, 23:21)
jo nesena esu tik 22 metai, bet pas ginekologa nebuvau, tai ir geda. ir kuo amzius didesnis tuo baisiau eiti.
*

Hm... Apibarsiu aš tave.... nono.gif Kaip tai nebuvai pas ginekologe tokiu metų? Man 21 metai, bet aš per metus 1-2 kartus būtinai nueinu, kad paskui neturėčiau problemų, mano ginekologė džiaugiasi, kad ateinu tik dėl konsultacijos, o ne tik kai prispirta ligų wub.gif
Tad apsirengi ir keliauji, nes paskui tik save galėsi griaužti, kad pavėlavai ar dar kas nors.... Juk jos nesikandžioja.. Tad išsirink geriausia ir keliauk pas ją... Sėkmės smile.gif
Fėja-Būrėja
Arba pas kokį privatų blush2.gif .
Eimante
QUOTE(Fėja-burėja @ 2005 05 25, 10:15)
Arba pas kokį privatų  blush2.gif .
*

Tikrai, Salomeja, gal eik pas privatu, aisku, jei finansai leidzia, gal geriau jausiesi, nes jie tai tikrai bus malonus biggrin.gif
As ir nustebau, kad dar nebuvus...Tad skubek kuo greiciau, po pirmo karto daugiau nebebijosi, o ir pati ramiau jausiesi.
As taip pat 2-3 kartus tai minimum einu i metus, aisku, jei kokia beda, tai tenka ir dazniau.
4u.gif
Salomeja
na tai as vis nejau, nejau, o dabar bijau , kad nebertu taip kaip jus:) esu uzsiregistravus dainavos seimos klinikoj( kur vaistine kazkokia buvus). kazi kokia ten ginekologe?
Eimante
Nezinau apie ta klinika, nes ji ko gero Kaune? Nu sprendziu del to, kad tu is Kauno. As tai siaip lankausi Vilniuj, pas tokia laaabai faina ginekologe D. Uleviciene, berods Seimos medicinos centras, netoli Lietuvos kino teatro.

Nepaisyk, dabar visi malonus, kam pinigus moki ir nebars biggrin.gif Ginekologai tam ir yra, kad butu svelnus, bet aisku visko pasitaiko.

Viskas bus gerai 4u.gif
BiZė
Aš einu pas ginekologę privačiai, nes visai kitoks gydymas ir priežiūra smile.gif
Na mes patys ušpaikinam gydytojus, bet nieko nebepakeisi, taip jau yra...
craizy
nu as einu pas ginekologe A klinikoj Kaune, nes ten prisiregistravusi, geresnes nesu turejusi. Ir savo darba ismano, o dirba be seseles, viena, jei ka biggrin.gif ir labai maloni. Ir visai nebaisu pas ja eiti, va jei reiktu pas vyra ginekologa... blush2.gif
Latia
Pasidalinsiu ir aš savo išgyvenimais dėl cistų. Tikiuosi, Salomėja neišsigąsi, nes panašiai kaip ir tu, vis delsiau, ir tik kai prireikė konsultacijos dėl kontraceptikų, būdama 20 m pirmą kartą apsilankiau pas ginekologę. Ir pirmą syk užlipusi ant "lėktuvo", sužinojau, kad ant vienos kiaušidės turiu cistą. Šokas buvo kokią savaitę, bet kai apsipratau, gėriau sau laiminga kontraceptikus, kurie kartu atseit ir "gydė" cistą. Reguliariai, kas pusmetis, tikrinausi pas tą pačią daktarytę, o kadangi cista nesikeitė, nutariau "išbandyti" kitus gydytojus. Tuo labiau, kad mylintis kartais tarsi pajausdavau skausmą ten kur turėtų būt kiaušidės. Tai Kauno klinikose jokių cistų man nerado, ir dar pasakė, kad visi mes žmonės, visiems mums kartais skauda, ir nėr čia ko jaudintis. Nusiraminau, nustojau gerti ir kontraceptikus. Maždaug po 4 metų netikėtai nestuke.gif . Taigis, bent nėštumo metu jokių cistų man nemato, tikiuosi ir neatsinaujins thumbup.gif
xxkamane
turiu ir as tas cistas, jos menesines man sustabdo kartais, bet gydytoja sake jog tai normalus dalykas ant kiausidziu tos atsirandancios cistos. pasidraiu onkologini tyrima ir gimdos kaklelio aciu dievui neigiamas. thumbup.gif
o kas del gydytoju, tai pirmas syki ejau pas gydytoja ginekolo vyra ir dar su problemom, kazkoki virusa buvau pasigavusi, plius dar netekejusi o jau su santykiais, o dieve pas toki senioka patekau blush2.gif
paskui pasikeiciau gydytoja moteri. thumbup.gif
o kai buvau nescia tai teko atsidurti priimamajame del pilvo skausmu pas jauna akuseri. doh.gif bash.gif kaip as tokius arogantiskus biciukus varyciau, gaila jog tada dar jaunute nepatyrusi buvau, dabar tai jau pasakyciau jam apie jo tokia apziura ir komentarus.
protest.gif
Egle_reikia_pagalbos
sveiki... turiu problemyte.. daktere rado cista ant kaiusides apie 2,5 - 3 cm dydzio, sake nepiktybine... jau pries eidama zinojau, kad ja ras, nes jutau maudziancius skausmus.. padare tyrimus ir nusprende, kad skauda, nes buvo tuo metu uzdegimas gimdos.. gydem uzdegima net per du kartus (is eiles).. tai buvo pries 3 men.... va dabar ir vel skauda, maudzia, negaliu uzmigti (trukdo)... net nebezinau ir ka galvoti... juk negali uzdegimai taip daznai kartotis... seimoje jau yra viena ispjaustyta moteris... ar manes laukia tas pats? ka daryti?
p.s. jei galite rekomenduokite gydytoja, visai noreciau antros nuomones
liepsnele
Labas. Aš irgi turėjau cistą, sakė, lyg ir panašaus dydžio iš pradžių.
O tau paskyrė kokį cistos gydymą? Nes man buvo skyrę ir sakė, kad jei nepadės, reikės operuot, nes tokios didesnės cistos pavojingos - gali plyšti ir tada jau gali tekt atsisveikint su visais moteriškais organais.
Man irgi skaudėjo, kai buvo cista, mausdavo, net bloga būdavo autiku važiuojant. Gydymas nepadėjo, tai cista buvo išoperuota.
Gali bandyt kreiptis į Santariškių konsultacinę polikliniką, tik jei ten eisi be siuntimo, už konsultaciją reiks mokėt.
Egle_reikia_pagalbos

QUOTE]Labas. Aš irgi turėjau cistą, sakė, lyg ir panašaus dydžio iš pradžių.
O tau paskyrė kokį cistos gydymą? Nes man buvo skyrę ir sakė, kad jei nepadės, reikės operuot, nes tokios didesnės cistos pavojingos - gali plyšti ir tada jau gali tekt atsisveikint su visais moteriškais organais.
Man irgi skaudėjo, kai buvo cista, mausdavo, net bloga būdavo autiku važiuojant. Gydymas nepadėjo, tai cista buvo išoperuota.
Gali bandyt kreiptis į Santariškių konsultacinę polikliniką, tik jei ten eisi be siuntimo, už konsultaciją reiks mokėt.[/QUOTE]

na va taip ir maniau, kad kazkas negerai mad.gif .... geriu kontraceptikus, gal gydytoja pamane, kad to uzteks cistai isgydyti.. o kaip kitaip galima gydyti cista?

gal galite rekomenduoti koki privatu gydytoja, nes su santariskiu klinikos ginekologais labai jau bloga patirtis sieja..
liepsnele
QUOTE(Egle_reikia_pagalbos @ 2005 09 14, 20:36)
na va taip ir maniau, kad kazkas negerai mad.gif .... geriu kontraceptikus, gal gydytoja pamane, kad to uzteks cistai isgydyti.. o kaip kitaip galima gydyti cista?

gal galite rekomenduoti koki privatu gydytoja, nes su santariskiu klinikos ginekologais labai jau bloga patirtis sieja..
*

Šiaip gydomos ir KT cistos, čia jau kompetetinga gydytoja turėtų apžiūrėt, šiaip kai didoka cista, iš pradžių bandoma gydyti vaistais (gali būti ir KT, jei nelabai didelė, bet turi stebėt ir prižiūrėt), man kiek pamenu, skyrė žvakutes ir tabletes kažkokias. Kadangi cista nesumažėjo, ją išoperavo.

Dėl gydytojų, pati tada dėl cistos bendravau su Šeškinės gydytojais ir Santariškių, visi patvirtino tą patį gydymą. Dėl gydytojo pasiūlyt nelabai ką turiu, bet paskaityk čia apie ginekologus.
Vainora
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 14, 08:52)
Labas. Aš irgi turėjau cistą, sakė, lyg ir panašaus dydžio iš pradžių.
Gali bandyt kreiptis į Santariškių konsultacinę polikliniką, tik jei ten eisi be siuntimo, už konsultaciją reiks mokėt.
*

Na liepsnelė mane prigazdinai ...nors ir taip esu nusiminus ir įšsigandus...

Turiu cistą - 3x4 cm, o dar be to ir laukiuosi... Gydytoja, kuri mane apžiūrėjo ir rado šią cista, gražiai įteikė kortelę ir išsiuntė pas geriausius miesto gydytojus, pati neapsiėmė manęs prižiūrėti. O pas geriausius miesto gydytojus dasimušt neina, tai eisiu po 2 sav., labai tikiuosi, kad iki to laiko nieko neatsitiks... verysad.gif verysad.gif
Iš karto pasakė, kad labai didelė tikimybė, kad suėjus 1 trimestrui, darys operaciją su narkoze.....
Akrila
Ir as turejau cista, tiksliau dvi. Viena ant kiausides, o kita salia, kadangi gydymas kontraceptikais nepadejo, teko operuot. Pilvo nepjove, dare laparaskopija. Uztat dabar dziaugiuosi, kad nebeskauda...
Vainora
O man kažkaip dabar ir neskauda.... kartais diegtele tam šonelį, kur yra ta cista, bet čia manau, kad daugiau iš nervų, jau įsivaizduoju, kad man skauda...
Paix
Nutariau ir as parasyti, nes butent siuo metu gydausi... turiu antrasyk cista. Pirmaja cista man isoperavo gyd Vanagas pries 5 metus, cista buvo dermoidine, 8 cm , pasalino kartu ir kiauside ir dar keleta priedu prie jos... Tokios cistos nepasiduoda gydymui, jos nesumazeja. Operavo laporoskopiniu budu, nedirbau po to 3 men.Tai va, po operacijos gydytojas pasake kad tikimybe pastoti sumazejo 5 kartus bet tuo paciu jis pazista motersike, kuri budama su viena kiauside pasigimde 5 vaikucius.
Todel mielos merginos, nelaukite, kol atsitiks taip kaip man, vaistai kartais nepadeda. Eikite tikrintis reguliarai, nelaukite kol jos uzaugs.
Pries dvi savaites man vel diagnozavo cista, ant kitos kiausides, endoskopu pamatavo, ji 2.4cm. Taciau gydytoja tikisi kad ji susitrauks. Gydyma pradejome zvakelemis, antibijotiku kursu. Dabar laukiu tyrimu rezultatu, juos daro 3 savaites. Vaistuku prirase visokiu, stipriname imunine sistema. Labai bijau uzauginti ta cista kaip anoji kad buvo. verysad.gif verysad.gif
reginulka
[COLOR=blue]Sveikos mamulytes smile.gif
Rasau gan liudnoka tema, nes man rado cista gimdoje cry.gif ir as nezinau kas manes laukia. Gydytoja paskyre vaistus - hormoninius, kuriuos isgerus ta cista tipo turetu suirti ir pasisalinti. Bet... tai nera 100 proc. Gali but, kad prisipumpuosiu hormonu, o tolko jokio. Idomu, gal kuriai nors is jusu teko susidurt su tokia pat problemele? Pasidalinkite savo patirtimi. Beje gal zinote neblogu specialistu Kaune?

Aciu.
Iki
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.