Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Obuolių sidro kapsulės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Lieknėjimo preparatai
Pages: 1, 2
subalansuota
Sveikos. Gal kas bandė obuolių sidro tabletes lieknėjimui? Ar jos padeda sulieknėti? Ar tai tik blefas? g.gif
neraj
Nezinau kaip kitoms , bet man tai visai nieko nepadejo , geriau gal kokius 2-3 men. gerai nepamenu. Tik pinigus ismeciau kaip i bala mad.gif
ditux
kiek zhinau, tai tas pats, kas obuoliu actas, tik SUPER brangiau. stikline vandens su shaukshteliu obuoliu acto ir shaukshteliu medaus, manau poveiki duoda dar stipresni smile.gif kad nuo to lieknejama nelabai tikiu. pati geriau toki gerimuka priesh neshtuma kiekviena ryta ant tushchio skrandzhio - super, zhadina geriau nei kava thumbup.gif kai kam sako pradeda rugshtis kilti ar pan., tada geriau gerti po pusrychiu.
turiu tokia knyga "Gydymasis obuoliu actu", tai ten tiek visokio gerio prirashyta apie ji, bet pirkti jos gal ir neverta. turbut ir dabar dar Maximose pardavineja. uzhtenka tiesiog vietoj pavartyti.
Valentinka
Geriau gal kokius 3-4 men, tikrai jokio poveikio. Jau geriau buciau svieziu obouliu prisipirkus laugh.gif
Aida
Geriau obuoliu sidro kapsules 2 menesius, nenumeciau nei gramo blink.gif, pirko jas dar ir keletas draugiu - irgi nieko sad.gif manau, tikrai neverta pirkti tik bereikalingai ismesti pinigai.
bravada
as naudoju obuoliu acto ekstrakta firmos Bional.tai vaistininke sake kaip naudoti,ji mano drauge,neziuret kas parasyta informaciniam lape,o gert stai kaip .Nuo 18 val. nieko nevalgyt,o 21 val isgert kapsule su didele stikline vandens,ta kapsule skrandyje isbrinksta ir nesinori valgyt.o tai jau thumbup.gif
palade
QUOTE (vituly @ 2004 11 26, 14:32)
Oi dėkui dėkui už info clap.gif clap.gif O aš dar galvojau pirkti, bet dabar tikrai nepirksiu rolleyes.gif rolleyes.gif

ir teisingai darysi, nes ne vienoj vietoj skaiciau ir ne is vienos vaistininkes girdejau kad jei virsysi normas gal ir numesi kazkiek kg bet garantuotai ir skrandi suesi, o paskui kai reikes gerti vaistus skrandziui gydyti, dvigubai tiek priaugsi
Akyra
Ir as geriau tas kapsules kokius 3 men., nenumeciau nei gramo, bet tik pinigus isleidau sad.gif Geriausias svorio metimas yra subalansuota mityba ir sportas (kas netingi). O as kadangi tingiu, tai rytais padarau labai trumpute mankstele wink.gif
SiVidz
vartodama obuoliu sidra mano mama per 2,5 men numete 14 kg....nemazai....gal kaip kam veikia, o valge ji normaliai ir kepta mesyte ir viska......
Smurka
QUOTE(vituly @ 2004 11 26, 13:28)
Sveikos. Gal kas bandė obuolių sidro tabletes lieknėjimui? Ar jos padeda sulieknėti? Ar tai tik blefas? g.gif
*

Obuolių sidro kapsulės yra tik maisto papildas. Sulieknėti padeda tik subalansuota mityba ir sportas, neapgaudinėkit savęs tongue.gif
Saulės-Siela
Sveikutes ,va čia išties gera temike kai norisi visa tiesa apie tas kapsules išsakyt,
naudojau ir aš jas,bet prieš kokius pora metu,kai vos tik atsirado,buvau 17 metuku sveriau išties nedaug,apie 53-54kg,bet pilvukas atrodė didokas,lašinuku atsirado,tai susigalvojau tas kapsules kaip kokius vitaminus pabandyt,vaistinėje jas labai išgyrė,sakė ir oda pagražės jei gersiu kokius du mėn..
tai aš naivi mergyte ėmiau ir patikėjau.. praktiškai tapau reklamos ir bukos melagės vaistininkės auka.. cry.gif
po tū dvieju mėnesiu prasidėjo skausmai pilve.. bloga būdavo,galvike svaigdavo kartais.. tiesa svoris nukrito apie pora kg,bet kiek užtat sveikatos problemu atsrado..
žodžiu baigėsi tuo,kad nuėjus pas gydytoja išgirdau ilga morala apie tas kapsules,kad tas sidras graužia skrandi..ir išvis tai yra dideliausias blogis,va paskui ir teko per tas kapsules ant košiu pora mėnesiu sedėt.. blink.gif
tai va - patarčiau tikrai nepirkt.
bonza
man sidro kapsules zarnyna pavale ir susinormalizavo smile.gif as geriau new nordic, kur darkazkokiu zoliu yra. ax.gif
May66
Mano mama gėrė obuolių sidro kapsules (kursą) taip pat ne lieknėjimo tikslais, bet pastebėjo, kad "gelbėjimosi ratas" kiek susitraukė. Dietų greta to tikrai nesilaikė ir maisto nederino. Tai ir žinok, ar tai tik sutapimas. g.gif
giedruciuke
Pasidalinsiu ir aš savo(tiksliau savo močiutės)karčia patirtimi.Būdama 71m.lakstė sveika kaip ridikas,jokių ligų nežinojo,bet sugalvojo bobulytė į senatvę pasikūdinti.Ir nusipirko ji obuolių sidro kapsulių.Kai pradėjo kristi svoris,džiaugėsi neatsidžiaugė jų poveikiu.Kartu su svorio kritimu smarkiai pablogėjo sveikata.Pradžioje ji nekreipė dėmesio,vėliau pradėjo gert vaistukus nuo padidėjusio skranžio rūgštingumo,dar vėliau atsidūrė ligoninėj.Diagnozė-skrandžio vėžys.Po pusės metų ligos močiutę palaidojom:( Oi,žinotumėt,kaip mes visi keiksnojom tas kapsules...Aišku,susirgo ne nuo jų,matyt,tas vėžys jau seniai joje"lindėjo",bet būtent obuolių sidro kapsulės jį "išjudino".O gal būtų dar bent pusmetį pagyvenus...Tikrai niekada pati jų nevartosiu ir niekam nepatarčiau.
litinvita
Man atrodo Obuoliu sidro kapsules ne itin geras pasirinkimas. Jos gi lieka skrandyje ir virskinimo nepaspartina, o tik uzlaiko(del to ir sukelia sotumo jausma). Reikia susirasti tokias, kurios pagreitintu medziagu apykaita ir neleistu maistui uzsistoveti virskinimo trakte. Nes, kuo ilgiau jis ten buna, tuo daugiau visokiu nereikalingu mums medziagu ieina i kuna.. ax.gif Na cia mano pamastymai... smile.gif
Papildyta:
Gabija2000 , jei ne paslaptis, kokiomis dabar tu "nuodijiesi"?
dignytis
aš irgi gėriau obuolių sidro kapsules, buvo nukritę keli kilogramai po mėnesio vartojimo. Bet kai pabaigiau, tai svorio patikėkit tikrai priaugo dvigubai. Galėjau valgyti ar ne o svoris augo.... Tad jos tai jau tikrai tik akių dūmimas... wacko.gif
rutelee
labutis,
esu vaistininke, apie obuoliu sidro kapsules galiu pasakyti tik tiek, kad ju vartojimo indikacija turetu buti bet kas, tik ne lieknejimo preparatas. pati bandziau ir daug kolegiu bande, tikrai jokio efekto nebuvo.
beje ar zinote, kad jis jokiu budu netinka moterims, kuriu padidejes skrandzio rugstingumas, kurios turi opa ir t.t.
idealiausiai tinka toms, kurios turi sumazejusia skrandzio ph, ir tai ne lieknejimui, o pakelti rugstingumui.
astulika.girl
o gal kas bandete Claronol? a? labai jau reklamuoja...
astulika.girl
O as dabar geriu Clarinol jau pora savaiciu, tai dar nenukrito ne gramas, ir aplamai jokio poveikio nematau-nei gero nei blogo. Tiktai psichologinis nusistatymas, kad juk geriu vaistus, turecisu maziau noreti valgyti… nu ziuresim…
jka
Sidro kapsules bandziau dar tada kai juju niekas nereklamavo kaip liekninanciu smile.gif
Vartojau 3 menesius - rezultatas 0 smile.gif

Isvada viena, riboti maista, sportuoti, ir siaip vesti sveika gyvenimo buda
valdonė
nu va, kaip matau visoms skirtingas poveikis... Man tai jos labai padeda, sutvarke visą virškinimą, ir valgyt mažiau norisi ir jau rezultatas - 2kg 4u.gif
danule
sveikos smile.gif as pries pora menesiu ir bandziau ger obuoliu sidra,ir man labai patiko,nekeiciant labai mitibos yprociu man per 2men pavyko numest 6kg. thumbup.gif ,dabar galvoju vel jas pirkt! as naudojau "Nordic" firmos! as manau kiekvienam organizmui skirtingai veikia,kas tinka vienam nereiskia,kad kitam irgi tiks!
kristegri
svoris mano nesikeite, o mityba derinau, sportavau saziningai, navagiau nuo sestos val grieztai ir vis tas pats tris menesius stovi vietoj, po gimdymo numeciau 14 kg, tai yra per 9 menesius, liko dar trys kg, darbe kosmetologe gere obuoliu sidro kapsules 600, pabandziau ir as, viska dariau ka ir pries tai, tik dar geriau tas kapsules, pajudejo svoris, zemyn ir medziagu apykaita thumbup.gif
Monaving
Ant obuoliu sidro kapsuliu dezutes parasyta: PADEDA mesti svori laikantis dietos! Jei kazkas nori, valgyt kibirais ir nuryjus kapsulyte numest svori, tai tikrai svaisto pinigus. Stebuklu nebuna biggrin.gif
Kazkada paskaiciau cia, pamaniau tikrai sh... tos kapsules, bet kai emiausi keisti valgymo iprocius, skaiciuot kalorijas, vaistineje pasiule obuoliu sidra kaip pagalbininka sitame reikale ir tikrai, viduriai veikia liuks, svoris krenta, per beveik 4 savaites numeciau 6 kg, daugiau ir noreti negalima. Tikrai zinau, kad padeda obuoliu sidras thumbup.gif tik reikia valgyti maziau wink.gif
krisela
geriu obuoliu sidro kapsoles jau 4 pakuote tai numeciau jau 10kg rezultatas lb matosi ir dziaugiuosi tuo.bet nepakanka vie gerti kapsoles reikia atsisakyti saldumynu vakare po 18h nebevalgyti kad nuei 4u.gif tumei miegoti tusciu skrandziu,ir valios turi nepritrukti.sekmes jums
krisela
as tai dauk preparatu isbandziau ir no fa kapsoles ir bio dreim jei teisingai pavadinima parasiau va jos man tai visiskai nepadejo ir dietu laikiausi kol netekau kantrybes,bet kai obuoliu sidro kapsoles pradejau gerti atsidziaugti negaliu ir pati stebiuosi kaip jos padeda apetita numusa drauge isiule seip ne taip jas pameginti gerti nes va jai taip pat lb padejo.gal cia vis del to priklauso nuo apytakos ar organizmo net nezinau.o jeigu gerdamos obuoliu sidro kapsoliu+atsisakytumete saldumynu+po18h nevalgytumete+zalia arbata pagerti vakare+gal padetu bet saziningai koki menesi taip. g.gif manau rezultatu sulauksite.ir dar butu lb gerai kuo maziau gerti kavos nes kofeinas stabdo riebalu skaidymasi,letina apytaka. 4u.gif
Žana B
as tai geriau tas kapsules bet efekto jokio schmoll.gif tik skrandi susigadinau verysad.gif nekiekvienai jos tinka pas ka rugstis nekila tai gerai o kam kila tai geriau nebandyt schmoll.gif
krisela
sitos kapsoles lb sumazina apetita ir lengva po sesiu atsisakyti maisto del to kad net nesinori ziurint i ji ir vakariene seimai gaminu ramiu skrandziu smile.gif.as geriu dvi kapsoles per diena po pusryciu praejus valandai.taip pietai man nusikelia i 16h.ir po pietu tai vakarienes nebesinori,suvalgau koki banana ar obuoli.ir padeda istiesu minus 10kg aplinkiniai rezultata pastebejo ir paciai lb smagu.o del noro suliekneti ir saldumynu atsisakyti verta 4u.gif
kleckiukas
Nepadejo nieko schmoll.gif gal apetitas sumazejo, bet as to visai nesiekiu, as ir taip lb mazai vaalgau, man reiketu kad riebalus degintu g.gif bet del to jis nepadeda
krisela
vaivai tu kiek supratau gerei skysta obuoliu sidra? g.gif ar kapsuoles meginai?jei ne tai ismegink obuoliu sidro kapsoles zalia pakuote ir pagerk kelis menesius.as per 5men jau 13kg atsikraciau. 4u.gif
Spygliuotė
man tai tos kapsules nepatiko, kad jas reik gerti pries valgi tipo... mano skrandziui tada nepatinka, rugstis tik sukelia smile.gif bet gal tikrai reik gerti pabandyti tarp valgiu, kad ne taip greit noretusi. kazkada zalioj jaunystej geriau skiesta obuoliu acta naturalu su medum. tai labai gerai jauciaus. gal ir nenumeciau labai daug, bet toks lengvumas jautesi smile.gif kiek zinau tai apykaita medziagu jis greitina
mergiote_sun
jauciu man labiausiai padejo obuoliu sidro kapsules nei kiti liekniejimo preparatai smile.gif

per pusantro menesio numeciau 7 kg gerdama sias kapsules, aisku atsisakiau kai kuriu produktu (kiaulienos, bulviu ir baltos duonos), apetita sumazino ir porcijos laaabai sumazejo ir jauciausi tikrai labai, kaip ir rase, kad gerina virskinima thumbup.gif ir svoris negryzo daugiau nei metus laiko, nors nustojau jas gerti, ir nebe taip stabdau saves suvalgyt cepelinu, picos smile.gif nors riebaus maisto iki siol nesinori smile.gif

jei nesureguliuosit nors kiek mitybos, jokios lieknejimo kapsules nepades wink.gif bent jas gerdamos sumazinkit to ko labiausiai megstat (sumustiniai, bandeles, saldainiai ir pan)
krisela
visiskai pritariu.reikia reguliuoti mityba jei norite geresniu rezultatu.cia ir visa esme siu kapsoliu kad ant pakuotes nera parasyta svorio metimui jos,o kad pagerina zarnyno veikla tai jeigu pagereja medziagu apykaita tai savaime svoris krenta nuo siu kapsoliu as taip suprantu.jeigu butu gera medziagu apykaita mums jokiu kapsoliu nereiktu gerti butume kudos.
nereikia tiketis kad po 2men jau numesite svorio dauk.po truputi jis kris viena men daugiau kita maziau reiktu truputeli daugiau kantrybes.as geriu jau pismetis numeciau 15kg.db menuo jau nebegeriu bet dar numeciau 2kg jis jau savaime krenta nes pagerejo medziagu apykaita.po siu kapsoliu vartojimo man nebesinori riebaus sunkaus maisto kad ir ju negeriu vistiek porcijos isliko tokios pat per puse mazesnes nei buvo pries pradedant vartoti kapsoles.ir rytais galiu pasilepinti sokolado plytele kad visiskai atsisakyciau saldumynu miltiniu patiekalu ne as ju valgau, bet po truputi ir mazai.
aksioma
As jas irgi dabar geriu, bet kol kas nieko nenumeciau..Tik dazniau i tualeta lakstyti pradejau.. bigsmile.gif Siaip laukiu ir tikiuosi.... blink.gif
Neo_laura
Mano mama gere obuoliu sidro kapsules smile.gif Sake, kad jai tik apetitas didejo. Del to, dabar vykdydama lieknejimo programa nezadu jo gerti, geriau zalios arbatos su citrina smile.gif
krisela
zalia arbata irgi padeda.as jau nebegeriu obuoliu sidro kapsoliu nors man jos ir padejo numeciau jas begerdama 15kg.bet nustojau gerti nes pradejo skrandi skaudeti,ir lb slenka plaukai lb lb doh.gif .bet nutraukusi jas dar nukrito 3kg.prisilaikau maisto rezimo vakarais nevalgau ir geriu vitaminus kur c vitamino yra tik 30% tai jis nekelia apetito o padeda slenkantiems plaukams odai ir nagams.bet rezultatu esu patenkinta juk visdel to numeciau 18kg thumbup.gif
Dorija
na tu sidro kapsuliu gamina ne viena firma, kazin kurios skaitosi pacios efektyviausios, galbut kas skaitete apie tai? g.gif
krisela
dorija teisingai pastebejai skirtingos fiormos yra.net ir kaina skiriasi uz 100kapsoliu 36 lt kainuoja o as uz 60kapsoliu 36 mokejau nu ir kainike kiekis skiriasi.as asmeniskai geriau obuoliu sidro kapsoles zalias pakelis ploksteles viduje ir ten na tokios sviesiai rudos kapsolikes.o pazystama nusipirko bonkuteje 100kapsoliu tai poveikis nekoks pastebejo g.gif . na saule-asta baik su tom iskilom priauksi per desras ir saslykus tongue.gif lotuliukas.gif.zinok valios manau kiekviena turime tik reikia i tai rimtai ziureti nes dauk kartu skaitinedavau visu straipsnius ir manydavau kad ko ko tai as jau valios neturiu tikrai ir man nepavyks niekada doh.gif merginoj juk ko del grozio nepadarytume tik zinoma proto ribose blink.gif
pukučiai
Laba diena
Na aš čia pasiskaičiau visokių nuomonių apie tas obuolių sidro kapsules aš asmeniškai išbandžiau kelių rušių Obuolių sidro kapsulių (kelių firmų). Poveikis visiškai skirtingas buvo tokių kurios visiškai neturėjo jokio poveikio. Man labiausiai patiko "Apple Cider 600" (žalia dėžutė), gal tai nenuskambės kaip reklama bigsmile.gif . Kai jas gėriau pajutau kad sumažėjo apetitas (žinoma valgiau bet mažiau nei priš pradėdama gerti) daug mažiau norėjosi saldumynų bigsmile.gif (kuriuos aš dievinu). Pamažu pajutau kad mano pilvukas kaip tas balionėlis pradėjo leistis (net vyras pastebėjo sako "žiūriu kad mano žmonelė pastrainėjo" blush2.gif tikrai malonu tai išgirsti iš mylimo vyro) taip per 1,5 mėn numečiau 5 kg be jokių pastangų, medžiagų apykaita ryškiai pagerėjo (į t... eidavau net 3 kart blink.gif ). Skrandžio man neskaudėjo schmoll.gif . Buvau šiek tiek nutraukusi bet dabar ketinu gerti vėl nes man jos patiko kad malšina apetitą kurį man be šių kapsulių gana sunku kontroliuoti. Aš jas pradėjau gerti visiškai nežinodama koks jų poveikis todėl kai pajutau kad natūraliai mažiau norisi valgyti puoliau skaityti info apie šių kapsulių poveikį pažiūriu o gi taip ir turi būti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .

Sėkmės visoms ir valios visoms bigsmile.gif (ir man doh.gif )
Beja patarimas kuris man padeda gerai jaustis
Ryte ant tuščio skrandžio išgerkite nemaža stiklinę vandens o jei galite net dvi prieš valgant taip pat išgerkite vieną dvi stiklines vandens. Jei pajuntate alkį taip pat išgerkite stiklinę vandens tai trumpam numalšins mintis apie valgymą. Vanduo mano puikus sąjungininkas thumbup.gif Žinoma nepamirškite ir užvalgyti mirksiukas.gif Žodžiu mintį supratote gerti daug vandens bigsmile.gif
Saskia
Labutis,ir as noriu pasisakyti sia tema.Kazkada seniai ,kai nebuvo Obuoliu sidro kapsuliu,ir apskritai jokiu lieknejimui skirtu papildu pirkt,man drauge pasake receptuka.I kuri iejo:obuoliu actas,saulegrazu aliejusir medus.Viska sumaisius pries vartojant suplakus,gert po 2 valgomus saukstus.Na tada buvo jega ,apetitas dingo konkreciai,svoris per 3 savaites -10 kg. BET PRADEJO RUGSTYS ESTI SKRANDI.taip kad teko pamirst.Na praejus kazin kiek metu uzejo kazkoks pzixas,galvoju man reikia greit numest kokiu 10kg.susimaisiauta bruda,kur vien nuo kvapo numirt galima ir pageriau savaite.Teko kreiptis i gydytojus ir 2men gydytis nuo stemples erozijos(isgrauzimo).Taip ,kad dabar vien paminejus obuoliu sidro pavadinima man rugstys sukyla. schmoll.gif
mocia
Aš naudoju New Nordic Apple Cider 600, tris kartus per dieną, apie pusvalandį prieš pusryčius, pietus ir vakarienę po vieną tabletę užgeriu stikline vandens ir patikėkit, tikrai jaučiuosi geriau, nes nebepučia pilvo kaip anksčiau, susitvarkė "didelis reikalas", ir pora kg nukrito maždaug per tris savaites thumbup.gif ir nejaučiu jokio skrandžio graužimo bigsmile.gif
Thalia_
Nusipirkau didele pakuote Harmony Line obuoliu cidro, nes drauge rekomendavo.Naudoju jau savaite, ir reikalai su virskinimu absoliuciai susitvarke.Apetitas tikrai nesumazejo, ir kg nenukrito.Tik vat gailiuos, kad tokia didele pakuote pirkau, jau lyg ir su virskinimu viskas gerai, ir noretusi viska nutraukt, bet, kad gaila pakuote ismest...
ema666
rezultatas yra. bjaurus spuogai biggrin.gif
CYPSIUS
Kaip čia kažkas jau minėjo, kad veiksmingos Aple Cider 600.Kažkaip panašiai .Žalia dėžutė, tai iš tikrųjų mažina apetita, ypač vakarais.
Dar esu gėrus trioplan slim, tai dėl šito net nežinau,gal šiaip sutapo ,kad ir sportavau ,ir daug dirbau, ir šiaip vasara netaip valgyt norisi,tai buvau sukūdus gerokai.
auriune
Sveikos! Man labai padeda obuolių sidro kapsulės.Kai noriu aptaisyti figurikę, tai pradedu jas gerti .Būtinai reikia vartoti taip kaip parašyta.Aš vieną sumuštinuką be sviestuko niam niam ir tada kapsulytę.Toliau vėl antrą sumuštinuką .O trečio jau nebenori
nono.gif
Papildyta:
Apetitas padidėjo, nes ten yra C vitaminas. O kaip žino jis didina apetitą ir stiprina imunitetą ax.gif
auriune
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 01 18, 11:24)
Mano geriamos New Nordic "Apple Cider 600'' kaip sitos  g.gif
Tia viena karta  rasai,  kad pries maista, kita  karta su maistu  g.gif tai kaip geriausia  g.gif
*

Slopina apetitą. Rekomenduojama gerti prieš valgį.Šitą radau aprašyme.Taip rekomenduojama moksliškai.
Aš geriu bevalgant essen.gif . Man taip geriau.Turbūt reikia gerti taip,book.gif kaip parašyta ant lapelio.
Užmirstuole
QUOTE(Benukas @ 2009 02 09, 21:16)
As ju gerojo poveikio, padedancio liekneti kazkaip nepajutau.  g.gif
*

Ir nepajusi ir as geriau ir dar turiu, bet nezinau ar pabaigsiu gert nes ziauriai spuogais nuo ju metyt pradejo doh.gif o ir per 3 men nei vienas kg nenukrito schmoll.gif Taip kad isvada SE>>>>>>>>
ditamo
Sveikos merginos pasidalinsiu patirtimi ir as smile.gif pacios geriausios yra harmony line kapsules ju poveiki tikrai pajutau sumazejusiu apetitu ir pagreitejusia medziagu apykaita thumbup.gif bet siuo metu esu nusipirkus new nordic firmos kapsulytes "aple cider 600" , nors jos brangesnes bet nereiskia kad geresnes sad.gif man jos nelabai pakeite ka organizme ...
tikpasilik
QUOTE(No_Angel* @ 2009 03 06, 16:10)
Susigundžiau aš Eurovaistinės akcija ir nusipirkau du vnt už vieno kainą Harmony Line obuolių sidro kapsuliukių. Noriu atsikratyt kelių nereikalingų kg  blush-anim-cl.gif bandysiu prie to pačio pabėgiot truputėlį kai orai bent truputį pasitaisys ir nevalgyt po septynių vakare smile.gif
*

Taigi papasakosiu atsiliepimus, nes jau geriu beveik menesį smile.gif Svoris nepakito doh.gif bet pliusas tas, kad apetitas tikrai sumažėjo ir nėra poreikio prisivalgyt vakarais ax.gif
viktuti
Aš ir naudojau obuolių sidro kapsules, nu ir kaip čia pasakius: gal koks kg ir nukrito, bet man jos netiko. Turbūt skrandis jautresnis ir po dviejų savaičių kapsulių vartojimo pagal instrukciją - pradėjo labai skaudėti skrandį verysad.gif pažeidė gleivinę... Tai dabar prisibijau, nes po to teko gydytis valgant dvi savaites vien ryžius biggrin.gif tada buvo nejuokinga 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.