Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

Net neįsivaizduoju kur rašyti... cool.gif Galvoju gal per birželio tas tris dienas,kur vaikai lankys gal pavyktų ką leptelt,o Glacier,kokia jūsų mokytoja Vitalija ar Ramunė?
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 05 19, 08:54)
Net neįsivaizduoju kur rašyti... cool.gif Galvoju gal per birželio tas tris dienas,kur vaikai lankys gal pavyktų ką leptelt,o Glacier,kokia jūsų mokytoja Vitalija ar Ramunė?

Ant prašymo apačioj užrašėm, taip sekretorė patarė smile.gif Mūsų mokytoja Vitalija.
Tai Boni į kurią mokyklėlę keliausit? Gal vis dėl to į Urbšio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacier @ 2010 05 19, 15:26)
Ant prašymo apačioj užrašėm, taip sekretorė patarė smile.gif Mūsų mokytoja Vitalija.
Tai Boni į kurią mokyklėlę keliausit? Gal vis dėl to į Urbšio mirksiukas.gif

Aaaa,maniškei labai patinka Vitalija smile.gif O mes birželio vidury laikom egzaminus ir jei ne-tada gal dar priims į Urbšio... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ir mano dukra šiemet bus pirmokėlė. Pakliuvome pas mokytoją Vitaliją Monkevičienę. Gal kas galite turite atsiliepimų apie šią mokytoją? Dėkoju. smile.gif
Atsakyti
Tai būsim bendraklasės tongue.gif

Aš norėjau pas Vitaliją,kaip minėjau,vaikai ją myli.O tai yra labai svarbu smile.gif O Papartyje visos mokytojos yra geros,tikrai smile.gif Būkt rami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 06 09, 13:18)
Tai būsim bendraklasės  tongue.gif

Aš norėjau pas Vitaliją,kaip minėjau,vaikai ją myli.O tai yra labai svarbu smile.gif O Papartyje visos mokytojos yra geros,tikrai  smile.gif Būkt rami mirksiukas.gif


O mes (sūnus smile.gif ), papuolėm į pirmokų klasę, kuri net neturi naujos mokytojos:(...net nematėm nieko...ir nežinom...ir visi tėveliai sunerimę...
Atsakyti
Ne tas žodis sunerimę, neramu siabingai.
blink.gif Visos mokytojos geros, bet, kad Kazimiera išeina nežinojom.
Atsakyti
QUOTE(reno07 @ 2010 06 09, 18:32)
O mes (sūnus smile.gif ), papuolėm į pirmokų klasę, kuri net neturi naujos mokytojos:(...net nematėm nieko...ir nežinom...ir visi tėveliai sunerimę...


Nu va kam nepavydžiu,tai jums... verysad.gif Pasakysiu atvirai,amn buvo visai nesvarbu pas Vitaliją ar pas Ramunę,bet tik ne į tą trečią klasę...Na bet nenusiminkit,nes gali taip būti,kad dar neišeis mokytoja Kazimiera,tai ji mano vyresnę dukrą mokė.Puiki mokytoja! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 06 10, 10:20)
Nu va kam nepavydžiu,tai jums... verysad.gif Pasakysiu atvirai,amn buvo visai nesvarbu pas Vitaliją ar pas Ramunę,bet tik ne į tą trečią klasę...Na bet nenusiminkit,nes gali taip būti,kad dar neišeis mokytoja Kazimiera,tai ji mano vyresnę dukrą mokė.Puiki mokytoja! smile.gif


tai va, kad išeina...o truputėlį neramu...na tikiuosi, kad pasiseks:).Dabar dar aie svarbiausius reikalus suku galvą - kuprinė...smile.gif
Atsakyti
Sutinku, Kazimiera tikraI GERA MOKYTOJA, aš pas ją mokiausi ir man tikrai labai patiko clap.gif Norėčiau pas ją ateit, bet nežinau ar ji dar ten dirba... unsure.gif
Atsakyti
Mano sunus ir papuole pas mokytoja Vitalija. thumbup.gif
Atsakyti
O kur vaikai rinkosi 5 klses ?
Atsakyti