Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

nuo birzelio 3 d uniformu muge,
na prisiskaiciau cia visko ir isisgandau,nebuvau atviru duru dienose, bet kas buvo sake tragedija, vat ka reiskia nenueit ir nepamatyt. kokios cia gali buti rinkliavos suolams,mane jos siutina,tikrai gauna paramas viskokias,gauna 2% .mes pvz nesam visu seimos nariu,iskaitant senelius doh.gif nu zodziu...ir va zinok kas laukia
Atsakyti
sveiki,

gal kas žinote, kas rudenį bus pirmokų mokytojos? gal galite ką parekomenduoti?

ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2013 05 30, 15:06)
sveiki,

gal kas žinote, kas rudenį bus pirmokų mokytojos? gal galite ką parekomenduoti?

ačiū smile.gif

o ka rekomenduoti? Direktore neleidzia rinktis mokytoju 4u.gif
Atsakyti
aišku biggrin.gif ačiū už info wink.gif

bet gal kas žinote, kam šiemet teks pirmokai?
Atsakyti
Nuėjau į uniformų mugę, pasirodo, kad nuo šiandien įvadinės pamokėlės. Kam reikalingas internetinis puslapis, jei jame nėra informacijos bash.gif . Ar kaip mano laikais,vis bėgt prie mokyklos patikrinti, ar nekabo skelbimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovaida @ 2013 06 03, 19:42)
Nuėjau į uniformų mugę, pasirodo, kad nuo šiandien įvadinės pamokėlės. Kam reikalingas internetinis puslapis, jei jame nėra informacijos bash.gif  . Ar kaip mano laikais,vis  bėgt prie mokyklos patikrinti, ar nekabo skelbimas doh.gif


Būtent. Aš irgi dėl šitų dalykų baisiausiai nepatenkinta.
Arba tie elektroniniai dienynai.... Negi sunku parašyti ten kad susirinkimas? Ar emailu tėvam prasiųsti. Kai 2 proc paprašyt, tada taip emailai ateina, o kai ar susirinkimas ar kas - jokios info. Gerai kai vaikas pareigingas ir pasako. O mano sūnus nieko nepasakydavo. Ta knygutė pastoviai būdavo "pas mokytoją".

Šiaip dėl pamokėlių tai tuose visokiuose lankstinukuose, kur vyras parnešė dukrą užrašęs, buvo. Ir internetiniam jų radau smile.gif
http://www.papartis....aktualijos.html

Lankstinukas būsimų pirmokų tėvams. Bet manau tokia info turi būti skelbiama 1 puslapy.
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 05, 19:35)
ir aš neradau tinkamos uniformos savo dukrai, ji smulkute ir mažutė 122 ūgis maždaug, gal kas turit išaugtą?  g.gif


Mano merginos 117 cm, pagalvojau pagalvojau, ir užsakiau toj siuvykloj... Nes nebesitikiu rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 06, 07:06)
Mano merginos 117 cm, pagalvojau pagalvojau, ir užsakiau toj siuvykloj... Nes nebesitikiu rasti smile.gif

aš tai pati siųsiu, bet norėjau ir 1 įsigyti pasiūtą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 06, 10:30)
aš tai pati siųsiu, bet norėjau ir 1 įsigyti pasiūtą  ax.gif


O kur gavot medžiagą?
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 06, 09:54)
O kur gavot medžiagą?

Dar nepirkau, bet draugystes g. ( lyg 14 ar 17) nepamenu tiksliai..yra parduotuvė, kur prekiauja mokykliniu uniformų medžiagom, sakė reikia pasakyti kokia mokykla ir nusiperki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 06, 11:24)
Dar nepirkau, bet draugystes g. ( lyg 14 ar 17) nepamenu tiksliai..yra parduotuvė, kur prekiauja mokykliniu uniformų medžiagom, sakė reikia pasakyti kokia mokykla ir nusiperki  mirksiukas.gif


Tai tikriausiai prie tos siuvyklos, pažiūrėjau adresą - Draugystės 19. Kažkaip nesakė kad yra medžiagų pirkti, matyt neišsiklausinėjau iki galo.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 06, 10:34)
Tai tikriausiai prie tos siuvyklos, pažiūrėjau adresą - Draugystės 19. Kažkaip nesakė kad yra medžiagų pirkti, matyt neišsiklausinėjau iki galo.

tikrai yra, aš jų klausiau mirksiukas.gif
Atsakyti