Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

Mano sūnus šioje mokykloje lanko pirmą klasę smile.gif ,jį moko mokytoja Reda,tai tikrai šauni,puiki,gera,linksma thumbup.gif ir t.t.mokytoja.O ir apie mokyklos direktorę galiu pasakyti tik gerus žodžius,prasilenkiant mokyklos koridoriais direktorė visada maloniai užkalbins,paklaus ar viskas gerai,ar nieko netrūksta,visada maloniai pasisveikina.Bet svarbiausia,kad mano sūnus yra laimingas lankydamas šią mokyklą,kad susirado daug naujų draugų,kad dėka šaunios mokytojos Redos su kiekviena diena sužino,išmoksta ir atranda kažką naujo 4u.gif
Atsakyti
Čia apie Vėtrungę greičiausiai,ania? rolleyes.gif
Atsakyti
Tikriausiai saviškę leisiu į Papartį. Atvirų durų diena čia planuojama balandį.
Aš nueisiu anksčiau.
Būtų smagu susipažint su būsimais šios mokyklos pirmokėliais.
Atsakyti
Aš dar nežinau, ar į Paparčio, ar į Mažvydo g.gif
Atsakyti
Buvom mes jau nuėję, jei taip galima pavadinti.... Ant durų kabo lapas, kad apie atvirų durų dieną paskelbs neankščiau kaip balandžio mėn., o budėtoja baksnoja į tą lapą piršrtu ir pas direktorę neleidžia , sako : "reikia susitart iš anksto" , bet kaip tai padaryt neįėjus i mokykla? schmoll.gif , gal skambint...?
Atsakyti
Čia apie kurią mokyklą kalbi,Papartį? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2009 03 10, 19:39)
O kaip jūs Vėtrunge ar patenkinta?Aš kai ėjau ten man nelabai patiko,bet neturėjau ko paklausti kaip kitiems,bet mažiukė greit eis,tai nežinau kur leisti į Vėtrungę ar vėl į Papartį...Nors Paparčiu tai aš patenkinta  rolleyes.gif

Aš patenkinta,vaikų klasėse mažiau nei Papartyje ir t.t. thumbup.gif Šiaip čia tema apie Papartį,tai nelabai norisi apie Vėtrungę daug rašyti ax.gif O jei Jūsų vyresnėlė eina į Papartį,tai kodėl galvojat kitą dukrytę leist kitur?
Papildyta:
QUOTE(Luita @ 2009 03 16, 17:55)
Buvom mes jau nuėję, jei taip galima pavadinti.... Ant durų kabo lapas, kad apie atvirų durų dieną paskelbs neankščiau kaip balandžio mėn., o budėtoja baksnoja į tą lapą piršrtu ir pas direktorę neleidžia , sako : "reikia susitart iš anksto" , bet kaip tai padaryt neįėjus i mokykla? schmoll.gif  , gal skambint...?

Man atrodo jinai ir taip prikimšta mokinių,tai nelabai kas ir ruošiasi svetingai priimt doh.gif Neateis vienas ateis kitas cool.gif Aš čia apie Paparčio prad.
Atsakyti
Apie Vėtrungę galvoju,nes kai mažiukė eis į pirmą,didžioji į penktą klasę.O mūsų rajone nebeliko juk vidurinių... verysad.gif Tai eisim greičiausiai į Mažvydą,tai abiem joms labiau pakeliui...nes gyvenam prie pat Vėtrungės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2009 03 18, 10:08)
Apie Vėtrungę galvoju,nes kai mažiukė eis į pirmą,didžioji į penktą klasę.O mūsų rajone nebeliko juk vidurinių...  verysad.gif Tai eisim greičiausiai į Mažvydą,tai abiem joms labiau pakeliui...nes gyvenam prie pat Vėtrungės  smile.gif

Ir mes prie pat Vėtrungės gyvenam mirksiukas.gif
O kaip Paparčio prd. likot patenkinti g.gif
Atsakyti
Prisidedu prie planuojanciu leist i Paparti pirmokus. smile.gif

Kadangi bijau susivelint su prasymu, tai nusiunciau siandien ryte email'a Paparcio internetiniame puslapyje nurodytu adresu, atsakymo kol kas negavau, bet laukiu.
Tam pat puslapy maciau, kad atviru duru diena bus balandzio 28d.
Tik idomu ar prasymus del priemimo jie tik nuo tos dienos ir priims?
Dar planavom nueti i vieta, bet jei neileidzia, tai gal nors i email'a atasakys.

Gal kurios mamyte vyresniu vaikus ten leidziate, prasykit, prasau, kaip su priemimu pernai ar uzpernai buvo.

Is anksto dekui.
Atsakyti
email'ą esu į Papartį siuntusi prieš porą savaičių, bet atsakymo taip ir nesulaukiau. Ant skelbimų languose buvo parašyta, kad dokumentus priims nuo balandžio mėnesio.
Atsakyti
Aš dukrą leidau nuo 2 klasės,nes keitėm gyvenamą vietą.Tai atėjau po naujų iškart,kad jau nuo 09 mėn leisti,tai ir su įėjimu ir su priėmimu jokių problemų nebuvo.Mane labai gąsdino,o paskui ir stebėjosi,kad taip lengvai gavosi.Bet nei pakišučių nei lindimų į užpakalius tikrai nebuvo.O ir mokykla patenkinta smile.gif
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti