Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

QUOTE(krispuka @ 2007 03 02, 15:55)
kaži kodėl taip yra,kiek žmonių tiek nuomonių, vieni sako neduok arbatos, kiti sakokaip tik duot,baigiu ir pasimesti,tai šendiena 10 g davaiu iš hip firmos arbatėlės, sudėtis, ramunėlės, pankolis, parašyta nuo 1 savaitės vaiko pilvukui arbatytė g.gif , atsigėrė, kad blaiut pradėjo, pirmąkartą naujo gavęs,betpo to užmigo, dažnai nežaduduotigal pora kartų per parą ir po biškiuką, gal nieko g.gif



Mano zuikučiui jau 4,5 mėn. apart mano pieno nieko nėra gavęs. Mamos pienas atstoja viską. O kas parašyta ant pakuotės, tai gamintojo noras įbrukt prekę. Tavo teisė rinktis. smile.gif
Atsakyti
As nemanau, kad tai tik gamintojo noras ibrukti preke. blush2.gif Maitinau saviske MP, bet kai uzeidavo baisus pilvo diegliukai duodavau "pilvuko arbateles" ir padedavo, uzmigdavo. Tai kodel ta vaika kankinti isitikinus, jog tik MP geriausia. Jis geriausias, bet ne visais atvejais. biggrin.gif
Atsakyti
jei savo pienelio neturi, tai virintas vandenukas tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2007 02 18, 12:44)
Jei kudikis geria mamos piena, jam tikrai nieko nereikia!!! Mociutes siuo atveju stipriai klysta.  ax.gif

As pritariu, nes MP vaikiukas ir atsigeria ir pavalgo smile.gif
Atsakyti
4u.gif mano motina pasipiktinusi tuo kaip as auginu vaika,neduodu vandenuko,arbatos.viduriukai uzkieteje buna neprakakoja kelias paras arba atvirksciai per daznai kakoja doh.gif ji augino pagal SPOKA savo tris vaikus maitino iki 1metu krutimi ir visada duodavo papildomai gerti,as nesuprantu nejau dabar kitokie vaikai juk tokie patys? g.gif
Atsakyti
Man daktarė pasakė "močiučių pasakos, kad reikia papildomai atsigert" schmoll.gif
vaikai nepasikeitė, paprasčiausiai buvo atlikta daugiau tyrimų ir nustatyta, kad vaikas ir pavalgo ir atsigeria ax.gif
Neduodu nieko schmoll.gif Bandžiau duot arbatėlės nuo pilvuko pūtimo, bet ji negėrė schmoll.gif
Atsakyti
As ir nieko neduodu, kai buvo pilvuko putimas, sesele liepe duot ramuneliu silpnos arbateles, kai nealkanas, o nurimdavo tyik su papu, tai daviau doh.gif , po to reke, kad siaubas, papa duodu tai dar labiau reke, pora valandu pas MB ant ranku pamiegojo verkdamas, kol aprimo, tai po to sakiau, jei turesiu pienuko, tai iki 6 men nieko neduosiu
Atsakyti
Vandenuka daviau, nes buvo labai karsta vasara, ir daug prakaitavo. Nieko blogo neatsitiko tikrai. Juolabiau, kad daug tikrai negere, o tik burnyte "prasiskalaudavo"
Atsakyti
na vargas su tais pilvo diegliukais,arbatytes tera gaves keleta kartu,nelabai priima geria suiraukes o tik 20 gramu te duodavau ,nuprendziau nebeduoti kol kas,veliau paziuresiu rolleyes.gif
Atsakyti
O as kas diena po karta duodu pankolio arbateles, isgeria kartais ir po 80 ir po 50.Ir visai gerai jam atsigerus jos bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškis arbatėlių visiškai nepripažįsta:beee:Gydytoja patarė duoti razinų nuopilą.Labai paprasta paruošti:džiovintus obuolius ar razinas nuplauti, sudėti į termosą ir užpilti verdančiu vandeniu).Šitą tai su malonumu "pucina" biggrin.gif
Atsakyti
o kada ta arbatyte duoti prieš maitinimą ar po jo? g.gif
Atsakyti